Professionaaliga rajale

Kõik mis ei mahu teiste teemade alla

Moderaatorid: 760GLE, Igor, Leho, bronec

mixix
Uustulnukas
Postitusi: 6
Liitunud: 10 Aug 2005, 16:04
Asukoht: Virumaa

PostitusPostitas mixix » 09 Okt 2005, 11:40

Tore üritus oli. Esialgu plaanisin küll V70 T5 proovima tulla aga kuna perel olid muud plaanid siis jäi üle vaid Saab soojaks ajada.

Mõtemisteemat: seekord sai sõita palju oskust ja autol rammu oli. Kui arendaks sellist temat kui näiteks Pärnuringil Eedo Raide juhendamisel sõiduoskusi parandada.

Kasutaja avatar
vanapeer
Foorumi veteran
Postitusi: 6781
Liitunud: 02 Juul 2005, 01:31
Asukoht: valges majakeses mere ääres
Kontakt:

PostitusPostitas vanapeer » 09 Okt 2005, 18:54

Just. Ka minu mõte koos profiga sõita. Eriti kasulik jäärajal. Aibast ütleb, kas investeering profi kaasamisse ära tasub :P
:unibrow:

Kasutaja avatar
aibast
Volvo Club liige
Postitusi: 4194
Liitunud: 17 Juun 2005, 23:05
Asukoht: planeet Maa
Kontakt:

PostitusPostitas aibast » 09 Okt 2005, 23:40

mina? eeh, mina? mis ma jälle tegin. Tegelikult arvan, et paar näpunäidet proffi poolt väga kasulikud, hoiab äkki auto tervena ;)
1987 Volvo Nilsson 740 "Tupsu"
2001 Volvo V70XC 2.4T

Kasutaja avatar
kalacompany
Volvo Club liige
Postitusi: 589
Liitunud: 17 Juun 2005, 06:45
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

PostitusPostitas kalacompany » 11 Okt 2005, 21:00

mixix kirjutas:Mõtemisteemat: seekord sai sõita palju oskust ja autol rammu oli. Kui arendaks sellist temat kui näiteks Pärnuringil Eedo Raide juhendamisel sõiduoskusi parandada.


Mõte pole paha . Aga Eedo Raide (UM) koolitus on *** dega ja päris kallis lõbu :roll:


Grupi suurus ja treeningu maksumus
Sõidutreeningu koolitusgrupi suurus on kuni 10 inimest (5 autot, 2 inimest autos). Soovijatel on võimalik komp- lekteerida oma grupp või osaleda segagrupis. *** sõidutreening maksab ühele inimesele 2490 krooni (koos käibemaksuga). Hind sisaldab ringraja renti, auto ja rehvide amortisatsiooni, kütust, kindlustusi, treene- rite tasu, kolmekäigulist lõunasööki ning karastusjooke.



Juhul kui muidugi keegi on kellegi tuttav ja see tuttav on meid nõus lahkesti õpetama (tasueest) siis oleks see lahe kogemus 8)
mul ei ole volvot ! mul on head sõbrad kellel on volvo !

Kasutaja avatar
760GLE
Volvo Club liige
Postitusi: 691
Liitunud: 17 Juun 2005, 07:20
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas 760GLE » 12 Okt 2005, 02:12

Las teema areneb siin eraldi.

Ma arvan ka, et ei pea hullu summat magama panema.
Ei pea ka tuttav olema. Tuleb lihtsalt leida keegi asjatundja, ta kaas võtma ja ütleme kamba peale mingi 1000.- tall pihku panema. Peaks olema ju normaalne hind (elukutselistest õpetajatest siinkohal ei räägi). Siis oleks 10 auto peale 100.- per kärss/auto.

Iseasi on see kust sellist inimest leida.
Sten
5 245 17kolm


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist