Kehv Kvaliteet autoteenindustes.

"Kahtlase minevikuga"või siis "kahtlase kvaliteediga" Volvodest; just info nende isendite kohta, mida püütakse müüa väga korras auto pähe. Ka ebaausad müüjad ja müügi kohad. Volvo Club annab oma tagasihoidliku panuse ausale müügitegevusele.
Volvo on ju seda väärt ...

Moderaatorid: JaanKaer, Igor, Leho, vanapeer

Foorumi reeglid
Hea Foorumlane ja Foorumi Lugeja,

Antud alafoorumisse postitamine on avatud kõigile registreeritud kasutajatele, kuid oma postitust tehes mõtle alati läbi järgnevad punktid:
1) Kas see postitus on lugejale vajalik?
2) Kas selles postituses on selgelt aru saada, milline osa sellest on fantaasia ning milline osa sellest on faktid?
3) Süüdistuste välja ütlemise asemel oleks ju kindlasti kohasem püstitada loogiline arutelu lahenduste leidmiseks, millest kõik võiksid midagi õppida!


Palun arvestage et foorum kui avalik tahvel ei saa vastutada selle peale kirjutatud sõnumite eest, kuid vajadusel olge valmis ise nende eest seisma!
Kasutaja avatar
Roland
Foorumlane
Postitusi: 73
Liitunud: 02 Okt 2007, 21:01
Asukoht: Kuressaare

Kehv Kvaliteet autoteenindustes.

PostitusPostitas Roland » 17 Mai 2009, 13:22

Paneme kirja kõik, kellel on halbu kogemusi ja kes on pettunud kvaliteedis autoteenindustes. Siis teaks teenindusi, mida peaks vältima iga enda autost hooliv Volvo omanik.

Ja teen algust ise. Saast on Kuressaare xx teenindus. Väga kehv teeninduskvaliteet. Olen seal kolm korda käinud, oli lohakas ja vilets töö.
Töö käigus ilmnenud vigadest ei antud teada. Miks pean avastama ise, et peale pukside vahetust on tekkinud pragu, mis seal kindlasti olla ei tohiks (ja kui oli ennem, siis miks sellest ei teavitatud?) Käidud sai ka teeninduses rääkimas, aga saadeti mind pikalt. Ja sinna enam ei lähe!
Viimati muutis Roland, 28 Mai 2009, 20:59, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
janareba
Kõva postitaja
Postitusi: 119
Liitunud: 31 Mär 2008, 19:48
Asukoht: Võru

PostitusPostitas janareba » 17 Mai 2009, 21:03

Kas nüüd halva teeninduse alla liigitada, on maitse asi, aga minu kogemus oli selline:

Tegemist siis lõunaosariikide ühe autoteenindusega Autoteh OÜ. Varem seal kogu aeg oma riisiraketiga ja töö Passatiga käinud ja teenindus ning suhtumine väga ok, kuna ise olen enamus aja juures passinud. Läks siis mu kallis kaasa (ise olin järjekordses komandeeringus) nimetatud teenindusse meie II gen. V70 mootoririhma vahetama. Tean, et vendadel on seal komme klientide autoga mõned tiirud teha, seda siis auto kontrollimise sildi all. Ses osas ei hakka kedagi süüdistama, sest pole kindel, kas siis kontrollitakse tegelikult ka autot või käiakse pizza ja burksi järel. Käskisin tal siis igaks juhuks II tripi näiduki nulli panna. Auto oli õhtuks valmis, naine läks järgi ja üllatus-üllatus, kümme kilti maha aetud autoga. Naine siis küsis, et kas nii ongi kombeks? Järgnes väike vaikusehetk ja siis seletus, et kontrollisime autot. Ei mäleta muidugi, et sellise teenuse oleks neilt tellinud ja ega väga ei meeldi küll, kui keegi võõras su autoga sõidab ja seda kusjuures ilma dokumentideta ja omanikku informeerimata. Lisaks oli teostatud tööde lehel kirjas veel auto täielik tehniline kontroll (veermik, elektrisüsteemid jne jne). Sellist teenust ka neilt ei tellinud, kuna olin tol hetkel väga hästi kursis, et õõtsapukse ja esimesi pidurikettaid ja voolikuid vaja varsti vahetada. Arve summa järgi tunnihinda arvestades ei klappinud numbrid (töötundide arv ja tunnihind) eriti ka. Jõudsin komandeeringust tagasi ja läksin kohale aru nõudma. Õnneks oli omanik kohal. Ringisõitmise kohta väitis, et kontrollivad autot, et olla kindel, et kõik on korras jne. Kui küsisin, et kui pauku panete, kas plekid mulle auto hinna kohe peo peale, vastas, et tõenäoliselt mitte. Eks siis oleks asi mõne töömehe kaela aetud ja öeldud, et võttis ilma bosside teadmata... Lisaks pidin mina olema esimene inimene, kes sõitmise teemal vingub. Tehnokontrolli kohta seletati, et teevad seda igale autole ja pakkus mulle 100 EEK tehnokontrolli eest tagasi :) Et siis lennake peale, kes tahab sota eest oma autole täielikku kontrolli teha lasta. Õppind mehed, Rootsi riistad... Seina peal on tunnihinne 300 või 350 EEK, täpselt ei mäleta. Case selles, et teeninduses sees oldud aeg ja tunnihind ei klappinud tööde aktis. Öeldi, et vahepeal tegeles autoga 2 meest. Küsiti minult, et kuidas ma ette kujutan, et ta ennast ära majandab, kui 2 meest teevad selle tunnihinna eest tööd. What a (tõlkimatu rõve sõim)... See, kuidas autoremont ennast ära majandab, ei puutu küll minusse, üritan oma bisnisega toime tulla ja ära majandada. Asi tipnes lõpuks sellega, et kui arvet küsisin, öeldi mulle külmalt, et paberil arve puhul tuleb käibekas (ca 500 jeeni) juurde maksta. Aru ma ei taipa sellistest äri ajamise põhimõtetest. Lõpuks jäin siis arvest ilma ja sotat ka tagasi ei võtnud. Selline bisnis mulle meeldib. Ma saan aru, et mõni on väga õnnelik, kui teostatakse töid, mis tellitud pole ja auto saab kontrollitud. Mina seda teenust aga ei tellinud. Ja loomulikult sota eest tehakse vägagi põhjalik kontroll, arvan ma. Positiivse poole pealt see, et sebisid ise ilma mulle või kaasale helistamata ühe puuduoleva lamerihma rulli. Aga eks ilu ole vaataja silmades ja seisukohti ja põhimõtteid on niipalju kui inimesi. Mulle isiklikult lihtsalt tundub, et naisterahvale tõmmati lihtsalt kott pähe. Aitäh kuulamast.
V70 2.4T 147KW

Habe
Kõva postitaja
Postitusi: 161
Liitunud: 22 Mär 2009, 11:58
Asukoht: Tarvastu

remont

PostitusPostitas Habe » 18 Mai 2009, 22:35

varem kui külastasin "juhuslikke" teenindusi oli pidevalt selline asi, et mingid tööd tehti tellimusele lisaks, samas ALATI lisati õlisid ja aknapesu mille hind oli "kullast". rekord oli selline, et oli vaja vahetada soojenduse mootor, igavene jama töö, mootor sügaval armatuuri all. tulin õhtul autole järgi ja õnneks sain võtmed leti pealt kätte,sest töökäsku lugedes olid mehed teinud igasugust muud asja(šarniir, rooliots,mingi puks, õlivahetus j.n.e. )aga soojendusmootor oli vahetamata. arve tehti 4800 + km. tõstsin kisa taevani ja lubasin hommikul Tarbijakaitse ja Õhtulehega tagasi tulla siis lasti lõpuks minema.
nüüd käin kindlate meeste juures ja kõik on OK!
460 1,7 B muuseumis
2XS40 R.I.P.
3XV40 R.I.P.
S80 2,4
V70 2,4

Kasutaja avatar
Loff
Ära roni, tapab!
Postitusi: 4961
Liitunud: 03 Jaan 2008, 16:42
Asukoht: Maal
Kontakt:

Re: remont

PostitusPostitas Loff » 19 Mai 2009, 16:48

Habe kirjutas:... arve tehti 4800 + km. tõstsin kisa taevani ja lubasin hommikul Tarbijakaitse ja Õhtulehega tagasi tulla siis lasti lõpuks minema.


Maksmata?? Või pidid ikka maksma midagi?
https://www.youtube.com/@paavokaleva
244DL '82 B21A 74kW M45
745GL '87 B230F 85kW M46
745GL '88 B230F 85kW M47
745GL '88 B230F 83kW ZF4HP22
V70XC '01 B5244T3 147kW AW55-51
XC90 '04 B6294T 200kW 4T65

Habe
Kõva postitaja
Postitusi: 161
Liitunud: 22 Mär 2009, 11:58
Asukoht: Tarvastu

teenindus

PostitusPostitas Habe » 19 Mai 2009, 16:54

kuna õnneks sain alguses auto võtmed kätte ja auto oli nende aiast väljas parklas siis sain lõpuks ilma maksmata minema.
460 1,7 B muuseumis
2XS40 R.I.P.
3XV40 R.I.P.
S80 2,4
V70 2,4


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist