istmekatted ja mahuandur

Moderaatorid: 760GLE, Igor, bronec

vorratus
Foorumlane
Postitusi: 10
Liitunud: 13 Dets 2006, 18:23

istmekatted ja mahuandur

PostitusPostitas vorratus » 18 Dets 2006, 17:04

Tere.

Oman V70 TDI 98. aasta väljalaset.

Kaks küsimust ühe hoobiga:
1. Tahaksin väga oma autole paigaldada istmekatteid. Üks firma, kes asjaga tegeleb, arvas et kui ma istmed välja kisuks ja neile viiks, siis nad saaks hakkama. Mul pole ausaltöelda erilist himu istmeid välja kiskuda, sest istmes on turvapadjad, mida ma kindlasti kogemata avada ei taha. Kas keegi teab kustkohast, kuidas ja milliseid istmekatted ma eraldi osta ja paigaldada võiksin, või siis ehk on teada mõni firma, kes sobivate katete paigaldusega hakkama võiks saada?

2. Olen oma autoga muidu väga rahul, häirivad mõned pisiasjad. Et kui minut on uste sulgemisest möödas, siis ust avades hakkab signa karjuma. Muidu vb isegi täitsa OK feature, aga - signa läheb peale ka siis, kui ma autos sees istun ja -- ülla ülla -- võti on süütelukus 1. asendis! See käib veitsa närvidele küll. Kuskilt siit foorumist lugesin, et on olemas spetsiaalne nupp, millega saaks mahuanduri ajutiselt välja lülitada. Mina seda oma autost seni leidnud ei ole. Äkki oskab mõni edasijõudnum mind juhendada?

tänades V.

Kasutaja avatar
pkuldsaar
Kõva postitaja
Postitusi: 133
Liitunud: 17 Juun 2005, 14:18
Asukoht: Tallinn/Kuressaare
Kontakt:

PostitusPostitas pkuldsaar » 18 Dets 2006, 17:46

Soovitan kasutada:
www.softman.ee
võtavad istmed ise välja ja paigaldavad kas naha või tekstiilkatted. Töö korralik ja hea. Olen ise tellinud.
Priit Kuldsaar
priit@made.ee
510 9332

Volvo XC90 D5 R-Design


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist