Vana veepumpa kuivakäigukaitse ehk - rämps rahaks!

Kõik Volvodega seonduv.

Moderaatorid: JaanKaer, 760GLE, Igor, Henn, Leho, vanapeer

Kasutaja avatar
Helinaad
Volvo Club liige
Postitusi: 366
Liitunud: 24 Okt 2006, 09:14
Kontakt:

Vana veepumpa kuivakäigukaitse ehk - rämps rahaks!

PostitusPostitas Helinaad » 17 Veebr 2011, 19:33

Minu soov - äkki on kellelgi vana/mittetöötav vms. veepumba kuivakäigukaitse üle? Tegemist siis seadmega, mis veepumba välja lülitab ning teda kaitseb teda kuivalt käimise eest, kui mingil põhjusel enam vett ei tule(vesi otsas, toru umbes, külmunud vms). Mina, maamats, ei jõudnud oma tömpide näppudega seda vahvat kaadervärki veel süsteemi külgegi lõpuni keerata, kui selgus et ta on õrn kui pääsu muna(tõlgitav rõve sõim - tänapäeva plastmassist vidinad), kui ühest vanakooli muinasjuturaamatust üle kanda. Seega - mul oleks ainult uut korpust vaja, kuna seade on uus ning ma maksin ikkagi 400 eesti raha selle eest ning kohe üldse ei taha uut osta. Tootja firma nimi on Leader Pumps ning tõenäoliselt on neil korpused samad. Seega - mind huvitab ainult, et keermega tagakorpus oleks terve, muu pole oluline. Kui kellelegi vedeleb vana selline, mille korpus minu omale sobib olen täitsa nõus selle eest... näiteks 5 euri maksma, hea pakkumine ju vana rämpsu eest? Minul tuleb nii igatahes odavam kui uus junn osta ja siis keermeosa jälle puruks keerata küljest.

P.S. Volvodega on see teema seotud küll - mõelge, kui palju Volvo nänni saab 5 EURi eest osta!

Sellise seadme tagumine külg siis(see, kus mingi valge lögaga on midagi liimida üritatud)
Pilt

Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist