Volvo klubi jope

Moderaatorid: 760GLE, Igor, Leho, deejay

Kasutaja avatar
evald112
Foorumi veteran
Postitusi: 1370
Liitunud: 22 Aug 2013, 17:58

Re: Volvo klubi jope

PostitusPostitas evald112 » 03 Okt 2014, 15:35

Hetkel käivad läbirääkimised juba esimeste ettevõtetega. Loodan saada kõigilt vastused järgmise nädala lõpus.

Kõik kes siiamaani on soovi avaldanud saavad kindalsti asjast osa. Et mitte üle pingutada (teen seda siiski oma vabast ajast ning tulu ei teeni) siis hetkel uusi tulijaid juurde igaks juhuks ei võtaks.

Läbirääkimistel sponsoritega räägime konkreetsetest numbritest ning ennustada neid kahjuks ei saa. Kui selgub, et nad on nõus ka rohkem rahastama siis jätkame tellimist.

Kõikidega kes viimastes postides on huvi näidanud, arvestan(ka naiste ja lastega).

Aga praegu siis ootame vastuseid.

EDIT:

Läbirääkimised peetud ja käed löödud järgmiste firmadega:
Liqui-Moly
ezautod.ee
Motokoolitus

Loodetavasti nimekiri jätkub...

Kasutaja avatar
aLLaN86
Foorumi veteran
Postitusi: 579
Liitunud: 03 Veebr 2013, 22:31

Re: Volvo klubi jope

PostitusPostitas aLLaN86 » 04 Okt 2014, 21:25

Lihtsalt küsin, et kas pilt juba liiga kirjuks ei lähe nende sponsor/reklaam-kirjadega, kui arvestada et jope oleks nii öelda igapäevane riietus, mitte ainult ürituste jaoks.
'13 Volvo S80 T6 (MY14)
'98 Volvo S40 T4
'99 Mitsubishi Galant 2.0
'96 Mitsubishi Lancer 1.6
'82 Opel Ascona C 1.6

Kasutaja avatar
Iceman
Foorumi veteran
Postitusi: 4314
Liitunud: 20 Apr 2006, 09:47
Asukoht: Metsas
Kontakt:

Re: Volvo klubi jope

PostitusPostitas Iceman » 04 Okt 2014, 22:01

Olen kindel, et kõik siin ei taha olla elavad reklaampostid - ehk siis äkki oleks mõistlik jopede puhul selline variant ka, et kes ei taha reklaampostid olla, saavad jope tellida ainult Volvoklubi logo ja põdraga ja selle ühe tekstiga? Nagu see esialgu kavas oli? Ja need kes tahavad võivad olla siis Ligui Moly huiolid olla jne? Ma endale karnevaliriietust soetada ei tahaks (selle jaoks saan vajadusel Hawaii särgi osta), pigem tahaks sellist konkreetset tagasihoidlikku ja mitte silma karjuvat Volvoklubi jakki.

kuki
Kõva postitaja
Postitusi: 132
Liitunud: 12 Veebr 2012, 22:02

Re: Volvo klubi jope

PostitusPostitas kuki » 04 Okt 2014, 22:12

+1
Volvo V40 98 oli
Volvo V70 02 oli
Volvo XC70 06 hetkel :D

Kasutaja avatar
Mati
Volvo Club liige
Postitusi: 274
Liitunud: 13 Jaan 2006, 18:02
Asukoht: Tallinn

Re: Volvo klubi jope

PostitusPostitas Mati » 04 Okt 2014, 22:16

Iceman kirjutas:Olen kindel, et kõik siin ei taha olla elavad reklaampostid - ehk siis äkki oleks mõistlik jopede puhul selline variant ka, et kes ei taha reklaampostid olla, saavad jope tellida ainult Volvoklubi logo ja põdraga ja selle ühe tekstiga? Nagu see esialgu kavas oli? Ja need kes tahavad võivad olla siis Ligui Moly huiolid olla jne? Ma endale karnevaliriietust soetada ei tahaks (selle jaoks saan vajadusel Hawaii särgi osta), pigem tahaks sellist konkreetset tagasihoidlikku ja mitte silma karjuvat Volvoklubi jakki.
olen nõus

Kasutaja avatar
Leho
Foorumi veteran
Postitusi: 7083
Liitunud: 24 Juun 2005, 10:04
Asukoht: Kegel
Kontakt:

Re: Volvo klubi jope

PostitusPostitas Leho » 05 Okt 2014, 01:51

ISe pooldaks kah tegelikult ainut kahte asja seal jopel. Põder õlal ja klubimärk rinnal.
Rohkem pole midagi sinna vaja.
tel:515O862 leho@volvoclub.ee
Pilt

Kasutaja avatar
DanielS
Kreisi postitaja
Postitusi: 300
Liitunud: 05 Aug 2012, 00:00
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Volvo klubi jope

PostitusPostitas DanielS » 05 Okt 2014, 13:23

Pooldaks ka rohkem põtra õlal ja klubimärk rinnal .
965 T6
744 (Müüdud)
854R (Varuosadeks)
945 Röd (Müüdud)
964 Purple (Müüdud)
944 (Müüdud)

Kasutaja avatar
evald112
Foorumi veteran
Postitusi: 1370
Liitunud: 22 Aug 2013, 17:58

Re: Volvo klubi jope

PostitusPostitas evald112 » 06 Okt 2014, 09:02

Jällegi on mul tunne et olen kellelegi liiga teinud.

Katsun siis ajada nii, et kõik saavad just seda mis tahavad. Eks saab olema veidi raskem suheldes trükkijaga.

Igatahes. Saatsin kõigile huvitatutele kirjad küsimusega. Mis jope järele soov on?

Toon siia välja põhilise erinevuse:

Praeguse seisuga olen valinud natuke kallima mudeli. Seda seetõttu, et enamik soovis kapuutsiga varianti. Kapuutsiga on aga kallim.

Nagu ma ka enne kirjutasin, sponsoreeritud jaki pealt saab hinda alla. Hinnad on ikka veel orienteeruvad kuna sponsorite arv, huviliste arv (pigem siis sponsor ja mitte sponsorjopede vahekord) ei ole teada. Aga hetkel tuleb minu arvutuste kohaselt ühe jope hinnaks umbes 78€, (kopikad arvutan hiljem täpseks) kui sinna trükkida ainult need kolm asja, mis eelnevalt kokku lepitud.
Kui nüüd lisada logod, siis hetkel meie kolme sponsoriga saaks umbes 6€(umbes) soodsamalt. Iga lisanduv sponsor lahutab veel mõne euro maha.
Kui veel paar toetajat liitub siis saab koguni 10€ alla, mis on suht okei summa. (eriti kui võtad veel oma naisele ja lapsele sellise jope)

Püüan tulla kõigile vastu. Kui mind need sponsorid ei huvitaks siis ei hakkaks tõmblema.

Hetkel lisandunud läbirääkimistesse autokaubad24.ee


EDIT: Et kõigil oleks ikka selge:

Ilma logodeta (ainult põder, vce ja "volvo for life") on umbes 78€
Sponsorlogodega käisel tuleb hetkel umbes 70-72€ (sponsorite lisandudes läheb veel soodsamaks.)

Kasutaja avatar
evald112
Foorumi veteran
Postitusi: 1370
Liitunud: 22 Aug 2013, 17:58

Re: Volvo klubi jope

PostitusPostitas evald112 » 07 Okt 2014, 16:19

Nonii...
Järjekordse küsitluse tulemus! Sponsorlust ei taha peaaaegu keegi. Üksikud ainult. Sellega loomulikult pole sponsorid jälle nõus. Kahju, aga pean neile siis ära ütlema hetkel.

Püüan siis õhtuks kokku panna täpsed hinnad ja võimalused. Eks pean uurima kas on võimalik ka nii, et joped võtame ühest ja trüki teisest kohast.

Kasutaja avatar
Tanel
Foorumi veteran
Postitusi: 7043
Liitunud: 26 Sept 2005, 12:52
Asukoht: Rakvere, Tallinn, Helsinki
Kontakt:

Re: Volvo klubi jope

PostitusPostitas Tanel » 07 Okt 2014, 19:52

evald112 kirjutas:Nonii...
Järjekordse küsitluse tulemus! Sponsorlust ei taha peaaaegu keegi. Üksikud ainult. Sellega loomulikult pole sponsorid jälle nõus. Kahju, aga pean neile siis ära ütlema hetkel.

Püüan siis õhtuks kokku panna täpsed hinnad ja võimalused. Eks pean uurima kas on võimalik ka nii, et joped võtame ühest ja trüki teisest kohast.

Orgunni T-särgid reklaamidega.
Hea vabaõhu üritustel käia
S70 T5 192Kw, 423Nm from wheels
854 T5-R T-Gul
142 72a
855 T5-R T-Gul
S90 3.0

Kasutaja avatar
evald112
Foorumi veteran
Postitusi: 1370
Liitunud: 22 Aug 2013, 17:58

Re: Volvo klubi jope

PostitusPostitas evald112 » 14 Okt 2014, 22:28

Nonii!

Valisin välja sellise softshelli mudeli

Hetkel kujuneb hinnaks umbes täpselt 70€ (+-1-2€)

See nädal püüan saada proovisuurused (laos olid olemas)

Proovides võtan siis täpsed andmed igalt ühelt ning siis palun ka raha kohe ära maksta. Kui saab sellel nädalal proovitud siis tuleval nädalal on joped käes.
Nii külma ilma veel ei ole....softshelliga saab käia küll. Veel parem on sellega autos istuda.

Jäi siis selline variant:
Pilt
Pilt

EDIT: selga proovimise joped on tellitud ning lähipäevil saabuvad. Olge valmis siis proovima tulema. Asukohta ja kontaktnumbrit küsige PM-i teel.

voltsike
Foorumlane
Postitusi: 14
Liitunud: 19 Okt 2013, 13:55

Re: Volvo klubi jope

PostitusPostitas voltsike » 17 Okt 2014, 17:25

Tervist tunneks sammuti jope vastu huvi ! ;)

Kasutaja avatar
evald112
Foorumi veteran
Postitusi: 1370
Liitunud: 22 Aug 2013, 17:58

Re: Volvo klubi jope

PostitusPostitas evald112 » 17 Okt 2014, 23:15

Proovimõõdud pandi mulle teele. Proovida saab alates esmaspäevast (sõltub mis kell kuller jõuab).
Helistage mulle ette. 5666 5755 Asukoht: peterburi tee 66. Tallinn

Proovime kuni kolmapäeva tööpäeva lõpuni.

Kellel ei ole mitte mingit võimalust tulla läbi ja proovida see võib mulle saata lihtsalt numbri(SML süsteemis), mida ta tellida soovib.

Vajadusel saan mingeid õmbluseid mõõta. Aga sel juhul erisoovid mulle postkasti.

TÄHTIS!

Kui tulete proovima, siis võtke raha kaasa 70€ jope kohta. Kes raha ei too selle jope trükki ei lähe. Kuna peale trükki tagastada neid jopesid ei saa siis ei hakka mina riski võtma. Kes proovima ei tule see esitab mulle oma soovid PM-i kaudu ja saab vastuseks konto numbri, kuhu raha saata.

Tellimus läheb lukku neljapäeval (23.10.14) kell 12

Kasutaja avatar
evald112
Foorumi veteran
Postitusi: 1370
Liitunud: 22 Aug 2013, 17:58

Re: Volvo klubi jope

PostitusPostitas evald112 » 20 Okt 2014, 09:23

PROOVIJOPED KÄES! Tulge siis kõik proovima kellel võimalus seda teha. Said tellitud siis meeste S-M-L-XL + naiste S-M-L.

Kellel ei ole võimalust proovida, nende jaoks panen õhtu poole kirja õmbluste mõõdud. Saate oma olemasolevate jopedega võrrelda.

Minu number ja aadress on eelmises postis kirjas.

Kasutaja avatar
Leho
Foorumi veteran
Postitusi: 7083
Liitunud: 24 Juun 2005, 10:04
Asukoht: Kegel
Kontakt:

Re: Volvo klubi jope

PostitusPostitas Leho » 20 Okt 2014, 09:39

Ilgelt lahe oleks teada kuhu tulla :roll: :roll:
tel:515O862 leho@volvoclub.ee
Pilt


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist