Kaasaegne P1800

Meedia volvodest, huvitavad lingid.

Moderaatorid: JaanKaer, Igor, Leho, bronec

Kasutaja avatar
turboES
Foorumi veteran
Postitusi: 1047
Liitunud: 16 Juun 2005, 22:49
Asukoht: Saaremaa
Kontakt:

Kaasaegne P1800

PostitusPostitas turboES » 07 Mai 2009, 09:12

'06 V70 D5 AWD
'66 Amazon kombi
'68 Amazon
'72 P1800ESTurbo
'73 142
'74 142
76 242L
'79 242

Kasutaja avatar
vanapeer
Foorumi veteran
Postitusi: 6781
Liitunud: 02 Juul 2005, 01:31
Asukoht: valges majakeses mere ääres
Kontakt:

PostitusPostitas vanapeer » 07 Mai 2009, 09:25

Vinge. Mulle tundub nagu tuled oleks 911 Porche.
Ka üks meie volvoteeninduse mees ehitab kiiremaid volvosid.
:unibrow:

Kasutaja avatar
risto
Foorumi veteran
Postitusi: 785
Liitunud: 06 Okt 2005, 09:12
Asukoht: Keila/Tallinn

PostitusPostitas risto » 07 Mai 2009, 12:54

Kui firma nime lugeda siis ajab viimasegi karva ihul ilusasti sirgu :drool:

supp
Foorumi veteran
Postitusi: 7286
Liitunud: 04 Nov 2006, 19:06
Asukoht: TALLINN

PostitusPostitas supp » 07 Mai 2009, 20:25

ei saa ma mitte kommimatta jätta:
no mida krdit, viimaselajal hakkab juba närvi käima igasugu jubetised, millega poolast poolaarjooneni "tuntud sportautode kogemustege spetsid" välja tulevad ja sageli on need veel, kui mitte, võimsamaid siis kiiremaid masinad maalimas. Peaaegu igapäev näeb jälle uudist kus reklaamitakse järjekordset maalima superautot, mis tavaliselt kujutab endast plastmassist või süsink-vesink kerega vannist millele on "ainulaadsete teadlaste poolt" konstrueeritud kandmik ja tavaliselt 48-sa turboga uus corvetti mootor (ülalatoodud juhul küll yamaha oma) ning millel on "klassikaline ja traditsjoone meenutav" kere, milline rõvetis tavaliselt meenutab kellegile lapsepõlve (ma saan aru, et see lapsepõlv oli raske katsumus ja kujutas endast, kuskil itaalias, veedetud pikki öid J.Sternfeldiga pimedas toas mesimummi lauldes) aga seda ei pea veel nn superautona teistele näidata.
no mida p.ska, kellele nad neid huvitav müüvad, jah kui keegi mulle tavalise peresedaani rahaeest sellise õue veeretaks (nagu kitcar-ide tootjad teemad) siis võibolla julgeks sellega öösel sõitmas käija aga tavaliselt reklaamitakse oma "unistuste superautot" mingi üüratu hinnga, mitte, et ma kade oleks.
Päris haige on sellist s.tta vaadata, kes tahab viib oma corvetti henneysse või kuhugi või teeb omale orginaal p1800-st püssi ja pobedast eletrimobiili.
no jälk po.r, ütlen ma, minge vaadke kas või sisuliselt samaklassi autosid eestis, milleks on need exlaiburid ja muu kola - 3 aastastele tehtud autod.
asümeetriline 240
"LY on libu" 343 cvt
pe..se räägin ainult NMT telefoniga kui levi on
"this is small step for man, but big step for volvo 343"
alfa on ka volvo

Kasutaja avatar
allan
Foorumi veteran
Postitusi: 2874
Liitunud: 26 Mai 2007, 20:59
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

PostitusPostitas allan » 07 Mai 2009, 22:17

Top Geari kodulehel kah:

http://www.topgear.com/uk/car-news/matt ... olvo-p1800

Mulle küll meeldib.
S60 T5 HEICO SPORTIV | S80 V8 HEICO SPORTIV | S60 R HEICO SPORTIV | 240 GLT | 850 ESTATE
245 1978 | AMAZON 1968 | XC90 D5 2003 | S80 V8 2007 | S80 D5 2007 | V70 T5 2001 | V70 2.5T 1998
INSTAGRAM

Sassu
Foorumi veteran
Postitusi: 680
Liitunud: 07 Apr 2008, 17:17
Asukoht: Keila/tln
Kontakt:

PostitusPostitas Sassu » 07 Mai 2009, 22:31

Minu arust ka väga popp massin. Näeb välja nagu Aston Martin DB5.
Pilt
S70 R (sõidab järgmise mehe tagumiku all)
S40 T5

supp
Foorumi veteran
Postitusi: 7286
Liitunud: 04 Nov 2006, 19:06
Asukoht: TALLINN

PostitusPostitas supp » 07 Mai 2009, 23:17

just, just, väga ropp masin, sest näeb välja nagu .... aga mitte ei näe välja nagu ise.
asümeetriline 240
"LY on libu" 343 cvt
pe..se räägin ainult NMT telefoniga kui levi on
"this is small step for man, but big step for volvo 343"
alfa on ka volvo

Kasutaja avatar
vanapeer
Foorumi veteran
Postitusi: 6781
Liitunud: 02 Juul 2005, 01:31
Asukoht: valges majakeses mere ääres
Kontakt:

PostitusPostitas vanapeer » 08 Mai 2009, 00:41

osta ära või tee järgi. aga ära mölise.
kes värvib coronad oma auto värvi elektrisiniseks, kes teeb P1800st oma versiooni. igaühel oma vaimne ja käeline IQ ja kadedusel pole kohta.
supp kirjutas:ei saa ma mitte kommimatta jätta:
no mida krdit, viimaselajal hakkab juba närvi käima igasugu jubetised, millega poolast poolaarjooneni "tuntud sportautode kogemustege spetsid" välja tulevad ja sageli on need veel, kui mitte, võimsamaid siis kiiremaid masinad maalimas. Peaaegu igapäev näeb jälle uudist kus reklaamitakse järjekordset maalima superautot, mis tavaliselt kujutab endast plastmassist või süsink-vesink kerega vannist millele on "ainulaadsete teadlaste poolt" konstrueeritud kandmik ja tavaliselt 48-sa turboga uus corvetti mootor (ülalatoodud juhul küll yamaha oma) ning millel on "klassikaline ja traditsjoone meenutav" kere, milline rõvetis tavaliselt meenutab kellegile lapsepõlve (ma saan aru, et see lapsepõlv oli raske katsumus ja kujutas endast, kuskil itaalias, veedetud pikki öid J.Sternfeldiga pimedas toas mesimummi lauldes) aga seda ei pea veel nn superautona teistele näidata.
no mida p.ska, kellele nad neid huvitav müüvad, jah kui keegi mulle tavalise peresedaani rahaeest sellise õue veeretaks (nagu kitcar-ide tootjad teemad) siis võibolla julgeks sellega öösel sõitmas käija aga tavaliselt reklaamitakse oma "unistuste superautot" mingi üüratu hinnga, mitte, et ma kade oleks.
Päris haige on sellist s.tta vaadata, kes tahab viib oma corvetti henneysse või kuhugi või teeb omale orginaal p1800-st püssi ja pobedast eletrimobiili.
no jälk po.r, ütlen ma, minge vaadke kas või sisuliselt samaklassi autosid eestis, milleks on need exlaiburid ja muu kola - 3 aastastele tehtud autod.
:unibrow:

Kasutaja avatar
aibast
Volvo Club liige
Postitusi: 4194
Liitunud: 17 Juun 2005, 23:05
Asukoht: planeet Maa
Kontakt:

PostitusPostitas aibast » 08 Mai 2009, 07:59

eks mõistame, et arvamusi on erinevaid, kerekuju on masinal ju kena, esituled ei istu ainult kuidagist moodi. Muu tip top. Ning selle masina tegija pole vast Poola külakeses haamriga plekki taguv joodikust Vasja.......
1987 Volvo Nilsson 740 "Tupsu"
2001 Volvo V70XC 2.4T

Kasutaja avatar
rainera
Kõva postitaja
Postitusi: 249
Liitunud: 16 Juun 2005, 23:12
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas rainera » 08 Mai 2009, 11:17

oh sa püha püss :D

mul kah kohe seostus esivõre Astoniga ja esitiib kuidagi Cobra jooni aga muidu ikka ülikõva projekt, kui teoks läheb.
plaatina, titaan, kuld, hõbe (ehted)

Kasutaja avatar
turboES
Foorumi veteran
Postitusi: 1047
Liitunud: 16 Juun 2005, 22:49
Asukoht: Saaremaa
Kontakt:

PostitusPostitas turboES » 08 Mai 2009, 23:05

supp kirjutas:ei saa ma mitte kommimatta jätta:
no mida krdit, viimaselajal hakkab juba närvi käima igasugu jubetised, millega poolast poolaarjooneni "tuntud sportautode kogemustege spetsid" välja tulevad ja sageli on need veel, kui mitte, võimsamaid siis kiiremaid masinad maalimas. Peaaegu igapäev näeb jälle uudist kus reklaamitakse järjekordset maalima superautot, mis tavaliselt kujutab endast plastmassist või süsink-vesink kerega vannist millele on "ainulaadsete teadlaste poolt" konstrueeritud kandmik ja tavaliselt 48-sa turboga uus corvetti mootor (ülalatoodud juhul küll yamaha oma) ning millel on "klassikaline ja traditsjoone meenutav" kere, milline rõvetis tavaliselt meenutab kellegile lapsepõlve (ma saan aru, et see lapsepõlv oli raske katsumus ja kujutas endast, kuskil itaalias, veedetud pikki öid J.Sternfeldiga pimedas toas mesimummi lauldes) aga seda ei pea veel nn superautona teistele näidata.
no mida p.ska, kellele nad neid huvitav müüvad, jah kui keegi mulle tavalise peresedaani rahaeest sellise õue veeretaks (nagu kitcar-ide tootjad teemad) siis võibolla julgeks sellega öösel sõitmas käija aga tavaliselt reklaamitakse oma "unistuste superautot" mingi üüratu hinnga, mitte, et ma kade oleks.
Päris haige on sellist s.tta vaadata, kes tahab viib oma corvetti henneysse või kuhugi või teeb omale orginaal p1800-st püssi ja pobedast eletrimobiili.
no jälk po.r, ütlen ma, minge vaadke kas või sisuliselt samaklassi autosid eestis, milleks on need exlaiburid ja muu kola - 3 aastastele tehtud autod.


Mõnel mehel on liiga palju aega, viitsib ikka nii pikalt vinguda. Sa millegiga kunagi rahul ka oled?
Minu meelest oleks väga vinge kui nad sellise ka valmis saavad.
'06 V70 D5 AWD
'66 Amazon kombi
'68 Amazon
'72 P1800ESTurbo
'73 142
'74 142
76 242L
'79 242

supp
Foorumi veteran
Postitusi: 7286
Liitunud: 04 Nov 2006, 19:06
Asukoht: TALLINN

PostitusPostitas supp » 09 Mai 2009, 15:07

no ega ma kõikide asjadega ka kohe "atkaasi" ei lähe, aga ma jubedalt vihkan nn retroautosid, autodisain peab olema ajaliselt liikuv ja arenev.
Ok, kui keegi enda jaoks ühe teeb, siis las teeb, aga väike/suur seeria autode puhul tahaks ikka näha originaalset disaini. Muidugi kui inmestelt raha kätte saab siis võib ja igast jama toota aga "uhh ja ahh" sellised monstrumid küll ei tohiks tekitada. Või oleks siis teie meelsest lahe kui 30 aasta pärast kõik maailma ansamblid teeksid ainult beyonce ja metallica covereid ning suuremjagu autosid oleksid GMO süsinikust keredega renoo scenikud milledel 32" veljed all.
asümeetriline 240
"LY on libu" 343 cvt
pe..se räägin ainult NMT telefoniga kui levi on
"this is small step for man, but big step for volvo 343"
alfa on ka volvo

Kasutaja avatar
jaanmuru
Kõva postitaja
Postitusi: 252
Liitunud: 21 Jaan 2008, 18:39
Asukoht: Tallinn/Tartu

PostitusPostitas jaanmuru » 09 Mai 2009, 19:27

Ma tunnen just vastupidi, need nn. uued retroautod on kõik päris hästi välja tulnud: Camaro, Ford GT, Charger, Challenger, Mustang jne... kui vaadata selle uus- vana p1800-ja keret, siis seal ei ole ju väga palju muudetud- tehtud natuke modernsemaks, mis on ju iseenesest ilus ja vaevalt need meeletusuured veljed seal all hakkavad olema ja kui hakkavad, siis pole ka häda.

Keegi võiks 200nda seeria ka moderniseerida ja 1gen. volvo s80ne tagaveoliseks teha, lisades v8 mootori ja kõik need facelifti kroomliistud tuleks kõrvale jätta, vot siis oleks üks ideaalne auto juures.
Volvo XC90 154kw
Volvo S80 T6 200kw(müüdud)
Volvo S80 144kw(müüdud)

Kasutaja avatar
v40
Kõva postitaja
Postitusi: 294
Liitunud: 21 Mai 2007, 08:39
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas v40 » 09 Mai 2009, 21:20

supp kirjutas:no ega ma kõikide asjadega ka kohe "atkaasi" ei lähe, aga ma jubedalt vihkan nn retroautosid, autodisain peab olema ajaliselt liikuv ja arenev.
Ok, kui keegi enda jaoks ühe teeb, siis las teeb, aga väike/suur seeria autode puhul tahaks ikka näha originaalset disaini. Muidugi kui inmestelt raha kätte saab siis võib ja igast jama toota aga "uhh ja ahh" sellised monstrumid küll ei tohiks tekitada. Või oleks siis teie meelsest lahe kui 30 aasta pärast kõik maailma ansamblid teeksid ainult beyonce ja metallica covereid ning suuremjagu autosid oleksid GMO süsinikust keredega renoo scenikud milledel 32" veljed all.


Miks nii kurjalt ja miks SINULE need ebamääraselt suured veljed ette jäävad? Palk silmas?
Volvo V40 - Skandinaaviamaade kurvikaim tütreke.

supp
Foorumi veteran
Postitusi: 7286
Liitunud: 04 Nov 2006, 19:06
Asukoht: TALLINN

PostitusPostitas supp » 09 Mai 2009, 21:45

palk läheb mul ikka kõrist alla rohkem kui silma, see velgede teema on hoopis teine teema.
Aga muuseas, kirjutamatta reegel on: veljed ei tohi kunagi üldise auto taustal liigselt silma torgata.
asümeetriline 240
"LY on libu" 343 cvt
pe..se räägin ainult NMT telefoniga kui levi on
"this is small step for man, but big step for volvo 343"
alfa on ka volvo


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist