Auto Group Pärnus

"Kahtlase minevikuga"või siis "kahtlase kvaliteediga" Volvodest; just info nende isendite kohta, mida püütakse müüa väga korras auto pähe. Ka ebaausad müüjad ja müügi kohad. Volvo Club annab oma tagasihoidliku panuse ausale müügitegevusele.
Volvo on ju seda väärt ...

Moderaatorid: JaanKaer, Igor, Leho, vanapeer

Foorumi reeglid
Hea Foorumlane ja Foorumi Lugeja,

Antud alafoorumisse postitamine on avatud kõigile registreeritud kasutajatele, kuid oma postitust tehes mõtle alati läbi järgnevad punktid:
1) Kas see postitus on lugejale vajalik?
2) Kas selles postituses on selgelt aru saada, milline osa sellest on fantaasia ning milline osa sellest on faktid?
3) Süüdistuste välja ütlemise asemel oleks ju kindlasti kohasem püstitada loogiline arutelu lahenduste leidmiseks, millest kõik võiksid midagi õppida!


Palun arvestage et foorum kui avalik tahvel ei saa vastutada selle peale kirjutatud sõnumite eest, kuid vajadusel olge valmis ise nende eest seisma!
bravia
Foorumlane
Postitusi: 41
Liitunud: 07 Juul 2012, 17:57

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas bravia » 13 Apr 2015, 19:17

mina annaks auto tagasi läbi tarbijakaitse.ostsid ju firmalt seega suht lihtne.

muganbeat
Foorumlane
Postitusi: 32
Liitunud: 05 Veebr 2015, 12:17

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas muganbeat » 14 Apr 2015, 11:49

Kuna rihmade, rullide ja õlide vahetus läks infos mingi 800€, siis peale seda hakkasid vead ükshaaval tekkima. Vead nagu ei olnud algul kallid, aga kui asi pihustiteni jõudis, siis oli läks kalliks. Ja siis enam juba ei raatsinud midagi tagasi anda, kuna ise sinna nii palju lisa raha kulutanud. Ja kui oleksingi tagasi andnud ja kusagilt uue auto ostnud, siis oleks jälle pidanud hakkama rihmasid ja õlisid ja asju vahetama ja see oleks jälle kulu olnud. Rahakotis kahjus rahapuud ei kasva.

bravia
Foorumlane
Postitusi: 41
Liitunud: 07 Juul 2012, 17:57

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas bravia » 14 Apr 2015, 20:31

muganbeat kirjutas:Kuna rihmade, rullide ja õlide vahetus läks infos mingi 800€, siis peale seda hakkasid vead ükshaaval tekkima. Vead nagu ei olnud algul kallid, aga kui asi pihustiteni jõudis, siis oli läks kalliks. Ja siis enam juba ei raatsinud midagi tagasi anda, kuna ise sinna nii palju lisa raha kulutanud. Ja kui oleksingi tagasi andnud ja kusagilt uue auto ostnud, siis oleks jälle pidanud hakkama rihmasid ja õlisid ja asju vahetama ja see oleks jälle kulu olnud. Rahakotis kahjus rahapuud ei kasva.


osta reaalse ajalooga auto ja ei pea igaks juhuks vahetama.ise päris palju autosi ostnud ja pole küll rihma pidanud vahetama.

Kasutaja avatar
Liiwaannus
Foorumi veteran
Postitusi: 7614
Liitunud: 24 Mär 2009, 19:56
Asukoht: Saue

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas Liiwaannus » 14 Apr 2015, 20:58

bravia kust sa saad reaalse ajalooga masinaid? Kui esindusest ostad, siis maksad selle rihmavahetuse raha juba ostuhetkel kinni, sest poel peenem silt peal.
99a 1.8 90kw s40 Müüdud
V70 97a 2.5tdi Müüdud
V70 '11
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)

KuldarA
Foorumi veteran
Postitusi: 1160
Liitunud: 26 Nov 2011, 16:04
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas KuldarA » 14 Apr 2015, 21:19

D5 rihma vahetaks ma ka korraliku ajalooga autol igaksjuhuks enne varem ära, kui hiljem
Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee

kertinvasser
Uustulnukas
Postitusi: 1
Liitunud: 25 Apr 2015, 08:15

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas kertinvasser » 25 Apr 2015, 08:47

Vaatamata kõigele oli auto siiski heas tehnilises seisukorras.
Viimati muutis kertinvasser, 27 Apr 2015, 11:57, muudetud 1 kord kokku.

bravia
Foorumlane
Postitusi: 41
Liitunud: 07 Juul 2012, 17:57

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas bravia » 25 Apr 2015, 10:06

Liiwaannus kirjutas:bravia kust sa saad reaalse ajalooga masinaid? Kui esindusest ostad, siis maksad selle rihmavahetuse raha juba ostuhetkel kinni, sest poel peenem silt peal.


seal kus ma töötan olen ma kaks autot ostnud,ja raamatust vaadanud hooldused üle ja pole mina igaks juhuks vahetanud rihmasi.ju ma siis olen rumal.ostke eestis neid toodud autosi mis sisaldavad käivekat,siis on nad olnud saksas firma autod,need on reeglina käinud korralikult esinduses ja kerimata.

Kasutaja avatar
ants
Foorumi veteran
Postitusi: 4760
Liitunud: 17 Juun 2005, 17:15
Asukoht: Kunda taga metsas 5111459

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas ants » 25 Apr 2015, 10:11

Paber ( hooldusraamat ) kannatab kõikke, alati ei pea seda tõepähe võtma, mis seal kirjas.
Viimati muutis ants, 25 Apr 2015, 21:31, muudetud 1 kord kokku.
745 GL ´91; LR90 ´87.

Kasutaja avatar
Volvo75
Foorumi veteran
Postitusi: 3323
Liitunud: 02 Okt 2005, 14:29
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas Volvo75 » 25 Apr 2015, 18:03

Desperaado Auto Group Pärnu OÜ
Pilt
Twin Towers Of The World Trade Center

Kasutaja avatar
Liiwaannus
Foorumi veteran
Postitusi: 7614
Liitunud: 24 Mär 2009, 19:56
Asukoht: Saue

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas Liiwaannus » 25 Apr 2015, 20:26

bravia kirjutas:
Liiwaannus kirjutas:bravia kust sa saad reaalse ajalooga masinaid? Kui esindusest ostad, siis maksad selle rihmavahetuse raha juba ostuhetkel kinni, sest poel peenem silt peal.


seal kus ma töötan olen ma kaks autot ostnud,ja raamatust vaadanud hooldused üle ja pole mina igaks juhuks vahetanud rihmasi.ju ma siis olen rumal.ostke eestis neid toodud autosi mis sisaldavad käivekat,siis on nad olnud saksas firma autod,need on reeglina käinud korralikult esinduses ja kerimata.


Targem on lasta saksast tuua, sest seal koha peal kerimist põmst ei toimu. Vahelejäämisel on kaotada liiga palju. Seega kui tahad ausa nr masinat, siis kasuta tooja teenust.
99a 1.8 90kw s40 Müüdud
V70 97a 2.5tdi Müüdud
V70 '11
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)

KuldarA
Foorumi veteran
Postitusi: 1160
Liitunud: 26 Nov 2011, 16:04
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas KuldarA » 26 Apr 2015, 11:10

Ka käibemaksuta autod on korralikud ehk siis olnud eraisiku kasutuses. Kohati ütleks, et isegi korralikumad, kui firmaautod sest enda autot hoiad ikka paremini, kui firma oma(oleneb muidugi inimesest).

See on muidugi Ostatargalt kampaania käigus tekkinud müüt, et kui auto ei sisalda käibemaksu, on müüjaks kohe eraisik ja asi kahtlane. Kui auto on ostetud nii, et sellel ei ole käibemaksu(eraisikult vms), siis müües maksan ma ainult kasumi pealt käibemaksu, aga ostjale see hinnas eraldi ei kajastu(st juriidilise isikuna ostes neto hinda pole). Seega soovitan autosid mitte selle järgi selekteerida, et kas on käibemaks või mitte.
Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee

Maxpower
Foorumlane
Postitusi: 54
Liitunud: 31 Mär 2014, 15:54

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas Maxpower » 27 Apr 2015, 09:47

aga kui on selline olukord, et juriidiline isik tahab osta autot, selge see et kui osta firmalt saab käibeka tagasi, olenevalt 50% või siis 100%. Aga kui nüüd firma ostab eraisiku käest (et siis 0 käibekaga) aga pärast mõne aastast kasutamist tahab maha müüa, siis tuleb ju hinnale lisada veel käibemaks? Ehk siis firmal osta eraisiku käest on ikkagi jama või olen valesti aru saanud?

KuldarA
Foorumi veteran
Postitusi: 1160
Liitunud: 26 Nov 2011, 16:04
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas KuldarA » 27 Apr 2015, 11:45

Ei tule. See ongi marginaali maksustamine. Müües pead maksma käbemaksu kasumi pealt. Selle mitme aastase kasutamise järel müümise peaks üle täpsustama, aga kui müügiks ostan sellise auto, siis sellel ei pea panema käivet juurde tervele summale.
Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee

roodla
Uustulnukas
Postitusi: 3
Liitunud: 28 Sept 2009, 21:16

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas roodla » 18 Juun 2015, 21:04

Tere

Jäi omale ka üks volvo sealt platsi pealt silma mida naine tahaks ära osta.
Plaan oleks vana auto sisse anda ja ülejäänud vahe kinni maksta.
Nüüd kui ma selle teema läbi lugesin siis võttis ausalt öeldes isegi helistamise isu ära :mrgreen:

Auto ise muidu see http://www.auto24.ee/used/2025006

Kas tõesti asi nii halb selle automüügi platsiga? Kas siis kohalik volvo esindus Pärnus ei suuda kõiki vigu ja asju üles otsida?

Andke nõu kas tasuks üldse vaatama minna.

Terv
Alo

Kasutaja avatar
Volvo75
Foorumi veteran
Postitusi: 3323
Liitunud: 02 Okt 2005, 14:29
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas Volvo75 » 18 Juun 2015, 21:32

Vii kindlasti Info-Autosse ostueelsesse ülevaatusesse ja loe sõnad peale. Küsi aus arvamus autost ja kalkulatsioon võimalikele töödele. Pisiasju ikka esineb kasutatud autodel. Ja nagu ennist lugesid veendu, et on ikka kaks võtit jne kattuv reaalsuse ja kuulutuse vahel. Ja tee endale selgeks, mis nende garantii tähendab ja jällegi veendu, et see lepingusse kirja ka saab. See auto võib olla ju täitsa ok pill.

EDIT: usaldatavust tekitab VIN-koodi PUUDUMINE kuulutusest!!!! :D
Pilt
Twin Towers Of The World Trade Center


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist