Lõpuaastate XC70 ost

Igasugune abi auto ostu korral

Moderaatorid: JaanKaer, Igor, Leho, vanapeer, Tanel

princeAndrew
Kõva postitaja
Postitusi: 139
Liitunud: 18 Jaan 2008, 10:59
Asukoht: Pärnu

Re: Lõpuaastate XC70 ost

PostitusPostitas princeAndrew » 14 Apr 2019, 10:53

Rööbaste otsimine-Kuldariga sama meelt.2015 V70 ja talvekad 16 tolli lamellid ning roolimine oli nagu 2004 V70`l 15 tolliste ratastega.Tavaline ,ei otsi midagi ega kedagi.Kevad tuli ja 16 rattad said 17 vastu vahetatud ja vahe on sees.
Käigukast jõnksutamist mina normaalseks ei pea. Tunnen jõnksu ainult kui maanteel möödasõitu teen.

KuldarA
Foorumi veteran
Postitusi: 1160
Liitunud: 26 Nov 2011, 16:04
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Lõpuaastate XC70 ost

PostitusPostitas KuldarA » 15 Apr 2019, 12:16

princeAndrew kirjutas:Käigukast jõnksutamist mina normaalseks ei pea. Tunnen jõnksu ainult kui maanteel möödasõitu teen.


Ma ka jõnksutamist normaalseks ei pea, aga siinkohal ongi oluline, mida teemaalgataja selle all silmas peab. 6-sel kastil pigem aeglased vahetused ja seda eriti külmalt ja sealt ka võibolla see küsimus.
Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee

princeAndrew
Kõva postitaja
Postitusi: 139
Liitunud: 18 Jaan 2008, 10:59
Asukoht: Pärnu

Re: Lõpuaastate XC70 ost

PostitusPostitas princeAndrew » 16 Apr 2019, 08:13

Klaar siis selle külmalt jõnksuga.

ostuhuviline
Foorumlane
Postitusi: 10
Liitunud: 14 Mär 2019, 09:47

Re: Lõpuaastate XC70 ost

PostitusPostitas ostuhuviline » 17 Apr 2019, 09:20

KuldarA kirjutas:
princeAndrew kirjutas:Käigukast jõnksutamist mina normaalseks ei pea. Tunnen jõnksu ainult kui maanteel möödasõitu teen.


Ma ka jõnksutamist normaalseks ei pea, aga siinkohal ongi oluline, mida teemaalgataja selle all silmas peab. 6-sel kastil pigem aeglased vahetused ja seda eriti külmalt ja sealt ka võibolla see küsimus.


Jah, see seletaks seda küll. Vahepeal veel mõnega sõidetud, kõik otsivad veidi teed ning kastid käituvad enamvähem sarnaselt. Hakkab pilt kujunema vaikselt.

ikstse
Foorumlane
Postitusi: 51
Liitunud: 02 Aug 2018, 10:13

Re: Lõpuaastate XC70 ost

PostitusPostitas ikstse » 17 Apr 2019, 11:37

Vana Volvo vahetus ei ole absoluutselt siidine, aga mingit jõnksutamist ei tohi olla. Näiteks 250T sõitnud 13 a vana 6k kast külmalt kergelt viivitab alla vahetamisel, aga ka seda märkan ainult mina. Rööbaste otsimine - ka seda ei tohi olla. Minu omal kadus see peale silla osade ja amordipatjade vahetamist. Kahtlustaks, et nende vaadatud masinate tegelik läbisõit on oluliselt suurem kui 100T.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist