R NAGU RALLY 5.mai

Moderaatorid: JaanKaer, Igor, Leho

Kasutaja avatar
aibast
Volvo Club liige
Postitusi: 4194
Liitunud: 17 Juun 2005, 23:05
Asukoht: planeet Maa
Kontakt:

Re: R NAGU RALLY

PostitusPostitas aibast » 17 Veebr 2012, 11:39

rada peaks tulema ikka mõnusam kulgemine kui uunikute rallid. Kontroll toimub vaid küsimustega. Kes sügisel käisid väikese soojendustuuril nendel peaks väike ettekujutus olema.
1987 Volvo Nilsson 740 "Tupsu"
2001 Volvo V70XC 2.4T

naxitrall
Kõva postitaja
Postitusi: 273
Liitunud: 19 Okt 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn, Nõmme / Männiku tee 108b GSM 55532810
Kontakt:

Re: R NAGU RALLY

PostitusPostitas naxitrall » 17 Veebr 2012, 12:00

Tanel kirjutas:
aibast kirjutas:minu arust peaks saama meil ikka osa võtta kõik kes tahavad. Teekonna katete osas saab alles siis aimu kui rada hakkab tegema. Aga eks ta selline segapudru tuleb. Peaks saama kõike.

Pärnus ürri osas vihjeks, et Lihula ralli algab see aasta Pärnu külje alt. Kes tahavad saavad ka sealt poolt osa võtta.

Tee ainult asfalt. Isiklikult ma küll ei taha kuskil auklikul / treppis kruusateel kolistada jäiga autoga. Tean kes ühtivad minu mõttega

+1..ei kavatse ka kruusateel oma autot retsima hakata...

kirsipuu kirjutas:Just panin projekti valmimise tähtaja paika, 5. mai 11:30.

sama siin :lol:
Sõidukite kere- ja värvitööd. 55532810

Kasutaja avatar
RS013
Foorumi veteran
Postitusi: 809
Liitunud: 06 Mär 2006, 20:07
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: R NAGU RALLY

PostitusPostitas RS013 » 17 Veebr 2012, 12:37

Herr Urmo tutvustas ka mulle plaani. Tundub ju täitsa mõistlik vaheldus.

Omalt poolt teen ettepaneku, et autode küljes võiks olla ka nö tehtud tööde nimekiri, kes on tuuninud, kes on lisavarustust juurde toppinud jne. Täidetavad blanketid võiksid olla ühesuguses formaadis- mudel, välimus, sisu, veermik jnejne. Nii oleks huvitavam autosid vaadata kusagil kogunemiskohas. (Samas süsteem võiks muidugi ka foorumis olla, et täpne ülevaade auto kohta on esimeses postis, aga see on ilmselt mingi muu alafoorumi teema).

Mina tahan küll number 13 olla 8)
XC70 T6 AWD & 242 turbo & C70 T5M Saffron

Kasutaja avatar
Tanel
Foorumi veteran
Postitusi: 7044
Liitunud: 26 Sept 2005, 12:52
Asukoht: Rakvere, Tallinn, Helsinki
Kontakt:

Re: R NAGU RALLY

PostitusPostitas Tanel » 17 Veebr 2012, 14:32

RS013 kirjutas:Herr Urmo tutvustas ka mulle plaani. Tundub ju täitsa mõistlik vaheldus.

Omalt poolt teen ettepaneku, et autode küljes võiks olla ka nö tehtud tööde nimekiri, kes on tuuninud, kes on lisavarustust juurde toppinud jne. Täidetavad blanketid võiksid olla ühesuguses formaadis- mudel, välimus, sisu, veermik jnejne. Nii oleks huvitavam autosid vaadata kusagil kogunemiskohas. (Samas süsteem võiks muidugi ka foorumis olla, et täpne ülevaade auto kohta on esimeses postis, aga see on ilmselt mingi muu alafoorumi teema).

Mina tahan küll number 13 olla 8)

Aga kui mul ei ole midagi tehtud, kas siis sõidan tühi leht akna küljes?
S70 T5 192Kw, 423Nm from wheels
854 T5-R T-Gul
142 72a
855 T5-R T-Gul
S90 3.0

Kasutaja avatar
ReaalnePatsaan
turbopunk
Postitusi: 295
Liitunud: 27 Mai 2010, 13:31
Asukoht: Keila, Tallinn

Re: R NAGU RALLY

PostitusPostitas ReaalnePatsaan » 17 Veebr 2012, 15:23

RS013 kirjutas:Omalt poolt teen ettepaneku, et autode küljes võiks olla ka nö tehtud tööde nimekiri, kes on tuuninud, kes on lisavarustust juurde toppinud jne. Täidetavad blanketid võiksid olla ühesuguses formaadis- mudel, välimus, sisu, veermik jnejne. Nii oleks huvitavam autosid vaadata kusagil kogunemiskohas. (Samas süsteem võiks muidugi ka foorumis olla, et täpne ülevaade auto kohta on esimeses postis, aga see on ilmselt mingi muu alafoorumi teema).



Milleks see kõvatamine? R nagu Rally, mees, mitte R nagu tuning show.
I have any idea.

Kasutaja avatar
RS013
Foorumi veteran
Postitusi: 809
Liitunud: 06 Mär 2006, 20:07
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: R NAGU RALLY

PostitusPostitas RS013 » 17 Veebr 2012, 16:25

Jube okkaline kipub see seltskond siin olema millegipärast.

Infolehel võiks kirjas olla kogu muu tehniline info. Alates väljalaske aastast/ mootorist kuni lisadeni. Eeldan, et sinna tuleb igasugu huvitavaid aparaate siiski kohale.
XC70 T6 AWD & 242 turbo & C70 T5M Saffron

Kasutaja avatar
torms
Foorumi veteran
Postitusi: 2305
Liitunud: 22 Juul 2009, 19:40
Asukoht: Jüri
Kontakt:

Re: R NAGU RALLY

PostitusPostitas torms » 17 Veebr 2012, 16:49

Samas võib rääkida ka mis autol tehtud on. Ise ei julge momendil osavõttu garanteerida. Võin üldse osaleda?
Poleerin läigestan vahatan

Kasutaja avatar
volvo245
Doctor
Postitusi: 2232
Liitunud: 18 Juun 2005, 23:11
Asukoht: Tallinn/Nömme
Kontakt:

Re: R NAGU RALLY

PostitusPostitas volvo245 » 17 Veebr 2012, 17:33

Panna kirja mis autol tehud?
1:Et Herr Miilits saaks kordusülevaatusele saata? :D
Teadupärast on eestis Igasugused sisse ja väljalaske süsteemide muutmine keelatud!
2:See pole mingi motoshow kus omanik juures ei ole autoga tuleb ju ikka omanik kaasa ja saab ise rääkida kui kellelgi huvi on. :idea:
Ei ole midagi okkaline lihtsalt igaühel oma vaade elust ja olust
""Rear Wheel Drive, the way God intended. If a car is being pulled from the front, doesn't that mean it's being towed?"”

supp
Foorumi veteran
Postitusi: 7286
Liitunud: 04 Nov 2006, 19:06
Asukoht: TALLINN

Re: R NAGU RALLY

PostitusPostitas supp » 17 Veebr 2012, 17:51

siit moraal: kasutage originaal tuunigut
muuseas ark-is pidi mingi tüüp olema kes hobikorras käib auto ürridel ja märgib kehtiva üv aga mittevastava tuuniguga masina nr ülesse ja siis pärast kodus vaatab kes neile uv on teinud ja nu..ib siis seda üv meest

ps kui juba nr jagamiseks läheb, siis mulle palun 37
asümeetriline 240
"LY on libu" 343 cvt
pe..se räägin ainult NMT telefoniga kui levi on
"this is small step for man, but big step for volvo 343"
alfa on ka volvo

Kasutaja avatar
torms
Foorumi veteran
Postitusi: 2305
Liitunud: 22 Juul 2009, 19:40
Asukoht: Jüri
Kontakt:

Re: R NAGU RALLY

PostitusPostitas torms » 17 Veebr 2012, 18:13

No tuuning on peale üv tehtud.
Poleerin läigestan vahatan

Kasutaja avatar
aibast
Volvo Club liige
Postitusi: 4194
Liitunud: 17 Juun 2005, 23:05
Asukoht: planeet Maa
Kontakt:

Re: R NAGU RALLY

PostitusPostitas aibast » 19 Veebr 2012, 19:09

ei ole Riga kruusal sõitmisel häda miskit. Supp teab rääkida kuidas masinaga veidi kehvematel teedel on. Nagu kõik teised "ralli" siis ise sõidan enda masinaga läbi. Kui mul on sõidetav on ka teil sõidetav. Kui ei meeldi, ära tule või lõpetage virisemine.
1987 Volvo Nilsson 740 "Tupsu"
2001 Volvo V70XC 2.4T

Kasutaja avatar
Tanel
Foorumi veteran
Postitusi: 7044
Liitunud: 26 Sept 2005, 12:52
Asukoht: Rakvere, Tallinn, Helsinki
Kontakt:

Re: R NAGU RALLY

PostitusPostitas Tanel » 19 Veebr 2012, 21:07

aibast kirjutas:ei ole Riga kruusal sõitmisel häda miskit. Supp teab rääkida kuidas masinaga veidi kehvematel teedel on. Nagu kõik teised "ralli" siis ise sõidan enda masinaga läbi. Kui mul on sõidetav on ka teil sõidetav. Kui ei meeldi, ära tule või lõpetage virisemine.

Siis ei ole mõtet oma arvamust vapsee avaldada kui seda osegi ei kaaluta.
Sellise suhtumisega nagu sul hetkel ei kutsu tõesti seda rallit kaasa sõitma vaid kohe lõpppunkti tulema (kui segagi)
S70 T5 192Kw, 423Nm from wheels
854 T5-R T-Gul
142 72a
855 T5-R T-Gul
S90 3.0

supp
Foorumi veteran
Postitusi: 7286
Liitunud: 04 Nov 2006, 19:06
Asukoht: TALLINN

Re: R NAGU RALLY

PostitusPostitas supp » 19 Veebr 2012, 21:16

Tanel kirjutas:
aibast kirjutas:ei ole Riga kruusal sõitmisel häda miskit. Supp teab rääkida kuidas masinaga veidi kehvematel teedel on. Nagu kõik teised "ralli" siis ise sõidan enda masinaga läbi. Kui mul on sõidetav on ka teil sõidetav. Kui ei meeldi, ära tule või lõpetage virisemine.

Siis ei ole mõtet oma arvamust vapsee avaldada kui seda osegi ei kaaluta.
Sellise suhtumisega nagu sul hetkel ei kutsu tõesti seda rallit kaasa sõitma vaid kohe lõpppunkti tulema (kui segagi)

see on väga vale lähenemine, krt miks sul sellinne negativism on aru ma ei saa, kui ralli , siis on ralli, kui halastatkse mansinatele, siis on see korraldajate armust, igaljuhul igasugu auto klubide korraldatud võisuajamised ongi ju autode võimaluste proovilepanekud ja funi asjad, seekui keegi oma stange puruks sõidab ongi asjade loomulik käik ehk autosid ju ostetakse sõitmiseks
usu mind, väga ropuks selljuhul trass ei lähe, sest viimati kui sai aibasti baby r-iga saabi rallilt sõidetud, siis oli rada selline kus sai 200jasega täipasaga lasta, aga 800jase juppe tuleb mul siiani pesumasinast välja kui neid riideid pesen, mis tollal seljas olid
asümeetriline 240
"LY on libu" 343 cvt
pe..se räägin ainult NMT telefoniga kui levi on
"this is small step for man, but big step for volvo 343"
alfa on ka volvo

Kasutaja avatar
Tanel
Foorumi veteran
Postitusi: 7044
Liitunud: 26 Sept 2005, 12:52
Asukoht: Rakvere, Tallinn, Helsinki
Kontakt:

Re: R NAGU RALLY

PostitusPostitas Tanel » 19 Veebr 2012, 21:52

supp kirjutas:
Tanel kirjutas:
aibast kirjutas:ei ole Riga kruusal sõitmisel häda miskit. Supp teab rääkida kuidas masinaga veidi kehvematel teedel on. Nagu kõik teised "ralli" siis ise sõidan enda masinaga läbi. Kui mul on sõidetav on ka teil sõidetav. Kui ei meeldi, ära tule või lõpetage virisemine.

Siis ei ole mõtet oma arvamust vapsee avaldada kui seda osegi ei kaaluta.
Sellise suhtumisega nagu sul hetkel ei kutsu tõesti seda rallit kaasa sõitma vaid kohe lõpppunkti tulema (kui segagi)

see on väga vale lähenemine, krt miks sul sellinne negativism on aru ma ei saa, kui ralli , siis on ralli, kui halastatkse mansinatele, siis on see korraldajate armust, igaljuhul igasugu auto klubide korraldatud võisuajamised ongi ju autode võimaluste proovilepanekud ja funi asjad, seekui keegi oma stange puruks sõidab ongi asjade loomulik käik ehk autosid ju ostetakse sõitmiseks
usu mind, väga ropuks selljuhul trass ei lähe, sest viimati kui sai aibasti baby r-iga saabi rallilt sõidetud, siis oli rada selline kus sai 200jasega täipasaga lasta, aga 800jase juppe tuleb mul siiani pesumasinast välja kui neid riideid pesen, mis tollal seljas olid

Mul pole negatiivsust aga mis mõnu on sõita jäiga ja madala autoga kruusateel mis on räigelt treppis ja auke täis nagu tallinna tänavad?
Ma kohe tahaks näha kuidas Rasmus (RS013) oma 19" velgede ja põhjaläägikummidel seal treppis ja kruusateel rallit sõidab.

Kuigil ei ole kõrged jeebid nagu siin paljud taga ajavad ja madaldusele sõrgu vastu ajavad.
Võiks ikka arvestada sõitjatega mitte, et mulle sobib, sobib ka teistele mõte.
Ka asfaldil on ralli on ralli. Või kardavad vanemad autoomanikud et uuemad turbkad teevad pikalt kotti ja enam ei saagi keksida sellega et õige auto jne :P
Teada ju et 200. 700 ja 900 seeria omad on vedelad ja pehmed
S70 T5 192Kw, 423Nm from wheels
854 T5-R T-Gul
142 72a
855 T5-R T-Gul
S90 3.0

supp
Foorumi veteran
Postitusi: 7286
Liitunud: 04 Nov 2006, 19:06
Asukoht: TALLINN

Re: R NAGU RALLY

PostitusPostitas supp » 19 Veebr 2012, 22:13

no, korraldajad ju lubasid, et saab ka madala autoga sõita ning ka kõrgetele on huvitav, kui aibasti masin läbib trassi siis on ka madalatel see läbitav, madalatel on ju väike spoilerite hööveldamine loomulik kulu, või kas pole, autod on ju sõitmiseks
ma ka oma kõrgel autol keevitan ca 2x sumbsi peale uunikute rallit ja so vat, fun on olulisem kui mingi keevitus või muu jama - tahan sõita ja mõliseda ju
asümeetriline 240
"LY on libu" 343 cvt
pe..se räägin ainult NMT telefoniga kui levi on
"this is small step for man, but big step for volvo 343"
alfa on ka volvo


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist