Volvo V70, kas keegi on vaatamas käinud?

Igasugune abi auto ostu korral

Moderaatorid: JaanKaer, Igor, Leho, vanapeer, Tanel

Kasutaja avatar
birgo99
Kõva postitaja
Postitusi: 228
Liitunud: 06 Juun 2009, 16:39
Asukoht: Tapa/Kadrina, L-Virumaa

Volvo V70, kas keegi on vaatamas käinud?

PostitusPostitas birgo99 » 18 Jaan 2015, 13:17

Tere!
Kas keegi on sellist isendit Pärnus vaatamas käinud?
Miskit kahtlast silma jäänud?


http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php ... 4430a0fe08

Parimat,

Birgo
V70 2.5 TDI 103kW 98a. - müüdud

Siim
Foorumi veteran
Postitusi: 1750
Liitunud: 13 Juul 2008, 22:24
Asukoht: Viljandi/Rootsi

Re: Volvo V70, kas keegi on vaatamas käinud?

PostitusPostitas Siim » 18 Jaan 2015, 14:34

Ega Sa seda teemat pole lugenud? viewtopic.php?f=27&t=34549
Peale nendepoolset kohtuga ähvardust on minusilmis nad oma margi vägagi täis teinud, et järgmise auto otsingul jätan nende pakutava valikust välja (olgugi, et üldiselt neil hea varustusega autod).
Siinkohal tervitused Auto Groupile...
Nüüd: Volvo C202; Volvo V70 `08; Porsche 928 `80; Porsche 911 `99; Mercedes-Benz E320 `01
Enne: Volvo V70 T5 `01; Volvo 142 `73; Volvo PV544 `62; Volvo 945S `95

Volvo DICE, MB Star Viljandimaal.

Kasutaja avatar
evald112
Foorumi veteran
Postitusi: 1370
Liitunud: 22 Aug 2013, 17:58

Re: Volvo V70, kas keegi on vaatamas käinud?

PostitusPostitas evald112 » 18 Jaan 2015, 14:41

Hoia eemale sellisest mootorist. Probleeme kõvasti, eriti dpf-ga. V50 teemades kõvasti arutatud seda sama mootorit.
LS ei ole kindlasti nii säästlikul masinal 20 000 km aastas.

Pärnus on infoauto olemas.....mine ostueelsesse kontrolli ja lase kõik üle vaadata.

Kasutaja avatar
birgo99
Kõva postitaja
Postitusi: 228
Liitunud: 06 Juun 2009, 16:39
Asukoht: Tapa/Kadrina, L-Virumaa

Re: Volvo V70, kas keegi on vaatamas käinud?

PostitusPostitas birgo99 » 18 Jaan 2015, 15:58

Seda eeltoodud teemat ma tõesti lugenud ei olnud. Väga pa*k... Just vaatsin, et seal peale tolle volvo veel paar head pakkumist rikkaliku varustusega, ning garantii ja jutud :S
Mootori ja DPF-i kohta ütleks, et see DPF tuleb vahelt ära lõigata ja kõik on bueno :D
V70 2.5 TDI 103kW 98a. - müüdud

Kasutaja avatar
birgo99
Kõva postitaja
Postitusi: 228
Liitunud: 06 Juun 2009, 16:39
Asukoht: Tapa/Kadrina, L-Virumaa

Re: Volvo V70, kas keegi on vaatamas käinud?

PostitusPostitas birgo99 » 19 Jaan 2015, 16:03

Ikka koomusk värk on nende automüüjatega.
Kõigil on kuulutuses, et "läbisõidu kontroll Info-autos jne"
Aga, kui helistada infosse, siis seal ütlevad, et tühi leht ja näitab ainult 22tuhande peal garantiikorras vahetatud hui teab mida :D Vähe kasu sellest 22tuhandest, kui nüüd on Ls 119000 :D
Päris kõva läbisõidukontroll siis ikka :D
V70 2.5 TDI 103kW 98a. - müüdud

Kasutaja avatar
Iceman
Foorumi veteran
Postitusi: 4314
Liitunud: 20 Apr 2006, 09:47
Asukoht: Metsas
Kontakt:

Re: Volvo V70, kas keegi on vaatamas käinud?

PostitusPostitas Iceman » 19 Jaan 2015, 16:12

Info Auto näeb ainult niipalju läbisõitu, kui palju on masin garantii ajal garantii alla kuuluvas hoolduses käinud. Seda välismaalt toodud autode puhul. Eesti taustaga masinatel on muidugi teine tera.

Ma isiklikult suhtuks skeptiliselt nendesse hiinlaste tehtud 4 pütastesse mootoritesse. Liiga vähest aega on need veel turul olnud ja nagu eelnevatest postitustest lugeda, siis on ka probleeme.

Aga auto ost on nii või naa emotsionaalne tegevus ja mina soovitan osta sellise masina, mis sulle endale meeldib. Nii või naa pead arvestama uute masinate puhul suurema rahakotiga (kui midagi juhtub). Ksf supp või sulle nende uute masinate juppide hindadest jne rääkida. Ta neid lapib söögi alla ja peale.

Kasutaja avatar
birgo99
Kõva postitaja
Postitusi: 228
Liitunud: 06 Juun 2009, 16:39
Asukoht: Tapa/Kadrina, L-Virumaa

Re: Volvo V70, kas keegi on vaatamas käinud?

PostitusPostitas birgo99 » 19 Jaan 2015, 17:34

Info auto ütles mulle, et ei näe isegi hooldusi, ainult, kui on garantii korras midagi ära vahetatud... :S Väljamaalt toodud auto kohta siis...

Ja ma ei taha kedagi solvata, aga tundub, et uuema otsa Volvod on siis ikka ühed parajad si*a käkerdised?! Niipalju, kui lugeda foorumit, siis ainult üks anomaaliate leidmine ja lahendamine käib :S On mõni mootor või käigukast ka volvol mis vähemalt 100tuhat peale garantiiaega kestaks? Kestvuse all ma ei mõtle 500 euroseid remonte ja DPF-i eemaldamist, ning esinduses püsikundeks olemist :)

Mul endal 2008.a riisirakett hetkel - Avensis. No pole olnud sellist valu temaga 2 aasta jooksul nagu nagu siin mõnel mehel 2 kuu jooksul on. Ainult kalla, talla, vaheta õli ja hakka otsast peale. Kõige kallim asi on olnud hetkel geneka vahetus 350eur. Ülejäänud kuluosad nagu puksid, filtrid esindusest ostnud mõnekümne eurtsi eest... Sildade vastupidavusest ei hakka rääkima...

Või öelge mis värk, siis nende Volvodega on? Peale mugavuse ja ohtrate lisade veel midagi head on?
V70 2.5 TDI 103kW 98a. - müüdud

Kasutaja avatar
diiselvol
Kõva postitaja
Postitusi: 190
Liitunud: 12 Mär 2008, 17:00
Asukoht: Saaremaa
Kontakt:

Re: Volvo V70, kas keegi on vaatamas käinud?

PostitusPostitas diiselvol » 19 Jaan 2015, 18:06

Ei usu, et nüüd Volvo kehvem kui teised, pigem see ajastu probleem. Palju elektrit ja erinevaid lisasid mis kõik võivad jukerdada. Euroopa liit oma normidega pole ka autotootjate elu lihtsaks teinud.
Olen sirvinud igasugu rahuloluuuringuid ja TÜV statistikaid ja alati on jäänud silma Volvode suured läbisõidud, mis sageli markide ja mudelite lõikes kõige suuremad. Seegi jätab tehnikale oma jälje ja kasutatuna ostes peab sellega arvestama et on sellest keritud ka veel. Oligi omal 98 aasta Volvo mis jättis väga hea mulje ja mille ajalugu ma ei teadnud aga 6 aasta jooksul teenis mind hästi, isegi mõtlesin lõpus et äkki pole keritud isegi.
Eks ta üks loterii on see vana massina ostmine ja kõik on ikka inimeses kinni, kuidas on tehnikaga ringi käidud, kas on olnud pere lemmik või puhas tööloom. Kõik asjad saab katki kui vaja, on üks tuttav kes vahetab iga aasta autol sidurit, mõni ei tee seda kunagi, ta küll sõidab aastas 50tkm-60 tkm aga see pole ka mingi näitaja.
Volvo v70 tdi 1998 MÜÜDUD
Volvo C30 1,6D 2007
Volvo V70 Cross Country 2,4 2000
Volvo v50 D5 2008

Kasutaja avatar
Liiwaannus
Foorumi veteran
Postitusi: 7612
Liitunud: 24 Mär 2009, 19:56
Asukoht: Saue

Re: Volvo V70, kas keegi on vaatamas käinud?

PostitusPostitas Liiwaannus » 19 Jaan 2015, 23:19

birgo99 kirjutas:Info auto ütles mulle, et ei näe isegi hooldusi, ainult, kui on garantii korras midagi ära vahetatud... :S Väljamaalt toodud auto kohta siis...

Ja ma ei taha kedagi solvata, aga tundub, et uuema otsa Volvod on siis ikka ühed parajad si*a käkerdised?! Niipalju, kui lugeda foorumit, siis ainult üks anomaaliate leidmine ja lahendamine käib :S On mõni mootor või käigukast ka volvol mis vähemalt 100tuhat peale garantiiaega kestaks? Kestvuse all ma ei mõtle 500 euroseid remonte ja DPF-i eemaldamist, ning esinduses püsikundeks olemist :)

Mul endal 2008.a riisirakett hetkel - Avensis. No pole olnud sellist valu temaga 2 aasta jooksul nagu nagu siin mõnel mehel 2 kuu jooksul on. Ainult kalla, talla, vaheta õli ja hakka otsast peale. Kõige kallim asi on olnud hetkel geneka vahetus 350eur. Ülejäänud kuluosad nagu puksid, filtrid esindusest ostnud mõnekümne eurtsi eest... Sildade vastupidavusest ei hakka rääkima...

Või öelge mis värk, siis nende Volvodega on? Peale mugavuse ja ohtrate lisade veel midagi head on?

Kas sa Toyota foorumis käid?
Vb asi selles, et foorumis räägivad need, kelle mured, sellest ka tunne, et autoga on palju muresid. Need kes murevabade isenditega on, ei satu foorumisse üldjuhul, va erilised auto-.. ütleme fännid :) (ei old halvasti mõeldud, tunnistan ennast ka servast natuke volvopedeks)
99a 1.8 90kw s40 Müüdud
V70 97a 2.5tdi Müüdud
V70 '11
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)

Kasutaja avatar
birgo99
Kõva postitaja
Postitusi: 228
Liitunud: 06 Juun 2009, 16:39
Asukoht: Tapa/Kadrina, L-Virumaa

Re: Volvo V70, kas keegi on vaatamas käinud?

PostitusPostitas birgo99 » 20 Jaan 2015, 09:20

Olen Toyota foorumis ka jah kasutaja.
V70 2.5 TDI 103kW 98a. - müüdud

Kasutaja avatar
evald112
Foorumi veteran
Postitusi: 1370
Liitunud: 22 Aug 2013, 17:58

Re: Volvo V70, kas keegi on vaatamas käinud?

PostitusPostitas evald112 » 20 Jaan 2015, 10:20

Selles mõttes ei ole sul õigus. Kui volvot hooldada õigeaegselt siis sõidab ta sul muretult sadu tuhandeid.
Kuna praegu on võimalus tuua väljamaalt soodsalt kehvas korras auto ja vuntsida üles siis loomulikult müügimehed kasutavad heauskseid ostjaid ära.
Aga siin on sinu koht olla tark. Võta see müügiauto ja lase korralik kontroll teha.

Kasutaja avatar
birgo99
Kõva postitaja
Postitusi: 228
Liitunud: 06 Juun 2009, 16:39
Asukoht: Tapa/Kadrina, L-Virumaa

Re: Volvo V70, kas keegi on vaatamas käinud?

PostitusPostitas birgo99 » 20 Jaan 2015, 11:17

evald112 kirjutas:Aga siin on sinu koht olla tark. Võta see müügiauto ja lase korralik kontroll teha.

Jutt tõesti õige, aga tekib üks aga!
Nimelt infoauto ütles, et neil ei ole ülemaailmset nö võrgusüsteemi, et näha hooldusi jne... Ehk põhimõtteliselt öeldi, et näevad ainult garantiikorras tehtut, nt mingi sillajupi vahetus. Ja antud autol näitas ainult, et 22 tuhande peal on tehtud mingi garantii asi. Ülejäänud on valge leht. Vähemalt telefoni teel öeldi niimoodi. Seega ostueelses kontrollis saab teada ainult, kas sillad, mootor, välimus ja elektroonika korras. Ja kui keegi hakkab rääkima, et ära osta autot LS järgi, siis leian siiski, et see on ka üks oluline osa.

Ühe teise margi esinduses öeldi mulle sama juttu, selle ülemaailmse võrgu kohta ja lisati, et kui hooldusraamat olemas siis vast on kõik OK :lol:
Kodus võib igaüks omal hooldusraamatu ju valmis kirjutada :) Türklastel palju sõpru ka kes templi alla patsutavad :)
V70 2.5 TDI 103kW 98a. - müüdud

Kasutaja avatar
evald112
Foorumi veteran
Postitusi: 1370
Liitunud: 22 Aug 2013, 17:58

Re: Volvo V70, kas keegi on vaatamas käinud?

PostitusPostitas evald112 » 20 Jaan 2015, 11:21

No siis tuleb füüsiliselt kontrollida, mitte looda mingitele andmetele kuskil andmebaasis.
Loksutatakse kõik orralikult läbi. Muidugi seda ei näe mis mootori sees toimub.

Minu soovitus: otsi teine variant. Ju siis on põhjus miks seda infot kuskil ei ole.

Kasutaja avatar
birgo99
Kõva postitaja
Postitusi: 228
Liitunud: 06 Juun 2009, 16:39
Asukoht: Tapa/Kadrina, L-Virumaa

Re: Volvo V70, kas keegi on vaatamas käinud?

PostitusPostitas birgo99 » 20 Jaan 2015, 11:49

evald112 kirjutas:No siis tuleb füüsiliselt kontrollida, mitte looda mingitele andmetele kuskil andmebaasis.
Loksutatakse kõik orralikult läbi. Muidugi seda ei näe mis mootori sees toimub.

Minu soovitus: otsi teine variant. Ju siis on põhjus miks seda infot kuskil ei ole.

Absoluutselt, see lihtsalt oli/on üks liistul olev masin mitte kinnisidee :)
V70 2.5 TDI 103kW 98a. - müüdud

Kasutaja avatar
Liiwaannus
Foorumi veteran
Postitusi: 7612
Liitunud: 24 Mär 2009, 19:56
Asukoht: Saue

Re: Volvo V70, kas keegi on vaatamas käinud?

PostitusPostitas Liiwaannus » 20 Jaan 2015, 21:30

Läbisõitu võib vaadata, aga see pole määrav. Määrav on seisukord, sest osa juppe vahetatakse 30k pealt osa 60k pealt, osa 90 jne. Kasutusiga võib muutuda paigaldatud asendustootest ja auto kasutamise iseloomust. Seega kas osta masin, millel pole veel esimesed jupivahetuse ringid täis saanud või suhtuda ostueelsesse kontrolli täie tõsidusega. Kolmas variant on muidugi emotsiooni ajel lotot mängida, mis on ka vahva, kui pole just elu investeeringu ja pere hakkamasaamiseks ainukese ja eluliselt olulise sõiduvahendiga.
99a 1.8 90kw s40 Müüdud
V70 97a 2.5tdi Müüdud
V70 '11
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline