Kõigile klubilastele VARASTATUD MASINA TEEMA!!!

Kõik mis ei mahu teiste teemade alla

Moderaatorid: 760GLE, Igor, Leho, bronec

Virx960
Kõva postitaja
Postitusi: 292
Liitunud: 20 Juun 2006, 17:02
Kontakt:

PostitusPostitas Virx960 » 28 Apr 2008, 17:51

97.a oli Eestis sellist mudelt üle 90 isendi. Ja sellest ainuüksi Tallinnas 37. Nüüdseks on kindlasti olukord teine.

supp
Foorumi veteran
Postitusi: 7286
Liitunud: 04 Nov 2006, 19:06
Asukoht: TALLINN

PostitusPostitas supp » 28 Apr 2008, 21:15

paraku ma pean teatama ka sellistest variantidest, et vaevalt see kohe emxisse rändab, pigem kuhgi era lammarisse ja siis emex, niiet soovitan jupi müügi kuulutustel silma peal hoida.Ma tean inimesi kes on nii teinud, muidugi tunnistan ka pattu, et olen ise ühe vana bmw doonoriks nii koplist ära vedanud, muidugi ennem uurisin ka ümbrukonnast ja jätsin kohalikele on kontakti, aga kuna masin oli aastaid tänaval vedelenud ja reg. nr järgi ark-is puudus, siis treila ja aidaa minu õuele.
PS Perli teeb nüüd andmebaase teistel jahimaadel, oli pull kuju aga narko viis ta hauda.
asümeetriline 240
"LY on libu" 343 cvt
pe..se räägin ainult NMT telefoniga kui levi on
"this is small step for man, but big step for volvo 343"
alfa on ka volvo

sullivanmike

PostitusPostitas sullivanmike » 14 Mai 2008, 20:13


Jarmo
Kreisi postitaja
Postitusi: 481
Liitunud: 14 Sept 2005, 16:02
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

PostitusPostitas Jarmo » 14 Mai 2008, 22:39

Kui punane puksiirabiauto, siis ehk on tegemist selle vana Toyota puksiiriga, mida mina juba vähemalt 10 aastat tean linna peal sõitmas. Isegi 2004. aastal korra ühte autot sellega vedada lasknud, aga ei oska kahjuks anda mingit kontaktnumbrit selle kohta.

Edu igatahes leidmisega.
Viimati muutis Jarmo, 08 Sept 2014, 15:32, muudetud 1 kord kokku.
Dodge Aspen 1980 "Air Morse One"
http://www.diskustommagazine.com - Diskustom Magazine
http://www.kustom.ee - One Eyed Morse Kustoms pinstraibid | sildimeisterdamine | custom paint

Kasutaja avatar
Romm
Foorumi veteran
Postitusi: 2455
Liitunud: 05 Apr 2007, 10:32
Asukoht: rae vald,jüri lähedal
Kontakt:

PostitusPostitas Romm » 14 Mai 2008, 23:10

veits teemast mööda.aga vist liigub asi sinnna et vean oma õuele kh ühe siukese(ront aga asja saab)
vana 200ne
940 91a.
Volvo Amazon 62a.
Bmw 540i 99a.

Kasutaja avatar
Helinaad
Volvo Club liige
Postitusi: 366
Liitunud: 24 Okt 2006, 09:14
Kontakt:

PostitusPostitas Helinaad » 15 Mai 2008, 00:00

Jube kahju, hoia kursis, kui targemaks saad!

python
Kõva postitaja
Postitusi: 200
Liitunud: 07 Jaan 2007, 17:02
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas python » 15 Mai 2008, 12:37

Mine käi Kuusakoskis.. vaata mis autosi on neile toodud ning kes seal põhilised vedajad. Neil seal kaamerad ning mingi andmebaas samuti. Sai paar nädalavahetust tagasi koristuse käigus sinna vanarauda viidud ning mis mind hämmastama pani oli see, et järjekorras seistes suutis üks puksiir kahe tunni jooksul sinna kolm autot vedada. Puksiir oli ise mingi väike jeep ning kirjas oli mingi gennadi-kolja veoteenused:)
Volvo C70 2,4T

Kasutaja avatar
volvofriik
Kreisi postitaja
Postitusi: 362
Liitunud: 01 Juul 2006, 13:27

Üht-teist selgunud.

PostitusPostitas volvofriik » 24 Mai 2008, 17:11

Et seekord siis nagu selline asi,et äkki mõni tunneb ära tegelased,kelle reedel-23 mail oma hoovist kätte sain kui tulid "ostetud" autodele järele.Kenasti ostu-müügilepingud näpus. Müüjaks Rein(andmed täpsustamisel),kelle nimi ja isikukood kenasti lepingutes kirjas.Maha oli see rajakas müünud 4 minu ja naabri masinat türklastele,kes maksid kõige eest 5000.-Türkidele kinkis kohale kutsutud politsei jaoskonnas muidugi kroomitud käevõrud.Puksiiriabi mehed lasti minema(andmed on olemas).Panin nagisse ka pilte juurde.Äkki keegi on näinud neid tegelasi veel tegutsemas.Puksameeste sõnul pididki pidevalt vedama vanu Zigulle ning üldse vanemaid masinaid.Äkki hoopis seotud ka Lasnast kadunud 18 masinaga.Käekiri kuidagi sarnane.
Kindlasti küsite,kuidas kätte sain...
Tütar nägi kogemata pööninguaknast pealt kuidas käed löödi ja raha omanikku vahetas.Andis siis sellest mulle koheselt teada.Lahti läks kolmepäevane luure,mis viiski tulemusteni.
Ahjaa! Türkide auto on Daewoo ja nr. 074 EKS.Nagi link:
http://nagi.ee/photos/volvofriik

Kasutaja avatar
volvofriik
Kreisi postitaja
Postitusi: 362
Liitunud: 01 Juul 2006, 13:27

PostitusPostitas volvofriik » 24 Mai 2008, 17:14

chopper kirjutas:Oi, alles nüüd näen seda teemat.

Kui punane puksiirabiauto, siis ehk on tegemist selle vana Toyota puksiiriga, mida mina juba vähemalt 10 aastat tean linna peal sõitmas. Isegi 2004 aastal korra ühte autot sellega vedada lasknud, aga ei oska kahjuks anda mingit kontaktnumbrit selle kohta.


Edu igatahes leidmisega.


Muidu niisama jutuks ja tervituseks veel, et kunagi sai sealkandis rohkem luusitud ja alati eksis silm Su hoovile Volvode sekka;)


Toyota ei ole.Pigem arvan,et Mersu.Masin punane ja madala platega-tiris "konna" endale selga.Aga eks nüüd uurin,kuhu vahelejäänud puksiiriabi oma koormad on vedanud ja lähen viskan pilgu peale.

Kasutaja avatar
volvofriik
Kreisi postitaja
Postitusi: 362
Liitunud: 01 Juul 2006, 13:27

PostitusPostitas volvofriik » 24 Mai 2008, 17:37

supp kirjutas:paraku ma pean teatama ka sellistest variantidest, et vaevalt see kohe emxisse rändab, pigem kuhgi era lammarisse ja siis emex, niiet soovitan jupi müügi kuulutustel silma peal hoida.Ma tean inimesi kes on nii teinud, muidugi tunnistan ka pattu, et olen ise ühe vana bmw doonoriks nii koplist ära vedanud, muidugi ennem uurisin ka ümbrukonnast ja jätsin kohalikele on kontakti, aga kuna masin oli aastaid tänaval vedelenud ja reg. nr järgi ark-is puudus, siis treila ja aidaa minu õuele.
PS Perli teeb nüüd andmebaase teistel jahimaadel, oli pull kuju aga narko viis ta hauda.


Laidan Su tegu igati.Aga kui sellest lärmi ei tulnud,siis oli omanik ilmselt loobunud.Ja Sul vedas.
Ma leian,et vahet pole,kas autost saab veel auto või mitte aga minu valduses olev kasvõi vrakk on minu potensiaalne raha,mille ma saan ise Kuusasse realiseerida ning selle pealt tuhanded taskusse pista.Nüüd seda enam kui endal kraanaga veomasin olemas on.

Kasutaja avatar
volvofriik
Kreisi postitaja
Postitusi: 362
Liitunud: 01 Juul 2006, 13:27

Re: Üht-teist selgunud.

PostitusPostitas volvofriik » 24 Mai 2008, 17:43

volvofriik kirjutas:Et seekord siis nagu selline asi,et äkki mõni tunneb ära tegelased,kelle reedel-23 mail oma hoovist kätte sain kui tulid "ostetud" autodele järele.Kenasti ostu-müügilepingud näpus. Müüjaks Rein(andmed täpsustamisel),kelle nimi ja isikukood kenasti lepingutes kirjas.Maha oli see rajakas müünud 4 minu ja naabri masinat türklastele,kes maksid kõige eest 5000.-Türkidele kinkis kohale kutsutud politsei jaoskonnas muidugi kroomitud käevõrud.Puksiiriabi mehed lasti minema(andmed on olemas).Panin nagisse ka pilte juurde.Äkki keegi on näinud neid tegelasi veel tegutsemas.Puksameeste sõnul pididki pidevalt vedama vanu Zigulle ning üldse vanemaid masinaid.Äkki hoopis seotud ka Lasnast kadunud 18 masinaga.Käekiri kuidagi sarnane.
Kindlasti küsite,kuidas kätte sain...
Tütar nägi kogemata pööninguaknast pealt kuidas käed löödi ja raha omanikku vahetas.Andis siis sellest mulle koheselt teada.Lahti läks kolmepäevane luure,mis viiski tulemusteni.
Ahjaa! Türkide auto on Daewoo ja nr. 074 EKS.Nagi link:
http://nagi.ee/photos/volvofriik


PS! Masinad maha müünud Rein on ca 1,80-1,85 pikk.55-60 aastat vana(välimuselt) halli siilisoenguga(ca 4-5cm juuksed) ja jõhkralt suure ninaga,millel ka kerge kurv.Kannab enamasti tumehalli pintsakut ja sama värvi pükse.Andmebaasi fotol oli ta samasugune.

Kasutaja avatar
volvofriik
Kreisi postitaja
Postitusi: 362
Liitunud: 01 Juul 2006, 13:27

PostitusPostitas volvofriik » 24 Mai 2008, 17:48

Virx960 kirjutas:97.a oli Eestis sellist mudelt üle 90 isendi. Ja sellest ainuüksi Tallinnas 37. Nüüdseks on kindlasti olukord teine.

Vaata hoolega! Sellist mudelit oli juba 95 aastal järel ehk paar-kolm isendit.Seda Rootsiga kokku.Nimelt valmistati neid 15-20 tükki.Kasutades veel ära üht,teist 100 seerialt.
Egas ma ilmaasjata Rootslaste käest selle masina eest-kui olin ta restaureerinud-40 000 SEK-i poleks saanud.Aga ei raatsinud müüa.Lihtsalt meeldis sedasi,et nemad mäletavad aga mul on... :)

ddig
Foorumi veteran
Postitusi: 1441
Liitunud: 19 Veebr 2006, 10:30
Asukoht: Tallinn - Pärnu

PostitusPostitas ddig » 24 Mai 2008, 21:29

Kõlab kindlasti natuke juhmilt aga ise näeksin osalise lahendusena seda, et treilamehele jõhkralt kolakat anda ... ikka nii jõhkralt, et järgmine kord oleks meeles auto omaniku (mitte ostja) dokumente küsida.
Mõni treilamees ütleb selle peale kindlasti, et "mis ma pean siis nüüd hakkama kõikide klientide käest dokumente nõudma va?", vastuseks on, et jah peadki ning selles ei ole mitte midagi imelikku.
Paralleelselt tuleb loomulikult tegeleda ka ülejäänud prahiga ning selle "reinu" roll kogu ettevõtmises on ilmselt sama suur kui pasakarva tontide oma.

Elasin Kadriorus üle kahekümne aasta ning ka mulle ei ole see hoov märkamata jäänud. Soovin omanikule edu otsingutel ning ürita ikka oma hoov kuidagi ära piirata, et sellised nii kergelt ligi ei pääseks.
Nüüd: 960 B204FT ´91; 960 ´92; 945 B230FT ´96; 960 '96; V90 ´97x2
Enne: 244 B21E ´78; 740 B234F ´90; 945 B200FT ´95; 960 B6304S ´95; 965 B6304F ´91; 965 '96; 960 Executive ´96

Kasutaja avatar
Helinaad
Volvo Club liige
Postitusi: 366
Liitunud: 24 Okt 2006, 09:14
Kontakt:

PostitusPostitas Helinaad » 24 Mai 2008, 21:52

Ei tahaks kah nagu uskuda, et see treilamees täitsa ilmasüüta on, kuna... nokurat... ei auto, ei müüjate/ostjate dokumente küsida... Nii ikka asjad ei käi päris küll meil siin vabariigis või olen ma lihtsalt loll?

Kasutaja avatar
volvofriik
Kreisi postitaja
Postitusi: 362
Liitunud: 01 Juul 2006, 13:27

PostitusPostitas volvofriik » 24 Mai 2008, 22:59

ddig kirjutas:Kõlab kindlasti natuke juhmilt aga ise näeksin osalise lahendusena seda, et treilamehele jõhkralt kolakat anda ... ikka nii jõhkralt, et järgmine kord oleks meeles auto omaniku (mitte ostja) dokumente küsida.
Mõni treilamees ütleb selle peale kindlasti, et "mis ma pean siis nüüd hakkama kõikide klientide käest dokumente nõudma va?", vastuseks on, et jah peadki ning selles ei ole mitte midagi imelikku.
Paralleelselt tuleb loomulikult tegeleda ka ülejäänud prahiga ning selle "reinu" roll kogu ettevõtmises on ilmselt sama suur kui pasakarva tontide oma.

Elasin Kadriorus üle kahekümne aasta ning ka mulle ei ole see hoov märkamata jäänud. Soovin omanikule edu otsingutel ning ürita ikka oma hoov kuidagi ära piirata, et sellised nii kergelt ligi ei pääseks.


Ma tegin selle treilameestele selgeks ka.Politsei võttis igatahes nende andmaed ja esmaspäeval hakkan ka ise neid pookima.Kuna nad ise tunnistasid,et on nende türkide jaoks ennegi tööd teinud.Nüüd siis huvitab,kuhu saak maandunud on.Piisab kasvõi sellest kui leian paar värvikildugi.Näidised on olemas ja masinal oli seljas enda segatud värv.(olen kunagi automaalrina töötanud).


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 38 külalist