Volvo v40 Jube ront

"Kahtlase minevikuga"või siis "kahtlase kvaliteediga" Volvodest; just info nende isendite kohta, mida püütakse müüa väga korras auto pähe. Ka ebaausad müüjad ja müügi kohad. Volvo Club annab oma tagasihoidliku panuse ausale müügitegevusele.
Volvo on ju seda väärt ...

Moderaatorid: JaanKaer, Igor, Leho, vanapeer

Foorumi reeglid
Hea Foorumlane ja Foorumi Lugeja,

Antud alafoorumisse postitamine on avatud kõigile registreeritud kasutajatele, kuid oma postitust tehes mõtle alati läbi järgnevad punktid:
1) Kas see postitus on lugejale vajalik?
2) Kas selles postituses on selgelt aru saada, milline osa sellest on fantaasia ning milline osa sellest on faktid?
3) Süüdistuste välja ütlemise asemel oleks ju kindlasti kohasem püstitada loogiline arutelu lahenduste leidmiseks, millest kõik võiksid midagi õppida!


Palun arvestage et foorum kui avalik tahvel ei saa vastutada selle peale kirjutatud sõnumite eest, kuid vajadusel olge valmis ise nende eest seisma!
hunny-bunny
Foorumlane
Postitusi: 10
Liitunud: 06 Dets 2010, 21:00
Kontakt:

Volvo v40 Jube ront

PostitusPostitas hunny-bunny » 10 Dets 2013, 21:30

Tegemist siis selle masinaga
http://www.soov.ee/tartumaa/Volvo_v40_2 ... ?ca=13&w=1

Mis ma siis öelda oskan käigukast undab karbid on läbi koosnevad ainult pahtlist ükslääba kinnitus kere külge keevituatud ju polt on hakanud raamis ringi käima pole viitsitud edasi jamada ja kasutatud keevitust! :shock: Käiguhoovastik logiseb nagu lambajalg üks amort ees läbi! Võiks veel kirjutada asjades mis katki või puudu aga lihtsalt ei näe mõtet nimekiri piisav ,et aru saada masina korrasolekust! Mu enda sugulene müüs selle ROMU 250 € maha ja nüüd uuesti müügis aga ilma valguvelgede ja pm uute rehvideta. Kui maha müüdi luges sugulane ette mis auto vead on ,et sobib rohkem varuosadeks! Ja maha müüdi kokku jooksnud mootriga. Nüüd siis vist korda tehtud?!

LP:Janar

hunny-bunny
Foorumlane
Postitusi: 10
Liitunud: 06 Dets 2010, 21:00
Kontakt:

Re: Volvo v40 Jube ront

PostitusPostitas hunny-bunny » 20 Dets 2013, 18:34

hunny-bunny kirjutas:Tegemist siis selle masinaga
http://www.soov.ee/tartumaa/Volvo_v40_2 ... ?ca=13&w=1

Mis ma siis öelda oskan käigukast undab karbid on läbi koosnevad ainult pahtlist ükslääba kinnitus kere külge keevituatud ju polt on hakanud raamis ringi käima pole viitsitud edasi jamada ja kasutatud keevitust! :shock: Käiguhoovastik logiseb nagu lambajalg üks amort ees läbi! Võiks veel kirjutada asjades mis katki või puudu aga lihtsalt ei näe mõtet nimekiri piisav ,et aru saada masina korrasolekust! Mu enda sugulene müüs selle ROMU 250 € maha ja nüüd uuesti müügis aga ilma valguvelgede ja pm uute rehvideta. Kui maha müüdi luges sugulane ette mis auto vead on ,et sobib rohkem varuosadeks! Ja maha müüdi kokku jooksnud mootriga. Nüüd siis vist korda tehtud?!

LP:Janar

uuesti müügis!!!!!
http://www.soov.ee/tartumaa/Volvo_V40__ ... ?ca=13&w=1

Kasutaja avatar
hypnotiza
Volvo Club liige
Postitusi: 3169
Liitunud: 20 Mai 2008, 22:43
Asukoht: Jüri
Kontakt:

Re: Volvo v40 Jube ront

PostitusPostitas hypnotiza » 20 Dets 2013, 20:52

Küsin lihtsalt huvi pärast, et kas oled uurinud ka et mis masinaga tehtud on? Huvi sellepärast, et ise olen nii mõnegi üles löönud "rondi" staatusest. Kõik viimseni asjad, mis ennastki häiriks ning siis soovinud maha müüa mõistliku (auto hind+tehtud töö+jupid+äärmisel juhul väike kasum) hinna eest. Ja mulle ei meeldiks, kui keegi hakkaks asja uurimata maha tegema avalikult. Aga kui tõesti on ainult mootor vahetatud, silikooniga igalt poolt lapitud jne, siis olen kahe käega nõus :)

hunny-bunny
Foorumlane
Postitusi: 10
Liitunud: 06 Dets 2010, 21:00
Kontakt:

Re: Volvo v40 Jube ront

PostitusPostitas hunny-bunny » 21 Dets 2013, 13:54

hypnotiza kirjutas:Küsin lihtsalt huvi pärast, et kas oled uurinud ka et mis masinaga tehtud on? Huvi sellepärast, et ise olen nii mõnegi üles löönud "rondi" staatusest. Kõik viimseni asjad, mis ennastki häiriks ning siis soovinud maha müüa mõistliku (auto hind+tehtud töö+jupid+äärmisel juhul väike kasum) hinna eest. Ja mulle ei meeldiks, kui keegi hakkaks asja uurimata maha tegema avalikult. Aga kui tõesti on ainult mootor vahetatud, silikooniga igalt poolt lapitud jne, siis olen kahe käega nõus :)


Pole sellega peale mootori vahetus midagi tehtud! See kes minu sugulaselt ostis selle volvo sai helistaud ,et kuu aega on möödas kirjutagu oma nimele! Tüüp selle peale ,et ei kavatse seda teha kuna masin on ilge ront ja müüb edasi! Kuigi ta oli teadlik nendest vigadest mis masinal on (käigukast ja palju vigu veel)! Tema üritas seda müüa algul 850 ei tahtnud seda keegi kuni lõpuks keegi uus autoärikas või siis ohver ostis selle 650. Nüüd üritab seda 800 edasi müüa :D Kuna tõesti tean seda masint juba pikalt siis võin öelda ,et kere on mäda karbid on ainult pahtlist ja kivikaitsmest. See mootor mis peale pani on mulle teadaolvat suure läbisõiduga tean kuna mu enda sugulne aitas tüübil sellel mootor saada!
Kõik vead mis kirjutasin esimeses postituses on tal olemas ja seal pole veel kõik! Mina pole selline inimene kes hakkab asja uurimata "avalikult" kellegi-millegi kohta s...a tootma. Ah jaaa roolilatt on oli ka suure lõktkuga :D Rooliotsad sai ära vahetatud!!! Aga rool käis ikka nagu mtz-il.

LP:Janar

Kasutaja avatar
hypnotiza
Volvo Club liige
Postitusi: 3169
Liitunud: 20 Mai 2008, 22:43
Asukoht: Jüri
Kontakt:

Re: Volvo v40 Jube ront

PostitusPostitas hypnotiza » 21 Dets 2013, 15:54

Selge, asjalood selged :)
Mitte midagi paha pärast!

Kasutaja avatar
allan
Foorumi veteran
Postitusi: 2872
Liitunud: 26 Mai 2007, 20:59
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

Re: Volvo v40 Jube ront

PostitusPostitas allan » 21 Dets 2013, 16:40

hunny-bunny kirjutas:See kes minu sugulaselt ostis selle volvo sai helistaud ,et kuu aega on möödas kirjutagu oma nimele! Tüüp selle peale ,et ei kavatse seda teha kuna masin on ilge ront ja müüb edasi!

Mine käi ostu-müügilepinguga arkis ja tee võõrandamisteade, saad oma nimelt ära ja kustutatakse ajutiselt registrist.
Ainuke õige tegevus sellise jobu puhul.
S60 T5 HEICO SPORTIV | S80 V8 HEICO SPORTIV | S60 R HEICO SPORTIV | 240 GLT | 850 ESTATE
245 1978 | AMAZON 1968 | XC90 D5 2003 | S80 V8 2007 | S80 D5 2007 | V70 T5 2001 | V70 2.5T 1998
INSTAGRAM

hunny-bunny
Foorumlane
Postitusi: 10
Liitunud: 06 Dets 2010, 21:00
Kontakt:

Re: Volvo v40 Jube ront

PostitusPostitas hunny-bunny » 21 Dets 2013, 18:13

allan kirjutas:
hunny-bunny kirjutas:See kes minu sugulaselt ostis selle volvo sai helistaud ,et kuu aega on möödas kirjutagu oma nimele! Tüüp selle peale ,et ei kavatse seda teha kuna masin on ilge ront ja müüb edasi!

Mine käi ostu-müügilepinguga arkis ja tee võõrandamisteade, saad oma nimelt ära ja kustutatakse ajutiselt registrist.
Ainuke õige tegevus sellise jobu puhul.

Asi sai korda! See kes nüüd müüb on oma nimelevõttnud! Ahvid müüvad nii ,et on terve kilekoti täis ostumüügi lepinguid ühelt teisele! :x
Ark võiks midagi sellega ette võtta! Sõber ostis eelmine aasta ühe opeli ja talle see automüüja andis 4 ostu-müügilepingut tema siis 5-es! Ja argis tekkis jama ,et neid peaks veel olema.Auto õige omanik oli võõrandamise pannud! See kes esimesena ostis võltsis omaniku allkirja teinud uue tühjapoolega lepingu ,et lihtsam müüa!Pikk ja segane teema aga asi lahenes! Sõber sai auto õige omanikuga ARK-is kokku ja mõlead said meelerahu. Sellised need EST-RUS ärikad kahjuks on!

LP:Janar

Kasutaja avatar
Volvo75
Foorumi veteran
Postitusi: 3323
Liitunud: 02 Okt 2005, 14:29
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: Volvo v40 Jube ront

PostitusPostitas Volvo75 » 14 Jaan 2014, 18:18

Pigem selline see "rondi" ostu-müügi kultuur juba on.
Pilt
Twin Towers Of The World Trade Center

supp
Foorumi veteran
Postitusi: 7286
Liitunud: 04 Nov 2006, 19:06
Asukoht: TALLINN

Re: Volvo v40 Jube ront

PostitusPostitas supp » 14 Jaan 2014, 21:11

andke andeks, aga ma ei saa aru mis selle mitmekordse ostumüügi lepingu probleem on, paljud ju ostavadki edasimüügiks autosid, kui algsel müüjal on vaja siis paneb vöörandamis tökke esimese ostja nimele ja kõik
ostja poolelt on ju ebamajanduslik kõike autosid oma nimele kohe regama hakkata, ma näiteks auto ostu-müügi äriga ei tegele, aga ikka 5-10 autot aastas müüd-vahetad (eeldan et tavaline autohuviline teeb sama, eriti veel kes mõnes autofoorumis kasutaja on) ja nende regamise kulult on oluline sääst
asümeetriline 240
"LY on libu" 343 cvt
pe..se räägin ainult NMT telefoniga kui levi on
"this is small step for man, but big step for volvo 343"
alfa on ka volvo

Kasutaja avatar
guEST
Kõva postitaja
Postitusi: 137
Liitunud: 17 Sept 2007, 15:22
Asukoht: L-Viru (ida)

Re: Volvo v40 Jube ront

PostitusPostitas guEST » 15 Jaan 2014, 09:26

supp kirjutas:aga ikka 5-10 autot aastas müüd-vahetad ... ja nende regamise kulult on oluline sääst


Hr. L-il RahMin´is läks nüüd :idea: põlema :mrgreen:


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist