IA infoauto

Kõik mis ei mahu teiste teemade alla

Moderaatorid: 760GLE, Igor, Leho, bronec

martti
Foorumlane
Postitusi: 27
Liitunud: 11 Sept 2008, 15:30
Asukoht: saku

IA infoauto

PostitusPostitas martti » 21 Okt 2008, 21:03

kui te ei kontroli oma auto sisse minemist ja välja tulemist maksate ennast ogaraks.mul oli aeg 11.30 öeldi kohe võtame ette mingi 1,5 tundi läheb
siis hiljem helistasin kaugel on öeldi noh mingi 1tund veel ok .jalutasin ja nägin enda volvot ,selle peale helistasin .küsisin kaugel on öeldi kohe vaatame :D siis muidugi ütlesin teate mehed mu auto on samas kohas kus ennem .peale seda hakkasid kohe liigutama ja juba 1tunni pärast oli auto käes ja ei mingit arvet.
olin infoautos juba 11.20 kuni 14.45 tulin ära
olge kavalad ja ärge laske endale pähe istuda
info autol on kasulikum öelda et teie autoga tegeletakse kuna töötund ju jookseb aga nad ei oska arvestada sellega et klient võib seal samas platsi peal olla ja jälgida millal auto üldse sisse läheb. nyyd ma ei julgegi enam oma autot üksi sinna jätta kuna pärast maksan ennast ogaraks mitte millegi eest. ja ometi info auto on volvo esindus kui nemad juba nii teevad mis siis veel n.õ nurgatagused teenindused veel teha võivad!
TEGELT PÕHI TONG ON SEE ET AUTOL OLI ÕHK VAHEL KÄISIN ÄRA OK KORRAS TAVAI 960.-NO OK MAKSIN ÖELD KÕIK ON KORRAS KUIDAGI MOODI ON TEIL ÕHK VAHELE TULNUD AGA KUIDAS EI TEA NO SELGE ...LÄKSI STATOILI PANIN PAAGI TÄIS ,ILUSTI KÄIS JA TÖÖTAS.
LÄKS SIIS 5 PÄEVA MÖÖDA VARA HOMMIKUL PANIN AUTO KÄIMA JA SURI VÄLJA.????
PAAGIS OLI VÄHEMALT 25-30LIITRIT.
Viimati muutis martti, 24 Okt 2008, 13:30, muudetud 2 korda kokku.

Kasutaja avatar
Loff
Ära roni, tapab!
Postitusi: 4958
Liitunud: 03 Jaan 2008, 16:42
Asukoht: Maal
Kontakt:

Re: IA infoauto

PostitusPostitas Loff » 21 Okt 2008, 21:15

martti kirjutas:kui te ei kontroli oma auto sisse minemist ja välja tulemist maksate ennast ogaraks.mul oli aeg 11.30 öeldi kohe võtame ette mingi 1,5 tundi läheb
siis hiljem helistasin kaugel on öeldi noh mingi 1tund veel ok .jalutasin ja nägin enda volvot ,selle peale helistasin .küsisin kaugel on öeldi kohe vaatame :D siis muidugi ütlesin teate mehed mu auto on samas kohas kus ennem .peale seda hakkasid kohe liigutama ja juba 1tunni pärast oli auto käes ja ei mingit arvet.
olin infoautos juba 11.20 kuni 14.45 tulin ära
olge kavalad ja ärge laske endale pähe istuda


Selge, võtame teadmiseks!
https://www.youtube.com/@paavokaleva
244DL '82 B21A 74kW M45
745GL '87 B230F 85kW M46
745GL '88 B230F 85kW M47
745GL '88 B230F 83kW ZF4HP22
V70XC '01 B5244T3 147kW AW55-51
XC90 '04 B6294T 200kW 4T65

Kasutaja avatar
EvilSpirit
Foorumlane
Postitusi: 82
Liitunud: 05 Juun 2008, 17:03
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

PostitusPostitas EvilSpirit » 22 Okt 2008, 08:05

Huvitav kas keegi siinsetest foorumlastest ka töötab Info Autos.Kui,siis ei anta sellest teada,huvitav oleks küsida,et miks käitutakse inimestega nagu idiootidega,lastakse liugu selle peal,et nagunii ollakse ainumaid kohti kuhu volvoga tullakse,kül jobud maksavad.Õnneks pole endal esindustega kokku puuteid aga sõbrad tuttavad kiruvad hoides peast kinni.

Kasutaja avatar
Hunt
Volvo Club liige
Postitusi: 1594
Liitunud: 07 Juul 2007, 07:57
Asukoht: Ainuke siiani okupatsiooni all kannatav Eesti linn
Kontakt:

PostitusPostitas Hunt » 22 Okt 2008, 08:33

Meil on ju siin suisa eraldi teema IA teeninduskultuurist ... :?


Enda kokkupuude on IA'ga siiani ainult negatiivne. Nii palju, kui ma seal käinud olen, on saanud alati kehvema tujuga välja tulla sealt uksest!

Erinevalt kõigist teistest, kellelt juppe saanud osta või lihtsalt nõu küsida...
Aga jah, kahjuks see meie foorumis halamine IA kohta, on siiani sama palju väärt, kui paar kõplaga talupoega, kes mõisnikuhärra peale pahased, kuid peale kubjase saabumist, taas rahunevad.
V70 ´04 b a - liikur
V70 ´03 d a - naise liikur - avarii RIP
940 b m - müüdud
940GL ´94 b a - RIP
V70 2,4 ´01 b a R.I.P.
S60 AWD 2,4 ´02 a (avarii)
850 T5 ´96 m - müüdud
460 b m - müüdud

margus
Kreisi postitaja
Postitusi: 481
Liitunud: 23 Veebr 2008, 19:11
Asukoht: Tartu
Kontakt:

PostitusPostitas margus » 22 Okt 2008, 10:27

Olen töötanud IA-s aastaid tagasi ja ei ole see asi nii hull midagi :)

Põhjus, miks tihti ei jõuta autosid õigel ajal ette võtta, on selles, et alati ei saa eelnevad tööd valmis ettenähtud ajanormi piires ja nii võib graafik "edasi liikuda". Siis tekivadki olukorrad, kus planeeritud ajal ei ole võimalik uut tööd sisse võtta enne kui eelmine on tehtud.
Remonttööde maksustamine aga peaks toimuma enivei Volvo tehasest tulnud bülletäänide järgi, kus on antud töötunnid iga protseduuri kohta. Ja tõesti kui ette on nähtud 4h, aga töömees on osav ja saab töö tehtud 2,5h, siis maksta tuleb ikka 4h tunni eest.

Ja lõpetuseks kirujatele - klient on kuningas, kuid kuningas peaks oskama ka kuninga moodi käituda :)
Oettinger

deejay
Foorumi veteran
Postitusi: 556
Liitunud: 16 Juun 2005, 22:52

PostitusPostitas deejay » 22 Okt 2008, 10:29

(y), margus!

Kasutaja avatar
vapperhiir
Kreisi postitaja
Postitusi: 329
Liitunud: 10 Juun 2008, 18:27
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas vapperhiir » 22 Okt 2008, 10:47

margus kirjutas:....... Ja tõesti, kui ette on nähtud 4h, aga töömees on osav ja saab töö tehtud 2,5h, siis maksta tuleb ikka 4h tunni eest.


Seega tekib küsimus ...... kui aga töömees on kobakäpp ja töö tehakse 5-6 tunniga, kas siis küsitakse ikka 4 h raha või vastavalt kulunud ajale?
Ja kas on üldse võimalik kuskilt uurida mis võiks olla protseduuride aeg?

Isiklikult kipun arvama,et vastavalt kulunud ajale ja seega sellist taktikat kasutades on tõeline kliendi ptmine ja pügamine ja seal küll kuninga moodi käituda ei tahaks.
Ja tänapäeval sobiks rohkem lause : Oleme partnerid 50% / 50% - kohtleme teineteist hästi.
Kuninga jutt on kuidagi vana ja aegunud, rohkem vene-uusrikaste teema mu meelest.
See minu arvamus asjast.
V70 '03 ;2,4L(B 5244 S2);103kW
Audi A6 '94 ;2,6L;aut.;nahk sisu - (MÜÜDUD)
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php ... rhash=86e5

Kasutaja avatar
bronec
Das Boost
Postitusi: 1775
Liitunud: 16 Veebr 2006, 13:51
Kontakt:

PostitusPostitas bronec » 22 Okt 2008, 11:04

Maksad vastavalt ajanormile, kui läheb aeg üle siis sina selle eest maksma ei pea. Pead maksma juurde, kui tõesti on kas midagi nii kinni roostetanud või katki murdunud, et sellega peab eraldi tegelema. Samuti olge natukene arusaajad, vahepeal lihtsalt juhtub, et mõni töö läheb üle aja misiganes probleemide tõttu. Teie ei pea selle eest juurde maksma.

margus
Kreisi postitaja
Postitusi: 481
Liitunud: 23 Veebr 2008, 19:11
Asukoht: Tartu
Kontakt:

PostitusPostitas margus » 22 Okt 2008, 11:06

Võimalus on küsida remonti viies tööde ajanorme ja sellele vastavalt siis ka umbkaudset hinda. Tõesit kui esineb ootamatusi nagu väga roostes ühendused vms, siis lähevad need ajaliselt otsa jah.
Oettinger

pyta
Foorumi veteran
Postitusi: 510
Liitunud: 31 Mai 2007, 22:50
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

PostitusPostitas pyta » 22 Okt 2008, 15:12

selles suhtes muidugi väga head vabandused, aga kui klient helistab ja küsib ja siis valetatakse ju,et näed tund veel,siis saad kätte.võiks ju kenasti öelda,et vabandust,kuna eelneva autoga oli probleeme,pole veel jõudnud käsile võtta teie masinat
muidugi see väga hea vabandus,et kinni roostetanud vms.endal oli 2 päeva masin servises(mitte IA),sest meestel oli mingi paari poldiga probleeme,a'la polnud sellist võtit vms.

martti
Foorumlane
Postitusi: 27
Liitunud: 11 Sept 2008, 15:30
Asukoht: saku

PostitusPostitas martti » 22 Okt 2008, 20:08

pyta kirjutas:selles suhtes muidugi väga head vabandused, aga kui klient helistab ja küsib ja siis valetatakse ju,et näed tund veel,siis saad kätte.võiks ju kenasti öelda,et vabandust,kuna eelneva autoga oli probleeme,pole veel jõudnud käsile võtta teie masinat
muidugi see väga hea vabandus,et kinni roostetanud vms.endal oli 2 päeva masin servises(mitte IA),sest meestel oli mingi paari poldiga probleeme,a'la polnud sellist võtit vms.

vot oleks selliseid inimesi rohkem kes aru saavad oleks elu ilus aga paraku on meie maailmas vargad ja valevorstid.

martti
Foorumlane
Postitusi: 27
Liitunud: 11 Sept 2008, 15:30
Asukoht: saku

PostitusPostitas martti » 22 Okt 2008, 20:08

margus kirjutas:Olen töötanud IA-s aastaid tagasi ja ei ole see asi nii hull midagi :)

Põhjus, miks tihti ei jõuta autosid õigel ajal ette võtta, on selles, et alati ei saa eelnevad tööd valmis ettenähtud ajanormi piires ja nii võib graafik "edasi liikuda". Siis tekivadki olukorrad, kus planeeritud ajal ei ole võimalik uut tööd sisse võtta enne kui eelmine on tehtud.
Remonttööde maksustamine aga peaks toimuma enivei Volvo tehasest tulnud bülletäänide järgi, kus on antud töötunnid iga protseduuri kohta. Ja tõesti kui ette on nähtud 4h, aga töömees on osav ja saab töö tehtud 2,5h, siis maksta tuleb ikka 4h tunni eest.

Ja lõpetuseks kirujatele - klient on kuningas, kuid kuningas peaks oskama ka kuninga moodi käituda :)
:lol:

Kasutaja avatar
bronec
Das Boost
Postitusi: 1775
Liitunud: 16 Veebr 2006, 13:51
Kontakt:

PostitusPostitas bronec » 22 Okt 2008, 20:30

Vahet polegi, võiks selle teema ühenadada IA teeninduskultuuriga. Lõpuks ei viitsi nagunii keegi vastu vaielda. Kõik kelle käest raha on võetud pole sellega ju rahul? Küsimus ka teemaalgatajele - kas sa pole rahul tulemusega, kas sulle taheti määrida 5 tunni tööd kaela?

supp
Foorumi veteran
Postitusi: 7286
Liitunud: 04 Nov 2006, 19:06
Asukoht: TALLINN

PostitusPostitas supp » 22 Okt 2008, 20:30

no ma ei tea, ma olen ise ka aastaid margiesinduses töötanud (tõsi mitte teeninduses) ja seal erilisi probleeme polnud aga siiski ma soovitan:
margi eisindus on ikkagi (garantii)hoodluse koht, mitte remondi koht. Seal vahetatkse detaile, mitte ei remondita autosid, kui tahate omale kvaliteetset teenust siis otsige mõni lukksepp keda usaldate ja kes on võimeline kõrvaldama vigu autol, mitte ei tambi tühja. margi esindus ei ole päris see koht kus autot remontimas käijakse, loomulikult on igalpool häid spetsialiste, aga esindustes puudub praktiline vajadus lahenduste leidmiseks, töö põhimõte on hoopis teine.
asümeetriline 240
"LY on libu" 343 cvt
pe..se räägin ainult NMT telefoniga kui levi on
"this is small step for man, but big step for volvo 343"
alfa on ka volvo

Kasutaja avatar
Loff
Ära roni, tapab!
Postitusi: 4958
Liitunud: 03 Jaan 2008, 16:42
Asukoht: Maal
Kontakt:

PostitusPostitas Loff » 22 Okt 2008, 20:43

supp kirjutas:no ma ei tea, ma olen ise ka aastaid margiesinduses töötanud (tõsi mitte teeninduses) ja seal erilisi probleeme polnud aga siiski ma soovitan:
margi eisindus on ikkagi (garantii)hoodluse koht, mitte remondi koht. Seal vahetatkse detaile, mitte ei remondita autosid, kui tahate omale kvaliteetset teenust siis otsige mõni lukksepp keda usaldate ja kes on võimeline kõrvaldama vigu autol, mitte ei tambi tühja. margi esindus ei ole päris see koht kus autot remontimas käijakse, loomulikult on igalpool häid spetsialiste, aga esindustes puudub praktiline vajadus lahenduste leidmiseks, töö põhimõte on hoopis teine.


:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :finger: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
https://www.youtube.com/@paavokaleva
244DL '82 B21A 74kW M45
745GL '87 B230F 85kW M46
745GL '88 B230F 85kW M47
745GL '88 B230F 83kW ZF4HP22
V70XC '01 B5244T3 147kW AW55-51
XC90 '04 B6294T 200kW 4T65


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist