Auto Group Pärnus

"Kahtlase minevikuga"või siis "kahtlase kvaliteediga" Volvodest; just info nende isendite kohta, mida püütakse müüa väga korras auto pähe. Ka ebaausad müüjad ja müügi kohad. Volvo Club annab oma tagasihoidliku panuse ausale müügitegevusele.
Volvo on ju seda väärt ...

Moderaatorid: JaanKaer, Igor, Leho, vanapeer

Foorumi reeglid
Hea Foorumlane ja Foorumi Lugeja,

Antud alafoorumisse postitamine on avatud kõigile registreeritud kasutajatele, kuid oma postitust tehes mõtle alati läbi järgnevad punktid:
1) Kas see postitus on lugejale vajalik?
2) Kas selles postituses on selgelt aru saada, milline osa sellest on fantaasia ning milline osa sellest on faktid?
3) Süüdistuste välja ütlemise asemel oleks ju kindlasti kohasem püstitada loogiline arutelu lahenduste leidmiseks, millest kõik võiksid midagi õppida!


Palun arvestage et foorum kui avalik tahvel ei saa vastutada selle peale kirjutatud sõnumite eest, kuid vajadusel olge valmis ise nende eest seisma!
nooblander
Uustulnukas
Postitusi: 6
Liitunud: 07 Aug 2018, 11:19

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas nooblander » 07 Aug 2018, 15:09

Müüja komentaar selle olukorra kohta:

"Meil on auto ostumüügileping kus meile müünud saksa firma kinnitas, et auto läbisõit on 158000. Samas olen kuulnud, et auto dna ei garanteeri õiget raportit ja see pidid kirjas olema ka raportis. Samamoodi ei ole sellist infot margiesinduses üleval."

Kasutaja avatar
Liiwaannus
Foorumi veteran
Postitusi: 7597
Liitunud: 24 Mär 2009, 19:56
Asukoht: Saue

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas Liiwaannus » 07 Aug 2018, 17:26

Margiesindus siia küll ei puutu. Kas masinal hooldusraamat on? Kui on võib proovida templitel olevatest firmadest küsida, et kas antud kanne on korrektne, mingit täiemdavat infot ilmselt raske saada sakslaste privaatsusarmastuse pärast, samas kinnituse, et kas su näidatud info on korrektne või mitte võiks ikka saada.
99a 1.8 90kw s40 Müüdud
V70 97a 2.5tdi Müüdud
V70 '11
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)

Kasutaja avatar
Volvo75
Foorumi veteran
Postitusi: 3323
Liitunud: 02 Okt 2005, 14:29
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas Volvo75 » 07 Aug 2018, 19:15

Mõtlesingi, et maru vaikne olnud selle kuulsa platsi asjus :D
Pilt
Twin Towers Of The World Trade Center

nooblander
Uustulnukas
Postitusi: 6
Liitunud: 07 Aug 2018, 11:19

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas nooblander » 08 Aug 2018, 09:16

Liiwaannus kirjutas:Margiesindus siia küll ei puutu. Kas masinal hooldusraamat on? Kui on võib proovida templitel olevatest firmadest küsida, et kas antud kanne on korrektne, mingit täiemdavat infot ilmselt raske saada sakslaste privaatsusarmastuse pärast, samas kinnituse, et kas su näidatud info on korrektne või mitte võiks ikka saada.


Pole ma koha peal käinud ega hooldusraamatut näinud aga fakt on see, et kahtlused just petmises on olemas.
Õnneks meil on avatud turg ning teised pakkumised ka olemas.

Soovin müüjale jõudu ja jaksu.

Kasutaja avatar
Liiwaannus
Foorumi veteran
Postitusi: 7597
Liitunud: 24 Mär 2009, 19:56
Asukoht: Saue

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas Liiwaannus » 08 Aug 2018, 12:12

Norm suhtumine. Hooldusraamatut võib paluda ka pildistada, ei pea kohale minema. Sealt loeb juba templitelt aadressid välja üldjuhul. Aga see paras nokkimine, et ühendust saada, siis peab ikka tõsine huvi konkreetse masina vastu olema.
99a 1.8 90kw s40 Müüdud
V70 97a 2.5tdi Müüdud
V70 '11
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)

lookas
Foorumlane
Postitusi: 61
Liitunud: 02 Juun 2016, 01:42

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas lookas » 09 Aug 2018, 03:51

Ma ei saa aru, mis selle auto eriliseks teeb ning nii kalliks???
Puitrool, ventileeritav nahk, värvitud nahkistmed, mitte midagi ütlevad lisad???

Kasutaja avatar
Liiwaannus
Foorumi veteran
Postitusi: 7597
Liitunud: 24 Mär 2009, 19:56
Asukoht: Saue

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas Liiwaannus » 09 Aug 2018, 06:27

Autoscoutis on euroopas hetkel 6 2012 a diisel5-masinat alla 175k läbisõiduga. Varustust ei piiranud hetkel ehk enamus, kui mitte kõik, on lihtsamad kui see. Odavaim oli Itaalia masin ja 13,5k. See ei ole kallis vaid pigem hakkab õigele hinnale lähenema. Kallis tundub, sest Eesti turule tuuakse ära aetud hobused ja hambad värvitakse valgeks ning müüakse ausate pähe. Ehk Auto24 vaadates hindu, siis need on ebareaalselt odavad masinate näitajate kohta. Kui aasta tagasi otsisin omale masinat, siis Rootsi ja Saksamaa masinad maksid rohkem kui sealt toodud "sarnased" masinad Eestis. Ilmselt on automüüjate puhul tegu MTÜ dega, mis tahavad, et eestlased uuemate autodega sõidaks ja panustavad hoolega tööd ja raha sellesse, et need masinad varju jäävate sponsorite abil taskukohase soetusmaksumusega abivajajateni jõuaks.
99a 1.8 90kw s40 Müüdud
V70 97a 2.5tdi Müüdud
V70 '11
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)

nooblander
Uustulnukas
Postitusi: 6
Liitunud: 07 Aug 2018, 11:19

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas nooblander » 10 Aug 2018, 14:38

Ei ole samast teemast aga kui rääkida volvodest, siis olen vaatanud neid Tallinna kandis ning pole miskit asjaliku leidnud. Ma räägin ikka samast eelarvest. Mingit sügava kontrolli ei teinud - puhtalt visuaalselt autod ei kannata kriitikat - tohutu kriimude arv nii seest kui väljast.

Olen näiteks vaatanud VW Passati (Artcar): autoDNA klappib , hooldus esindus Rootsis kinnitas et auto on käinud nende juures antud läbisõitudel, auto on käinud Mölleris enne müüki panekut (tõendatav), müüja ei ole vastu kui ma tellin automaakleri teenust, müüja suhtumine/käitumine on adekvaatne ning kindlasti tekkitab parema mulje kui näiteks selle Pärnu kohas.

Skoda esindus Peterburi mnt-l ka negatiivselt mind üllatanud (XC70). Müüja rääkis kogu aeg auto "Eesti ajaloost". Enda silmaga olen näinud, et autol oli kruvitud kapott, plastikud esistangel nihus, jubedalt kriksusid plastikud konsoolil jne. Miks siis peab "Eesti ajaloost" laulma? Palja silmaga ju näha, et autol olid ka raskemad hetked, kui ainult pilvitu "Eesti ajalugu". Kui ma näen sellised autod, ma väga ei viitsi seda puhta ajalugu uurima hakkata,

KuldarA
Foorumi veteran
Postitusi: 1160
Liitunud: 26 Nov 2011, 16:04
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas KuldarA » 10 Aug 2018, 14:52

nooblander kirjutas:Skoda esindus Peterburi mnt-l ka negatiivselt mind üllatanud (XC70). Müüja rääkis kogu aeg auto "Eesti ajaloost". Enda silmaga olen näinud, et autol oli kruvitud kapott, plastikud esistangel nihus, jubedalt kriksusid plastikud konsoolil jne. Miks siis peab "Eesti ajaloost" laulma? Palja silmaga ju näha, et autol olid ka raskemad hetked, kui ainult pilvitu "Eesti ajalugu". Kui ma näen sellised autod, ma väga ei viitsi seda puhta ajalugu uurima hakkata,


Eesti ajalugu ei välista ju avariid?
Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee

Kasutaja avatar
-kj-
Foorumi veteran
Postitusi: 2356
Liitunud: 27 Okt 2007, 16:22
Asukoht: Jüri

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas -kj- » 11 Aug 2018, 13:15

Ei saa ka aru, Eesti ajalooga ei tohi avariid olnud olla või :D
Sa vist peaksid tunnistama, et ostad kasutatud autot. Kui uut ei suuda lubada, siis pead leppima mõne puudusega.

Kasutaja avatar
Liiwaannus
Foorumi veteran
Postitusi: 7597
Liitunud: 24 Mär 2009, 19:56
Asukoht: Saue

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas Liiwaannus » 11 Aug 2018, 13:23

Pigem on silmas peetud ikkagi tähelepanu hajutavat ja ostja suhtes ebaeetilist müügitaktikat. Endast lugupidav ettevõte ei peaks kasutama autoturu müügivõtteid.
99a 1.8 90kw s40 Müüdud
V70 97a 2.5tdi Müüdud
V70 '11
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)

Kasutaja avatar
-kj-
Foorumi veteran
Postitusi: 2356
Liitunud: 27 Okt 2007, 16:22
Asukoht: Jüri

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas -kj- » 11 Aug 2018, 13:36

Sellisel juhul vist ei saaks toimida ükski ettevõte, kui hakata müüdavat kaupa maha tegema :D Mis maailmas te elate...

Kasutaja avatar
Liiwaannus
Foorumi veteran
Postitusi: 7597
Liitunud: 24 Mär 2009, 19:56
Asukoht: Saue

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas Liiwaannus » 11 Aug 2018, 14:13

Autoturu arusaam, mina keeran kanna pealt ringi sellise suhtumisega müüja juurest. Tsiviliseeritud maailmas teenitakse raha kogemuse müügist, olen nõus meeldiva suhtluse ja kiire ning korrektse asjaajamise eest rohkem maksma. Klient kelle tekib tunne, et petta sai tagasi ei tule ja ilmselt jagab ka oma pettumust teistega. Kui müüjale leiab, et ise turgu kahandada on kasumlik, siis jõudu kasvu otsimisel :)
99a 1.8 90kw s40 Müüdud
V70 97a 2.5tdi Müüdud
V70 '11
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)

Kasutaja avatar
stonestick
Kõva postitaja
Postitusi: 131
Liitunud: 04 Okt 2014, 15:43

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas stonestick » 11 Aug 2018, 14:54

-kj- kirjutas:Sellisel juhul vist ei saaks toimida ükski ettevõte, kui hakata müüdavat kaupa maha tegema :D Mis maailmas te elate...


Sellise debiilse jutu peale pole isegi sõnu. Mõnus suhtumine, pane edasi! Tundub, et oled tüüpiline rondiärikas. Sinu arust on normaalne müügi tarbeks kerida ja ajalugu varjata?

Kasutaja avatar
-kj-
Foorumi veteran
Postitusi: 2356
Liitunud: 27 Okt 2007, 16:22
Asukoht: Jüri

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas -kj- » 11 Aug 2018, 15:03

Ma rääkisin seda eelmise jutu peale, kus Eesti ajaloost jutt oli ja avariitunnustest ju :D
Suhtumine või mitte, aga olge reaalsed, mingi firma ei saa sulle hakata müüdavat kaupa maha tegema, tulge reaalsesse ellu. Normaalne või mitte, tavaline äri. Keritakse ka sellepärast, et lollidele vastu tulla, saavad oma 180tkm näitu vaadata.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist