Volvo OEM kojamehed

Kõik mis ei mahu teiste teemade alla

Moderaatorid: 760GLE, Igor, Leho, bronec

Kasutaja avatar
Iceman
Foorumi veteran
Postitusi: 4311
Liitunud: 20 Apr 2006, 09:47
Asukoht: Metsas

Re: Volvo OEM kojamehed

PostitusPostitas Iceman » 16 Veebr 2020, 19:41

ants kirjutas:
Iceman kirjutas:Kus sa neid Boschi omasid nii odavalt ostad? Mingid raamiga kojamehed v? Ma just ostsin oma 2018 Octaviale Automaailmast Boschid ja plekkisid 2tk 43.- euri.


Iceman, mis ma kuulen, kukepildiga auto :(


ants Skodillacid on paremad kui «Made in PRC» Volvo laadsed tooted :D. Rahustamiseks võin öelda, et V8 on ka endiselt alles. Kuigi AMG Benzid tunduvad viimasel ajal palju apetiitsemad oma biturbo V8te ja nelikutega :D. Volvol ju pole enam midagi huvitavad pakkuda oma hiina valikust. Mingid õudsad piimapaki suurused mootorid on 2+ tonni autodele peale lükatud ja seest oleks nagu mingisse Tesla või Ipadi ekraanide maailma hirmuunenäkku sattunud. :)

Kasutaja avatar
ants
Foorumi veteran
Postitusi: 4757
Liitunud: 17 Juun 2005, 17:15
Asukoht: Kunda taga metsas 5111459

Re: Volvo OEM kojamehed

PostitusPostitas ants » 16 Veebr 2020, 19:48

Kahjuks on Sul õigus :(
745 GL ´91; LR90 ´87.

Kasutaja avatar
Liiwaannus
Foorumi veteran
Postitusi: 7597
Liitunud: 24 Mär 2009, 19:56
Asukoht: Saue

Re: Volvo OEM kojamehed

PostitusPostitas Liiwaannus » 16 Veebr 2020, 20:14

Ma ostsin kuu tagasi aero twinid p3 v70 le ca 20ga. Tegemist küll kliendi hinnaga.
99a 1.8 90kw s40 Müüdud
V70 97a 2.5tdi Müüdud
V70 '11
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)

Kasutaja avatar
Liiwaannus
Foorumi veteran
Postitusi: 7597
Liitunud: 24 Mär 2009, 19:56
Asukoht: Saue

Re: Volvo OEM kojamehed

PostitusPostitas Liiwaannus » 16 Veebr 2020, 20:21

Iceman kirjutas:
ants kirjutas:
Iceman kirjutas:Kus sa neid Boschi omasid nii odavalt ostad? Mingid raamiga kojamehed v? Ma just ostsin oma 2018 Octaviale Automaailmast Boschid ja plekkisid 2tk 43.- euri.


Iceman, mis ma kuulen, kukepildiga auto :(


ants Skodillacid on paremad kui «Made in PRC» Volvo laadsed tooted :D. Rahustamiseks võin öelda, et V8 on ka endiselt alles. Kuigi AMG Benzid tunduvad viimasel ajal palju apetiitsemad oma biturbo V8te ja nelikutega :D. Volvol ju pole enam midagi huvitavad pakkuda oma hiina valikust. Mingid õudsad piimapaki suurused mootorid on 2+ tonni autodele peale lükatud ja seest oleks nagu mingisse Tesla või Ipadi ekraanide maailma hirmuunenäkku sattunud. :)


Vanaks hakkad jääma.
99a 1.8 90kw s40 Müüdud
V70 97a 2.5tdi Müüdud
V70 '11
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)

Kasutaja avatar
Iceman
Foorumi veteran
Postitusi: 4311
Liitunud: 20 Apr 2006, 09:47
Asukoht: Metsas

Re: Volvo OEM kojamehed

PostitusPostitas Iceman » 16 Veebr 2020, 20:53

Liiwaannus kirjutas:Vanaks hakkad jääma.



Viimane OT, luban. Eksid vikatimees. Lihtsalt PRC Volvo laadsetel toodetel pole mulle isiklikult küll midagi pakkuda - no offence, kui mõni lumehelves praegu ennast puudutatuna tundis :) . Piimapakisuurused 4 pütased mingite biturbo ja elektrimootori kombodega raskete kerede otsas ei ole küll need, millega üks endast vähegi lugu pidav bensiinipea või autop*de toimetab. See on rohkem selline Kalamaja või Tartu Aparaaditehase hipsterite ning kreisigretade, kes karjudes tühje loosungeid maailma parandada tahavad kräpp. Ja kui juba korra oled 8-t pütti V asendis proovinud, siis alla selle on nagu downgrade. Volvo neid ei paku, seega on Saksa toodang ainuke viis, sest jänkid oskavad litraaži teha, aga naljalt (v.a mõni erand) jõudu mitte :).

Vindicta
Kõva postitaja
Postitusi: 127
Liitunud: 04 Okt 2018, 12:31

Re: Volvo OEM kojamehed

PostitusPostitas Vindicta » 16 Veebr 2020, 20:56

kloox kirjutas:Kui boshi kojamehed maksavad 20 ja esinduses soodukaga originaal 39, siis ma igaljuhul kasutan neid boschi omasid ja vahetan kord aastas.Valeo omad on viimasel 3-4 aastal kriuksuga olnud ja volvo originaalidega kogemus puudub.
Ja blondiinile vastuseks,et peale esinduse võid forsist ja fixusest küsida,kui paar nädalat oodata viitsid.(hinnast es tea midagi)Või siis scandix.


Skandixist olen yldjuhul juba Saabi ajast varuosasid tellinud, aga ainult kojameeste parast 25€ shipmenti ei maksaks.
Ilmselt kysin esindusest, sest blondiinile oodata ei meeldi.

Kasutaja avatar
Liiwaannus
Foorumi veteran
Postitusi: 7597
Liitunud: 24 Mär 2009, 19:56
Asukoht: Saue

Re: Volvo OEM kojamehed

PostitusPostitas Liiwaannus » 16 Veebr 2020, 21:17

Skandixist tellib suht jooksvalt veremon kaupa. Sealt saaks saatmiskulu optimeerida, aga ilmselt jääb asja hinnavahe lõpuks ikkagi piisavalt väikseks, et lihtsam IA st läbi minna.

Poolkohustuslik OT ka juurde, aga volvo pole ennast kunagi petrolheadi masinana identifitseerinudki, ikka soccermom rohkem. Mõni reklaam oli, et on käre soccermom, aga ei miskit enamat. Visuaalist lähtuvalt uued masinad meeldivad. 2L mootorit, mida aitab teine mootor ei pelga, paraku au proovida pole olnud ja persetunne võib arvamust muuta muidugi. Luban, et kui võimalus tekib, siis proovin ära :)
99a 1.8 90kw s40 Müüdud
V70 97a 2.5tdi Müüdud
V70 '11
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)

Tanel313
Kõva postitaja
Postitusi: 258
Liitunud: 09 Aug 2016, 15:34

Re: Volvo OEM kojamehed

PostitusPostitas Tanel313 » 16 Veebr 2020, 22:06

Liiwaannus kirjutas:Tegemist küll kliendi hinnaga.

Viie näpu allahindlusega €0? Või mis see alternatiiv on kliendiks olemisele.

Kasutaja avatar
Liiwaannus
Foorumi veteran
Postitusi: 7597
Liitunud: 24 Mär 2009, 19:56
Asukoht: Saue

Re: Volvo OEM kojamehed

PostitusPostitas Liiwaannus » 16 Veebr 2020, 22:41

Vabandan, sõnastus halb, tegu lepingulise kliendi hinnaga, mille kate väiksem kui tavahinnakirja hinnal.
99a 1.8 90kw s40 Müüdud
V70 97a 2.5tdi Müüdud
V70 '11
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)

kloox
Foorumi veteran
Postitusi: 1066
Liitunud: 28 Mai 2017, 13:39
Asukoht: Valga

Re: Volvo OEM kojamehed

PostitusPostitas kloox » 17 Veebr 2020, 06:37

Esimene ,mis ette jäi minu masinale https://www.autodoc.ee/bosch/1193818 või https://www.autodoc.ee/bosch/1193742 ja omale saan veel odavamalt tegelikult :D Ja mitte paha pärast,aga olles mõned aastad automaailmas töödanud,siis peale peugeoti originaalosade pole ma leidnud veel midagi ,mida sealt osta oleks mõtet.
G31Xdrive;Amarok,Disco4 ja paar Audit. Teoorias olen tugev. :D


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 16 külalist