Soojendus ei anna eriti sooja

Moderaatorid: 760GLE, Igor, bronec

Profeiler
Uustulnukas
Postitusi: 4
Liitunud: 12 Veebr 2007, 12:17

PostitusPostitas Profeiler » 13 Veebr 2007, 12:18

sinna kütteradika juurde pääsemiseks peab armaturi eest(salongist) laiali võtma?

Kasutaja avatar
mgarageu
Kreisi postitaja
Postitusi: 375
Liitunud: 26 Juun 2005, 07:24
Asukoht: Tartu, Eesti

kabiin

PostitusPostitas mgarageu » 13 Veebr 2007, 19:29

ei oska täpselt öelda. jõudsin 460 enne ära müüa, kui lahti tahtnuks võtta. kuid kogu armatuurlaua eemaldamise vajadus on tõenäoline. 900-sel (ilma kliimata) saab lihtsamalt kätte. vaatan veel manuaalist ka...
p.s Haynes käseb eemaldada keskkonsooli ja kindalaeka...siis saavat kätte radika...
/brickboard member/
Pilt

Kasutaja avatar
noormees19
Foorumlane
Postitusi: 89
Liitunud: 20 Veebr 2007, 16:33
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

PostitusPostitas noormees19 » 20 Veebr 2007, 16:55

ma võin ka seda sulle soovitada et vaata kas sul ei ole õhku vahel ? kui õhk on vahe siis ei saagi tulla seal sooja õhku sest mul oli endal sama jama algul aga on siia maani nüüd on mingi teine kala mul seal sees ? aga ma soovitan sulle seda et vaata kas sul ei ole õhkvahel kuskil lõdvikutes
Elan seal kus jope ripub

noormees21

PostitusPostitas noormees21 » 21 Veebr 2007, 05:07

noormees19 kirjutas:ma võin ka seda sulle soovitada et vaata kas sul ei ole õhku vahel ? kui õhk on vahe siis ei saagi tulla seal sooja õhku sest mul oli endal sama jama algul aga on siia maani nüüd on mingi teine kala mul seal sees ? aga ma soovitan sulle seda et vaata kas sul ei ole õhkvahel kuskil lõdvikutes


hmm õhk njahh see võib ka jah olla aga samas arvan et jah ratikas jamab sul :twisted:


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist