V: 850 Estate 900 diisli vastu

Kõik Volvodega seonduv

Moderaatorid: JaanKaer, Igor, Henn, Leho, vanapeer

Kasutaja avatar
Helinaad
Volvo Club liige
Postitusi: 366
Liitunud: 24 Okt 2006, 09:14
Kontakt:

V: 850 Estate 900 diisli vastu

PostitusPostitas Helinaad » 17 Veebr 2011, 18:50

Tahan niisiis oma täitsa hea auto vahetada taas diisel 940 vastu - pole vahet, kas sedaan või universaal. Enne mainiks veel siis, et kõik, info on AUSALT kirja pandud. Müün, kuna ei suuda enam iial harjuda vist vale(esi)sillaveolise autoga ning 940 diisli head ja vead on juba üsna selgeks saanud ning peale eelmise 940 mahapõlemist tunnen meeletult puudust just sellisest autost. Vahetuse all on võimalikud kõik variandid - üks ühele, olenevalt auto headusest, olen nõus ka juurde maksma või siis vastupidi, võtma vastu auto ja kompensatsiooni, lihtsalt - kui selline vahetus kellelegi huvi pakub, andke teada ja küll siis vaatame ja arutame, kas ja kuidas, pakkuda võib loomulikult ka remontivajavat autot, nagu ikka - kõik oleneb, mina tahan endale lihtalt korralikku 940 diislit või masinat, millest annab korralik 940 teha! Kuskil mujal ma hetkel oma autot ei müü ega kuuluta, kuna tegemist on minu igapäeva liikumisvahendiga ning kui sobivat tehingut ei leia, jätkan lihtsalt selle auto kasutamist. Veel - kuna olen oma asju ikka ausalt ajanud ja ka siia kõik ausalt kirja pannud, eeldan sama ka müüjalt ning remondivajadus polegi nii suur probleem kui vigade varjamine. Sel põhjusel ei tahagi kuskil mujal müüa, kuna siin keskkonnas rohkem "omad inimesed" ning väiksem oht sattuda mingi "juudinäraka" otsa, eks "müügikorras" autot pakub - raiskame üksteise aega lihtsalt! =)

Kahjuks pole mul fotokat ning pildid saan lisada ülehomme.

Minu masina, mida pakun, andmed siis:
Mudel: 850 Estate
Aasta: 1994
Mootor: 2,5 bensiin, 103 kW
Värv: Tumesinine
Audio: Originaalkõlarid, mingi tavaline korralik mp3 mängija
Mugavus: Korralik veluur+kunsnahksisu, laekaga tagaistuja käetugi( ja tittede turvapadi=) Kliimaautomaatik, kärukonks, toonklaasid taga, loomulikult puldiga kesklukustus, koeravõrk, pagasikate jne. on kõik olemas ja korras.

Ausalt kirjapandud lisainfo:
1) Auto on 2 aastat tagasi ostetud võileivahinaga soomalse käest, kes sellega Eestis üle katuse käis. Peale ilusti kordategemist on olnud igapäevases sõidus ning on siiani.
2) Klapisääre tihendid tahavad vahetust, kui kevadeks pole vahetust toimunud, teen selle töö niikuinii ise ära(siis väärtustan loomulikult ka seda autot teisiti), kuid enne kevadet ma seda ette võtta ei kavatse.
3) Käivitub ideaalselt iga ilmaga
4) Kütusekulu maanteel 7,5l/100km, minu enda suvine keskmine kulu 8, praegu talvel 11-12(lühikesed otsad enamasti).
5) Auto on elanud oma viimased 2 aastat ainult puhtal maanteel sõitvana(olen maamats, nagu ka endine omanik ning meil ei ole enam kruusateid).
6) Auto on siiani igapäevaselt kasutuses ning on edasi niikauaks kuni teda pean.
7) Korralikult hooldatud, oma remondid ja hooldused on ilusti kirjas(mitteametlik hooldusraamat või midag sellist?).
8) Poole aasta jooksul pole minu käes(10000 km) rohkem lagunemist olnud kui radiaator, mis 2 nädalat tagasi alla vandus, ise olen vahetanud veel ühe sarniiri, rooliotsa ning käsipiduri trossi ja pidurklotsid, mis olid enne mind läbi.

Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline