Uued ja odavad rehvid Saksamaalt!?

Meedia volvodest, huvitavad lingid.

Moderaatorid: JaanKaer, Igor, Leho, bronec

Kasutaja avatar
Arno
Foorumlane
Postitusi: 71
Liitunud: 13 Jaan 2007, 15:00
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Uued ja odavad rehvid Saksamaalt!?

PostitusPostitas Arno » 14 Mär 2007, 00:34

http://ssl.delti.com/cgi-bin/details.pl ... EE&COGO=ee

Selline lehekülg pakub soodsalt uusi rehve nii tuntud tootjatelt kui ka minule tundmatutelt firmadelt. on kellegil kogemusi sellelt leheküljelt tellimisega?

BMW foorumil natuke räägitakse sellest:

http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php?t=35076

Väga palju on seal rehve hinnavahemikus 40-60 eur sellistelt firmadelt nagu Linglong, Goodride, Kenda, TNG Star Performer, Fortuna, Nankang jne. Mis pildi peal on väga ilusa mustriga :lol: aga teab keegi mida need rehvid endast päris elus kujutavad? kannatab sellistega sõita?
T6

Kasutaja avatar
kalacompany
Volvo Club liige
Postitusi: 589
Liitunud: 17 Juun 2005, 06:45
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

PostitusPostitas kalacompany » 14 Mär 2007, 01:20

Isiklikult mitte aga sõber riskis . Vaatame kui kätte saab. Rehvide kvaliteedis ma ei kahtle.. aga kas nad ka kohale jõuavad ???
mul ei ole volvot ! mul on head sõbrad kellel on volvo !

deejay
Foorumi veteran
Postitusi: 556
Liitunud: 16 Juun 2005, 22:52

Re: Uued ja odavad rehvid Saksamaalt!?

PostitusPostitas deejay » 14 Mär 2007, 10:14

Arno kirjutas:Väga palju on seal rehve hinnavahemikus 40-60 eur sellistelt firmadelt nagu Linglong, Goodride, Kenda, TNG Star Performer, Fortuna, Nankang jne. Mis pildi peal on väga ilusa mustriga :lol: aga teab keegi mida need rehvid endast päris elus kujutavad? kannatab sellistega sõita?

Ofcourse - ilus muster annab ju parimad ja stabiilseimad sõiduomadused.
Tegelt võiks veel osta ka ühe Land Windi või Ssang Yongi. Või siis juba ZhongXing, Nanjing või Great Wall Motors. Cheers! :evil: :evil:

zimmermann
Kõva postitaja
Postitusi: 112
Liitunud: 29 Okt 2006, 21:09
Asukoht: Tallinn-Märjamaa-Tallinn
Kontakt:

PostitusPostitas zimmermann » 14 Mär 2007, 12:28

kalacompany kirjutas:Isiklikult mitte aga sõber riskis . Vaatame kui kätte saab. Rehvide kvaliteedis ma ei kahtle.. aga kas nad ka kohale jõuavad ???


Aga miks nad ei peaks siis jõudma?
Golf Cabrio

www.aircom.ee

Kasutaja avatar
Arno
Foorumlane
Postitusi: 71
Liitunud: 13 Jaan 2007, 15:00
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

PostitusPostitas Arno » 14 Mär 2007, 14:54

Isiklikult mitte aga sõber riskis . Vaatame kui kätte saab. Rehvide kvaliteedis ma ei kahtle.. aga kas nad ka kohale jõuavad ???


Mis aja jooksul lubati rehvid kohale toimetada? Äkki annad siis meile ka teada kui rehvid kohale jõuavad ja kui palju see transpordikulu juurde tuli.

Ofcourse - ilus muster annab ju parimad ja stabiilseimad sõiduomadused.


Ei ma ei tahtnud seda väita.

Tegelt võiks veel osta ka ühe Land Windi või Ssang Yongi. Või siis juba ZhongXing, Nanjing või Great Wall Motors. Cheers! Evil or Very Mad Evil or Very Mad


Ma saan aru küll mida sa oma sarkasmiga tahad öelda jah. Aga midagi osta lihtsalt nime pärast on ka ju vale! eriti kui 3x odavam asi teeb võibolla sama tööd!?

see meenutab seda A ja B varuosa jutu, et kui autotootja tempel on peal maksab see 2-3x rohkem, kui sama toode ilma templita.

Kuna minul puudub kogemus, seepärast küsin. kui kellegil on sellise firma rehv olnud ja on sõiduomadustega rahule jäänud, siis miks mitte proovida. Aga kui need firmad toodavad tõesti väga viletsa kvaliteediga rehve siis on selge et ei osta. :wink:
T6

arny
Foorumi veteran
Postitusi: 1427
Liitunud: 02 Apr 2006, 09:53
Asukoht: tartu
Kontakt:

PostitusPostitas arny » 14 Mär 2007, 19:43

minu teada kuluvad tuntumad nime kandvad rehvid lihtsalt vähem. Aga eks see olene ikkagi enne kõike sõitjast.

Kasutaja avatar
Arno
Foorumlane
Postitusi: 71
Liitunud: 13 Jaan 2007, 15:00
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

PostitusPostitas Arno » 17 Mär 2007, 11:19

minu teada kuluvad tuntumad nime kandvad rehvid lihtsalt vähem. Aga eks see olene ikkagi enne kõike sõitjast.



Kas mitte vastupidi ei ole ikka? Tuntud tootja rehv kulub ikka kiiremini. Mida odavam rehv seda odavam kummisegu - see tähendab tavaliselt jäigemat kummisegu, mis kulub aeglasemalt aga selle eest on pidamine kehvem.
T6

sullivanmike

PostitusPostitas sullivanmike » 17 Mär 2007, 13:16

Arno kirjutas:
minu teada kuluvad tuntumad nime kandvad rehvid lihtsalt vähem. Aga eks see olene ikkagi enne kõike sõitjast.



Kas mitte vastupidi ei ole ikka? Tuntud tootja rehv kulub ikka kiiremini. Mida odavam rehv seda odavam kummisegu - see tähendab tavaliselt jäigemat kummisegu, mis kulub aeglasemalt aga selle eest on pidamine kehvem.


No ma ei tea, ma olen isa pealt vaadanud. Tal on ka igasugu uina-muinasi all olnud ja krt ei kesta need. Max 2 hooaega. Ma soetasin 1.5 aastat tagasi GoodYear Ultra Gripid ja paistavad väga head siiamaani välja. Järgmised 2 hooaega on nendega veel garanteeritud. Naastud on väga üksikud mis välja tulnud ja ma ei sõida nagu 80 aastane penskar. Igatahes mina investeerin edaspidi ikkagi tuntud tootja rehvidesse.Nii suve kui talve omad.

Kasutaja avatar
simpson005
Volvo Club liige
Postitusi: 1983
Liitunud: 04 Okt 2005, 16:56
Asukoht: Harjumaa

PostitusPostitas simpson005 » 17 Mär 2007, 13:27

sullivanmike :ja ma ei sõida nagu 80 aastane penskar

tõsi :)
Pers...täis 850 ja veel mõni vana
142 MATU
2006a. XC70
2008a XC90 D5

sullivanmike

PostitusPostitas sullivanmike » 17 Mär 2007, 13:30

simpson005 kirjutas:sullivanmike :ja ma ei sõida nagu 80 aastane penskar

tõsi :)


Naljatilk :lol:

deejay
Foorumi veteran
Postitusi: 556
Liitunud: 16 Juun 2005, 22:52

PostitusPostitas deejay » 17 Mär 2007, 21:04

Arno kirjutas:
minu teada kuluvad tuntumad nime kandvad rehvid lihtsalt vähem. Aga eks see olene ikkagi enne kõike sõitjast.



Kas mitte vastupidi ei ole ikka? Tuntud tootja rehv kulub ikka kiiremini. Mida odavam rehv seda odavam kummisegu - see tähendab tavaliselt jäigemat kummisegu, mis kulub aeglasemalt aga selle eest on pidamine kehvem.

Mida jäigem segum, seda suurem on müra ja seda "libedam" on rehv. Maitse asi ...

mel61
Kõva postitaja
Postitusi: 144
Liitunud: 09 Mai 2006, 18:57
Asukoht: V-Maarja
Kontakt:

PostitusPostitas mel61 » 19 Mär 2007, 09:48

sullivanmike kirjutas:
No ma ei tea, ma olen isa pealt vaadanud. Tal on ka igasugu uina-muinasi all olnud ja krt ei kesta need. Max 2 hooaega. Ma soetasin 1.5 aastat tagasi GoodYear Ultra Gripid ja paistavad väga head siiamaani välja. Järgmised 2 hooaega on nendega veel garanteeritud. Naastud on väga üksikud mis välja tulnud ja ma ei sõida nagu 80 aastane penskar. Igatahes mina investeerin edaspidi ikkagi tuntud tootja rehvidesse.Nii suve kui talve omad.


Rehvi kestmine sõltub ikka suures osas ka läbisõidust! Ma ei ole veel leidnud rehvi,millega 2 suve kannataks lõpuni läbi sõita! Suvine läbisõit on olnud keskmiselt 60-80tuhat! Pirellidest sain faktiliselt jagu ühe suvega :shock:
Talvised on ikka enam vähem 2 hooaega kestnud - praegu on all HKP 4 ja loodan vähemalt pool järmisest talvest ka nendega hakkama saada . See ilma lumeta talv on neid ikka jubetalt kahandanud ca 40 tuh. km jooksul :(
s70 IGATI VOLVO

Kasutaja avatar
andrush
Foorumi veteran
Postitusi: 793
Liitunud: 19 Juun 2005, 10:06
Asukoht: tln
Kontakt:

PostitusPostitas andrush » 19 Mär 2007, 10:17

vanale 855 T5 ostsin Autopartnerist Nankangi "V" mustriga rehvid, niipalju kui sõita sain olid väga head, vihmas ja maanteel lompides polnud küll probleeme.

sullivanmike

PostitusPostitas sullivanmike » 19 Mär 2007, 10:21

mel61 kirjutas:
sullivanmike kirjutas:
No ma ei tea, ma olen isa pealt vaadanud. Tal on ka igasugu uina-muinasi all olnud ja krt ei kesta need. Max 2 hooaega. Ma soetasin 1.5 aastat tagasi GoodYear Ultra Gripid ja paistavad väga head siiamaani välja. Järgmised 2 hooaega on nendega veel garanteeritud. Naastud on väga üksikud mis välja tulnud ja ma ei sõida nagu 80 aastane penskar. Igatahes mina investeerin edaspidi ikkagi tuntud tootja rehvidesse.Nii suve kui talve omad.


Rehvi kestmine sõltub ikka suures osas ka läbisõidust! Ma ei ole veel leidnud rehvi,millega 2 suve kannataks lõpuni läbi sõita! Suvine läbisõit on olnud keskmiselt 60-80tuhat! Pirellidest sain faktiliselt jagu ühe suvega :shock:
Talvised on ikka enam vähem 2 hooaega kestnud - praegu on all HKP 4 ja loodan vähemalt pool järmisest talvest ka nendega hakkama saada . See ilma lumeta talv on neid ikka jubetalt kahandanud ca 40 tuh. km jooksul :(

No selge see ,et läbisõidust. Kui masin on ikka 24/7 sõidus, pole ime , et ei kesta. 60-80 tuhat aastas on ikka juba väga suur läbisõit. Arvestame ikka normaalset liikumist. Ma ei taha nüüd kuulda, et kõik sõidavad 100 tuhat aastas. Ma ei taha sellest midagi kuulda!!!

Kasutaja avatar
Arno
Foorumlane
Postitusi: 71
Liitunud: 13 Jaan 2007, 15:00
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

PostitusPostitas Arno » 19 Mär 2007, 10:57

andrush kirjutas:
vanale 855 T5 ostsin Autopartnerist Nankangi "V" mustriga rehvid, niipalju kui sõita sain olid väga head, vihmas ja maanteel lompides polnud küll probleeme.



Jah ma ise otsustan ka Nankangi kasuks seekord vist. olen uurinud igasuguseid teste ja "review-sid" netist + foorumitest arvamusi ja mitte tuntud tootjatest Nankang NS2 205/50 R16 paistab kõige asjalikum.
Hetkel siis uurin, kust saaks selle jooksu odavamalt ja mugavamalt kätte. enamik firmasid pakub hinnaks 1350.- tk + montaaz.

praegune parim pakkumine on aga 1270.- tk ja montaaz on hinna sees.

Teoorias oleks veelgi odavam tellida sealt Saksamaalt neid rehve, koos kohaletoomisega tuleb hinnaks 910.- tk. aga ma olen veel skeptiline igasuguste e-poodide suhtes.

Tuntud tootjate hinnad algavad alates 2200.- tk
T6


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 13 külalist