Eestimaa liiklusest

Kõik mis ei mahu teiste teemade alla

Moderaatorid: 760GLE, Igor, Leho, bronec

deejay
Foorumi veteran
Postitusi: 556
Liitunud: 16 Juun 2005, 22:52

PostitusPostitas deejay » 27 Sept 2007, 15:02

Oled sa, pyta, haigeks jäänud? kui kuskist otsast ei alusta, siis ei muutu ka miski. vahet pole, kes ja kui palju loevad. me räägime siin liikluskultuurist, mitte kultuuritusest. kui sina ei suuda oma närve liikluses taltsutada, siis see lõpeb ühel või teisel moel kaotusega. muusikamaitseid muide on erinevaid, ega hip-hop ei ole ainus noortepärane. Mina kuulan ka dnb-d kuid liiklen siiski põhimõttel et ela ja lase teistel elada.

Kasutaja avatar
Tuus
Volvo Club liige
Postitusi: 1858
Liitunud: 18 Apr 2007, 10:11
Asukoht: Pärnu kesklinn

PostitusPostitas Tuus » 27 Sept 2007, 15:31

wackou kirjutas:Olen ise viimasel ajal väga korralikult sõitma hakanud, maantee kiirus eriti üle 100 ei tõuse ja linnas 60 maks.
Loomulikult, kui kellestki mööda vaja sõita, siis see kiirus võib tõusta päris palju, aga vaid korraks.
Möödasõiduks kuigi palju sekundeid ja vahemaad ei kulu, kui seda nobedalt teha.

Autos mängib aga väga rahustav muusika - Foo Fightersi viimane album. Väga tsill on :)


Tere!

Abiks on kiirusehoidja, ilma selleta on ebamugav.
Jalad on juba atrofeerunud, et üle 30 minuti gaasipedaalihoida ei jõua :D

To Wackou, ilmselt on põhjus turbo puudumises! :D
V 70 '05 müüdud
480 1,7T '88 tuuningpill
V70 T4 '12 igapäevaliikur

Kasutaja avatar
andrush
Foorumi veteran
Postitusi: 793
Liitunud: 19 Juun 2005, 10:06
Asukoht: tln
Kontakt:

PostitusPostitas andrush » 27 Sept 2007, 15:42

pyta kirjutas:ja kui mul mingi jorss närvi mustaks ajab ja pe*se kinni sõidab, siis loomulikult ma tõmban tal eest ära ja vajadusel näitan veel.. [wink]


kas sa sõidad v70 2.5TDi.Tema nimi on Voldemar Hõbenool! niimodi?
440SE 2,0bens V40SE 1,6bens & S90 D5 AWD

Kasutaja avatar
aibast
Volvo Club liige
Postitusi: 4194
Liitunud: 17 Juun 2005, 23:05
Asukoht: planeet Maa
Kontakt:

PostitusPostitas aibast » 27 Sept 2007, 15:57

pyta kirjutas: kuulake hip-hop! või midagi muud rõõmsat.noored inimesed, 60 saate siis aega küll kuulata klassikat ja jazz'i 8)


Ära pahanda, aga minu isiklik arvamus Hipadi- hopadist vaid ühene - tegu aafrika neegrisuguharu paaritusmuusika või mingi muu rituaali taustamüraga.
1987 Volvo Nilsson 740 "Tupsu"
2001 Volvo V70XC 2.4T

Kasutaja avatar
SassGuss
Kreisi postitaja
Postitusi: 492
Liitunud: 16 Juul 2007, 11:53
Asukoht: Tallinn, Lasnamäe...
Kontakt:

PostitusPostitas SassGuss » 27 Sept 2007, 19:05

aibast kirjutas:
pyta kirjutas: kuulake hip-hop! või midagi muud rõõmsat.noored inimesed, 60 saate siis aega küll kuulata klassikat ja jazz'i 8)


Ära pahanda, aga minu isiklik arvamus Hipadi- hopadist vaid ühene - tegu aafrika neegrisuguharu paaritusmuusika või mingi muu rituaali taustamüraga.


Vihkan oma elus vaid 2 asju: Rassismi, ja neegreid...
V70 2.5 TDI Aut. 99a. Turbo Kuur
744 D2.4 M47 90a. Eakas
745 D2.4 M47 88a. Troll
944 D24TIC 91a. TurboPeldik
744 mingi bensu motoga. Nahhuj mul seda vaja???

Kasutaja avatar
tiigrike
Kreisi postitaja
Postitusi: 433
Liitunud: 18 Mai 2006, 18:45

PostitusPostitas tiigrike » 27 Sept 2007, 21:53

Kesiganes see kodanik ka ei olnud täna õhtul, väga mõnus oli Raplast Kohila ristini sabas kulgeda kaunis eestimaises sügises ;)

pyta
Foorumi veteran
Postitusi: 510
Liitunud: 31 Mai 2007, 22:50
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

PostitusPostitas pyta » 28 Sept 2007, 02:45

vaat kus rahvas sai nyyd vihaseks, kui ka midagi öeldud sai..
sõidan jah v70 Tdiga.hõbenool on ka jah, eks sellel on põhjust.
rassism minu arust eriti kole ning vastik asi jne muu bla bla jutud.
volvo meestest veel selline arvamus,et oled sa noor või vana,erilise jorsse võib sinna rooli igati sattuda.juhtum ei olnud eestis,niiet te ei pea jälle klubiliste maine pärast muretsema, vaid soomes.soomes head teed,sirged ja korralikult ja kulgesin rahulikult 120-ga soome kodu poole,ei viitsi ju 90 töristada, kui 3h sõita. ees olid vana 740 ja 940. ja kui hakkasin mööduma, kui aeglasemates autodest,siis nemad järsku avastasid juurde tallata.lõpuks kui mööda sain (tõlkimatu rõve sõim), oli mul juba pea 180.ja pässid roolis,jumala rahulikugu muigega irvitavad.vanad mehed,pered autos.no nahhui..
nyyd hakkab tulema..kus sul krt kiiret on 120-ga?oo gaad 180? tõsine rullnokk oled.selle peale ütlen ainult (tõlkimatu rõve sõim) it! olen jah haige!
saan aru,et see on jah pederastia,et linnas tõmmatakse 80-ga ühest reast teise,et tln-trt mnt-l sõidetakse mööda,niiet 10m jääb vastu tulevast rekkast mööda. aga no kui ikka hea sirge tee,vastu kedagi ei tule, siis lasen rahulikult 140-ga.
sellise tekstiga te küll nüüd uusi volvofänne siia ei meelita. ja üldse, miks on siin nii paljudel igast võimsad T5-ed ja r-id? et kulgeda vastavalt LE-le? yeah right!
ANDKE NÜÜD MINNA! :lol:
:evil:

arny
Foorumi veteran
Postitusi: 1427
Liitunud: 02 Apr 2006, 09:53
Asukoht: tartu
Kontakt:

PostitusPostitas arny » 28 Sept 2007, 08:34

see nüüd küll päris mõistlik jutt enam ei olnud. Kui inimene ostab võimsa auto nt. viperi ei lase ta sellega maanteel 300km/h ju. Kui tahad omada võimsat autot ja teda ka vastavalt proovida on selleks olemas kiirendus rajad ja ringrajad. Kui sa mõtled, et võid oma suva järgi kiirust valida siis paras kui hunnikusse paned ja kui peaksid seeläbi veel kellegile teisele sisse sõitma siis oleks haud sulle parem. Kogu aeg kirutakse, et tiblad kihutavad pidevalt ja ei maanteel ei ole turvaline ja sina oled veel selle poolt. :twisted:

Kasutaja avatar
Executive
Foorumi veteran
Postitusi: 518
Liitunud: 21 Mär 2006, 10:35
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Executive » 28 Sept 2007, 08:53

Mõh, mina olen pyta-ga mõnesmõttes täitsa nõus. Mida sa ostad endale siis "püssi" kui sa nagunii üle 90 ei sõida maanteel. Ja palju sa ikka ringradadel käid ... neid on tõesti "NII PALJU" et võid igakell mina sinna.... Aga mõnesmõttes pole see muidugi õige kihutada maanteedel :S Jube-jube ... ka minul juhtub vahest ikka et möödasõitu lõpeteades on kellapeal kergelt üle 200 ... Viimanekord oli 3 rekkat üksteisel nii pe*ses et ürita vahele saada nende vene numbritega rekkadele...ja tagatipuks oli liinibuss neil veel ees....nendest möödajõudes oli kergelt juba üle 200... Pole küll ilus...aga 110 alas 90ga ka ei viitsi kulgeda :S
S80 T6 EXECUTIVE

tnx
Foorumi veteran
Postitusi: 2701
Liitunud: 26 Apr 2007, 08:02

PostitusPostitas tnx » 28 Sept 2007, 09:18

nr1 kirjutas:Õnneks Volvo on pannud oma autosse piisavalt hobuseid, et sain temast mööda enne liinibussi ning ka piisavalat palju kilosid, et vajadusel oleksin lihtsalt paremale, oma sõiduritta tagasi, keeranud... ja pirukas oleks olnud nagu tühi õllepurk seal kõrval.


Sellest kilod vs turvalisus oli siin eelmisel nädalal just juttu. http://www.volvofotod.pri.ee/volvoclubf ... php?t=3759

Täna hommikul tööle sõites tuiskas Tallinnas IAuto ees kõigist mööda üks Saab nii umbes 100 km/h kiirusel kasutades vasakpöörderadasid ja lisaridasid. Ilmselt tal oli ka tõesti hirmus kiire ja kõik oleks pidanud sellest aru saama ja talle aegsasti teed vabastama. Huvitaval kombel siiski läks Järvevana tee sillal tal kiire üle ja Hyundai teeninduse ette jõudsin mina liinibussi sabas töristades enne teda...

miku-mpower kirjutas:Mida sa ostad endale siis "püssi" kui sa nagunii üle 90 ei sõida maanteel. Ja palju sa ikka ringradadel käid ... neid on tõesti "NII PALJU" et võid igakell mina sinna.... Aga mõnesmõttes pole see muidugi õige kihutada maanteedel Uncertain Jube-jube ...


Ühe sellise tegelase üle mõistetakse praegu kohut, kes ei viitsinud kah 90-ga sõita ja arvas, et 200 on meie tühjadel teedel sobivam kiirus. Viimati lugesin lehest, et advokaat oli kohtusaalis kannatanutele sularahapakke uhke žestiga jaganud.

Kasutaja avatar
tiigrike
Kreisi postitaja
Postitusi: 433
Liitunud: 18 Mai 2006, 18:45

PostitusPostitas tiigrike » 28 Sept 2007, 09:53

miku-mpower kirjutas: Ja palju sa ikka ringradadel käid ... neid on tõesti "NII PALJU" et võid igakell mina sinna....


http://opentrack.tqhq.ee/forum/index.php

Sinna koondub vist suur osa ringrajasõidu üritusi. Lisaks jälgi erinevate autoklubide foorumeid. Üritusi on oksendamiseni palju ja ma vist väga ei valeta kui väidan, et igal nädalavahetusel on midagi toimunud...

Kasutaja avatar
tiigrike
Kreisi postitaja
Postitusi: 433
Liitunud: 18 Mai 2006, 18:45

PostitusPostitas tiigrike » 28 Sept 2007, 09:54

Ahjaa... Aibast lubas eilsest üritusest väikse videomaterjali ka varsti üles panna...

Enni
Kõva postitaja
Postitusi: 299
Liitunud: 21 Juun 2007, 16:06
Asukoht: Järvamaa & Tallinn & Tartu

PostitusPostitas Enni » 28 Sept 2007, 11:44

wackou kirjutas:Olen ise viimasel ajal väga korralikult sõitma hakanud, maantee kiirus eriti üle 100 ei tõuse ja linnas 60 maks.
Loomulikult, kui kellestki mööda vaja sõita, siis see kiirus võib tõusta päris palju, aga vaid korraks.
Möödasõiduks kuigi palju sekundeid ja vahemaad ei kulu, kui seda nobedalt teha.

Autos mängib aga väga rahustav muusika - Foo Fightersi viimane album. Väga tsill on :)


Isegi pean tunnistama, et peale volvo s60 ostu olen vägagi korralikult sõitma hakanud maantee kiirus eriti 100 ei tõuse ja linnas jälgin 50 piiri. Ei tea kas käitun valesti kui vaja mööda sõita, siis harjumuseks saanud kiiresti manöövri teostus ja pikki vahe. Mis puudub rahustavasse elementi, selleks on kõrval istuv kuri naine kõrval (eks politsei töötaja). Egas ta ei näägutagi vaid piisab ühest pilgust :roll:
Alles hiljuti õhtul koju tulles lasnamäe kanalist imestasin, et oi vahtra lehege golf 3 täidab liiklus eeskirju. Jäin siis ise ilusti vilkuva rohelise ajal seisma ja oi näe imet tagant lähenev golf3 ületas ristmiku laus punasega. Oleks ta paar sekundit hilinenud, ei tea mis siis oleks saanud
Müüdud: Volvo s60 2.4 103kw, 2002 .a.
Müüdud: Volvo XC70 2.4 136kw, 2009 .a.
Traktor: Volvo XC60 2.4 158kw, 2012(2013) .a.

Kasutaja avatar
nr1
Foorumlane
Postitusi: 60
Liitunud: 03 Juun 2006, 16:54
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

PostitusPostitas nr1 » 28 Sept 2007, 16:52

tiigrike kirjutas:Kesiganes see kodanik ka ei olnud täna õhtul, väga mõnus oli Raplast Kohila ristini sabas kulgeda kaunis eestimaises sügises ;)


Rõõm oli minupoolne (flowers)
XC70, 2008, 136kw,diisel, manuaal.
Kleebistemurele saate lahenduse: www.turundusabi.ee

Kasutaja avatar
tiigrike
Kreisi postitaja
Postitusi: 433
Liitunud: 18 Mai 2006, 18:45

PostitusPostitas tiigrike » 28 Sept 2007, 17:26

:) Ok, aga maruilus on volvot sügisõhtul tuules lendlevate puulehtede vahel sõitmas vaadata...


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist