Esimene 2007 lume rally: tehtud!

Moderaatorid: JaanKaer, Igor, Leho

sullivanmike

PostitusPostitas sullivanmike » 12 Dets 2007, 16:34

vanapeer kirjutas:Kas te meile ka ütlesite?


Hmm, kas ma ikka ei öelnud ve ? :roll:

Kasutaja avatar
aivar
Volvo Club liige
Postitusi: 56
Liitunud: 19 Juun 2005, 10:04
Asukoht: kindla töö- ja elukohata...
Kontakt:

PostitusPostitas aivar » 12 Dets 2007, 16:36

](*,)
Täielik müstika...
Viimati muutis aivar, 12 Dets 2007, 20:37, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
aibast
Volvo Club liige
Postitusi: 4194
Liitunud: 17 Juun 2005, 23:05
Asukoht: planeet Maa
Kontakt:

PostitusPostitas aibast » 12 Dets 2007, 16:39

Proovige mõni üritus korraldada. Ise suvel ühte korraldan, iga aastaga saab kogemusi juurde mida kuidas paremini teha :) Küll kevadeks leian tegevuse teile (vast aktivistid Simpson, rommi, diselist aitavad paari asjaga) et suvine üritus paremini sujuks :)

Minu arust kah 5+ Suppile ja Nauticule asja ajamises üldsegist.
1987 Volvo Nilsson 740 "Tupsu"
2001 Volvo V70XC 2.4T

Kasutaja avatar
vanapeer
Foorumi veteran
Postitusi: 6781
Liitunud: 02 Juul 2005, 01:31
Asukoht: valges majakeses mere ääres
Kontakt:

PostitusPostitas vanapeer » 12 Dets 2007, 19:25

sullivanmike kirjutas:
vanapeer kirjutas:Kas te meile ka ütlesite?


Hmm, kas ma ikka ei öelnud ve ? :roll:


Ega ma Sinu käest küsinud :D

Lissalt kui mul kõige huvitavamaks läks, siis äkisti hakkasid kõik vehkat tegema :) Aga ma mõistan, teil hakkas kade. Sellepärast ei vii ma teid oma turboka ja teiste juurde ka.

Minu arvamus on see, et alustama peaks just väikse istumisega, kus saaks uute nägudega tuttavaks ja vähenäinud nägudega jutu peale.

Praeguse ürtusega jäin ka mina väga rahule ja fiskult privett sebijatele!
:unibrow:

Kasutaja avatar
Volvo Club
Volvo Club liige
Postitusi: 1122
Liitunud: 15 Juun 2005, 21:12
Asukoht: Tallinn / Jüri
Kontakt:

PostitusPostitas Volvo Club » 12 Dets 2007, 20:23

Tänud organiseerijatele, tänud Tõnule autopargi tutvustamise eest, tänud osavõtjatele. Oli mõnus pühapäevane väike ringsõit.
Mõned pildid ka siin
http://www.volvofotod.pri.ee/albumid/th ... p?album=17
Viimati muutis Volvo Club, 27 Apr 2008, 10:38, muudetud 1 kord kokku.
Pildialbumid http://picasaweb.google.com/volvoclubestonia
Haagissuvila rent
56495585; 56495125
www.volvoclub.ee
SKYPE: volvoclub

supp
Foorumi veteran
Postitusi: 7286
Liitunud: 04 Nov 2006, 19:06
Asukoht: TALLINN

PostitusPostitas supp » 12 Dets 2007, 20:54

mina jällegi arvan, et väga palju pole mõtet viriseda, ma ise suht värske liige foorumis ja minu meelest käib selle foorumi seltskond isegi tihti koos ja tunneb üksteist nägupidi, muudes autoklubides on hea kui korra aastas kogunetakse.Muidugi on siin ka nii amazoni ja t5-te omanikud ka segamini nagu pudru ja kapsad ning seega kohati huvid ka erinevad, lähtuvalt sellest on osad kes lähevad põõrdesse `17 tollisest veljest ja teised tolmusest karbussist. Kuskil kõrtsis kogunemine oleks hea mõtte aga paraku piirduks see talina inimestega ja ka siis tekib mure kes ja kus, kes lastega kes ilma jne.. Lisaks on suht palju loba ka foorumis (aitähh mulle kõigi poolt), aga ikkagi on suhtlus aktiivne ja paljud omavahel siiski tuttavad, niiet ärge virisege ehk jätkake samas vaimus, arvan mina.
asümeetriline 240
"LY on libu" 343 cvt
pe..se räägin ainult NMT telefoniga kui levi on
"this is small step for man, but big step for volvo 343"
alfa on ka volvo

sullivanmike

PostitusPostitas sullivanmike » 12 Dets 2007, 22:00

Mulle üritus meeldis. Rasketehnikat oleks tahtnud rohkem näha, olid teised kahjuks presendi all peidus. Lähen ja uudistan siis suvel uuesti. See giidi temp oli temast muidugi väga inetu. Asi oli ju ometi kokkulepitud. Mis ta nagu varem ei teadnud, et pühapäeviti käiakse kirikus?
Sai ka kohast mööda sõidetud kus tegime 2 suve tagasi pulmaväravaid. Sõidu pealt märkasin, et peigmehe poolt ülesse riputatud kuldnokapuur oli kenasti alles. Eks tuleb kevadel vaatama minna kas kinnisvaramaaklerid on oma tööd ka korralikult teinud :)

Urmas ja Kristjan, väga head pildid :thumbsup: Kustavi omi mina kahjuks ei näe. Mingi programm jälle mul puudu :(
Keegi Lauri juures pilte ei teinud?

Jääme ootama järgmist üritust-Rapla kardirada....ännn...ännnnn :)

Kasutaja avatar
Volvo Club
Volvo Club liige
Postitusi: 1122
Liitunud: 15 Juun 2005, 21:12
Asukoht: Tallinn / Jüri
Kontakt:

PostitusPostitas Volvo Club » 12 Dets 2007, 22:14

sullivanmike kirjutas: Kustavi omi mina kahjuks ei näe. Mingi programm jälle mul puudu :(


Need pildid on pakitud, ava RAR, 7-ZIP või mõne muu pakkimisprogrammiga ja siis näed
siit saad abi
http://www.hot.ee/somberg/7zip.html
Pildialbumid http://picasaweb.google.com/volvoclubestonia
Haagissuvila rent
56495585; 56495125
www.volvoclub.ee
SKYPE: volvoclub

Kasutaja avatar
simpson005
Volvo Club liige
Postitusi: 1983
Liitunud: 04 Okt 2005, 16:56
Asukoht: Harjumaa

PostitusPostitas simpson005 » 12 Dets 2007, 23:08

aibast kirjutas:Proovige mõni üritus korraldada. Ise suvel ühte korraldan, iga aastaga saab kogemusi juurde mida kuidas paremini teha :) Küll kevadeks leian tegevuse teile (vast aktivistid Simpson, rommi, diselist aitavad paari asjaga) et suvine üritus paremini sujuks :)

Minu arust kah 5+ Suppile ja Nauticule asja ajamises üldsegist.



Kui võimalu on siis ikka abistan :)
Pers...täis 850 ja veel mõni vana
142 MATU
2006a. XC70
2008a XC90 D5

Kasutaja avatar
vanapeer
Foorumi veteran
Postitusi: 6781
Liitunud: 02 Juul 2005, 01:31
Asukoht: valges majakeses mere ääres
Kontakt:

PostitusPostitas vanapeer » 12 Dets 2007, 23:24

supp kirjutas:mina jällegi arvan, et väga palju pole mõtet viriseda, ma ise suht värske liige foorumis ja minu meelest käib selle foorumi seltskond isegi tihti koos ja tunneb üksteist nägupidi, muudes autoklubides on hea kui korra aastas kogunetakse.Muidugi on siin ka nii amazoni ja t5-te omanikud ka segamini nagu pudru ja kapsad ning seega kohati huvid ka erinevad, lähtuvalt sellest on osad kes lähevad põõrdesse `17 tollisest veljest ja teised tolmusest karbussist. Kuskil kõrtsis kogunemine oleks hea mõtte aga paraku piirduks see talina inimestega ja ka siis tekib mure kes ja kus, kes lastega kes ilma jne.. Lisaks on suht palju loba ka foorumis (aitähh mulle kõigi poolt), aga ikkagi on suhtlus aktiivne ja paljud omavahel siiski tuttavad, niiet ärge virisege ehk jätkake samas vaimus, arvan mina.


100% nõus. Minu meelest võiks rohkem kokku saada (eriti karbussivennad muidugi ja nende fännid). Ma hakkan varsti teisel masinal ka küünlaid vahetama, siis kindlasti jälle talgud garaages. Samuti peaksime kõik käed külge panema henki mootori tagumise vändasimmeri vahetamisel.
:unibrow:

Kasutaja avatar
kalacompany
Volvo Club liige
Postitusi: 589
Liitunud: 17 Juun 2005, 06:45
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

PostitusPostitas kalacompany » 13 Dets 2007, 00:03

vanapeer kirjutas:
sullivanmike kirjutas:
vanapeer kirjutas:Kas te meile ka ütlesite?


Hmm, kas ma ikka ei öelnud ve ? :roll:


Ega ma Sinu käest küsinud :D

Lissalt kui mul kõige huvitavamaks läks, siis äkisti hakkasid kõik vehkat tegema :) Aga ma mõistan, teil hakkas kade. Sellepärast ei vii ma teid oma turboka ja teiste juurde ka.

Minu arvamus on see, et alustama peaks just väikse istumisega, kus saaks uute nägudega tuttavaks ja vähenäinud nägudega jutu peale.

Praeguse ürtusega jäin ka mina väga rahule ja fiskult privett sebijatele!


Vabandust, et ma ei kutsunud juba kuusalus kõiki aftekale(10 korda oli jutt, et kuhu läheme) Isegi Kuusalu AB peremehelt sai küsitud, et kas on siis mõni koht mis suudaks meid vastu võtta. supp ütles, et ei tule ! Aivar ja Henn(nautic) olid nii lahked ja viisid mind mu autoni tagasi, et saaksin ta koju viia ja õhtusele lobale klubikatega minna.
Sulla oli see kes edastas teile info jätkust(200 paradiisis).
meile,teile original teile.

Ja nüüd jääb selline tunne, et kõik hoiavad eraldi.
Muideks ostsin täna 700Ambulance.
mul ei ole volvot ! mul on head sõbrad kellel on volvo !

Kasutaja avatar
aibast
Volvo Club liige
Postitusi: 4194
Liitunud: 17 Juun 2005, 23:05
Asukoht: planeet Maa
Kontakt:

PostitusPostitas aibast » 13 Dets 2007, 10:49

Ootame siis lugejate autode alla pilte su 700 ambulansist :D
1987 Volvo Nilsson 740 "Tupsu"
2001 Volvo V70XC 2.4T

Kasutaja avatar
henk
Foorumi veteran
Postitusi: 691
Liitunud: 11 Nov 2007, 18:45
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas henk » 13 Dets 2007, 10:56

vanapeer kirjutas:
100% nõus. Minu meelest võiks rohkem kokku saada (eriti karbussivennad muidugi ja nende fännid). Ma hakkan varsti teisel masinal ka küünlaid vahetama, siis kindlasti jälle talgud garaages. Samuti peaksime kõik käed külge panema henki mootori tagumise vändasimmeri vahetamisel.


Iseenesest hea mõte :roll: Tuleks mingi kümnekesi kokku ja teeks näpud õliseks ... Mul muidugi endal see probleem, et garaazi pole.
Tööl siiski saaksin võibolla laupäeval teha aga noh... see siiski laupäev.

Üritus oli 5+ minumeelest. Mul kerge nõrkus vene autode vastu ka nii, et lihtsalt vägev oli sellist tehnikat lähedalt näha :)

supp
Foorumi veteran
Postitusi: 7286
Liitunud: 04 Nov 2006, 19:06
Asukoht: TALLINN

PostitusPostitas supp » 15 Dets 2007, 21:15

ei hakka uut teemat tegema, aga tundub, et mingi eriline viha on foorumis pead tõsmas. Teen ettepaneku korraldada kokkusaamine kus toimub sumo (selline kummikostüümidega nagu 10 olümpiastariti) kus foorumlased saavad oma pingeid maandada (näit: vanakooli masinate omad uuemate omanike vastu jne), tuus on kõva spordimees las orgunnib (ma võin abistada), saame üksteist tümitada niiet vähepole ja haiget ka ei tee, lastel on lõbus ja pärast saab õlut ka juua ning baaris kakelda kui vaja
ps ilge vingumine on viimaselajal
asümeetriline 240
"LY on libu" 343 cvt
pe..se räägin ainult NMT telefoniga kui levi on
"this is small step for man, but big step for volvo 343"
alfa on ka volvo

Kasutaja avatar
nautic
Volvo Club liige
Postitusi: 150
Liitunud: 17 Juun 2005, 07:23

PostitusPostitas nautic » 15 Dets 2007, 22:09

Kui juba jutuks tuli, siis foorumiga seotud küsimused tulevad käsitlusele jaanuaris. Praegu on jõuluaeg ja jõulurahu. Ärme kaldu siin teemast kõrvale.
:)
945TD Charger

Meresõiduohutus


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist