Autolehe s80 test

Meedia volvodest, huvitavad lingid.

Moderaatorid: JaanKaer, Igor, Leho, bronec

supp
Foorumi veteran
Postitusi: 7286
Liitunud: 04 Nov 2006, 19:06
Asukoht: TALLINN

Autolehe s80 test

PostitusPostitas supp » 26 Sept 2007, 21:17

lugesin viimast autolehe s80 testi, no nii s..ta autod annab selle jutujärgi ettekujutada, ka eenevatel testidel on isegi minu kogemusest täielikud jubetised enamvähem midagi positiivset hinnangut saanud aga see s80 oli ikka ülekõige, lihsalt puht uudishimust huvitab kuidas 80-nete omanikud üldse sõita saavad kui selles testis kasvõi 75% tõtt on, ma olen ennegi tuttavatelt esiveoliste volvo omanikelt õudusjutte kuulnud aga see s80 jutt ületas kõik piirid, kui need testi tulemused tõele vastavad oleks huvitav teada kuidas maaletooja om kommenteerinud omanikele sellist vigade rohkust (väidetavalt) kvaliteetautol
asümeetriline 240
"LY on libu" 343 cvt
pe..se räägin ainult NMT telefoniga kui levi on
"this is small step for man, but big step for volvo 343"
alfa on ka volvo

arny
Foorumi veteran
Postitusi: 1427
Liitunud: 02 Apr 2006, 09:53
Asukoht: tartu
Kontakt:

PostitusPostitas arny » 27 Sept 2007, 09:43

njaa, enda auto on küll hetkel üli hea. Väike vihje kah, et tulen reedel teisega Tallinna.

deejay
Foorumi veteran
Postitusi: 556
Liitunud: 16 Juun 2005, 22:52

PostitusPostitas deejay » 27 Sept 2007, 10:01

Eks sinna artiklisse oli kokku toodud kõik võimalikud vead, mis olla saavad. Üldjuhul peabki see paika, mis seal kirjutati. Mina kommenteeriks omalt poolt, et ega see esisild nüüd NII pehme ka pole, uue (ca 2001-2002.a ) 5 seeria BMW omanikud on palju rohkem hädas oma esisillaga.
See peab paika, et üldiselt peab masin väga hästi vastu, kuid kui laguneb, siis ikka midagi suurt ja kallist. See on ka tõsi, et jupid on kodeeritud ning enne, kui varuosa külge paned, pead sobivust kontrollima; ning kui jupp on võetud teiselt masinalt, siis pead olema veendunud, et see on nö. "maha laetud" tarkvaraliselt eelmiselt, ning siis sinu masinale külge panemine tähendab ka "peale laadimist".

Kasutaja avatar
pkuldsaar
Kõva postitaja
Postitusi: 133
Liitunud: 17 Juun 2005, 14:18
Asukoht: Tallinn/Kuressaare
Kontakt:

PostitusPostitas pkuldsaar » 27 Sept 2007, 22:46

Lugesin autolehe teksti läbi ja olin pettunud kui ühte auku kogu tekst kirjutatud oli. Loomulikult on olemas need probleemid millest tekstis räägitud on, kuid see on vaid osadel masinatel. Esisild on minumeelest vägagi vastupidav. Sõitsin oma eelmise s80ga (I gen) 40 tuh km ja ei vahetanud ühtegi detaili sillas, uus omanik on veel ligi 10 tuh sõitnud ja samuti probleemideta; 2004 aasta S80ga olen sõitnud ~10 tuh km ja probleemivaba. Ütleksin, et pigem on audide, mb ja bmw omanikud välja kokku puutunud suuremate jamade kallimate detailivahetustega. Varuosa hinnad on samas klassis eelnevalt mainitud automarkidega.
Pakiruum on tagasihoidliku suurusega? Ei teaks et mõnel selle klassi autol see niiväga suurem oleks.
Ei sõnagi väga mugavast ja müravabast salongist; ei sõnagi sõidumugavusest...

Ei tea kas ja kui palju oli autor nende autodega kokku puutunud, kuid minuarust oli see kirjutatud üleliia halvustavalt ja läbimõtlemata.
Priit Kuldsaar
priit@made.ee
510 9332

Volvo XC90 D5 R-Design

Kasutaja avatar
pesa
Kreisi postitaja
Postitusi: 328
Liitunud: 30 Sept 2006, 08:26
Asukoht: Tartu
Kontakt:

PostitusPostitas pesa » 28 Sept 2007, 08:45

ega autor ise vast sõitnud olegi. Auto viiakse ülevaatusele carstopi, omanik räägib muredest. Siis võetakse ette saksa ja rootsi statistika ning kirjutatakse midagi valmis.
Esimene - V40 2001 2.0T 121kW
Teine - V70 2008 2.4 D5 136kW

Kasutaja avatar
Executive
Foorumi veteran
Postitusi: 518
Liitunud: 21 Mär 2006, 10:35
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Executive » 28 Sept 2007, 09:17

heh, ma arvan et kui 2000 aasta audi a6 laguneb tunduvalt rohkem kui s80. Nii räägivad need kes on omand audit. Ise olen S80 ga väga rahul!
S80 T6 EXECUTIVE

tnx
Foorumi veteran
Postitusi: 2701
Liitunud: 26 Apr 2007, 08:02

PostitusPostitas tnx » 28 Sept 2007, 09:42

Sellist artiklit pole võimalik kirjutada, mis kõigile meeldiks. Mulle tunduvad pigem veidrad just need "arvustused", kus lihtsalt kiidetakse ilma ühestki veast rääkimata või tehakse uue auto "kestvustest" 60000 km, mille käigus tuvastatakse et auto polegi veel läbi kulunud ja järeldatakse et auto on väga vastupidav.
Seda, et Volvo on parem, kui x, y või z, minge rääkige vastavates foorumites ja seal teevad nende autode rahulolevad omanikud kohe selgeks, mis nad sellest jutust arvavad :)

Kasutaja avatar
Tanel
Foorumi veteran
Postitusi: 7043
Liitunud: 26 Sept 2005, 12:52
Asukoht: Rakvere, Tallinn, Helsinki
Kontakt:

PostitusPostitas Tanel » 28 Sept 2007, 17:03

pesa kirjutas:ega autor ise vast sõitnud olegi. Auto viiakse ülevaatusele carstopi, omanik räägib muredest. Siis võetakse ette saksa ja rootsi statistika ning kirjutatakse midagi valmis.

carstop on küll viimane koht kuhu auto viia [shot]
S70 T5 192Kw, 423Nm from wheels
854 T5-R T-Gul
142 72a
855 T5-R T-Gul
S90 3.0

Kasutaja avatar
volvoline
Foorumlane
Postitusi: 47
Liitunud: 03 Juul 2007, 21:15
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

PostitusPostitas volvoline » 09 Dets 2007, 16:57

vaadates kuidas autojuhid meie (pea)linna tänavatel sõidavad (see ei käi ainult naisjuhtide kohta) siis pole ka mingi ime, et sellistes kaevikutes sõitmiseks mitteettenähtud masina sild lagunema kipub - kui pannakse ikka täie itsiga üle lohkus kaevuluukide, rööbaste, lastakse kuumastikul tuulel hea vihiseda, siis peab ikka sügavalt peeglisse vaatama, mitte valjuhäälselt autotootjat meedias süüdistama. Ükski sild pole loodud lagunemiseks.
Olen veendunud, et auto laguneb täpselt niipalju kui vähe omanik tema eest hoolitseb v.a. teada tuntud ja tootja poolt tunnistatud nõrgad kohad. Mis puutub elektroonikasse ja kodeeritud juppidesse, siis kogu see värk ongi kallis ja paras müsteerium kõkidel kaasaegsetel masinatel eranditult, seega pole mõtet halada. Kuna Volvo esimesena S80 puhul suht uusi ja julgeid elektroonilisi lahendusi kasutama hakkas, siis ongi vbolla sama või vanema aastakäigu teiste markide omanikul põhjust näpuga näidata - et näe, sul kiip läbi või kuskil miski andur peetis - mina aga annan haamriga ja lükkan vändast käima ja ongi korras.
Et siis päris musta masendusse ei ole vaja langeda ühe arvustuse pärast, auto nagu kõik teisedki - ja paremgi veel.
S80 2.9 147kW 2001


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline