Eestimaa liiklusest

Kõik mis ei mahu teiste teemade alla

Moderaatorid: 760GLE, Igor, Leho, bronec

sullivanmike

PostitusPostitas sullivanmike » 13 Sept 2007, 19:23

aibast kirjutas:Ürita veel jääda rohelisega stopjoone taha seisma kui ristmik kinni sõidetud ja kuhugi minna pole :P Siis vist tahetaks sind maha lüüa selle nalja peale...


No mina ei saa aru kus kohas küll teie sõidate koguaeg, et selliseid asju satub:D Miks mina neid hälvikuid ei näe. Väga harva kui mõni lauslollusega hakkama saab. Signaali pole ka mulle keegi selja taga lasknud kui rohelisega joone taha seisma jään. Hoopis kõrvalrajal olev juht järgib minu käitumist:D Äkki siis sellel teel kus mina sõidan hommikuti , liiklevad ainult normaalsed juhid :)

Kasutaja avatar
Hunt
Volvo Club liige
Postitusi: 1594
Liitunud: 07 Juul 2007, 07:57
Asukoht: Ainuke siiani okupatsiooni all kannatav Eesti linn
Kontakt:

PostitusPostitas Hunt » 13 Sept 2007, 20:27

sullivanmike kirjutas: No mina ei saa aru kus kohas küll teie sõidate koguaeg, et selliseid asju satub:D Miks mina neid hälvikuid ei näe.


Proovi näiteks sellist kohta nagu Järvevana ja Tartu mnt ristmik ! :lol:
Või siis suvaline armas ristmik tipptunni ummikute ajal :)
V70 ´04 b a - liikur
V70 ´03 d a - naise liikur - avarii RIP
940 b m - müüdud
940GL ´94 b a - RIP
V70 2,4 ´01 b a R.I.P.
S60 AWD 2,4 ´02 a (avarii)
850 T5 ´96 m - müüdud
460 b m - müüdud

Kasutaja avatar
Leho
Foorumi veteran
Postitusi: 7083
Liitunud: 24 Juun 2005, 10:04
Asukoht: Kegel
Kontakt:

PostitusPostitas Leho » 13 Sept 2007, 20:32

Hunt kirjutas:Proovi näiteks sellist kohta nagu Järvevana ja Tartu mnt ristmik ! :lol:


Jep kõige raskem on sealt veel Suursõjamäe poolt Järvevana peale saada.
Foorituli on nii lühike, et üle saab ainult 2-3 autot ja kui lennujaama poolt punasega tulijad sul ees seisavad siis teinekord ei saagi üle, isegi kui sa esimene auto oled. :x
tel:515O862 leho@volvoclub.ee
Pilt

sullivanmike

PostitusPostitas sullivanmike » 13 Sept 2007, 21:33

Sellega olen nõus, et punasega sõidetakse ristmikule välja ja ummistatakse see ära. Kuid ka selles suunas on minu arust asjad paremuse poole hakanud minema , eriti peale selle ristmiku remonti.
Samas on ka nii, et sa võid rohelisega ristmikule välja sõita, aga järgmise foori taga on juba ummik ja sa jäädki keset ristmiku seisma kuna liiklus edasi ei kulge. Jääd sinna keskele toppama teistele jalgu kuigi sõitsid sinna lubava fooritule ajal.

Kasutaja avatar
Volvo Club
Volvo Club liige
Postitusi: 1122
Liitunud: 15 Juun 2005, 21:12
Asukoht: Tallinn / Jüri
Kontakt:

PostitusPostitas Volvo Club » 13 Sept 2007, 22:22

Liikluseeskiri keelab ristmikule välja sõita, kui sa ei suuda seda ületada lubava tule ajal.

§ 158. Sõiduteede ristumisalale ei tohi sõita, kui tekkinud ummik sunniks juhti peatuma nii, et ta takistaks teist liiklejat.
Pildialbumid http://picasaweb.google.com/volvoclubestonia
Haagissuvila rent
56495585; 56495125
www.volvoclub.ee
SKYPE: volvoclub

Kasutaja avatar
Romm
Foorumi veteran
Postitusi: 2455
Liitunud: 05 Apr 2007, 10:32
Asukoht: rae vald,jüri lähedal
Kontakt:

PostitusPostitas Romm » 18 Sept 2007, 19:40

reporterit vaadates tekkis küsimus..mehed mis te teete:O:O
ristmikul ilutses volvo mis oli risti peal seismajäänd ja takistas teiste liiklust(ristile välja sõitmine ummikute ajal)
ja siis üks 850 v oli see v70 ei pand hästi tähele,ületas kiirust:/
940 91a.
Volvo Amazon 62a.
Bmw 540i 99a.

Kasutaja avatar
tiigrike
Kreisi postitaja
Postitusi: 433
Liitunud: 18 Mai 2006, 18:45

PostitusPostitas tiigrike » 18 Sept 2007, 20:42

Rommi: tahad sa meile pajatada oma kastist lahti saamise loo detaile?

sullivanmike

PostitusPostitas sullivanmike » 18 Sept 2007, 20:49

tiigrike kirjutas:Rommi: tahad sa meile pajatada oma kastist lahti saamise loo detaile?


Ömn...Ta ei taha , ausalt ei taha....usu mind!!!!! Onju sa ei taha Rommi?

Kasutaja avatar
tiigrike
Kreisi postitaja
Postitusi: 433
Liitunud: 18 Mai 2006, 18:45

PostitusPostitas tiigrike » 18 Sept 2007, 20:50

:D.

Kasutaja avatar
Tanel
Foorumi veteran
Postitusi: 7044
Liitunud: 26 Sept 2005, 12:52
Asukoht: Rakvere, Tallinn, Helsinki
Kontakt:

PostitusPostitas Tanel » 18 Sept 2007, 20:54

sullivanmike kirjutas:
tiigrike kirjutas:Rommi: tahad sa meile pajatada oma kastist lahti saamise loo detaile?


Ömn...Ta ei taha , ausalt ei taha....usu mind!!!!! Onju sa ei taha Rommi?

kes teavad need teavad :wink:
S70 T5 192Kw, 423Nm from wheels
854 T5-R T-Gul
142 72a
855 T5-R T-Gul
S90 3.0

Kasutaja avatar
Romm
Foorumi veteran
Postitusi: 2455
Liitunud: 05 Apr 2007, 10:32
Asukoht: rae vald,jüri lähedal
Kontakt:

PostitusPostitas Romm » 18 Sept 2007, 21:19

seal pole mingeid saladusi:D
kuna kast oli väsind ja see pärast see juhtus:O
940 91a.
Volvo Amazon 62a.
Bmw 540i 99a.

Kasutaja avatar
simpson005
Volvo Club liige
Postitusi: 1983
Liitunud: 04 Okt 2005, 16:56
Asukoht: Harjumaa

PostitusPostitas simpson005 » 18 Sept 2007, 21:21

Mis liigub see kulub
Pers...täis 850 ja veel mõni vana
142 MATU
2006a. XC70
2008a XC90 D5

arny
Foorumi veteran
Postitusi: 1427
Liitunud: 02 Apr 2006, 09:53
Asukoht: tartu
Kontakt:

PostitusPostitas arny » 19 Sept 2007, 06:44

mida lõhkuda see puruneb

Kasutaja avatar
nr1
Foorumlane
Postitusi: 60
Liitunud: 03 Juun 2006, 16:54
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

PostitusPostitas nr1 » 26 Sept 2007, 17:53

selle teema lk 5 meenutati mu kunagis postitust, kui oma poega haiglasse viima kiirustasin ning kuni lk 6 jõudes jõuti arusaamale, et kiirustada tohib vaid politsei/kiirabi/tuletõrje. Seega oli minu kiirustamine nagu hirmus paha.
Kogu lugupidamisega öeldes- kui tegu on minu poja eluga, kes on minu elus nr1, siis ei huvita mind mingid reeglid, et tol hetkel haiglasse jõuda. Kiirabi poleks minuni jõudnud, poolel teel haiglasse tegime juba poisile kuntlikku hingamist, tekitasin kolmanda rea (oleks vaja olnud oleksin teinud ka 4-5-6 rea ), kui mingi pirukas mind blokkima hakkas, et ma jumala eest temast mööda ei saaks, siis vajadusel oleksin ka tema teelt välja lükanud, et mitte vastutulevale liinibussile otsa sõita kuna ka pirukal hakkas mu möödasõidu ajal kiire ja tal oli vaja gaasi vajutama hakata, kui teele hüpanud politseinik poleks aru saanud, et mul on hädaolukord ja oleks hakanud mind peedistama enese tutvustamise ja lubade küsimisega oleksin ta sinna samasse seisma jätnud ja tuimalt edasi sõitnud, kui Haapsalu ainukesel ristmikul oleks tol hetkel olnud autode kokkutulek ja liiklus megasuur, ka siis oleksin sealt samamoodi läbi vastassuuna parempööret teinud ja punasetulega läbi sõitnud. Mul oli vaja haiglasse jõuda ning seda ma ka tegin. Nii kiirelt, kui mu võimed antud teeolude jms võimaldasid. Puudu jäi ehk vaid 60 sekundit, et kogu sõit oleks olnud mõttetu. Ma ei teinud seda arvutimängustiilis, et võimalikult palju crashpunkte saada, vaid võimalikult ohutult ja kiirelt.
Seega minu asja point on see, et jutt, et kiirustada võib vaid "vilkuritega" masin, eriväljaõppega saanud juhiga, jne ning selliselt võiks ennast õigustada ka suvaline jorss, kes avarii tegi ( ka nendel lk toodud näite põhjal ), siis minupoolest võite otsejoones karupersse sõita. Teil oli teie arvamus, minul on minu arvamus. Kui mul on vaja päästa oma last, siis veri on paksem, kui vesi. Kui te ei arva nii, siis loodan, et te ei saa kunagi lapsi, sest lapsevanemana huvitab teid rohkem, kas ta ikka istub sirge seljaga laua taga ja ei pane küünarnukke söögilauale, arvestamata et tal oli eelmisel päeval kiigult kukkus ning tal on näiteks rindkere põrutus ja käsi on kipsis, sest reeglid näevad nii ette. Ok, loll võrdlus, kuid mõte jääb samaks ehk minu silmis on ka teie väited sama lollid. Kui see jama oleks olnud minuga, siis oleksin kutsunud kiirabi ja arvatavasti seda oodates ära kärvanud, shit happens. Kuid oma lapse nimel olen valmis kõigeks. Kui teil oleks pähe tulnud tol korral järsku ootamatult keset teed hüpata ja hakata isehakanud liikluskorraldajaks hakata, siis ... süüdistage ise ennast. Minul ei oleks ühtegi närvirakku arvatavasti liikunud ja kahju poleks ka hiljem olnud. Võibolla oleks ka, ei tea.
Kui juba liiklupolitsei ei hakanud mulle selle hullu sõiduga turja, vaid mõistis, siis ...
... ahjaa, kui siin on mõni Haapsalu haigla med.töötaja, siis nende ees teen sügava kummarduse. Kuldaväärt inimesed, tänu kellele mu poeg veel siinilmas on. Edu.
XC70, 2008, 136kw,diisel, manuaal.
Kleebistemurele saate lahenduse: www.turundusabi.ee

Kasutaja avatar
nr1
Foorumlane
Postitusi: 60
Liitunud: 03 Juun 2006, 16:54
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

PostitusPostitas nr1 » 26 Sept 2007, 17:58

Ahjaa, Virx960 toodud liiklusteemalised lingid ( vist lk3 ) on ikka super- ei anna võrreldagi meie "jään sõidupeal tukkuma" videotega.
Super. Loodan, et neid näidatakse sõidukoolis kohustuslikus korras iga tunni alguses, lõpus ja vahepeal ka paar korda... ehk mõjub, et nokad ei oleks kohe "Schumacherid", kui load kätte saavad vaid natuke mõtleks ka, enne kui sõitma hakkavad.

Kusjuures, kas te pole märganud, et ... 99% õppesõitu tegijatest on naised ? Mis mehed sõidavad ilma lubadeta või tulevikus ongi vaid naised roolis ?
XC70, 2008, 136kw,diisel, manuaal.
Kleebistemurele saate lahenduse: www.turundusabi.ee


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 58 külalist