Inchcape Motors

"Kahtlase minevikuga"või siis "kahtlase kvaliteediga" Volvodest; just info nende isendite kohta, mida püütakse müüa väga korras auto pähe. Ka ebaausad müüjad ja müügi kohad. Volvo Club annab oma tagasihoidliku panuse ausale müügitegevusele.
Volvo on ju seda väärt ...

Moderaatorid: JaanKaer, Igor, Leho, vanapeer

Foorumi reeglid
Hea Foorumlane ja Foorumi Lugeja,

Antud alafoorumisse postitamine on avatud kõigile registreeritud kasutajatele, kuid oma postitust tehes mõtle alati läbi järgnevad punktid:
1) Kas see postitus on lugejale vajalik?
2) Kas selles postituses on selgelt aru saada, milline osa sellest on fantaasia ning milline osa sellest on faktid?
3) Süüdistuste välja ütlemise asemel oleks ju kindlasti kohasem püstitada loogiline arutelu lahenduste leidmiseks, millest kõik võiksid midagi õppida!


Palun arvestage et foorum kui avalik tahvel ei saa vastutada selle peale kirjutatud sõnumite eest, kuid vajadusel olge valmis ise nende eest seisma!
volvowagen
Foorumlane
Postitusi: 95
Liitunud: 19 Mai 2012, 20:18

Re: Inchcape Motors

PostitusPostitas volvowagen » 31 Okt 2013, 21:06

IA teeninduskvaliteet jääb pika puuga maha, lisaks sellele kuidas nad saadavad/annavad hinnapakkumist, ei kannata kriitikat.


Mul küll Inchape-ga kogemust pole, kuid IA kohta ei saa ma midagi halba öelda. (kuigi möödunud sajandist pärit kuulujutud siiani ringlevad) Võib-olla lihtsalt mängib teatud rolli ka see, et mul kokku 4 autot seal Pärnu mnt majas hingekirjas ja hoolduse leival?
Igal juhul kõik mis lubatud, on tehtud ja enamasti üht-teist tasuta ja kauba peale ka, info liikumine, suhtlemisviis on takistusteta ja väga operatiivne ja vahel rohkem kui ma salvestada suudan. Volvo Service 2.0 väljendub "tasuta" asendusautos igati meeldival kombel.
Just for information.

KuldarA
Foorumi veteran
Postitusi: 1160
Liitunud: 26 Nov 2011, 16:04
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Inchcape Motors

PostitusPostitas KuldarA » 14 Nov 2013, 15:58

Minul siis üks ja võib ka öelda, et positiivne kogemus juures Inchcapega.

Läksin täna rehvitöökotta rehve vahetama ning seal selgus, et turvapoldid liiga tugevast kinni lastud ja seetõttu üks neist purunes. Kuna viimase hoolduse käiguse käisid rattad maas Inchcapes, siis helistasin kohe sinna, selgitasin asja ning sain 1h pärast aja.

Seal tehti vanad poldid lahti, pandi uued ja pandi ka talverattad alla. Maksin ainult suverataste tasakaalustamise eest, mille lisana tellisin. Teenindas Meelis.

Seega minu poolt suur kummardus ja tänu selle eest, et tunnistati oma viga ja leiti sellele kiiresti lahendus ehk käitumine täpselt selline nagu ühelt autoteenindusettevõttel või üldse teenindusega tegelevas ettevõttes olema peab.

Nende puhul ootad juba seda aega, millal saaks uuesti tagasi minna :D
Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee

zayetz
Foorumlane
Postitusi: 71
Liitunud: 22 Juul 2012, 21:19

Re: Inchcape Motors

PostitusPostitas zayetz » 14 Nov 2013, 16:13

Täna sai taas Inchcape-is käidud mürinate tuvastamisel (mille eest raha ei võetud) + tehti sellega raames uste õlitamised ära (seda teenust ma ei tellinud).
KuldarA sisenes samal ajal esindusse, kui mina lahkusin ;) Vaatasin, et tuttav number/auto :P
Volvo XC70 2.4D5 136kw 2008a.

KuldarA
Foorumi veteran
Postitusi: 1160
Liitunud: 26 Nov 2011, 16:04
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Inchcape Motors

PostitusPostitas KuldarA » 14 Nov 2013, 16:33

zayetz kirjutas:Täna sai taas Inchcape-is käidud mürinate tuvastamisel (mille eest raha ei võetud) + tehti sellega raames uste õlitamised ära (seda teenust ma ei tellinud).
KuldarA sisenes samal ajal esindusse, kui mina lahkusin ;) Vaatasin, et tuttav number/auto :P



Kui nüüd järgi mõtlen, siis sõitis jah mulle üks XC70 vastu, et siis jäid ka mulle silma :)
Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee

C70CABRIO
Foorumlane
Postitusi: 15
Liitunud: 16 Dets 2013, 17:38

Re: Inchcape Motors

PostitusPostitas C70CABRIO » 05 Jaan 2014, 04:44

Pean ka kiitma seda kohta.

Ei viitsi siia pikka juttu kirjutada...Seega ütlen lühidalt,et kui peaksin valima IA ja nende vahel,siis igakell lähen nende juurde.

volvowagen
Foorumlane
Postitusi: 95
Liitunud: 19 Mai 2012, 20:18

Re: Inchcape Motors

PostitusPostitas volvowagen » 04 Juul 2014, 22:41

60t hoolduseaeg käes. 2012 XC70 D5. Garantiiaeg sai just kuu tagasi läbi. Nüüd dilemma kas IA või Inchape...

Kasutaja avatar
Iceman
Foorumi veteran
Postitusi: 4311
Liitunud: 20 Apr 2006, 09:47
Asukoht: Metsas

Re: Inchcape Motors

PostitusPostitas Iceman » 04 Juul 2014, 23:02

... või Autoviva.

kaido999
Foorumlane
Postitusi: 15
Liitunud: 14 Mai 2007, 15:45

Re: Inchcape Motors

PostitusPostitas kaido999 » 05 Juul 2014, 13:31

Käisin seal hammasrihma vahetamas xc90-l, auto sain tagasi pestult ja tolmuimejaga ülekäidult+ 2 kommi armatuuril... ära oli tehtud ka tehniline kontroll ning sain kohe hinnapakkumise vigade likvideerimiseks.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist