Eestimaa liiklusest

Kõik mis ei mahu teiste teemade alla

Moderaatorid: 760GLE, Igor, Leho, bronec

Kasutaja avatar
Volli
Foorumi veteran
Postitusi: 1380
Liitunud: 01 Juun 2007, 21:05
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

PostitusPostitas Volli » 06 Veebr 2009, 22:13

Mul üle kuu kaamera peal ja midagi pole juhtunud ,eriti,varem oli oluliselt põnevam koguaeg ?
V70 97 , S60 01, S70 98

Kasutaja avatar
Hunt
Volvo Club liige
Postitusi: 1594
Liitunud: 07 Juul 2007, 07:57
Asukoht: Ainuke siiani okupatsiooni all kannatav Eesti linn
Kontakt:

PostitusPostitas Hunt » 07 Veebr 2009, 02:23

ennikas kirjutas:Saarekesse jah,kõige ägedam selle juures on see,et ma ei saanud arugi mis auto see oli.
Äkki märkasin et tuleb rsk oma uksekohaga mu esitiiba ja oligi kõik,raksakas käis ja voilaaa.Ilm oli ka nagu ta on.


Mulle õpetati autokoolis, et kui tuleb , siis tee vähemalt talle mõlk külge... Muidu ütleb, et tema ei tea midagi... otsid sa jeh pärast mingeid tunnistajaid!
V70 ´04 b a - liikur
V70 ´03 d a - naise liikur - avarii RIP
940 b m - müüdud
940GL ´94 b a - RIP
V70 2,4 ´01 b a R.I.P.
S60 AWD 2,4 ´02 a (avarii)
850 T5 ´96 m - müüdud
460 b m - müüdud

Kasutaja avatar
ennikas
Foorumi veteran
Postitusi: 828
Liitunud: 18 Juul 2008, 19:29
Asukoht: Läänemaal
Kontakt:

PostitusPostitas ennikas » 07 Veebr 2009, 20:41

Instinkt on ikka eemale tõmmata,kui äkiline olukord tekib.
Võib öelda et 80-d on üsnagi kõva auto.Kui pauk vasta äärekivi käis lõi autos tuhatoosi ja joogitopsi kaaned lahti,telefoon lendas hoidikust kus seda ja teist.Täna siis infos hindamisel 1,5h ja ei leitudki midagi kõverat ega puruks olevat :? .Sillad regulliti ja rool otse ja sõites paistab ka kõik ok.
Omavastutus 3000,selle eest info tellis uue velje ja regullis silla ja uue rehvi saab ka :D .Momendil tuttava käest saadud ratas all,selle kuradi võilõikajaga mis originaalis kaasas ei kannata ju üldse sõita
Olukord polegi kõige hullem,eile oli meel must kogu selle kammajaa peale 8)
S80. T6. 2013.

Kasutaja avatar
Hannes
Kõva postitaja
Postitusi: 201
Liitunud: 06 Nov 2007, 23:57

PostitusPostitas Hannes » 10 Veebr 2009, 22:06

täna (10.02) TARTUS Näituse tänaval, Dataprinti hoovi peal, nägin pealt kuidas rihiti ära seisev tumesinine S80 (vähemalt tagastange sai tugevalt kriibitud). NAISTERAHVAS, kes sellega hakkama sai, jättis mulje, et ta tunneb auto omanikku ning hetke segaduses sai asi rahule jäetud.

Kui see Volvo kuulub klubilisele või kellegi sõbrale, ja süüdlane ennast üles ei andnud, siis katsun aidata, nagu saan.

Ei saanud auto numbrit kirja, aga hõbedane Civic (süüdlane) tundus olevat sama hoovi pealt pärit auto.

hannes teesalu
Foorumlane
Postitusi: 21
Liitunud: 30 Nov 2007, 17:41
Asukoht: tallinn,pirita kose

HOIATUSEX KÕIGILE!

PostitusPostitas hannes teesalu » 01 Apr 2009, 17:17

Olge ettevaatlikud kohates VOLVO XC90-t numbrimärgiga 483BAV,või kui keegi teab sellest autost või sellest autoomanikust miskit,andke teada.Nimelt kahju,et volvo omanike seas ón maad võtnud nn.põmmpealik käitumine.Asi selles,et 01.04 2009 kell 16.20 seisin oma volvoga (v70 must) pirita selveri parklas,kui kõrvale parkis eelpool mainitud xc90,risti üle kahe parkimiskasti,plokeerides ära minu juhipoolse ukse ja riivates mu auto vasakut tahavaate peeglit,peegel on vigastatud ja kriibitud.Kui selle xc90 omanik ehk asjaline peaks seda ise lugema,siis kui olid mees laiama ja otsa ajama,ole ka mees ühendust võtma!Jään ootama igasugust inffi!Kahju ja häbi,et SELLISED isendid volvo roolis on,ma ei kirjutaks siin ja ei imestaks,kui see oleks olnud BMV,sest see on loomulik,ajud puuduvad aga on BMV,...? :wink: :x
tel.5283438 V-70TD,2,5 2000a.minu oma volli!

Enni
Kõva postitaja
Postitusi: 299
Liitunud: 21 Juun 2007, 16:06
Asukoht: Järvamaa & Tallinn & Tartu

Re: HOIATUSEX KÕIGILE!

PostitusPostitas Enni » 02 Apr 2009, 10:25

hannes teesalu kirjutas:Olge ettevaatlikud kohates VOLVO XC90-t numbrimärgiga 483BAV,või kui keegi teab sellest autost või sellest autoomanikust miskit,andke teada.Nimelt kahju,et volvo omanike seas ón maad võtnud nn.põmmpealik käitumine.Asi selles,et 01.04 2009 kell 16.20 seisin oma volvoga (v70 must) pirita selveri parklas,kui kõrvale parkis eelpool mainitud xc90,risti üle kahe parkimiskasti,plokeerides ära minu juhipoolse ukse ja riivates mu auto vasakut tahavaate peeglit,peegel on vigastatud ja kriibitud.Kui selle xc90 omanik ehk asjaline peaks seda ise lugema,siis kui olid mees laiama ja otsa ajama,ole ka mees ühendust võtma!Jään ootama igasugust inffi!Kahju ja häbi,et SELLISED isendid volvo roolis on,ma ei kirjutaks siin ja ei imestaks,kui see oleks olnud BMV,sest see on loomulik,ajud puuduvad aga on BMV,...? :wink: :x


Tõesti isegi kohtasin eile ülbet S80 omaniku. Sõidan rahulikult mööda jukentali tänavat. Märkasin, et vasakusse ritta ilmus porine rohelist värvi S80. Ühiselt seisime säästumarketi juures foori taga. Peale rohelise tule süttimist alustasime rahulikult liikumist. Mõni sekund hiljem vahetati rida ilma igasuguse suunanäiduta ja palju poleks puudunud kui oleks nina ära rihitud. Algselt käis läbi mõte, et järgmise foori taga lähen räägin juttu, kuid siiski naine suutis mind maha rahustada kui ütles: "Mis sa debiiliga ikka räägid, egas jobu jääb jobuks ja volvo pole süüdi". Hiljem märkasin et roolis istus noorema poolne mees, kelle küljeluud kaunistas tuunitud grillkana - blond ja neegristunud päevitusega naisterahvas.
Müüdud: Volvo s60 2.4 103kw, 2002 .a.
Müüdud: Volvo XC70 2.4 136kw, 2009 .a.
Traktor: Volvo XC60 2.4 158kw, 2012(2013) .a.

Kasutaja avatar
vanapeer
Foorumi veteran
Postitusi: 6781
Liitunud: 02 Juul 2005, 01:31
Asukoht: valges majakeses mere ääres
Kontakt:

PostitusPostitas vanapeer » 03 Apr 2009, 11:17

Ära kuula oma naist. Autojuhiga rääkimine oleks palju parema tulemuse andnud, kui Su viimase lause tõdemus.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 35 külalist