V70 2009 D5 136Kw

Kõik Volvodega seonduv

Moderaatorid: JaanKaer, Igor, Henn, Leho, vanapeer

Foorumi reeglid
Autode müügi kuulutusele esitatavad nõuded.


Keelatud on:
- sõimamine, ropendamine, teiste liikmete solvamine ja halvustamine;
- misiganes seadusevastase tegevuse propageerimine ja sellealane arutelu;
- postitused, mida "upitatakse" mingit lisainfot lisamatta

Kuulutuse pealkiri tuleb järgnevalt tähistada:

Müük
Näide> M: Volvo V40 1,9TD 1998 hind 85000.-
Ost
Näide> O: Volvo V40 1,9TD
Müük - Vahetus
Näide> MV: Volvo V40 1,9TD -Volvo V70 vastu

Kuulutuses PEAVAD olema järgnevad andmed:

1. Auto mark ja mudel
2. Keretüüp
3. Värvus
4. Väljalaskeaasta
5. Käigukasti tüüp
6. Mootori tüüp
7. Varustus ja lisad
8. Hind
9. Muu info (soovitatavalt ka pilt/pildid!)
10. Kontaktandmed (mobiili nr. kohustuslik)


Kui auto saab müüdud või ostetud, tuleb see ka pealkirja kirjutada. Keelatud on pärast tehingut pealkirja muul moel muuta!
Näide:
Algne pealkiri> M: Volvo V40 1,9TD 1998 hind 85000.-
Pärast müüki> Müüdud: Volvo V40 1,9TD 1998 hind 85000.-


PS! Link auto24 kuulutusele EI OLE ANDMED !!! Selle võib kuulutuse lõppu lisada, siis kui eelnev on korrektselt kirjas.
Kõik nõuetele mitte vastavad kuulutused tõstetakse prügikasti või kustutatakse koheselt!

Link reeglitele: viewtopic.php?f=1&t=2&p=15121&#p15121" onclick="window.open(this.href);return false;
olku1968
Kõva postitaja
Postitusi: 126
Liitunud: 08 Nov 2012, 23:16

V70 2009 D5 136Kw

PostitusPostitas olku1968 » 24 Mai 2014, 10:48

Kuna politsei ja piirivalveametis arvati,et üks 250st koondatust pean olema mina,siis olin sunnitud oma vähe sõitnud auto müüki panema,kuna veebruaris kerimata Volvot ei leidnud,mida tahtsin,ostsin ajutiselt passati.Nagu kiuste leidsin1,2 kuud hiljem auto,mis mulle meeldis,laenasin 95 protsenti auto hinnast kokku,võtsin sõbrast volvospetsi Arukülast kaasa,ning Volvo oligi jälle olemas.Panin Passati 1000 euri odavamalt müüki,aga ei lähe.Kuna tulevik on tume ja viiekohaline summa vajab tagasimaksmist,siis olin sunnitud mõlemad müüki panema.Auto üleval auto 24s,ära tunneb ls järgi,80000,mis mulle endalegi algul pähe ei mahtunud.Kuna pean end ausaks kodanikuks,siis mainin ära,et auto on siiski osalenud väikses plekimõlkimises,kuid turvapadjad pole lahti käinud ,arvuti vigu ei näita,on ka saanud kohati uut värvi,mida tavakodanik ei pruugi näha.Mind see ei häirinud,sest tehud on korralikult,ning ostes anti ka 3kuud garantiid kaasa.Ülejäänud info kuulutusel,põrsas ei ole kotis.

Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline