sina kes sa müüsid mulle valge volvo 740d 2,4

Kõik mis ei mahu teiste teemade alla

Moderaatorid: 760GLE, Igor, Leho, bronec

Kas sinul on sihukest kogemust

jah
8
25%
ei
24
75%
 
Hääli kokku: 32

Kasutaja avatar
Tuus
Volvo Club liige
Postitusi: 1858
Liitunud: 18 Apr 2007, 10:11
Asukoht: Pärnu kesklinn

PostitusPostitas Tuus » 23 Juun 2007, 10:41

Teate mehed fnm ja mel saage kokku ja leppige ära!

Kui ise ei saa hakkama, siis tuleme vahendama!
P.S. mulle tundub, et mellile võiks aukohus mingi sõmboolse karistuse määrata! :|

võiks teema lukku panna!
V 70 '05 müüdud
480 1,7T '88 tuuningpill
V70 T4 '12 igapäevaliikur

Kasutaja avatar
mel
Kreisi postitaja
Postitusi: 454
Liitunud: 17 Juun 2005, 14:45
Asukoht: Saue/Tallinn

PostitusPostitas mel » 24 Juun 2007, 17:56

Üllatuseks ja kurvastuseks leidsin siit selle teema :( . Huvitav oli lugeda kuidas mõned iskud lähevad kõva materdamisega kohe hoogsalt kaasa, emanus siiski on kaalukamad ja vähemalt üritavad asja ka teisest seisukohast vaadata. Alustan siis esmalt oma naha päästmisega. Esmalt tuleb tunnistada, et auto müüja ei olnud mina (müüsin auto jaanuaris ja praegu müüs selle auto järgmine omanik). Auto toodi lihtsalt minu hoovile kuna omanikul polnud selle hoidmiseks ruumi ja aega ning samuti võlgnes mulle pisut raha. Seega polnud just eriti minu huvides selle auto eest teab mis hinda saada. Ma ei pidanud paljuks huvilistele autot näidata. Esmasest hinnast sai ostja hinnas alla kokku 4tuhhi, mis polegi nii väike raha... Aga see ei vabanda karva võrragi rooli lati seisukorda -- mul tõesti polnud sellest asjast aimugi ja mul on väga kahju.... Ja veel see sigulli klotsi värk :cry: . Piduriketaste olukorrale juhtisin ma ise tähelepanu ja ka nii mõnelegi muule asjale. Ka see oli teada, et mingi aeg oli auto olnud takso. Ülevaatusega pole minul mingit pistmist. Uste ja luukide avanemist ei oska kuidagi kommenteerida -- eks iga asi saab üks kord otsa aga miks just sellisel hetkel :? ?
Ja veel ostja ettekujutus minu jõukusest on kah pisut liialdatud aga eks sellised asjd tunduvad kõik kuidagi suuremana kui lained pea kohal kokku löövad. Autod on üks firma oma ja teine võlaga ostetud....
Kurb igatahes, et asi sellise suuna võttis. Loodan siiki, et auto saab hea hoole all taas korda ja jätkab oma auväärset eksistentsi.
V70 D5, 120kw, aut - 2002.a (müüdud)
850 estate -96.a. 2,0L aut. -- 7 kohta!! (müüdud)
740 estate - 87.a. 2,4 TD manual+OD (müüdud)
240 estate - 82.a. 2.0L bens. manual+OD (müüdud)

Kasutaja avatar
Romm
Foorumi veteran
Postitusi: 2455
Liitunud: 05 Apr 2007, 10:32
Asukoht: rae vald,jüri lähedal
Kontakt:

PostitusPostitas Romm » 24 Juun 2007, 19:24

noh jh:D vb polnd see sina:D .
Aga loll on see kes vabandust ei leia:D.
aga mina pakun ilusat kokkulepet et nii see asi ikka meil siin ei käi:/
sa peaks ise sellle eest hea välja seisma et enda mainet veits päästa (kui see on nii nagu sa väidad)
940 91a.
Volvo Amazon 62a.
Bmw 540i 99a.

Kasutaja avatar
alari
Foorumi veteran
Postitusi: 564
Liitunud: 22 Veebr 2007, 17:17
Asukoht: Tallinn / Saaremaa

PostitusPostitas alari » 24 Juun 2007, 19:51

Mina #tleks et enne vaata mida sa ostad.Keegi pole ju sundind ostma,see ju ikka vaba tahe ja pole m]tet s;;distada kedagi teist peale enda. :idea:

arny
Foorumi veteran
Postitusi: 1427
Liitunud: 02 Apr 2006, 09:53
Asukoht: tartu
Kontakt:

PostitusPostitas arny » 24 Juun 2007, 21:01

a äkki toodidigi sellepärast tagasi et nii palju varjatud vigu tuli välja.
Huvitav et ostja ei teadnud et auto hoopis kellelegi teisele kuulub, sest miks ta siis sind süüdistab.

fnm
Foorumlane
Postitusi: 19
Liitunud: 18 Juun 2007, 22:22

PostitusPostitas fnm » 24 Juun 2007, 23:34

Auto ma ostsin ikkagi sinu käest, see mis suhted teil äiaga on ma ei tea. Kuulutasid ju ka sina seda autot. Ja see kuidas te omavahel raha jagasite ei ole ka minu asi. Igastahes tahan ma osa rahast tagasi saada, sest siiamaani ei ole ma selle autoga sõita saanud. Sain küll suht hea hinnaga roololati kuid radikaga on lood kehvemad. Lammutusest müüdi mulle vale radikas. Uus maksab palju, seda ma osta ei jõua. Tahaks juba sõidumõnu tunda. Kõik on finantsi taga kinni. Ja imelik, et praegu tuleb välja, et müüa on veel lollim kui ostja.

Kasutaja avatar
JaanKaer
Foorumi veteran
Postitusi: 1321
Liitunud: 21 Sept 2005, 14:17
Asukoht: Patika
Kontakt:

PostitusPostitas JaanKaer » 25 Juun 2007, 17:05

Juuridilist alust ei ole sul tegelikult raha tagasi nõuda. Olin ise täpselt samamoodi ükskord säärase probleemi ees ja üsna nõutu. Pöördusin advokaadibüroosse nõu saama. Vastus on väga lihtne ja loogiline: "Sa soetasid eseme oma loomuliku kulumise käigus. Enne ostu ei keelanud mitte keegi sind seda ekspertide juurde viimast ja kontrollida laskmast."

Ehk lihtsamini - kuna ei koostatud vastavasisulist akti, mis seisus oli soetatav ese enne ostu, puudub igasugune kontroll takkajärgi selle üle, kes mida parasjagu purustas enne või peale ostu soetatud esemel.

Oleks autoga pöördutud I-Autosse või ÜV-punkti, koostatud vastav dokument auto tehnilisest seisundist ning oleks asi selge olnud. Takkajärgi võime näppudega vehkida vasakule paremale, ent lõpptulemusena on see üsna lõputu tuuleveskitega võitlemine...

arny
Foorumi veteran
Postitusi: 1427
Liitunud: 02 Apr 2006, 09:53
Asukoht: tartu
Kontakt:

PostitusPostitas arny » 25 Juun 2007, 17:45

oleneb palju keegi kellegile keerata tahab. Arvestada tänapäeva ühiskonda siis mina ei julgeks küll kellelegi s... müüa sest järgmine hommik on su oma autol nt veljed läinud.

fnm
Foorumlane
Postitusi: 19
Liitunud: 18 Juun 2007, 22:22

PostitusPostitas fnm » 25 Juun 2007, 22:52

Tegelikult on nii, et mõni müüb (tõlkimatu rõve sõim) ja mõni ei müü, mõni vassib ja mõni ei vassi, lihtsalt neid ei tohiks omavahel kokku lasta. Aga teemast niipalju, et täna rääkisin Melliga telefoni teel ja sain teada, et kõiges on süüdi äi. Ja küsimustega peaks nagu tema poole pöörduma. Kuna müümise ajal polnud äiaga mingit pistmist, siis palusin Mellil koos minuga tema maitsestatud suppi lürpida.

Kasutaja avatar
romulus
Kõva postitaja
Postitusi: 133
Liitunud: 24 Nov 2006, 23:52
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas romulus » 25 Juun 2007, 23:16

Tervelt kolm lehekülge hala! Lukku panna!
Kas need kes sõidavad Volvoga on paremad kui need kes Fordi või Opeli või Kiaga???
Kas need kellel on kodus Sony on paremad ku need kellel Samsung???
Ja need kelle korter maksab 2 milli on loomulikult paremad ja toredamad ja ausamad kui need kes näiteks üürikorteris elavad?
Kui selline suhtumine on siis Kardirajale ei tahagi tulla.Kuna Volvo on katki siis teisemargiga tulles või äkki peksa saada???

sullivanmike

PostitusPostitas sullivanmike » 26 Juun 2007, 00:03

romulus kirjutas:Tervelt kolm lehekülge hala! Lukku panna!
Kas need kes sõidavad Volvoga on paremad kui need kes Fordi või Opeli või Kiaga???
Kas need kellel on kodus Sony on paremad ku need kellel Samsung???
Ja need kelle korter maksab 2 milli on loomulikult paremad ja toredamad ja ausamad kui need kes näiteks üürikorteris elavad?
Kui selline suhtumine on siis Kardirajale ei tahagi tulla.Kuna Volvo on katki siis teisemargiga tulles või äkki peksa saada???


Ära nüüd tigetse! Ega siis inimesed paremad pole, vaid ikka tehnika on :)
Minugi pärast tule kohale või ZAZiga.
Teemasse ka. No mida tahta masinast mis maksab 20 kilo ?

Kasutaja avatar
aibast
Volvo Club liige
Postitusi: 4194
Liitunud: 17 Juun 2005, 23:05
Asukoht: planeet Maa
Kontakt:

PostitusPostitas aibast » 26 Juun 2007, 07:52

ohh jah, inimesed. Ma ostsin kunagi oma eimese turbo volvo sama heauskselt. Veel oma enda onu käest. Mis lõpuks aga välja tuli peaks suur osa inimesi siin teadma. Kunas onu oli pikamaa autojuht siis käis tema kallis abikaasa masinat trööpamas. Tulemuseks olid vead millest tema ei teadnud miskit ning esialgsel proovisõidul kah miskit välja ei tulnud. Nii, et ise ostad, ise vastutad arvan mina. Lõpetaks selle teise inimese materdamise ära juba ja leidge asjale lahendus.

Mis juhtub aga klubi kokkusaamistesse, siis pole siiani veel keeegi üle turja saanud selle eest, et pole Volvoga.
1987 Volvo Nilsson 740 "Tupsu"
2001 Volvo V70XC 2.4T

Kasutaja avatar
tonn
Foorumlane
Postitusi: 19
Liitunud: 26 Juun 2007, 15:58
Asukoht: Tartu

hmm

PostitusPostitas tonn » 26 Juun 2007, 16:07

antud auto kuulutuse hinda vaadates ma ei imesta üldse... selle raha eest ei saagi ju midagi paremat tahta.

ddig
Foorumi veteran
Postitusi: 1441
Liitunud: 19 Veebr 2006, 10:30
Asukoht: Tallinn - Pärnu

PostitusPostitas ddig » 26 Juun 2007, 18:05

Mhmm, härrased, auto hinnale ja eluohtlikule rikkele, millest ostjat ei teavitata, siiski ei maksa liigsuuri seoseid tõmmata.

20.000.- küll ei ole selline raha, mille eest sellist asja oodata oskaks. Ise müüsin hiljuti oma 1990a 740 GLT 2,3 16V mootoriga ja päris asjalike lisadega ning väga heas tehnilises seisukorras hinnaga 25.000.-

Ehk siis sellist parralleeli päris kindlasti ei tohiks tõmmata, et "a missa selle raha eest siis lootsid saada?". Samuti olen ostnud mõned aastad tagasi 3000.- krooni eest 78a 244 Volvo, mis samuti oli tehniliselt pea ideaalses korras, nii võiks ju mõelda, et see oleks vabalt võinud mul peale esimest käiguvahetust pooleks minna ...


Konkreetne lugu muidugi natuke halvasti lõhnab ja kui ikka asi täpselt nii oli nagu teemaalgataja räägib, siis minu hinnangul oleks muidugi viisakas müüja poolt mingisugust kompensatsiooni pakkuda, sest vastasel juhul on tegemist kõige lihtlabasema pettusega. Teada on, et kasutatud roolilatti on võimalik saada ca 2000-3000 krooniga, vahetuse hind võib olenevalt tutvustest koos sillareguleerimisega pea sama kalliks kujuneda. Aja ja närvikulu nii kui nii keegi ei kompenseeri.

Fnm muidugi võiks aga sellest loost õppida seda, et loll saab kirikus ka peksa, ehk siis ära lase kõrvalistel teguritel oma tähelepanu hajutada ja antud juhul on sul küll koht olemas kus kaebamas käia, kuid 9/10 sellist võimalust ei ole ja ainsaks meenutuseks müüjast on välja lülitatud kõnekaart vms.
Nüüd: 960 B204FT ´91; 960 ´92; 945 B230FT ´96; 960 '96; V90 ´97x2
Enne: 244 B21E ´78; 740 B234F ´90; 945 B200FT ´95; 960 B6304S ´95; 965 B6304F ´91; 965 '96; 960 Executive ´96

Kasutaja avatar
vanapeer
Foorumi veteran
Postitusi: 6781
Liitunud: 02 Juul 2005, 01:31
Asukoht: valges majakeses mere ääres
Kontakt:

PostitusPostitas vanapeer » 26 Juun 2007, 18:13

Väga hästi kirja pandud. 100% samal arvamusel, mis ddig.
:unibrow:


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Google [Bot] ja 53 külalist