Nägin linnas ja maal

Kõik mis ei mahu teiste teemade alla

Moderaatorid: 760GLE, Igor, Leho, bronec

Kasutaja avatar
Tuus
Volvo Club liige
Postitusi: 1858
Liitunud: 18 Apr 2007, 10:11
Asukoht: Pärnu kesklinn

Re: Nägin linnas ja maal

PostitusPostitas Tuus » 26 Jaan 2010, 00:27

mell97 kirjutas:Kella seitsme paiku Männiku-Saku teel Tuusa valgest mööda sõidetud....


Naine käis Sakus saunas vms.
Tavaliselt sõidan ise mööda...
V 70 '05 müüdud
480 1,7T '88 tuuningpill
V70 T4 '12 igapäevaliikur

Kasutaja avatar
mell97
Kõva postitaja
Postitusi: 247
Liitunud: 10 Veebr 2008, 18:52
Asukoht: Tallinn-Saku

Re: Nägin linnas ja maal

PostitusPostitas mell97 » 26 Jaan 2010, 21:48

Tuus kirjutas:
mell97 kirjutas:Kella seitsme paiku Männiku-Saku teel Tuusa valgest mööda sõidetud....


Naine käis Sakus saunas vms.
Tavaliselt sõidan ise mööda...


Jah muidugi, aga see ei olnud mul esimene kord sinust või sinu autost mööda sõita :roll:
Audi A6 C5 1.8T 110kW MAN 2002
EX V70 2,4 125 kW AUT GLT 2000 I gen
EX VW Passat 2.0 85kW MAN Univ 1992

Kasutaja avatar
Iceman
Foorumi veteran
Postitusi: 4314
Liitunud: 20 Apr 2006, 09:47
Asukoht: Metsas
Kontakt:

Re: Nägin linnas ja maal

PostitusPostitas Iceman » 29 Jaan 2010, 22:31

Kes täna peale viite musta s60-ga mööda Liivalaiat Tartu mnt. poole kimas? Põdraklepsud olid ka peal ja viskas mulle käppa? 8)

Kasutaja avatar
Hannes
Kõva postitaja
Postitusi: 201
Liitunud: 06 Nov 2007, 23:57

Re: Nägin linnas ja maal

PostitusPostitas Hannes » 29 Jaan 2010, 23:51

See olin mina. Vaatasin su autot nii hoolega, et tekkis pidamasaamisega raskusi :lol:

supp
Foorumi veteran
Postitusi: 7286
Liitunud: 04 Nov 2006, 19:06
Asukoht: TALLINN

Re: Nägin linnas ja maal

PostitusPostitas supp » 29 Jaan 2010, 23:58

siin kohal kutsun ülesse foorumlasi, et kui näete et kolleeg ratast libistab kuskil foori all, siis visake talle ikka midagi ratta alla, olgu see siis mõni birgiti või sun-i plaat, esiveolise reg.tunnistus või naise käpikud aga midagi sarnast mitteväärtuslikku võiks ikka appi vista küll
asümeetriline 240
"LY on libu" 343 cvt
pe..se räägin ainult NMT telefoniga kui levi on
"this is small step for man, but big step for volvo 343"
alfa on ka volvo

Kasutaja avatar
Iceman
Foorumi veteran
Postitusi: 4314
Liitunud: 20 Apr 2006, 09:47
Asukoht: Metsas
Kontakt:

Re: Nägin linnas ja maal

PostitusPostitas Iceman » 30 Jaan 2010, 00:26

Hannes kirjutas:see olin mina... vaatasin su autot nii hoolega, et tekkis pidamasaamisega raskusi :lol:

Cheers, üks nägu ja masin kokku viidud jälle :P

raidz
Kõva postitaja
Postitusi: 243
Liitunud: 31 Aug 2008, 03:22
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: Nägin linnas ja maal

PostitusPostitas raidz » 30 Jaan 2010, 12:17

Eile kella 7 ajal ujus Tuus oma valge luigega Nõmme ujula kõrvalt välja,
ja kui siis hakkas linnapoole astuma oma bassise sumpa mürina saatel :)
V70 D5 120 KW 2004 ATM

Kasutaja avatar
Piku
Kreisi postitaja
Postitusi: 441
Liitunud: 11 Juun 2009, 10:14
Asukoht: Tallinn, kesklinn

Re: Nägin linnas ja maal

PostitusPostitas Piku » 30 Jaan 2010, 18:50

Tänud Volvole, kes mind enne Ardut hoiatas, kui Tallinna poole sõitsin. Ma olin ilusti vabas vees (ihuüksi maanteel, parasjagu mäe otsas, patrull aga oru põhjas), seega "kollase tsooni" piiril, nii et ma usun, et sõltuvalt päeva edukusest, oleks sinine auto isegi võinud mu vastu huvi tunda :)
Kohe südame tegi soojaks, et Volvo Volvot ikka hoiab.

Maanteeviisakus on üldse kena asi. Tallinna poolel juba oli situatsioon miski kastiga Nissaniga. Andis mulle möödumiseks märku ning kui mööda sain, siis tänasin kenasti, mispeale andis veel tuledega märku, et pole tänu väärt. Vot on mehed!
XC70 D5 2013
OLI: V70 2,5 106kw 1998

Siim
Foorumi veteran
Postitusi: 1750
Liitunud: 13 Juul 2008, 22:24
Asukoht: Viljandi/Rootsi

Re: Nägin linnas ja maal

PostitusPostitas Siim » 31 Jaan 2010, 08:58

Siinmail olen sellist viisakust vähe näinud, Rootsis aga täitsa tavapärane.
Nüüd: Volvo C202; Volvo V70 `08; Porsche 928 `80; Porsche 911 `99; Mercedes-Benz E320 `01
Enne: Volvo V70 T5 `01; Volvo 142 `73; Volvo PV544 `62; Volvo 945S `95

Volvo DICE, MB Star Viljandimaal.

Kasutaja avatar
Piku
Kreisi postitaja
Postitusi: 441
Liitunud: 11 Juun 2009, 10:14
Asukoht: Tallinn, kesklinn

Re: Nägin linnas ja maal

PostitusPostitas Piku » 01 Veebr 2010, 17:51

[Ma ei ole kindel, et see on just õige koht, kuhu oma kirjutis panna, aga las moded tõstavad siis sinna, kus see võiks olla. Võimalik, et võiks jällegi teha mingi uue hoiatuste teema vms. Sinna saaks siis lihtsalt panna kohti, kus palju varastatakse või siis autosid, mille lähedust tasuks vältida vms.]

Igatahes nägin ma seda eile öösel aknast. Hakkasin just magama minema, kui tähelepanu paelus kõrvalamaja ees jõristav auto. Üritas teine tagurpidi maja ette kallaku peale parkida. Sai end enam-vähem paika, tuli autost välja ja mul mingi kõhutunne ütles, et see lugu võib huvitav olla. Kõigepealt ta siis kortsutas oma põie otse maja ette ning siis mul juba tekkis väga konkreetne huvi, et mis mees see selline on, kes ei jaksa ära oodata külla/koju jõudmist. Onu aga ei siirdunud ühessegi trepikotta, selle asemel sammus maja ees minust kaugemale ning ilmutas ilmset huvi maja ees seisvate autode vastu. Kusjuures kõige sügavamat huvi pakkusid talle teatud autod (hästi polnud näha, aga vaatas ta vist ühesse Chrysler PT Cruiserisse, mingisse ameeriklasse vist veel, lisaks vaatas veel paari autosse, aga eemalt silmitses veel mitmeid teisigi). Miskit oli tal ka käes, mis laterna valgel läikles, aga jällegi olin ma liiga kaugel, et näha, mis just täpselt. Minu pakkumine, et see oli kas seade/vidin sissemurdmiseks/akna purustamiseks, mingisugune fotokas või siis taskulamp (või kõik kolm).
Aeg-ajalt vaatas ringi ka, justkui kohta hinnates ning lõpuks (võimalik, et märkas siiski ka mind aknal või siis seda, et ma teda jälgisin ega kavatsenudki aknalt ära minna) läks auto juurde tagasi ning sõitis minema. Väärib veel märkimist, et iga mööduv auto vähendas hetkeks oluliselt tema huvi autode vastu.

Politseisse ma ei helistanud, sest sain kohe aru, et kui ta ka peaks midagi varastama, siis jõuab politsei ometi kohale mõttetult hilja.

Mis on mu jutu mõte/moraal? Ma usun, et ma ei eksi, kui arvan, et ta kas kavatses midagi varastada või siis käis lihtsalt luuramas, kust midagi saada võimalik (võimalik, et pildistas). Huvi teatud autode vastu viib omakorda mõtted sellele, et ehk keegi soovib kuskil väga teatud autosid osta või siis on huvi teatud puuduolevate detailide vastu salongis vms. Igatahes tahan lihtsalt taaskord hoiatada, et vargapoisid on liikvel ning ilmselt varasemast veelgi aktiivsematena. Võimalik, et teda lihtlabaselt huvitasid makid, aga ilmselt oleks mõistlik autost lahkudes kõik vähegi hiilgavam ja kallim sealt ära koristada.

Numbrit ma ei näinud, see oli lumine ning mu vaatenurk oli ka pisut ebasobiv selle nägemiseks.
Auto oli aga mingi imelik jaapanlane vms, ei suutnud marki ega mudelit tuvastada, aga välja nägi ta umbes selline

PiltPiltPiltPilt

Lingid samadele autodele:

http://english.auto.vl.ru/catalog/mazda ... oto/12381/
http://english.auto.vl.ru/catalog/mazda ... oto/12680/
http://www.cars-directory.net/gallery/n ... 733_p.html
http://www.cars-directory.net/gallery/n ... 189_p.html

Tegemist oli hästi pika ja madala kuudiga, värvus kirsipunane (no selline tume, umbes nagu see Mazda Capella). Kõige sarnasem ta oligi just selle capellaga, aga mulle tundus ta veel pikem ja veel madalam. Et te teaks, et kui kuskil parklas sellist autot näete, sõitke parem teise parklasse.
XC70 D5 2013
OLI: V70 2,5 106kw 1998

Kasutaja avatar
-kj-
Foorumi veteran
Postitusi: 2356
Liitunud: 27 Okt 2007, 16:22
Asukoht: Jüri

Re: Nägin linnas ja maal

PostitusPostitas -kj- » 01 Veebr 2010, 17:54

Neid lingitud autosid vaevalt Eestimaa pinnal liigub nii...Pätil ikka mingi tavaline masin.
Pakun, et Camry Wagon võis olla, need on tavaliselt sellised punased.
Ja see Capella on 626 Wagon, see Capella on mingi Usa või mis iganes nimi tal .

Kahju muidugi, et nrt ei näinud...
Ei lugenud välja, kuskohas see toimus ?

Kasutaja avatar
Piku
Kreisi postitaja
Postitusi: 441
Liitunud: 11 Juun 2009, 10:14
Asukoht: Tallinn, kesklinn

Re: Nägin linnas ja maal

PostitusPostitas Piku » 01 Veebr 2010, 20:18

Suhteliselt haruldane nägi see auto välja küll, 626 vbolla, aga pigem ilmselt siis tõesti camry.
Tegevus toimus kesklinnas Nafta tänaval, aga ilmselt pole piirkond talle oluline, kui ta juba mobiilne on. Nafta 6 maja esine tundus talle lihtsalt hea napsamise kohana. Tagurpidi parkimine lõhnas ka pisut selle järele, et kui peaks kiire hakkama, siis hea minna.
XC70 D5 2013
OLI: V70 2,5 106kw 1998

Kasutaja avatar
yugo
Bock on õlu
Postitusi: 551
Liitunud: 30 Mai 2007, 14:02
Asukoht: Tartu

Re: Nägin linnas ja maal

PostitusPostitas yugo » 01 Veebr 2010, 20:32

Eile Ülemiste keskuse parklas oli S90, millel numbrimärk 960 VOL.
Crank OÜ
Sõiduautode remont ja hooldus
Rehvitööd
http://www.crank.ee
Ilmatsalu 3B, Tartu

Kasutaja avatar
Iceman
Foorumi veteran
Postitusi: 4314
Liitunud: 20 Apr 2006, 09:47
Asukoht: Metsas
Kontakt:

Re: Nägin linnas ja maal

PostitusPostitas Iceman » 02 Veebr 2010, 18:10

Minu ees täna Tartu mnt-l oli siuke pilt. Muidugi see pilt on tehtud ca tund hiljem, kui liiklus lahti harutati seal.
Pilt
Ma vist jõudsin 5 minti peale matsu, sest veoki juht jooksis sündmuskohale tagasi ja politseid/kiirabi veel ei olnud. Liiklus oli mõlemas suunas kinni - 5 mindiga tekkis Tartu poolt ca kildine joru. Inimeste abistamisega tegeleti ning osa viidi vist abistajate autoga isegi haiglasse ja kuna aidata rohkem ei saanud, keerasin otsa ringi ja kose ristist piibe kaudu koju edasi. Aru ma ei saa, miks kimatakse kui endal sõiduoskused on puudulikud? Millest tekib selline ässa tunne, et oh möödasõidu keelu ja 70 alas hakkan ka veel ülbitsema? Hea oli, et ainult vigastustega õnnetus. Esmase pilgu järgi tundus et laibad taga. :roll:

PS. Krt tundus vist mõistlik olevat, et tegin 20 kilti varem teeääres 5 minti suitsu :twisted:

Kasutaja avatar
Leho
Foorumi veteran
Postitusi: 7083
Liitunud: 24 Juun 2005, 10:04
Asukoht: Kegel
Kontakt:

Re: Nägin linnas ja maal

PostitusPostitas Leho » 02 Veebr 2010, 19:04

Ise sõitsin sealt kella nelja aeg mööda siis oli politsei väljas ja liiklus käis ühesuunaliselt.
tel:515O862 leho@volvoclub.ee
Pilt


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist