S80 cd-box kinnikiilunud

Moderaatorid: 760GLE, Igor, bronec

sarikas

S80 cd-box kinnikiilunud

PostitusPostitas sarikas » 14 Sept 2006, 19:29

Tere,

mure järgmine. S80-el see orginaal box (4xcd) keskkonsoolis. Kui lülitan CD peale hakkavad mootorid undama, plaat sees ei liigu, teisi pesi ei vaheta ning konkreetsest plaati mängima ei hakka, saab ainult aru, mitu lugu seal peal on. Auto Saksast toodud, mure kohe algusest peale selline. Üks audio tehnikaga tegelev noorsand selgitas, et seal sees õhukesed plast liistakad, mis lähevad paigast ära ja tekitavad sellise nähtuse. Remont aga olevat tänamatu töö, kuna teadupärast ei saa Volvo orginaal makke (uuemaid) lauapeal tööle panna (makk ei küsi enam mitte koodi juhilt vaid autolt) ja üleüldse olevat tegemist päeva tööga.

Kas Kellelgi on olnud sarnast probleemi ja leidnud abi või oskab soovitada, kust oleks õigem abi otsida. Teades sellise uue maki hindu leian, et see remont ei saa tänamatu olla.

Ahjaa, asun Tartus.

arny
Foorumi veteran
Postitusi: 1427
Liitunud: 02 Apr 2006, 09:53
Asukoht: tartu
Kontakt:

PostitusPostitas arny » 14 Sept 2006, 19:47

hm niipalju kui mina neid asju näpind olen siis võta ise lahti ja usu mind seal sees üks plaat paigast nihkund ja see kiilub asjad kinni.

sarikas

PostitusPostitas sarikas » 16 Sept 2006, 18:20

See mul esimene Volvo.

Ei oska ausalt öeldes seda maki väljakiskumist kuskilt alustada. KUi juba oled hea nõu peal väljas äkki räägid, kuidas kõige valutumalt saaks lahti ka näidikute ploki (kella/tempi tausta valguse pirn on läbi põlenud).

arny
Foorumi veteran
Postitusi: 1427
Liitunud: 02 Apr 2006, 09:53
Asukoht: tartu
Kontakt:

PostitusPostitas arny » 17 Sept 2006, 00:32

kuskil oli siin mingi link selle kohta kunagi. ise sain sealt teada kuda armatuuri lahti saab. kui tartu kandis oled siis saame kokku alen nõus aitama mul ka kõik võimalikke kruvikaid ja asju. a arvan et ka mujal eestis on kedagi kes oskab aidata kui sa tartust pole. 8)
http://www.backspegeln.com/tips_dator.asp vot siit saad abi arvan.

sarikas

Re: S80 cd-box kinnikiilunud

PostitusPostitas sarikas » 17 Sept 2006, 12:36

sarikas kirjutas:Ahjaa, asun Tartus.


Tööriistades pole probleem aga hea nõu võib küll vaja minna.

arny
Foorumi veteran
Postitusi: 1427
Liitunud: 02 Apr 2006, 09:53
Asukoht: tartu
Kontakt:

PostitusPostitas arny » 17 Sept 2006, 20:00

oih vabandust selle taru koha pealt. aga helista mulle mingi aeg siis vaatab peale tööd saab kokku kuskil nt. 55609007

sarikas

PostitusPostitas sarikas » 18 Sept 2006, 01:18

Selge, jätan meelde. Põhimõtteliselt leidsin vajaliku info maki kättesaamiseks. Töönädalal on kiire aga eks ma järgmine nädalavahetus hakkan otsast harutama ja kui hätta jään tulen suure kisaga abi järgi :wink:


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist