O: S80 / S70 103kw 2.5 diisel

Moderaatorid: JaanKaer, Igor, Henn, Leho, vanapeer

C4V6
Foorumlane
Kontakt:

O: S80 / S70 103kw 2.5 diisel

PostitusPostitas C4V6 » 12 Sept 2019, 14:01

Tervist,

Soov oleks ühe pealkirjas nimetatu järgi. Auto24 valikuga olen kursis.
V70 ärge kindlasti pakkuge. 2.4 120kw ärge ka kindlasti pakkuge.
Peab olema 2.5 103kw ja kindlalt sedaan. Ei oma tähtsust kas käiku vahetavad päkapikud automaagiliselt või tuleb käsitsi õli segada.

Eeldused oleks, et masin oleks viisakas korras, selline mida isegi tahaksite osta. Täiesti läbiajatud tööroima ei ole ilmselt mõtet pakkuda. Pisivead otseselt ei häiri kuid roolilatti, turbot, käigukasti ja hooratast ei viitsiks korraga vahetama hakata kui te just mingit 200 eurost autot ei paku.

Pakkudes on eeluduseks pildid ja niipalju lisainfot kui joonistada suudate. Mitteaktiivne A24 link töötaks ka hästi.
Huvi pakub aus jutt, roosa mannavaht ei ole oodatud

Ennekõike ootaks korrektset seesmist ja välimist visuaali. Puhastamine ja poleerimine ei ole probleem kuid läbiv rooste, ja ribadeks salong on.

Autod hinnaga 0-1k euri võivad omada erinevaid probleeme kuid tahaksin neist ausat ülevaadet.

Autod hinnaga 1-2k euri võiks olla ready-to-go seisukorras, vähemalt sellises, et te täna julgeks sellega ise kõhklemata näiteks leetu või põhja soome sõita.(Ilma tööriistakäruta) Erinevad probleemid kuluosade mõistes näiteks veermikus või kapotiall ei ole probleemiks kui just keps pole plokist väljas.

Autod hinnaga 2-4k peaks olema perfektses seisukorras, ma tahaks näha tõendavat ajalugu mis on tehtud ning auto peaks olema olukorras kus ta on seest puhas, väljast läikima, läbima vigadeta ülevaatuse ning kõhklusteta sõitma tankides näiteks teisele mandrile. Selles hinnaklassis auto puhul eeldan ma pikka teile teadaolevat ajalugu ning tehtuid töid. Mind ei saa ära osta jutuga, et ma olen sellega 150k probleemivabalt sõitnud - need probleemid suure tõenäosusega kohe tekivad.

Plusideks võiks kindlasti lugeda rohke ning toimiva mugavusvarustuse, korrektse salongi ning distantsilt käivitatava webasto laadse produkti.

Pilt
Pilt

Asun Tallinnas,
NB ! Auto võib asuda ka Soomes, Rootsis või võrus kui te pakute sellist asja mida on põhjust sinna ostma tulla !
53 039 002
PS või tanel@hlautoosad.ee
Tanel

Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist