S70-le alarmi paigaldus

Moderaatorid: 760GLE, Igor, bronec

PACCMAN

S70-le alarmi paigaldus

PostitusPostitas PACCMAN » 22 Okt 2006, 15:23

Tervisi!
Olen paar nädalat S70 98a. 2.0 M B omanik. Olen siiani masinaga väga rahul! Lugu selline, et kesklukk on olemas (mootorid ka ustes), aga alarmi pole. Soetasin omale Eaglemaster LT5200 alarmi.
Küsimus selline, kas on mõtet ise näppima hakata või tuleks paigaldus spetsialistidele jätta? Kas on keegi teab mingeid õpetusi vms. netis? Või siis mõnd spetsi, kes asja ära teeks? Olen käind paaris kohas,aga järjekorrad on ikka vähemalt poolteist kuud pikad :(
Tänud!

Tuuker
Uustulnukas
Postitusi: 6
Liitunud: 24 Sept 2006, 17:50
Asukoht: Haapsalu

PostitusPostitas Tuuker » 24 Okt 2006, 18:09

Paigaldasin ise enda autole alarmi (Eaglemaster AS-300).
Kui ennem sellist tööd pole teind siis ei soovita sul seda teha.
Parem jäta spetsialistile.
Per aspera ad astra!

volvo242
Foorumlane
Postitusi: 44
Liitunud: 01 Juul 2005, 20:44

PostitusPostitas volvo242 » 30 Okt 2006, 23:29

kas oled paigaldaja leidnud mul üks tuttav olemas kes paigaldab signasid?

PACCMAN

PostitusPostitas PACCMAN » 31 Okt 2006, 18:33

Siin rakveres aint 1 koht paigaldab neid. Seal tunnihinne 300 eeki ja telefonis öeldi asjaliku häälega, et kuskil neli tundi läheb kindlasti. Kuna ennem on vaja vaadata ja uurida ja puurida et mis sorti signa on üldse jne... (sry aga mul pole huvi signapaigaldajatele kursusi oma raha eest korraldada). ;)

Niet kui sul on keegi, kes neid paigaldab siis oleks huvi küll!

Kasutaja avatar
Tanel
Foorumi veteran
Postitusi: 7044
Liitunud: 26 Sept 2005, 12:52
Asukoht: Rakvere, Tallinn, Helsinki
Kontakt:

PostitusPostitas Tanel » 31 Okt 2006, 20:09

PACCMAN kirjutas:Siin rakveres aint 1 koht paigaldab neid. Seal tunnihinne 300 eeki ja telefonis öeldi asjaliku häälega, et kuskil neli tundi läheb kindlasti. Kuna ennem on vaja vaadata ja uurida ja puurida et mis sorti signa on üldse jne... (sry aga mul pole huvi signapaigaldajatele kursusi oma raha eest korraldada). ;)

Niet kui sul on keegi, kes neid paigaldab siis oleks huvi küll!

kui helistasid gardisse, mis asub jaama tänaval, siis seal on väga asjalikud mehed koos. lasin endal ka seal uue signa paigaldada. lähed sinna ja näitad mis signaga tegu, nad vaatavad palju on sul lisapudinaid juurde vaja panna. selle järgi nad ütlevad kaua läheb.
mul öeldi et läheb 4-5h aga tegelikult läks 2.5h.
soovitan seda kohta soojalt sulle
S70 T5 192Kw, 423Nm from wheels
854 T5-R T-Gul
142 72a
855 T5-R T-Gul
S90 3.0


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist