"Hingelt ära" või "Tahtsin ütelda "KURAT vol.2

Kõik mis ei mahu teiste teemade alla

Moderaatorid: 760GLE, Igor, Leho, bronec

Kasutaja avatar
veikosib
Targutaja
Postitusi: 923
Liitunud: 28 Jaan 2008, 13:18

Re: "Hingelt ära" või "Tahtsin ütelda "KURAT vol.2

PostitusPostitas veikosib » 20 Dets 2013, 01:25

Kas sa muidu saad aru ka, et Sina ise oled see "loll" keda mind otsima innustad???!!!
Jutt käib sellest samast Toompuiestee-Tehnika tänavate ristist, kus sinu arvates fooridega reguleeritud ristmikul parema käe reeglit peab praktiseerima! :roll:
S80 D5 2002 (SOLD....to the highest bidder)

Kasutaja avatar
evald112
Foorumi veteran
Postitusi: 1370
Liitunud: 22 Aug 2013, 17:58

Re: "Hingelt ära" või "Tahtsin ütelda "KURAT vol.2

PostitusPostitas evald112 » 20 Dets 2013, 09:46

kenwuud kirjutas:evald112 Tubli töö ja tänud!
Soovitan ka läbi lugeda minu pandud auto24 foorumi lõigu.See näitabki just natuke üldist suhtumist.
Kahjuks on see suhtumine selline.
Uudislugu delfis mille ma kirjutasin näitab kommentaariumi abil ka kui lolle liiklejaid meil eksisteerib.
Aga veel kord. Asja idee ei ole ärapanemine vaid hoopis oma kodukandi turvalisuse eest. Ka minu lapsed satuvad sinna tulevikus üle teed minema.

Kasutaja avatar
junga
Foorumi veteran
Postitusi: 558
Liitunud: 20 Veebr 2013, 13:16
Asukoht: Tartu

Re: "Hingelt ära" või "Tahtsin ütelda "KURAT vol.2

PostitusPostitas junga » 21 Dets 2013, 11:40

Copy Rene lisatulede müügikuulutusest,- "Tuledel on HR ja DR tähis." Tegelt tähistab Xenonit klaasin DC, mite DR ega HR!!!!!

Kasutaja avatar
junga
Foorumi veteran
Postitusi: 558
Liitunud: 20 Veebr 2013, 13:16
Asukoht: Tartu

Re: "Hingelt ära" või "Tahtsin ütelda "KURAT vol.2

PostitusPostitas junga » 21 Dets 2013, 18:17

raccoon kirjutas:Ära karju. HR = halogeen kaugtuli, DR = ksenoon kaugtuli, DC = ksenoon lähituli. Kõik korras. :)

Sent from my ZTE V967S using Tapatalk

Kus juures ei karjunudki :D aga veidi maad uurides selgus jah , et DR on kaugXenon. ja tegelt lisakatel ei peagi olema tähist.

Mihkel.
Foorumi veteran
Postitusi: 817
Liitunud: 01 Nov 2009, 11:44
Asukoht: Rõuge kant
Kontakt:

Re: "Hingelt ära" või "Tahtsin ütelda "KURAT vol.2

PostitusPostitas Mihkel. » 04 Jaan 2014, 21:58

Kuradi kuradi kurat! Tehtigi ära, südalinna parkimine 24h 3€ tund!!! Midagi muud nagu paranenud pole, ainult suursugune röövimine :x

2x juba ühisteenustelt trahvi saanud, pole jõudnud autot ümber parkida õigeks ajaks varasemalt. Ühe korra sain ka mupsikutelt maja taga kui imepisikese kõnnitee jupi peal parkides napilt 1,5m puudu jäi majast. Ajab lausa naerma, tegu pole õieti kõnniteegagi. Nüüd pole ka seda võimalust, et kui maja taga ruumi pole siis kasvõi ööks maja ette tänavale auto jätta. Praegusesse elukohta kolides sai Cityparki auto nr regatud, et maja taga parkida saaks, aga kiirelt selgus, et see parkla on päveast päeva täis, vaid päeval mõni vaba koht. Varsti ei jää enam autoga sõitmiseks rahagi.

Ilmselt hakkan parkimiskohtade puudumisel maja taga lähemaid eraparklaid katsetama, eks näeb mis saab, õiguslikult pole neil nagu võimalust trahvi teha :roll:
'88 760 V6 → '82 244 D24 → '97 V70 TDI → '97 S70 → '95 940 turrrbo → '04 S60 D5 → '01 V70 Bi-Fuel → '06 V70 AWD D5 → V70 2002 D5

855
142 '74

Kasutaja avatar
Tuuletallaja
Foorumi veteran
Postitusi: 508
Liitunud: 25 Okt 2009, 21:53
Asukoht: Faeht/Reval

Re: "Hingelt ära" või "Tahtsin ütelda "KURAT vol.2

PostitusPostitas Tuuletallaja » 04 Jaan 2014, 22:20

Vaata ainult, et selle eraparkla omanikuks too sama Citypark pole, kellele seos sinu ja auto vahel teada - nii on muretum.
mihkelh kirjutas:Kuradi kuradi kurat! Tehtigi ära, südalinna parkimine 24h 3€ tund!!! Midagi muud nagu paranenud pole, ainult suursugune röövimine :x

2x juba ühisteenustelt trahvi saanud, pole jõudnud autot ümber parkida õigeks ajaks varasemalt. Ühe korra sain ka mupsikutelt maja taga kui imepisikese kõnnitee jupi peal parkides napilt 1,5m puudu jäi majast. Ajab lausa naerma, tegu pole õieti kõnniteegagi. Nüüd pole ka seda võimalust, et kui maja taga ruumi pole siis kasvõi ööks maja ette tänavale auto jätta. Praegusesse elukohta kolides sai Cityparki auto nr regatud, et maja taga parkida saaks, aga kiirelt selgus, et see parkla on päveast päeva täis, vaid päeval mõni vaba koht. Varsti ei jää enam autoga sõitmiseks rahagi.

Ilmselt hakkan parkimiskohtade puudumisel maja taga lähemaid eraparklaid katsetama, eks näeb mis saab, õiguslikult pole neil nagu võimalust trahvi teha :roll:
Mulkku no. 5
Pilt '01 V70 S
Pilt '94 855 GL(E) "Konn"
Pilt '95 855 GLT "Ustav lahinguvant Gustav"
Pilt '91 744 GL "Sinine / Lendav Hollandlane"
ja paar riisiraketti

Mihkel.
Foorumi veteran
Postitusi: 817
Liitunud: 01 Nov 2009, 11:44
Asukoht: Rõuge kant
Kontakt:

Re: "Hingelt ära" või "Tahtsin ütelda "KURAT vol.2

PostitusPostitas Mihkel. » 04 Jaan 2014, 22:30

Õnneks on tegu Europargi omadega, mis mul siin ümberringi on. Ja vot ma ei teagi, mis andmed mul Citypargis on, sest sellega ei tegelenud mina. Alles hiljuti sain ka mustakal haigla ees lipiku kojamehe vahele, see ka siis viimase teenusepakkuja poolt. Nüüd ongi põnevus, kas keegi ka ühendust võtab, kuna midagi peaks neil siiki olemas olema :D Haigla juures parkimise eest maksmine on küll nagu debiilne, kohe põhimõtteliselt jätsin tegemata.
'88 760 V6 → '82 244 D24 → '97 V70 TDI → '97 S70 → '95 940 turrrbo → '04 S60 D5 → '01 V70 Bi-Fuel → '06 V70 AWD D5 → V70 2002 D5

855
142 '74

Kasutaja avatar
JaanKaer
Foorumi veteran
Postitusi: 1321
Liitunud: 21 Sept 2005, 14:17
Asukoht: Patika
Kontakt:

Re: "Hingelt ära" või "Tahtsin ütelda "KURAT vol.2

PostitusPostitas JaanKaer » 05 Jaan 2014, 10:14

EMO patsiendile on tasuta. Ent põhimõtteliselt ise ka ei maksa eraparklas. Tegelikult... järgi mõeldes, pargingi ehk vaid kahel korral aastas eraparklas. Sedagi poolkogemata.

Kasutaja avatar
taavi
Foorumi veteran
Postitusi: 4030
Liitunud: 12 Veebr 2006, 13:50
Asukoht: Kuressaare

Re: "Hingelt ära" või "Tahtsin ütelda "KURAT vol.2

PostitusPostitas taavi » 05 Jaan 2014, 12:04

krt, kolige maale ja ei ole vaja parkimise eest maksta :D
460 - RIP
850 t5 166kw 1997 - RIP
V70 103kW 1998 - daily driver
Amazon B20 '67

Kasutaja avatar
JaanKaer
Foorumi veteran
Postitusi: 1321
Liitunud: 21 Sept 2005, 14:17
Asukoht: Patika
Kontakt:

Re: "Hingelt ära" või "Tahtsin ütelda "KURAT vol.2

PostitusPostitas JaanKaer » 05 Jaan 2014, 12:16

Täpselt nii... seepärast ma vaid ehk kogemata mõnel korral aastas tasulise parkimisega silmi pistangi :P

Kasutaja avatar
volvofriik
Kreisi postitaja
Postitusi: 362
Liitunud: 01 Juul 2006, 13:27

Re: "Hingelt ära" või "Tahtsin ütelda "KURAT vol.2

PostitusPostitas volvofriik » 06 Jaan 2014, 14:57

Ma elangi maal. Juba 13 aastat. Seega on mul linnaviletsuse suunal juba ammu keskmine näpp püsti. No ei ole ikka nii, et maksan sõitmise eest(ja mitte vähe) ja siis maksan veel topelt ka seismise eest(seisan aga enamasti siis kui riigikassat toidan - ehk siis käin poes ja jätan kenasti makse maha). Alati on aga olemas see võimalus, et keegi jääb masinasse rooli taha kui omad asjad joonde saan(kui juht roolis, on tegu peatumisega), otsin tasuta parkla, kus piisvalt kaua seista saab, jätan masina mõne sõbra juurde või viin ema juurde hoovi. Kui enne olin isegi nõus kohati maksma prkimise eest, siis nüüdse ahnitsemis valguses küll enam mitte. Suvel on üldse lihtsam. Siis olen enamasti 2 rattalise seljas. Muidugi ma ei imestaks üldse,et omas hiigelahnuses panevad varsti ka tsiklite ja jalgrataste parkimise tasuliseks. Hübriidautodele väänati ära.

Kasutaja avatar
volvofriik
Kreisi postitaja
Postitusi: 362
Liitunud: 01 Juul 2006, 13:27

Re: "Hingelt ära" või "Tahtsin ütelda "KURAT vol.2

PostitusPostitas volvofriik » 06 Jaan 2014, 14:59

raccoon kirjutas:
mihkelh kirjutas:Haigla juures parkimise eest maksmine on küll nagu debiilne, kohe põhimõtteliselt jätsin tegemata.

Mis selles debiilset on?


Parim oleks surnukuuri juures maksta ja veel mitmekordselt. Siis on inimene veel enam haavatav. :D

Kasutaja avatar
ants
Foorumi veteran
Postitusi: 4760
Liitunud: 17 Juun 2005, 17:15
Asukoht: Kunda taga metsas 5111459

Re: "Hingelt ära" või "Tahtsin ütelda "KURAT vol.2

PostitusPostitas ants » 06 Jaan 2014, 15:19

volvofriik kirjutas:Ma elangi maal. Juba 13 aastat. Seega on mul linnaviletsuse suunal juba ammu keskmine näpp püsti. No ei ole ikka nii, et maksan sõitmise eest(ja mitte vähe) ja siis maksan veel topelt ka seismise eest(seisan aga enamasti siis kui riigikassat toidan - ehk siis käin poes ja jätan kenasti makse maha). Alati on aga olemas see võimalus, et keegi jääb masinasse rooli taha kui omad asjad joonde saan(kui juht roolis, on tegu peatumisega), otsin tasuta parkla, kus piisvalt kaua seista saab, jätan masina mõne sõbra juurde või viin ema juurde hoovi. Kui enne olin isegi nõus kohati maksma prkimise eest, siis nüüdse ahnitsemis valguses küll enam mitte. Suvel on üldse lihtsam. Siis olen enamasti 2 rattalise seljas. Muidugi ma ei imestaks üldse,et omas hiigelahnuses panevad varsti ka tsiklite ja jalgrataste parkimise tasuliseks. Hübriidautodele väänati ära.


No aga kust see Savisaare palga lisa siis tuleb (1000€ kuus)?
745 GL ´91; LR90 ´87.

Kasutaja avatar
Berit
Kreisi postitaja
Postitusi: 437
Liitunud: 10 Okt 2012, 23:01

Re: "Hingelt ära" või "Tahtsin ütelda "KURAT vol.2

PostitusPostitas Berit » 06 Jaan 2014, 17:51

misasja te lalisete mai saa aru? kesklinnas parkimine peabki olema tasuline, igal pool mujal maailmas on ka ja enamasti kordades kallim kui Tallinnas. (tõlkimatu rõve sõim) lugu, et kallimaks tehti, mis siis nüüd teha? kui maksta ei jaksa, siis on aeg auto maha müüa või tasuvam töö leida. või kesse täpselt siin "ahnitseb"?
'66 Amazon | '00 V70

Kasutaja avatar
ants
Foorumi veteran
Postitusi: 4760
Liitunud: 17 Juun 2005, 17:15
Asukoht: Kunda taga metsas 5111459

Re: "Hingelt ära" või "Tahtsin ütelda "KURAT vol.2

PostitusPostitas ants » 06 Jaan 2014, 18:47

Berit kirjutas:misasja te lalisete mai saa aru? kesklinnas parkimine peabki olema tasuline, igal pool mujal maailmas on ka ja enamasti kordades kallim kui Tallinnas. (tõlkimatu rõve sõim) lugu, et kallimaks tehti, mis siis nüüd teha? kui maksta ei jaksa, siis on aeg auto maha müüa või tasuvam töö leida. või kesse täpselt siin "ahnitseb"?


Berit, kas Sa oled ka KE-s?
745 GL ´91; LR90 ´87.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 37 külalist