460 mootor ei taha tööle minna

Moderaatorid: 760GLE, Igor, bronec

e2p
Foorumlane
Postitusi: 34
Liitunud: 10 Dets 2008, 22:11
Asukoht: Tallinn (Lasnamäe, Pirita-Kose)

PostitusPostitas e2p » 10 Mär 2009, 14:35

Mul sama jama. Alles oli remondis ja täna tööle tulles paar korda sõites köhatas ja keset ristmiku köhatas ennast seisma. Käivitasin usinalt ja andsin gaasi... liikus kuni töökohani, nyyd pablan, kuidas koju saan. Muidugi mul pole rattakoopas logareid (oli vist nii), kas ehk sellest? Noh et viskab keerates vee mootorisse kuskile niiskust kartvale jupile? No täitsa häda kohe. Naisteraffana ei hakka sõrmi mootorisse toppima, aga oskab ehk keegi soovitada kohta, kuhu ma oma kallikese viia võiks? Kuskile kus 460 hingeelu tuttav. HELP!

Kasutaja avatar
ruts
Foorumlane
Postitusi: 46
Liitunud: 19 Nov 2005, 20:54
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

PostitusPostitas ruts » 10 Mär 2009, 15:21

Vii Info autosse diagnosti , maksis see vast 650.- kui mina ükskord käisin . Teevad kohapeal vea kindlaks , seadistavad kui vaja ...hinna sees ! (helista ja uuri )
Teistes diagnostikates olen ka käinud , raha maksnud ja ei midagi , oli küll Boss tehnika aga seadistada aparaat ei lasknud ! (300 pidin ikkagi maksma ) .
Logarite puudumisest ei tohiks küll mootoriga midagi hullu juhtuda , ainult tiivaalune saab kõvasti tappa .
Kui juhuslikult lambda andur summutaja küljes ..kõhuall pole suurt lompi saanud . Vanadusest tingituna on andur päris kapriisne :D

..aga soovitan Info autot :)


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline