Vanema auto remont esinduses? Miks mitte!

Kõik mis ei mahu teiste teemade alla

Moderaatorid: 760GLE, Igor, Leho, bronec

Kasutaja avatar
hypnotiza
Volvo Club liige
Postitusi: 3157
Liitunud: 20 Mai 2008, 22:43
Asukoht: Jüri
Kontakt:

Re: Vanema auto remont esinduses? Miks mitte!

PostitusPostitas hypnotiza » 26 Dets 2016, 15:57

Igor kirjutas:Sinu jutt läks Inchcape eest hoiatavasse teemasse. Siin juba üleüldine (esinduses) remondi tegemise teema.
Sekka ka autoostu finantseerimisvõimalusi, nt liising vs väikelaen jne.


Kõik on tore, aga:
1. Mälu järgi jäi sinna teemasse veel lause et edasine möla ja hypno jutt järgnevasse teemase.
2. Kui keegi näitaks ka algse teema kätte, siis oleks tip-top. Niipalju kui mina olen otsinud, siis seda teemat pole enam. Seega samuti ka minu juttu. Ehk siis minu tekst tõsteti kustutatud teemasse?

Kasutaja avatar
Igor
Volvo Club liige
Postitusi: 879
Liitunud: 19 Juun 2005, 09:58
Asukoht: Lõuna-Harjumaa

Re: Vanema auto remont esinduses? Miks mitte!

PostitusPostitas Igor » 26 Dets 2016, 16:03

See teema on tõesti kadunud :?
Sinu posti tõstsin Inchcape teemasse, et oleks selge, millest jutt käib. Siin oleks see kadunud üldise müra sisse ära. Nüüd on see teema nagunii kadunud, seega, kes teab, see teab.
Вольво c cемëрки начинается!

Kasutaja avatar
gljuk
Foorumi veteran
Postitusi: 4389
Liitunud: 14 Nov 2010, 17:17
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Vanema auto remont esinduses? Miks mitte!

PostitusPostitas gljuk » 26 Dets 2016, 16:28

Hahhah, algne teema kadunud ja jäeti ainult minu jura alles, nagu hakkasin lambist vinguma. Tänan. Peab vaikselt bemmide foorumisse kolima. Seal kõik vinguvad :)
Diagnostika,Remont,Elektritööd,CEM,ECM kloonimine,DIM,SAS(rooliasendiandur),DEM(Haldex),ICM,HU850/650 jm.Garantii
Programmeerimine, keelevahetus, IMMO mured, ChipTuning, EGR DPF lahendused
Tel:58O46O96

kenwuud
Kõva postitaja
Postitusi: 224
Liitunud: 16 Nov 2006, 13:14
Asukoht: väike-maarja

Re: Vanema auto remont esinduses? Miks mitte!

PostitusPostitas kenwuud » 26 Dets 2016, 17:09

"Hoiduge Inchcape Motors Estonia OÜ külastamast"
google puhverdatud variant on veel olemas.
Gljukile on ikkagi liiga tehtud-kiskudes teema postitusest välja uue teema.

Tanel313
Kõva postitaja
Postitusi: 258
Liitunud: 09 Aug 2016, 15:34

Re: Vanema auto remont esinduses? Miks mitte!

PostitusPostitas Tanel313 » 26 Dets 2016, 23:36

Oldschool79 kirjutas:minu jaoks auto tarbeese- tõsi jah, emotsionaalses mõttes siiski eriline, et minu jaoks oluline see, et auto oleks sõidukorras vähemalt määral, kus ülevaataja vigadeta läbi laseb. kõik muu on minu jaoks teisejärguline- põdrakleepsud, rootsi sümboolika vms, mulle pole seda vaja.


Mul samamoodi, tegemist on tööriistaga ja kui tööriist liigselt laguneb või oma funktsiooni ei täida, siis pressi alla ja teekond uueks külmkapiks või mikrolaineahjuks võib alata. Ei tea kas on asi vanuses või milles, aga arvestatavat osa sissetulekust auto alla panna tundub ulme.

Kasutaja avatar
Liiwaannus
Foorumi veteran
Postitusi: 7612
Liitunud: 24 Mär 2009, 19:56
Asukoht: Saue

Re: Vanema auto remont esinduses? Miks mitte!

PostitusPostitas Liiwaannus » 27 Dets 2016, 01:30

Tanel313, sõltub, et kas tegu hobi või töövahendiga. Kui töövahend, siis excel ütleb millal pressi alla. Kui hobi, siis lahutatakse enne naisest ja antakse maja käest ning elatakse kuudis. Raske meestel, kes kupee hobiks valivad ;)
99a 1.8 90kw s40 Müüdud
V70 97a 2.5tdi Müüdud
V70 '11
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)

Kasutaja avatar
Oldschool79
Kreisi postitaja
Postitusi: 406
Liitunud: 30 Okt 2016, 23:52
Asukoht: Rakvere

Re: Vanema auto remont esinduses? Miks mitte!

PostitusPostitas Oldschool79 » 27 Dets 2016, 01:56

no, see on suhteline, millal auto ülalpidamine hakkab üles kaaluma rahakoti paksust. see sõltub kasutajast. mõni vahetab auto välja, sest tüdineb, teine seepärast et on ribadeks sõitnud või auto on paugu saanud, nii et taastamine ei tasu ära. et hobiauto pärast naisest lahutada- no ma ei tea, seda juhtub vist filmides. võib ju mõelda, et uuem auto, ökonoomsem jne, aga samas teenindus kallim. on muidugi ka inimesi, kellel on hobiauto ja tööauto eraldi. siis pole mingit vahet. firma või ettevõtte sõiduvahendi puhul on jääkväärtus ilmselt kiiremini langema, kuna läbisõit suurem. eraautuga sõidad enamasti niikaua kui kannatab või kui tekib mingi võimalus uuema ja parema vastu vahetada- nii lihtsalt keskmise sissetulekuga inimene autot pressi alla ei saada, arvestades näiteks seda, kuidas teedel liiguvad ka 500 eurised autod. Ärge saage valesti aru, elu on selline, isegi, kui tänavapildis on tegemist koledate sõiduriistadega siis need inimesed, kes neid ülal peavad, peavad seda ilmselt siiski mõistlikuks- kuigi, ma ei saa aru, et kas tõesti on kasulikum neid 500-seid pidevalt remontida, kui osta vähe korralikum. ma ei jõuaks remontida sellist- ise käsi külge ei pane, aga teenindusse raha loopida ka ei tahaks.
Esimene Volvo: S40 2002 1.8l ATM

Kasutaja avatar
allan
Foorumi veteran
Postitusi: 2874
Liitunud: 26 Mai 2007, 20:59
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

Re: Vanema auto remont esinduses? Miks mitte!

PostitusPostitas allan » 27 Dets 2016, 11:01

Liiwaannus kirjutas:supp on vanatehnikamaskott, ta peabki auto kui tarbeeseme omandamisele vastanduma.

Asi pole nii mustvalge, mul on 3 suppi mõistes plastmassautot, aga ühtki neist ei käsitle tarbeesemena :)
S60 T5 HEICO SPORTIV | S80 V8 HEICO SPORTIV | S60 R HEICO SPORTIV | 240 GLT | 850 ESTATE
245 1978 | AMAZON 1968 | XC90 D5 2003 | S80 V8 2007 | S80 D5 2007 | V70 T5 2001 | V70 2.5T 1998
INSTAGRAM

Kasutaja avatar
hypnotiza
Volvo Club liige
Postitusi: 3157
Liitunud: 20 Mai 2008, 22:43
Asukoht: Jüri
Kontakt:

Re: Vanema auto remont esinduses? Miks mitte!

PostitusPostitas hypnotiza » 27 Dets 2016, 13:27

Mismoodi "kadunud"? Kes ära kustutas? Nii jääbki? Et nn häbipost ka meil ei toimi?

Kasutaja avatar
Klamber
Foorumi veteran
Postitusi: 1121
Liitunud: 26 Mär 2012, 16:21
Asukoht: Tallinn

Re: Vanema auto remont esinduses? Miks mitte!

PostitusPostitas Klamber » 27 Dets 2016, 14:04

Ju siis jälle astuti nii kõvasti varbale, et targem oli ära kustutada nagu siin üks autoärikate teema :twisted:. Foorumil vist oma juristi pole palgatud veel.

Kasutaja avatar
Liiwaannus
Foorumi veteran
Postitusi: 7612
Liitunud: 24 Mär 2009, 19:56
Asukoht: Saue

Re: Vanema auto remont esinduses? Miks mitte!

PostitusPostitas Liiwaannus » 27 Dets 2016, 14:09

allan kirjutas:
Liiwaannus kirjutas:supp on vanatehnikamaskott, ta peabki auto kui tarbeeseme omandamisele vastanduma.

Asi pole nii mustvalge, mul on 3 suppi mõistes plastmassautot, aga ühtki neist ei käsitle tarbeesemena :)

Allan, suppi esimene lause on ju: krt, inimesed kes on võtnud vaevaks liituda antud foorumiga, peaks olema auto rohkem kui nn "järgmine liisingu plastmasspann " ...
Nagu ise ütlesid ei käsitle oma autosid kui pelgalt tarbesemeid ja silma on jäänud ka, et panustad neisse hulga rohkem kui enda jaoks suvalisse jurakasse panustataks. Seega ei näe põhjust, miks peaksid puudutatud olema.
Arvamused on erinevad, kes jumaldab väga vana kooli, kelle vanakool lõppeb tagaveolistega. Kes tahab jõudu modernset jõudlust ja mugavust ja on minusugused traktorisitid, kes ei mahu ühegi eelneva kriteeriumi alla. Kui kõik ühesuguseid mudeleid tahaks võiks olla mudelifoorum, mitte margifoorum.
99a 1.8 90kw s40 Müüdud
V70 97a 2.5tdi Müüdud
V70 '11
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)

supp
Foorumi veteran
Postitusi: 7286
Liitunud: 04 Nov 2006, 19:06
Asukoht: TALLINN

Re: Vanema auto remont esinduses? Miks mitte!

PostitusPostitas supp » 27 Dets 2016, 17:35

noh, sellessuhtes on liiwakal õigus, muidugi sobivasse keskkonda sattudes (noh näiteks minu poste lugedes, enne uinumist jne) saabub ka kõige suuremal vanatehnika "eitajal" oma valgustus ehk vanatehnika omandamiseni jäävad ainult loetud päevad ehk enam pole vaja küsida: "kas" vaid hoopis "millal" , ma tean et keegi seda ei tunnista, aga see on minu poolt läbi uuritud fakt
näiteks ksf Oldschool79 - li tähelepanu on juba sellele juhtitud ja ma olen enam kui kindel, et ta kiikas korraks tagaveoliste teemasid või kuulutusi ehk nakatus haigusse :D
asümeetriline 240
"LY on libu" 343 cvt
pe..se räägin ainult NMT telefoniga kui levi on
"this is small step for man, but big step for volvo 343"
alfa on ka volvo

Tanel313
Kõva postitaja
Postitusi: 258
Liitunud: 09 Aug 2016, 15:34

Re: Vanema auto remont esinduses? Miks mitte!

PostitusPostitas Tanel313 » 27 Dets 2016, 18:51

Liiwaannus kirjutas:Tanel313, sõltub, et kas tegu hobi või töövahendiga. Kui töövahend, siis excel ütleb millal pressi alla. Kui hobi, siis lahutatakse enne naisest ja antakse maja käest ning elatakse kuudis. Raske meestel, kes kupee hobiks valivad ;)


Seda muidugi, kõike ei annagi tabelisse arvestada. Hobiautod on toredad, isiklikult ei võta enam ühtegi, enne, kui ka majalaen makstud (muid laene lihtsalt pole ega tule). Sestap panevad teinekord kulmu kergitama inimeste valikud "hobiautonduses", kui ilmselgelt oleks ka muid kohti, kuhu aega ja raha toppida. Eks keskea lähenedes tuleb pässistumine peale.

supp
Foorumi veteran
Postitusi: 7286
Liitunud: 04 Nov 2006, 19:06
Asukoht: TALLINN

Re: Vanema auto remont esinduses? Miks mitte!

PostitusPostitas supp » 27 Dets 2016, 19:40

hobiautonduse kulu on reeglina 10-5x väiksem kui 2010a volvo oma, muidugi võib ka hulluks minna ja miljoneid sinna matta
asümeetriline 240
"LY on libu" 343 cvt
pe..se räägin ainult NMT telefoniga kui levi on
"this is small step for man, but big step for volvo 343"
alfa on ka volvo

Kasutaja avatar
Oldschool79
Kreisi postitaja
Postitusi: 406
Liitunud: 30 Okt 2016, 23:52
Asukoht: Rakvere

Re: Vanema auto remont esinduses? Miks mitte!

PostitusPostitas Oldschool79 » 27 Dets 2016, 19:48

supp kirjutas:noh, sellessuhtes on liiwakal õigus, muidugi sobivasse keskkonda sattudes (noh näiteks minu poste lugedes, enne uinumist jne) saabub ka kõige suuremal vanatehnika "eitajal" oma valgustus ehk vanatehnika omandamiseni jäävad ainult loetud päevad ehk enam pole vaja küsida: "kas" vaid hoopis "millal" , ma tean et keegi seda ei tunnista, aga see on minu poolt läbi uuritud fakt
näiteks ksf Oldschool79 - li tähelepanu on juba sellele juhtitud ja ma olen enam kui kindel, et ta kiikas korraks tagaveoliste teemasid või kuulutusi ehk nakatus haigusse :D

:-D

Ei . Ma pole mõelnud selle peale, aga põhimõtteliselt tegin sellest järelduse, et autot peab hooldama rohkem südamega, mitte ära hoorama, kuni ära laguneb.

Vanakoolimehena tähendab see lihtsalt mu kasutajanimi, et see mu sünniaasta, seega poisikesena nähtud ja loetud küll veneaegseid autohooldusraamatuid ajaviiteks, aga see ei tähenda, et mul tehniline huvi on. Sõitnud ka muidugi vene autodega reisijana. Aga, ma arvan et 2002 aasta Volvo on ka tänapäeva mõistes juba vanakooli riistapuu. Mitte küll võrdne austatud kolmenumbriliste põlvkondade esindajatega, aga ikkagi... :)
Esimene Volvo: S40 2002 1.8l ATM


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist