foorub kaotab sessiooni

Ettepanekud, probleemid

Moderaatorid: Henn, Leho

tnx
Foorumi veteran
Postitusi: 2701
Liitunud: 26 Apr 2007, 08:02

foorub kaotab sessiooni

PostitusPostitas tnx » 26 Apr 2011, 08:59

Hommik, kas ma olen ainuke, kellel viimasel ajal foorumis ilmneb selline veidrus, et suvalisel hetkel unustab sessiooni ära?
Kui postitusele vastata tahan, siis viskab ette login akna, kui mõnda teemat vaadata tahan, siis näitab sinisel taustal nagu oleks anonüümne kasutaja.
Eriti närvi ajab see siis, kui olen oma jutu ära kirjutanud ja "sisesta" nupu peale login tuleb - siis pean kõik uuesti trükkima.
Mingit seaduspära pole täheldanud, et kui kähku ta seda teeb. Mõni päev on täitsa norm, teine päev hakkab juba esimese paari minutiga jamama.
Algas kusagil sel talvel vist, igatahes mitte väga hiljuti.

Kasutaja avatar
Leho
Foorumi veteran
Postitusi: 7083
Liitunud: 24 Juun 2005, 10:04
Asukoht: Kegel
Kontakt:

Re: foorub kaotab sessiooni

PostitusPostitas Leho » 26 Apr 2011, 09:04

niipalju kui mina olen aru saanud peaks see nende kookide peal toimima.
Jätab su veebilehitseja neid meelde nii nagu peab.
tel:515O862 leho@volvoclub.ee
Pilt

Kasutaja avatar
kaak
Jupp traati ja väljamaa näpitsad
Postitusi: 1004
Liitunud: 23 Jaan 2007, 16:39
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: foorub kaotab sessiooni

PostitusPostitas kaak » 26 Apr 2011, 09:24

See probleem peaks olema tõesti kinni kasutaja arvutis. Soovitan üle vaadata küpsiste seaded, uuendada browser (viimane firefox/chrome). Vehelduseks ka kõik vanad küpsised ära kustutada(käsitsi kustutamiseks nt c:/users/kasutjanimi/app data/local/mozilla/profiles/ sealt kogu jank trässhida ps "appdata on hidden")- muidugi sobib ka "tööriistad- hiljutise ajaloo kustutamine"- ja sealt siis kõik peale lehitsemise ja vormide salvestuse (ülemised 2 ja kõige alumine) kogu ajalugu. Samuti on foorumil all servas "kustuta kõik küpsised"- vähemalt Vintage blue templeidil on ta seal olemas.
Kui need asjad on tehtud ja probleem jätkuv. Eks hõika...
1800s T5
e36 T5

tnx
Foorumi veteran
Postitusi: 2701
Liitunud: 26 Apr 2007, 08:02

Re: foorub kaotab sessiooni

PostitusPostitas tnx » 27 Apr 2011, 08:42

Brauser on safari, mis iganes numbri Apple mulle tarkvarauuendustega on saatnud, aga see ei tohiks ju väga pilli puhuda.
Eks ma proovin siis mõnda firekat või kustutada kõike, mis oluline tundub, näis mis saab.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist