V70 2000- osade saadavus

Moderaatorid: 760GLE, Igor, bronec

Kasutaja avatar
smargus
Foorumlane
Postitusi: 11
Liitunud: 25 Nov 2006, 19:22
Asukoht: Tallinn

V70 2000- osade saadavus

PostitusPostitas smargus » 07 Dets 2006, 11:38

Palun siis abi seoses tänahommikuse laksuga. Suutsin nimelt sõita puruks esipampri, alumise lisatule ja veel muid osasid, mis esistangega otseselt seotud (esituled küll mitte).
Oskab keegi öelda, kas Eesti romulates leidub 2000- V70 osasid (ülalmainitud) või kust võiks neid saada normaalsema hinnaga kui IA'st?

Lisaks kas keegi teab korralikku keretööde tegijat, kes on nõus kahjud üle vaatama ja kalkulatsiooni/töö teostama?

Igasugune abi teretulnud, kuna kaskot pole peal (auto enda oma), siis IA hinnad eeldatavasti pole vastuvõetavad. :x ](*,)
Volvo V70 T5 2000a.

Kasutaja avatar
kalacompany
Volvo Club liige
Postitusi: 589
Liitunud: 17 Juun 2005, 06:45
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

PostitusPostitas kalacompany » 08 Dets 2006, 00:16

Keretööde kohalt pöördu :
Benefit AS Tihniku 5/Kalda 9 Tallinn Tel: 6723925 WWW: http://www.standox.com E-mail: info@benefit.ee

Neil peaks olema ka kõik detailid(kasutatud). Ei ole just kõige odavam aga kvaliteet on kindel.
mul ei ole volvot ! mul on head sõbrad kellel on volvo !

Madis

PostitusPostitas Madis » 17 Dets 2006, 13:10

mina julgen soovitada märjamaal asuvat timberstoni...teevad head tööd ja hinnad on ikka tunduvalt madalamad kui linnas, et äkki tasub kaaluda remonti väljaspool tallinna!? juppide hindu huvipärast uuri www.fendernet.ee , vennad toovad rootsist korralikke kasutatuid juppe :)

zimmermann
Kõva postitaja
Postitusi: 112
Liitunud: 29 Okt 2006, 21:09
Asukoht: Tallinn-Märjamaa-Tallinn
Kontakt:

PostitusPostitas zimmermann » 17 Dets 2006, 19:03

Madis kirjutas:mina julgen soovitada märjamaal asuvat timberstoni...teevad head tööd ja hinnad on ikka tunduvalt madalamad kui linnas, et äkki tasub kaaluda remonti väljaspool tallinna!? juppide hindu huvipärast uuri www.fendernet.ee , vennad toovad rootsist korralikke kasutatuid juppe :)


timerstoni kohta võin oma kogemustele tuginedes küll vastupidist väita. vb hind on hea kuid saad ka seda mille eest maksad.
Golf Cabrio

www.aircom.ee

Kasutaja avatar
smargus
Foorumlane
Postitusi: 11
Liitunud: 25 Nov 2006, 19:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas smargus » 17 Dets 2006, 23:05

Fendernet teada koht. Olen neile kunagi eelmise töökohaga seotult ka osasid Rootsi romulatest toond.

Leidsin ka ise lõpuks normaalse asukohaga Rootsi romulast stange ja iluvõre, nüüd ootan et need siia jõuaksid.

Aga mul tekkis hoopis uus ja huvitavam mõte. Nimelt lugedes UK Volvo foorumit, siis seal paljud mõelnud/teinud sellise lükke, et vahetand tava V70n stange V70R stange vastu :twisted: Ja see mõte nüüd kummitab ka ennast.
Kuna Rootsi romulatest on lihtne osasid saada, siis täitsa mõtlen asjale - R stange on küll hull defitsiit Svenssonis, kuid neid ikka liigub seal.
Kas kellelgi pole sellist uitmõtet veel peast läbi käind? Oleks hea asja arutada. :)
Volvo V70 T5 2000a.

Kasutaja avatar
Tanel
Foorumi veteran
Postitusi: 7044
Liitunud: 26 Sept 2005, 12:52
Asukoht: Rakvere, Tallinn, Helsinki
Kontakt:

PostitusPostitas Tanel » 19 Dets 2006, 07:30

mul on sama mõte esi stange r stange vastu vahetada.
S70 T5 192Kw, 423Nm from wheels
854 T5-R T-Gul
142 72a
855 T5-R T-Gul
S90 3.0

deejay
Foorumi veteran
Postitusi: 556
Liitunud: 16 Juun 2005, 22:52

PostitusPostitas deejay » 19 Dets 2006, 09:25

Siin foorumis on IMHo selline mees nagu TurboES oma V70T5-le Ri esiotsa pannud.
http://www.pbase.com/turboes/image/41312754
Ilusti Pegasused ka alla kruvitud ja minu respect selle peale :) ühesõnaga Allan on meil tegija mees, küsi! :roll:

Kasutaja avatar
smargus
Foorumlane
Postitusi: 11
Liitunud: 25 Nov 2006, 19:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas smargus » 19 Dets 2006, 10:44

Allan tegi seda vist USAs kui ma ei eksi. Seal jah liigub neid rohkem, nii stangesid kui Pegasuseid.

Stange kohta just täna hommikul küsisin Jönköpingu lammarist, et viimati oli neil R stange septembris, mis hommikul pandi netti üles ja 2 tundi hiljem oli läinud - pidi olema magusam kraam kui mesi!
Aga Mattias sealt ütles, et kui midagi ilmub siis annab teada, hind pole palju kallim kui tavastange - ehk about 7000 eeku.

Pegasused peaks ka Roostist ära tooma, 17" tulevad kindlalt kevade poole müüki. 18" on praegu ka, aga noh kes see loll ikka Eestis niisuguseid velgi lõhkuda tahaks. :roll:
Volvo V70 T5 2000a.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist