Kes on rullnokk?

Kõik mis ei mahu teiste teemade alla

Moderaatorid: 760GLE, Igor, Leho, bronec

Kasutaja avatar
saadukas
Kreisi postitaja
Postitusi: 394
Liitunud: 17 Juun 2005, 13:39
Asukoht: Muhu/Stavanger
Kontakt:

Kes on rullnokk?

PostitusPostitas saadukas » 28 Nov 2005, 18:41

Kindlasti juba läbi nämmutatud teema, aga mõtisklesin selle üle täna töölt koju sõites peale sellist intsidenti:
Tee oli megalibe ja tatine, tulin vaikselt 70-ga ja äkki seisab sabas suur buss. Alustas möödasõitu, aga OH IMET, pime kurv oli ja kurvi tagant tuli auto. Tõmbasin kõrvale, JA VANA RAIBE (kohe kindlasti kui mitte isegi %¤#") pressis ikkagi mööda... Tekitades sigaohtliku liiklusolukorra, kuna vastutulev auto oli peaagu teeserva hanges(nagu minagi). Panin suitsu põlema ja mõtlesin et, pohhui, jobu, mis ikka vihastan.

Siit tekibki küsimus: kas on vahet millega inimene liikleb kui ta on lihtsalt idioot? Bussijuhid ja rekkamehed peaks ju proffessionaalsed autojuhid olema. Ma ei üldista nüüd et, kõik rasketehnika juhid on jobud. Otseloomulikut mitte.

Eriti vihaseks ajab see et mõned kõvatajad mögisevad, kui mina liiklen Cadillaciga rahumeeli, liiklus eeskirju alati austades, et NÄE RULLNOKK, läheb müdistades. WTF??

Siinkohal tahaks kõik idiootsed liiklejad ja kõvatajad pikalt saata.

Tänan tähelepanu eest.

Kasutaja avatar
Volvo75
Foorumi veteran
Postitusi: 3323
Liitunud: 02 Okt 2005, 14:29
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

PostitusPostitas Volvo75 » 28 Nov 2005, 19:15

Jap olen täiesti sinu poolel........ :wink:
Pilt
Twin Towers Of The World Trade Center

Kasutaja avatar
totu
Kõva postitaja
Postitusi: 296
Liitunud: 19 Juun 2005, 10:01
Asukoht: Harjumaa

PostitusPostitas totu » 28 Nov 2005, 20:01

Sõitke kuidas tahate, peaasi et keegi ei pea Teie pärast kiirust või suunda muutma. Kui kõik nii teeksid, oleks liiklus palju parem.
Ärge põdege!

Kasutaja avatar
760GLE
Volvo Club liige
Postitusi: 691
Liitunud: 17 Juun 2005, 07:20
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas 760GLE » 28 Nov 2005, 20:55

Ise sõidan ka rahulikult ja nii, et keegi minu pärast mingeid lükkeid tegema ei pea (vahest võib see ainult endale veidi ohtliku olukorra tuua).

Paraku on selliseid juhte kes on täiesti normaalsed aga lihtsalt närviseisundist tulenevalt ongi selline sõidustiil. Tean ka oma ringkonnast sihukseid.
See on paratamatus aga läheb mööda...ja siis tuleb jälle tagasi.
(ise nad märkavad oma sõidustiili alles siis kui keegi ütleb või kui nad oma bensiinikulu välja arvutavad)


Ja noh siililegi selge, et on ka parandamatuid idioote...neist valdav enamus sõidab ringi pemmidega. Nii see kahjuks on.

Rekka-, bussi- ja muudjuhid on lihtsalt masenduses, et nad peavad kulgema selliste hiiglaslike tigudega ja siis lohutavadki ennast sellega, et nemad on suuremad ja löövad läbi. :P
Sten
5 245 17kolm

Kasutaja avatar
kalacompany
Volvo Club liige
Postitusi: 589
Liitunud: 17 Juun 2005, 06:45
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

PostitusPostitas kalacompany » 28 Nov 2005, 21:52

Eestis ma olen kohanud paari rekkat, millel on kiri: kuidas ma sõidan ja lisatud tel.nr ..'kuhu saad anda oma kommentaari tema liiklemise kohta.
Vanad liiklevad päris korralikult..

Aga eriti hullud on Neste rekkad, kes lasevad kolonnis 110 ga ...prrr hirmus :evil:
mul ei ole volvot ! mul on head sõbrad kellel on volvo !

Kasutaja avatar
nautic
Volvo Club liige
Postitusi: 150
Liitunud: 17 Juun 2005, 07:23

PostitusPostitas nautic » 12 Dets 2005, 22:00

Eks tegelikult on ju rasketehnika juhtidel ikka nõelujatest kopp ees ka.Ma pole küll ühegi rekkaga sõitnud,aga üritan neist aru saada.Kuna kruiisin päris palju ,siis aegajalt mõni rullnokkrekkamees ikka silma jääb,aga tõsi on see,et ühe sellise kohta tulebvähemalt kümme väikest rullnokka.



Saadukas,las ma arvan,see oli TAISTO buss...

Kasutaja avatar
saadukas
Kreisi postitaja
Postitusi: 394
Liitunud: 17 Juun 2005, 13:39
Asukoht: Muhu/Stavanger
Kontakt:

PostitusPostitas saadukas » 12 Dets 2005, 22:26

ei olnud taisto buss, mingi suvaline buss oli.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 32 külalist