1,7 turbo sureb välja

Moderaatorid: 760GLE, Igor, bronec

karla14
Foorumlane
Postitusi: 58
Liitunud: 18 Aug 2010, 02:06

1,7 turbo sureb välja

PostitusPostitas karla14 » 29 Sept 2013, 14:09

autoks siis volvo 480 turbo , probleem on sellline , et kui käiguvahetuse ajal lasta kaas maha siis tahab välja surra, eriti siis kui natuke tugevamini kiirendada. Kui välja ei sure siis langevad korraks pöörded peaaegu nulli ja siis tõusevad korraks kuni 2000 päärdeni . Tühikäik kõigub ka vahest päris korralikult, samas vahest on täiesti normaalne.olen proovinud kolme erinevat tühikäigumootorit , kõigiga sama teema , sisselaske lekkeid olen kontrollinud ,kaasiklapp on puhastatud ja reguleeritud autodata järgi , kõik peaks nagu õige olema . vahest harva külma mootoriga ajab sumpast paksu valget suitsu välja .

Moose
Davaj-Davaj, patom pasmotrim
Postitusi: 1481
Liitunud: 07 Jaan 2008, 00:01
Asukoht: Tartu

Re: 1,7 turbo sureb välja

PostitusPostitas Moose » 29 Sept 2013, 23:33

Kunagi leidsin volvo-480-europe.org foorumist info mingisuguse tüüpilise vea kohta, kus ajus kärssab miskine diood maha(vist oli tegu dioodiga). Ise hetkel süveneda ei viitsi aga äkki on abiks aju korra lahti võtta ja üle vaadata kõik karmi pilguga.

Mul omal 1.7 vabalthingav tegi sarnast pulli aegajalt... ei saandki teada mis viga on, enne sai teine mootor peale pandud :D Sai omal aju ka üle vaadatud ja teist aju ka proovitud aga tulemuseks null.

karla14
Foorumlane
Postitusi: 58
Liitunud: 18 Aug 2010, 02:06

Re: 1,7 turbo sureb välja

PostitusPostitas karla14 » 11 Nov 2013, 00:12

Probleem sai uue blow offi klapiga lahendatud .


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist