Ülevaatuspunktid

Kõik mis ei mahu teiste teemade alla

Moderaatorid: 760GLE, Igor, Leho, bronec

Kasutaja avatar
Liiwaannus
Foorumi veteran
Postitusi: 7597
Liitunud: 24 Mär 2009, 19:56
Asukoht: Saue

Ülevaatuspunktid

PostitusPostitas Liiwaannus » 26 Mai 2016, 16:04

Jäi silma, et laki ülevaatus www.maitene.ee pakub hetkel nende esmakülastajatele ülevaatust 20 euroga, ei ole kindel, las laieneb ka diislitele. Minu suhe nendega on rahuloleva püsikliendi suhe. Kui keegi kuskil mingeid muid soodsaid tüv punkte teab või mimgil muul põhjusel kiidab, võib siia lisads.
Antud koht pakub veel tehnokontrolliteenust, sisuliselt täis tüv testid, maksab 20 euri ja kui konkreetse sõlme korrasoleks huvitab, siis vaatavad tasuta, ise käisin täna taga silda väänamas, et kolksu leida.
99a 1.8 90kw s40 Müüdud
V70 97a 2.5tdi Müüdud
V70 '11
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)

Marxy
Kõva postitaja
Postitusi: 152
Liitunud: 12 Mär 2012, 19:03
Asukoht: Tallinn/Viljandi

Re: Ülevaatuspunktid

PostitusPostitas Marxy » 27 Mai 2016, 11:07

Olen ka seal käinud, rahul tõesti. Paar nädalat enne ülevaatust käisin ka pukse väänamas ja hiljem tegin siis ülevaatuse ka.
Teine koht kus tegin registreerimiseelse kontrolli ja ülevaatuse oli Hansamarks OÜ. Mustamäe punktis tegi sillakontrolli samuti tasuta eelmisel aastal ja ülevaatus oli ka jällegi väga OK. Kiidaks vast selle pärast, et järjekordi ei paista olevat väga, 2 autot saab korraga teha ja mehed rääkisid ka normaalselt ja mõtlesid kaasa kui loksutamas käisin.
Mõnele räägid et koliseb esimene ots, tüüp jeblab kangiga 2 minutit kuskil tagasilla juures ja siis ütleb et auto ok ja saadab juba uksest välja.

Mihkel.
Foorumi veteran
Postitusi: 817
Liitunud: 01 Nov 2009, 11:44
Asukoht: Rõuge kant
Kontakt:

Re: Ülevaatuspunktid

PostitusPostitas Mihkel. » 30 Mai 2016, 09:56

Viimati käisin Tallinnas Lasna Tehnokonsuldis http://tehnokonsult.ee/hinnakiri/hinnakiri-lasnamae/

Hind 20€, pidavat uuele ÜV punktile kliente püüdma, minu puhul toimis :D Suhtumine ja töö väga 5+, soovitan!
'88 760 V6 → '82 244 D24 → '97 V70 TDI → '97 S70 → '95 940 turrrbo → '04 S60 D5 → '01 V70 Bi-Fuel → '06 V70 AWD D5 → V70 2002 D5

855
142 '74

Kasutaja avatar
sanderk
Foorumi veteran
Postitusi: 650
Liitunud: 19 Mär 2012, 09:53
Asukoht: Muraste

Re: Ülevaatuspunktid

PostitusPostitas sanderk » 31 Mai 2016, 15:31

Käisin seal maitenes eile.
Tutvumishinda küsisin siis vastuseks tahtis tulekustuti kehtivust uuesti kontrollida:D Muidu asjalik vana ja andis häid soovitusi.

Seni olen Kakumäe ja Ehitajate tee punkti ainult külastanud.
Ehitajate tee omas üks suhtles jube ülbelt ja paugutas mul uksi täiest jõust eelmine aasta ja kui ma mainisin, et need pole mingid laudauksed siis ta keeras natuke ära(Oli nii tal kui mul paha päev vist). Pärast seda olen Kakumäel käinud :D
Kokkuvõttes tehakse ülevaatust igal pool samamoodi ja ainuke erinevus on teeninduskultuuris või selle puudumises.

Kasutaja avatar
Liiwaannus
Foorumi veteran
Postitusi: 7597
Liitunud: 24 Mär 2009, 19:56
Asukoht: Saue

Re: Ülevaatuspunktid

PostitusPostitas Liiwaannus » 31 Mai 2016, 18:12

sanderk kirjutas:Käisin seal maitenes eile.
Tutvumishinda küsisin siis vastuseks tahtis tulekustuti kehtivust uuesti kontrollida:D Muidu asjalik vana ja andis häid soovitusi.

Seni olen Kakumäe ja Ehitajate tee punkti ainult külastanud.
Ehitajate tee omas üks suhtles jube ülbelt ja paugutas mul uksi täiest jõust eelmine aasta ja kui ma mainisin, et need pole mingid laudauksed siis ta keeras natuke ära(Oli nii tal kui mul paha päev vist). Pärast seda olen Kakumäel käinud :D
Kokkuvõttes tehakse ülevaatust igal pool samamoodi ja ainuke erinevus on teeninduskultuuris või selle puudumises.

Nõus, üldine suhtlemine ja vahel ka tähelepanekute jagamine on see, mis üht kohta teisest eristab.
99a 1.8 90kw s40 Müüdud
V70 97a 2.5tdi Müüdud
V70 '11
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)

Kasutaja avatar
maan
Foorumi veteran
Postitusi: 2043
Liitunud: 20 Dets 2009, 13:51
Asukoht: Tln

Re: Ülevaatuspunktid

PostitusPostitas maan » 31 Mai 2016, 21:16

Käisin eelmine aasta seal, head positiivsed töötajad :D just saabus ka www.eesti.ee meeldetuletus mail, et vaja tuleval kuul jälle sinna minna :)

Kasutaja avatar
Iceman
Foorumi veteran
Postitusi: 4311
Liitunud: 20 Apr 2006, 09:47
Asukoht: Metsas

Re: Ülevaatuspunktid

PostitusPostitas Iceman » 31 Mai 2016, 21:41

Ma käin alati Peterburi mnt-l Büroomaailma kõrval (Targa OÜ). Seal vanakooli mehed. Väga laadnad. Igast jamaga ei jebiita.

Kasutaja avatar
immadis
Kõva postitaja
Postitusi: 239
Liitunud: 02 Mai 2014, 20:36
Asukoht: Tallinn

Re: Ülevaatuspunktid

PostitusPostitas immadis » 01 Juun 2016, 19:43

Ma kiidaks ka siis. Keilas, Rõõmu kaubamaja kõrval olevat kohta. Väga viisakas ja korrektne koht, vanem eesti härra tegutseb seal ja räägib alati ära kus ning mis on hästi või võiks paremini olla- arusaada kohe, et taipu tal on. Iga pisiasja pärast ka ei virisi, tõkiste ja tulekustutiga tema aega ei raiska.
Viimati muutis immadis, 03 Juun 2016, 09:34, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
Leho
Foorumi veteran
Postitusi: 7081
Liitunud: 24 Juun 2005, 10:04
Asukoht: Kegel
Kontakt:

Re: Ülevaatuspunktid

PostitusPostitas Leho » 01 Juun 2016, 22:56

Kuna see eelmises postituses mainitud ülevaatuspunkt on mulle kodule kõige lähedam siis olen viimased 5-6 aatat juba seal käinud.
Normalsed ja asjalikud tegijad. Kui ikka viga on siis ta seda ka sulle näitab samas mõtetut norimist ei ole.

Muideks üks nendest tegijatest on seal Ago Kull kes kõrvaltööna velgi remondib.
tel:515O862 leho@volvoclub.ee
Pilt


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 24 külalist