Eraldi multimeedia tekitamine

Moderaatorid: 760GLE, Igor, bronec

eoksale
Uustulnukas
Postitusi: 5
Liitunud: 28 Juul 2021, 00:02

Eraldi multimeedia tekitamine

PostitusPostitas eoksale » 26 Nov 2021, 15:42

Tere kõigile!


Mul oleks idee eraldi multimeedia süsteem paigaldada oma S60 2008 mudeli armatuurile. Kas keegi on seda varem juba teinud? Ma ei soovi originaalraadiot eemaldada vaid lihtsalt lisada uus multimeedia tahvel armatuuri keskele, kus on tavaliselt uutematel autodel (Ntks Toyota C-HR?)


Kas keegi on midagi sellist oma volvole teinud? Millega peaksin arvestama? Kuna tervet armatuuri ei saa ma uueks teha, peaksin 3D printima spetsiaalse "ümbrise" oma ekraanile. Ideaalis võiks ta olla mingisugune modernsem versioon, mida ühendada pärast siis ka rooli nuppudega ning ideaalis ka raadiomakiga (CD'de jaoks)


Kuidas fanaatikutele idee tundub? Teostatav? Mis võiksid olla suurimad muretekitajad?

Tags:

Kasutaja avatar
Liiwaannus
Foorumi veteran
Postitusi: 7601
Liitunud: 24 Mär 2009, 19:56
Asukoht: Saue

Re: Eraldi multimeedia tekitamine

PostitusPostitas Liiwaannus » 26 Nov 2021, 16:40

Mis eesmärk on? navi, videod, muusika? Kui armatuuri peale paned, siis tekitab mingi pimeda augu vaatevälja. Kui madalamale paned, katad vent avad. Tasub mõelda ekraani näppimise mugavusele, roolilt niikuinii kõike ei halda. Normaalse seadme kasutamise puhul eelarve vast 400+ kui paigaldused ise teed.
99a 1.8 90kw s40 Müüdud
V70 97a 2.5tdi Müüdud
V70 '11
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist