Prancing Moose

Moderaatorid: 760GLE, Igor, Leho, deejay

Kasutaja avatar
ants
Foorumi veteran
Postitusi: 4760
Liitunud: 17 Juun 2005, 17:15
Asukoht: Kunda taga metsas 5111459

Re: Prancing Moose

PostitusPostitas ants » 14 Juun 2012, 18:38

Tanel kirjutas:
Varsti olen ainuke kellel neid ei ole Tallinnas


Tanel , Sa ei ole ainuke, ma käin ka vahel Tallinnas ja
seal on mul üks Volvo veel :)
745 GL ´91; LR90 ´87.

Kasutaja avatar
smurf
Foorumi veteran
Postitusi: 1261
Liitunud: 18 Aug 2010, 11:49
Asukoht: Tartu

Re: Prancing Moose

PostitusPostitas smurf » 14 Juun 2012, 18:48

Mismoodi liiga ära lörtsitud? Minumeelest ei pea just olema foorumikasutaja, et oma Volvole prancing moose kleepekat peale visata. See kleeps ei seostu absoluutselt kuidagi Volvofoorumiga.

Kasutaja avatar
Tanel
Foorumi veteran
Postitusi: 7043
Liitunud: 26 Sept 2005, 12:52
Asukoht: Rakvere, Tallinn, Helsinki
Kontakt:

Re: Prancing Moose

PostitusPostitas Tanel » 14 Juun 2012, 19:35

smurf kirjutas:Mismoodi liiga ära lörtsitud? Minumeelest ei pea just olema foorumikasutaja, et oma Volvole prancing moose kleepekat peale visata. See kleeps ei seostu absoluutselt kuidagi Volvofoorumiga.

95% kleepse tuleb eestis siinsest klubist.Seega kas kasutaja või siinne lugeja, järelikult on ju seotud siinse foorumiga.
Eks igal ühel omad tõekspidamised. Kleepige aga edasi
S70 T5 192Kw, 423Nm from wheels
854 T5-R T-Gul
142 72a
855 T5-R T-Gul
S90 3.0

Kasutaja avatar
fic
Foorumi veteran
Postitusi: 1039
Liitunud: 04 Juul 2010, 23:47
Asukoht: Põltsamaa

Re: Prancing Moose

PostitusPostitas fic » 14 Juun 2012, 19:45

Minumeelest pangu ainult need, kes hingega Volvo juures. Kui ma kunagi enda oma maha müün, siis võtan küll maha. Kui tahab, paneb uuesti peale. Ma loodan, et terve Tallinn neid varsti täis pole, sest miks peakski. Õnneks ei ole ma küll tähele eriti pannud, et tihedamini märkama oleks hakanud neid. Igaühe enda otsustada, kas ja kuhu paneb, ei maksa neid nüüd nii esile ka tuua, et igale Volvole märk peale. Või on asi lihtsalt minus, kes ma hindat kvaliteeti kvantiteedile?
855 T-5R x XC90 '12

Kasutaja avatar
veikosib
Targutaja
Postitusi: 923
Liitunud: 28 Jaan 2008, 13:18

Re: Prancing Moose

PostitusPostitas veikosib » 14 Juun 2012, 22:23

Kui keegi tahab oma neljarattalisele sõbrale vahva märgi külge pookida - miks peaks see olema keelatud torisejate pärast, kes mõistmatute tagamõtetega sellele teemale üritavad halba maitset külge saada? Ma tõesti ei mõista, miks see kleebis peaks olema ainult mingile "suletud ringile" kättesaadav?! Ei näe sel kleepsul rohkem kokkupuudet VolvoClubEstonia või selle foorumiga kui tänasel ilusal ilmal :D

Ahjaa - Ants sa võiksid enne mõelda kui siin foorumis nõmetsema hakkad!
S80 D5 2002 (SOLD....to the highest bidder)

Kasutaja avatar
ants
Foorumi veteran
Postitusi: 4760
Liitunud: 17 Juun 2005, 17:15
Asukoht: Kunda taga metsas 5111459

Re: Prancing Moose

PostitusPostitas ants » 14 Juun 2012, 23:04

veikosib kirjutas:
ants kirjutas:ps: ääremärkusena julgen mainida et võiksite seda märkki vähemalt sama kohapel kasutada :cry:

"Maitse asi": ütles kukk, ja nokkis sedasamust edasi ;)
veikosib kirjutas:
Ahjaa - Ants sa võiksid enne mõelda kui siin foorumis nõmetsema hakkad!


:?: :?: :?:
va veikosib, millise kohapeal ma nõmetsenud olen?
745 GL ´91; LR90 ´87.

Kasutaja avatar
Interv
Foorumi veteran
Postitusi: 530
Liitunud: 05 Dets 2011, 10:25

Re: Prancing Moose

PostitusPostitas Interv » 15 Juun 2012, 00:48

fic kirjutas:Minumeelest pangu ainult need, kes hingega Volvo juures. Kui ma kunagi enda oma maha müün, siis võtan küll maha. Kui tahab, paneb uuesti peale. Ma loodan, et terve Tallinn neid varsti täis pole, sest miks peakski. Õnneks ei ole ma küll tähele eriti pannud, et tihedamini märkama oleks hakanud neid. Igaühe enda otsustada, kas ja kuhu paneb, ei maksa neid nüüd nii esile ka tuua, et igale Volvole märk peale. Või on asi lihtsalt minus, kes ma hindat kvaliteeti kvantiteedile?


Väga ilus tekst ja täitsa nõus.
Seda vähem asjal pointi tekkib / on, seda vähem neid tahan.
Täna oli tore koos sõit koos kaaslasega Saab'i foorumist. Me poleks üksteist leidnud kui tal poleks korralik Griffin kleeps peal ja mul prancing moose :)

Kui peaksin nägema tänaval levimas näiteks citroen ja koos prancing moose klepsuga, siis arvan et kodus võtaks enda omad maha.

Kasutaja avatar
HendrikS
Kreisi postitaja
Postitusi: 433
Liitunud: 16 Mai 2010, 18:11

Re: Prancing Moose

PostitusPostitas HendrikS » 15 Juun 2012, 06:36

Interv, vale mõtlemine, siis tuleks leida sobiv hetk need kleepsud sidrunilt maha rebida ning väikene kirjake kojamehe vahele.

Kasutaja avatar
veikosib
Targutaja
Postitusi: 923
Liitunud: 28 Jaan 2008, 13:18

Re: Prancing Moose

PostitusPostitas veikosib » 15 Juun 2012, 09:54

Kodanikud - võtke tuure maha nüüd!!! Miks peaks keegi tahtma volvo kirjaga kleebise oma Citroenile kleepida?!?
Üleüldse....ükski neist kleepsudest ei ole minule teadaolevalt läinud foorumi liikmetest kaugemale - kui just keegi pole oma nime alt tellinud ja siis kellelegi teisele neid andnud - mis minu silmis ei ole ka midagi halba.
Kõik teie virin on asjatu ja ilmselge liialdus - palun väga - ärge sellesisulisi postitusi siia teemasse läbustamiseks enam sisestage!
Tänan!
S80 D5 2002 (SOLD....to the highest bidder)

Kasutaja avatar
Interv
Foorumi veteran
Postitusi: 530
Liitunud: 05 Dets 2011, 10:25

Re: Prancing Moose

PostitusPostitas Interv » 15 Juun 2012, 10:32

HendrikS kirjutas:Interv, vale mõtlemine, siis tuleks leida sobiv hetk need kleepsud sidrunilt maha rebida ning väikene kirjake kojamehe vahele.

:lol:

Kasutaja avatar
Tanel
Foorumi veteran
Postitusi: 7043
Liitunud: 26 Sept 2005, 12:52
Asukoht: Rakvere, Tallinn, Helsinki
Kontakt:

Re: Prancing Moose

PostitusPostitas Tanel » 15 Juun 2012, 17:52

veikosib kirjutas:Kodanikud - võtke tuure maha nüüd!!! Miks peaks keegi tahtma volvo kirjaga kleebise oma Citroenile kleepida?!?
Üleüldse....ükski neist kleepsudest ei ole minule teadaolevalt läinud foorumi liikmetest kaugemale - kui just keegi pole oma nime alt tellinud ja siis kellelegi teisele neid andnud - mis minu silmis ei ole ka midagi halba.
Kõik teie virin on asjatu ja ilmselge liialdus - palun väga - ärge sellesisulisi postitusi siia teemasse läbustamiseks enam sisestage!
Tänan!

Ära ole nii nõrga hingega. Kui selle kohta isegi oma arvamust ei või avaldada siis on sul siin küll raske
S70 T5 192Kw, 423Nm from wheels
854 T5-R T-Gul
142 72a
855 T5-R T-Gul
S90 3.0

Kasutaja avatar
noah
Kõva postitaja
Postitusi: 155
Liitunud: 09 Juul 2010, 10:16
Asukoht: Ülemiste järve taga

Re: Prancing Moose

PostitusPostitas noah » 15 Juun 2012, 23:26

Ise küll vaatan liikluses huviga volvosid, et kas on pahaaimamatu tavakodanik või ennast ära ära märkinud foorumlane.
Kui kodanik foorumit ei loe, siis ei ole ta ka reeglina teadlik kleepsudest ja muust sümboolikast ja ega ta oma tuliuuele esindusest saadud liisingu masinale ka vast naljalt peale ei kleebi. Ja kui üks tavakodanik tellibki need internetist ja kleebibki- pole need kleepsud ilmselt eesti klubi leiutatud ja mingit väga ranget piirangutega kasutuseeskirja ju ei kaasne nendega.

Leian, et inimesed kes seda foorumit vähegi loevad, võib lugeda juba selles "klubilises tegevuses" mingil määral osaliseks küll. Ja kui hing ikka pisut rohkem nagu Volvo juures on siis võib "põdra põike" kleepsu huvi korral peale panna.
Et kui on liikluses tunnustega auto, ikka viibake, tegemist vast foorumlasega. ;) Kui just pole BMW, citroen või muu "#¤%&/( ...! ;) ...

Mis puudutab Volvo Clubi kitsamat ringi- ametlikke iga-aastast aastamaksu maksvaid (või eeskirja järgi vähemalt peaks maksma) klubi liikmeid paistab olevat 27.
Kaak proovis 31.dets 2011 (viewtopic.php?f=22&t=21100) ärgitada diskussiooni Klubi staatuse ja saatuse üle aga ei näe et ta seal teemas ühtki vastust või arvamust oleks saanud. ...
Foorumi registreeritud kasutajaid- 5769. Viimastest 1169 on postitanud vähemalt 10 sõnumit.





ja olge ikka sõbrad ja sallivad, ärge hakake siin nüüd tülitsema ;)

Kasutaja avatar
Liiwaannus
Foorumi veteran
Postitusi: 7610
Liitunud: 24 Mär 2009, 19:56
Asukoht: Saue

Re: Prancing Moose

PostitusPostitas Liiwaannus » 17 Juun 2012, 00:07

Igaühe oma asi mida ja kuhu kleebib. Kes tahab see kleebib, kes ei taha ei kleebi. Eelmisel olid põdrad, praegusel pole ja ei plaani ka hetkel. Tagaaknal ilutseb hoopis klubikirjaga laps volvos kleeps. Kuna kleepsud on täiesti vabalt veebipoodidest tellitavad, siis ei näe põhjust miks peaks seda kitsa ringi teemaks pidama. Sama hästi võiks prismast ostetavaid Racing kirju mingiks eriti eksklusiivseks asjaks pidama.
Saaks aru, kui klubi kirjadega asjade tootmist hakataks piirama ja sedagi siis kui logo jms oleks nt kaubamärgina kaitstud, ilma autori/omaniku õigusteta mingi asja kasutamise dikteerimine on sama hea kui maja trepil porisemine, et kes mööduval tänaval kuidas riietuda võib.
99a 1.8 90kw s40 Müüdud
V70 97a 2.5tdi Müüdud
V70 '11
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)

Kasutaja avatar
veikosib
Targutaja
Postitusi: 923
Liitunud: 28 Jaan 2008, 13:18

Re: Prancing Moose

PostitusPostitas veikosib » 17 Juun 2012, 01:53

Tanel kirjutas:Ära ole nii nõrga hingega. Kui selle kohta isegi oma arvamust ei või avaldada siis on sul siin küll raske

Ma ei leia, et oleksin solvunud või muul moel õrnahingelisust välja näidanud! Lihtsalt, palve kaasfoorumlastele - ärge nõmetsege ja lipitsege selle embleemi/kleepsu üle...
Teema eesmärk on siiski kõigile huvilistele kleebised kättesaadavaks teha - niiet andke aga tuld! ;)
S80 D5 2002 (SOLD....to the highest bidder)

Kasutaja avatar
Mõts
Foorumlane
Postitusi: 23
Liitunud: 25 Juul 2007, 23:35
Asukoht: Helsingi

Re: Prancing Moose

PostitusPostitas Mõts » 11 Juul 2012, 16:39

Veel üks ilma märgita autu.
Tikandi teemaks võiks ju veel olla algaja, keskmine ja vana saanijuht. Loomulikult ei tohiks unustada siis pödra ema ja pödra vasikaid. Nii klepsudena kui tikanditena.
Oleks kohe näha, kes on kes.
Lisaks veel hooajaline pöder - rannas, suusatamas, lebotamas.
Tikanditeks kõik jopele läheks vist paljuks. Fliis oleks nagu lapitekk. Aga autol saaks neid küll kasutada. Print asendada ledide kastiga ja rüperaali või nutitelefoni progejupp vahetaks sisu vastavalt olukorrale.
Kohe asi selge - kes, kus, kellega, ja milleks!
Tikanditest näidiseid ei viitsi teha, aga joonistada võib igaüks ise.
Olgu tervitatud maailma kiireim traktor- 760
PS. Avatar on enda tehtud- seega sellist pöhja mitte kasutada!!! Aastaid tagasi.
Manused
B3-SAAB.jpg
Inglaste juumor!
(10.69 KiB) Allalaaditud 49 korda
2 x 760 -läinud doonoriteks
V70 2.5T .142kw 1998a


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist