ultraviolet pidurituleks.....???

Kõik mis ei mahu teiste teemade alla

Moderaatorid: 760GLE, Igor, Leho, bronec

vaix
Volvo Club liige
Postitusi: 363
Liitunud: 09 Jaan 2006, 22:06

ultraviolet pidurituleks.....???

PostitusPostitas vaix » 11 Veebr 2006, 22:43

jutt selline et pidin sõnaotseses mõttes kraavi sõitma kohaks siis oli Tallinn-Haapsalu mnt Riisipere küla vahel.
oli juba pime aeg ja olin just ühele autole järele jõudmas. juba kaugelt olin näinud et sellel taga midagi õrnalt helendab ei saanud aru päris hästi mis see on ei teinud välja,kui päris järgi jõudsin siis sain lõpuks aru et ohhoooo "lahe" mees et pannud endale ultraviolet lambi autosse.
mis ikka iga mees teeb oma autoga seda mida tahab ja ei pööranudki tähelepanu hakkasin vaikselt piiluma et kus ja kuidas mööda saaks oli teine ju jälle "50 km/h klubi mees" aga siis.... kuna olime juba üle suure silla tulnud mille järgi Riisipere algab siis küla vahel päris mööda süstima ei hakanud nii et järgnesin vanale 50ga kui äkki mingi meeletult ere valgus näkku hüppas ja mul kohe reaktsioonist käed-jalad töö täis et vaatasin kuhu keerata ja et ikka teele omadega jääksin.... ja mis tuli välja vend oli selle sama krd lambi endale lisa pidurituleks pannud????nagu pidurit vajutas see meeltult heledalt põlema hakkas et enam vähem "ma ikka kindel tahan olla et sa näed kui pidurdan"
ma kohe tükk aeg pärast kirusin ja vandusin et kuidas saab terve mõistusega inimene midagi sellist oma autole külge keerata ja kas sellist asja ültse tohib olla küljes? väga kahtlen selles ja selle venna mõistuses.....



ma kohe pidin kirjutama ei saanud midagi teha ja kui keegi kah midagi sellist näinud tore oleks lugeda äkki teab kuidagi mõistlikumalt reageerida kui kokku puutud.
xc90 2,5T 04
Ford F-150 FX4 5,4 V8
dodge ram van 5,2 V8

deejay
Foorumi veteran
Postitusi: 556
Liitunud: 16 Juun 2005, 22:52

PostitusPostitas deejay » 12 Veebr 2006, 07:23

Kui mäletad auto marki ja numbrimärki, anna julgelt politseile teada -- igasugused "lisa"imatuled on keelatud ning trahvitavad, seda enam kui ütled et see dumbass tekitas liiklusohtliku olukorra.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist