S80 2007a esitulede- kogutulede modi

Kirjuta siia kuulutus, kui sul on huvi mingisuguse teenuse vastu.

Moderaatorid: JaanKaer, Igor, Leho, vanapeer

janekP
Foorumlane
Postitusi: 78
Liitunud: 02 Sept 2018, 13:11
Asukoht: Harjumaa

S80 2007a esitulede- kogutulede modi

PostitusPostitas janekP » 16 Jaan 2019, 22:38

Teema selles, et kui auto käima panna siis lähevad kõik tuled- viled käima, vana raua austajana see ei meeldi mulle isiklikult 8)
Minu tahtmine- tulede nupp on 0 asendis-"käivitan mootori" (midagi ei toimu kui auto käima panen). Kui keeran park tuledele lähevad põlema park tuled eesmised ja tagumised ja stange all olevad udu tuled (haigelt 35W mis midagi ei näita) - see on selleks, et suvel ei pea põletama põhi tulesi ja vastavalt ilmastikule põlevad ka tagumised tuled.
Kui ma teen sellist protseduuri põhitulede "nupust" sisse lülitamisel siis kustuvad udukad.
Aga alati kui panen park tulede peale ja udukad põlema lähevad (k.a. ka siis kui keeran põhi tulede peale) siis peab olema see võimalus uduka nupust välja lülitamine. On see üldse teostatav?
Selline asi- kui teen pagassi lahti lähevad taga tuled ka tööle, mingi ca 4 min. pärast need kustuvad ja jääb ainult pagassi sise valgus tööle, see ok kuna panin sinna ledid. Kas oleks võimalik, et pagassi avamisel ei läheks tööle taga tuled? Mida ma neist taga tuledest põletan ja akut koorman kui suvisel ajal on pagass tihti lahti ja kuivatan autot, tuled säravad mingi aeg.
On see ise tehtav ? Pigem laseks kellelgi asjatundjal teha, kui see on läbi elektroonika ja juhtimisega seotud.
Kohe paugust pole vaja, aga kevade poole, tahaks seda värkki ära teha :roll: , soojemate ilmadega hakkan sellest puudust tundma.
Mingeid ideid, näpunäiteid? Juhtmeid ja põhi vooluga ümber tegemise kogemused puuduvad, või on keegi käpp, kes selle projekti kunagi ette võtab? :roll:

Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist