V70 Pärnus, 136 kw (Media Auto), LMFAO

"Kahtlase minevikuga"või siis "kahtlase kvaliteediga" Volvodest; just info nende isendite kohta, mida püütakse müüa väga korras auto pähe. Ka ebaausad müüjad ja müügi kohad. Volvo Club annab oma tagasihoidliku panuse ausale müügitegevusele.
Volvo on ju seda väärt ...

Moderaatorid: JaanKaer, Igor, Leho, vanapeer

Foorumi reeglid
Hea Foorumlane ja Foorumi Lugeja,

Antud alafoorumisse postitamine on avatud kõigile registreeritud kasutajatele, kuid oma postitust tehes mõtle alati läbi järgnevad punktid:
1) Kas see postitus on lugejale vajalik?
2) Kas selles postituses on selgelt aru saada, milline osa sellest on fantaasia ning milline osa sellest on faktid?
3) Süüdistuste välja ütlemise asemel oleks ju kindlasti kohasem püstitada loogiline arutelu lahenduste leidmiseks, millest kõik võiksid midagi õppida!


Palun arvestage et foorum kui avalik tahvel ei saa vastutada selle peale kirjutatud sõnumite eest, kuid vajadusel olge valmis ise nende eest seisma!
overture
Foorumlane
Postitusi: 12
Liitunud: 11 Juun 2012, 00:36

V70 Pärnus, 136 kw (Media Auto), LMFAO

PostitusPostitas overture » 21 Sept 2012, 14:21

Võibolla on see minu paranoia, kuid see asi on lihtsalt liiga vähe tõenäoline, et mitte tõsi olla. Sita ajab keema igal juhul, kasvõi teeninduse "kvaliteedi" pärast.

Selline kurioosne lugu siis Media Auto kohta Pärnus, aadressil Metsa 13. Nagu müügimees mulle ennem autoni jõudmist seletas - kui kellegil on nendega hea kogemus või halb kogemus - räägitakse kõik sugulastele/tuttavatele edasi ja sellest oleneb edasine müük. No shit, internets maailmas olemas ja puha....


Käisin eile Pärnus vaatamas isendit Volvo V70 Summum, aastast 2006 või 2007 ("mudel"-iks oli märgitud igatahes 2007), 136 kw, musta värvi, must nahksisu, Webasto, katuseluuk, uued Dunlop rehvid olid all ja lamellrehvid pidavat saama plekkvelgedel kaasa. Hinnaks 9300 ning läbisõit oli midagi 160 000 - 180 000 vahel. Auto ise oli väidevalt Saksast, kompuuter oli ka vist saksakeelne. Hooldusraamat oli väidetavalt sel hetkel müügimehe "kodus". No shit.

Auto oli just ca üleeile platsile saabunud, kuna juhtusin parajasti seal olevat, läksin seda vaatama. Välisel vaatlusel oli kõik ok, mõned kriimud siin ja seal, kuid asi oli rasvaga ikka korralikult seest ja väljast läikima löödud ja tundus tõesti igati väliselt ok. Mootor oli soe, seega selle kohta oli võimatu midagi öelda.

Auto tuli minu ette just Info Autost - seda arvet, mis sealt kätte saadi ja millel oli odomeetri koha peal kirjutatud odomeetri näit esitleti mulle kui Info Autos "kontrollitud" läbisõitu. Jällegi, no shit. Kusjuures, kui alguses platsile läksin, siis öeldi mulle ümaralt, et auto on Info Autos "kontrollis". Helistasin seal samas platsi kõrval olles ise Info Autosse - sealt öeldi, et jah see isend on siin õlivahetuses. No shit, taas.

Siiski olin ülioptimist ja peale 10 minutilist vaatamist oli selge, et tahan viia auto Info Autosse, sest see oli tõesti väliselt parim auto, mis ma viimaste kuude jooksul näinud olin. Enne Info Auto mainimist oli platsil ikka ehe mesimagus müügimehe jutt segu inglise, vene ja eesti keelest.

Ühesõnaga, kui hakkasin konkreetsemalt kokku leppima Info Auto aega, oli esimene küsimus aga "milleks, mjeil ju garanti 3 kjud mootorile ja käigukastile". Ajasin oma Info Auto juttu edasi ja kinnitasin, et üks-kaks viga ju täiesti normaalne (kasutatud auto ju) ja siis öeldi ok, teeme Info Auto asja ära. Kuid.... järgmine lause oli neilt hoopis "homme tullakse kell 9.00 autot vaatama", helistage kell 11.00.

Mis arvate, mis juhtus? Täna kell 11.00 helistasin. Uued huvilised olevat auto üle vaadanud ja teevad väidetavalt kusagil mingit "kontrolli". Väga ümmargune jutt. Öeldi, et helistage kahe tunni pärast. Kui hakkasin kahe tunni pärast uuesti helistama, vaatasin ennem auto24 portaali - kuulutus kadunud. Helistasin. Auto müüdud ja veel ümmargust juttu peale.

Eino iseenesest ju tore, et tuled 9300 eur-i sulas taskus ja ostad nelja tunniga auto ära. Tore, et selliseid rikkaid inimesi ka leidub.

Keep up the good work and cheers.

overture
Foorumlane
Postitusi: 12
Liitunud: 11 Juun 2012, 00:36

Re: V70 Pärnus, 136 kw (Media Auto), LMFAO

PostitusPostitas overture » 21 Sept 2012, 14:25

Käisin tegelikult samal platsil ka augustikuus ja siis oli seal päris lahe see, et Volvo-d olid kõik ühes reas, ca aastast 2002 kuni 2010. Ja kõigil oli läbisõit ühtlaselt vahemikus 150 000 kuni 190 000.

Võimas.

Kasutaja avatar
noah
Kõva postitaja
Postitusi: 155
Liitunud: 09 Juul 2010, 10:16
Asukoht: Ülemiste järve taga

Re: V70 Pärnus, 136 kw (Media Auto), LMFAO

PostitusPostitas noah » 21 Sept 2012, 18:07

njah, kui ma ei eksi siis mulle jäi see kamp vahele 200 või 300ooo maha kerimisega.

overture
Foorumlane
Postitusi: 12
Liitunud: 11 Juun 2012, 00:36

Re: V70 Pärnus, 136 kw (Media Auto), LMFAO

PostitusPostitas overture » 21 Sept 2012, 21:02

Tahtsin veel siia teemasse enda kolmanda postitusena lisada seda, et mulle tundub ikka täiesti uskumatu, et Tarbijakaitse ja muud institutsioonid tegelevad Eestis mingite tilu-lilu probleemidega (piima hind letil ja kassas erinev), kui samas mingid nahhaalsed tüübid (organiseeritud petturid) kotivad inimesi valdkonnas, kus kaotus kliendile võib halbade asjade kokkulangemisel hiljem olla tuhandeid kordi suurem.

volvowagen
Foorumlane
Postitusi: 95
Liitunud: 19 Mai 2012, 20:18

Re: V70 Pärnus, 136 kw (Media Auto), LMFAO

PostitusPostitas volvowagen » 04 Okt 2012, 21:27

overture kirjutas:Tahtsin veel siia teemasse enda kolmanda postitusena lisada seda, et mulle tundub ikka täiesti uskumatu, et Tarbijakaitse ja muud institutsioonid tegelevad Eestis mingite tilu-lilu probleemidega (piima hind letil ja kassas erinev), kui samas mingid nahhaalsed tüübid (organiseeritud petturid) kotivad inimesi valdkonnas, kus kaotus kliendile võib halbade asjade kokkulangemisel hiljem olla tuhandeid kordi suurem.


Niikaua kuni on lolle ja ahneid inimesi, süsteem toimib. Platsilt müüakse ju enamasti kas "otse saksast" või "eraisik-eraisik" autosid. Seega tarbijakaitsel pole juriidiliselt mingit alust sekkuda. (Mis muidugi ei tähenda seda, tarbijakaitse kui selline oleks mingi tõsiseltvõetav asutus ja tegeleks millegi muuga kui pseudoprobleemide, asendustegevuse ja muidu komakeppimisega).
Õnneks lollus ja ahnus on mõlemad täiesti ammendamatud ressursid ja nii need platsid elavadki. Väiksed vabad sularahad ja pisuke loomingulist raamatupidamist, sobivad seadusetõlgendused, tsipa paberitööd ja platsi nagu polekski olemas.... Laisemad lasevad ilmselt veel lohvkamalt, egas ükski ametnik niikuinii ju härjakaeltega autoärikate juurde midagi kontrollima julge tulla....
Aga saab ju "odavalt, väga heas korras, vähesõitnud auto".... Ja olemegi ringiga alguses tagasi....
IMHO

Asso91
Foorumlane
Postitusi: 49
Liitunud: 19 Juun 2011, 13:56

Re: V70 Pärnus, 136 kw (Media Auto), LMFAO

PostitusPostitas Asso91 » 05 Okt 2012, 12:33

Ma ei saa üldse aru , milleks see pood üldse eksisteerib.

Kevadel käisin seal ühte 2002a BMW 525d 'd vaatamas - miski BDX numbriga oli.
Helistasin, küsisin, et kas auto on platsil , pidi olema. Kogemata ütlesin, et ära käima pane, et tulen vaatama. No okei, 10 min hiljem olin kohal - vaatan , kapott lahti, täkud taha ja mootor töötab. No okei, küsin siis tüübi käest, et mis toimub, et ei lubanud ju käima panna. tuli vastus: "Aku olji tüüühi ". No juba tekkis kahtlus sisse, vaatasin siit-sealt ja mis siis lõpuks selgus - koopaääred puhta pahtlised + kapotialt miski teine värv. (99% tõenäosusega kuskil Leedu avarustes üles klopsitud) . Küsisin siis veel seda, et kust auto toodud on , tuli vastus : Jevrooopast .
Jätsin auto sinnapaika ja tulin ära, rohkem sinna poodi ei lähe.

Kasutaja avatar
HendrikS
Kreisi postitaja
Postitusi: 433
Liitunud: 16 Mai 2010, 18:11

Re: V70 Pärnus, 136 kw (Media Auto), LMFAO

PostitusPostitas HendrikS » 05 Okt 2012, 17:16

Pshhh, kerivad läbisõite, no räige üllatus ikka küll. Pane tähele, läbisõitu küsides ei ütle sulle ükski müügimees et läbisõit on või et läbi on sõitnud, vaid odomeetri näit on selline... bla bla bla. Seega pettust kui sellist ei eksisteeri. Iseasi on see kuidas välja keerutatakse ja kui poliitiliselt korrektseks jääb müügimees otseselt küsides, et kas keritud on ning mis läbisõiduks on.
Eks kasutatud auto ostmine on nii nagu ta on, peab lihtsalt endal kupu all olema midagigi.

Konkreetse platsi autod ning nii mõnegi teise platsi autod Pärnus tulevad Lätist ning Leedust, erandjuhul tuuakse mõni Saksa raibe ka. (samas on ka normaalseid kohti)

Igatahes, soovin edukat auto soetamist ning põhjalikku eelnevat kontrolli!!!


Terv,

Hendrik

tomsik6
Foorumlane
Postitusi: 55
Liitunud: 19 Apr 2007, 21:17
Asukoht: harjumaa kose alevik

Re: V70 Pärnus, 136 kw (Media Auto), LMFAO

PostitusPostitas tomsik6 » 02 Sept 2013, 13:54

Ostsin ise ka "avariivaba auto" media autost.Lasin infoautos üle vaadata ,koostati ilus nimekiri ,avariid ei tuvastatud ja läbisõidu kohta ei oskand nad ka midagi lisada.Koju sõites märkasin et rool viltu,ok,lasin autoasjas poistel ülevaadata .Seal öeldi kohe et paugu saanud auto.Amort kõver ja midagi veel.Kui tahtsin auto tagasi anda siis anti hinnast alla tublisti.Muidugi kõva kauplemise peale.Ühesõnaga saast pood Pärnus ja petised müüjad.Algul oli autos gps i pult ka aga hiljem avastasin kodus et pole pulti.
v40 1.9 85kw 2003 a. Müüdud.
V70 2.4 136kw 2006 a

python
Kõva postitaja
Postitusi: 200
Liitunud: 07 Jaan 2007, 17:02
Asukoht: Tallinn

Re: V70 Pärnus, 136 kw (Media Auto), LMFAO

PostitusPostitas python » 02 Sept 2013, 15:06

Oleks see 9300,. euri maksev prillikivi seal õige +400 tuhat läbisõiduga ei läheks keegi vist seda vaatama :D
Volvo C70 2,4T

erkkijogi
Foorumlane
Postitusi: 12
Liitunud: 05 Juul 2006, 23:16

Re: V70 Pärnus, 136 kw (Media Auto), LMFAO

PostitusPostitas erkkijogi » 31 Jaan 2014, 00:38

Muide, väga huvitav on see, et kui vaadata Media Auto kõiki kuulutusi Auto24, siis leiame kõikide autode, väljalase alates 2007.a.(isegi ühe 2005.a. isendi leidsin) ühe ja sama lause: Auto on väga heas korras!!! Üks omanik!!!
Kas tõesti :D Samas kui firma müüb autosid, siis mitte ühtegi müügis olevat autot ei leia ma käibemaksuga?

stalkerus
Foorumlane
Postitusi: 10
Liitunud: 17 Veebr 2012, 01:54

Re: V70 Pärnus, 136 kw (Media Auto), LMFAO

PostitusPostitas stalkerus » 15 Juun 2014, 22:18

Selle firma kaudu kunagi ka ostsin V70 takso. Muidugi tüüp rääkis, et Saksamaalt toodud, väga heas korras jne. Odoometri näit oli keeratud 150000 peale ja millegi pärast olid paberid autosse jäetud, kus oli kirjas, et viimasel hooldusel läbisõit oli 326000. Tegelik oli vist palju rohkem. Jätsin oma vana auto sissemaksuks ja mis ma näen - auto24-s juba on näha, et auto äsja Saksamaalt! Ühesõnaga ärge saage tünni selle petturiga!

Kasutaja avatar
omv
Kõva postitaja
Postitusi: 112
Liitunud: 21 Mai 2014, 20:27

Re: V70 Pärnus, 136 kw (Media Auto), LMFAO

PostitusPostitas omv » 28 Juun 2014, 10:28

Pole küll firmaga seotud, aga kuna kahtlust tundub tekitavat ka see, et keegi 9k euri sulas auto ära ostab, siis ma ei tea.
Kuna ka ise autode müügiga tegelen igapäevaselt, siis olen ka ligi 20 000euri maksva auto sulas ja tunniga maha müünud.
Mis seal imeliku siis on?

Muidugi tol korral paluti, et laseks kuu aega ilma ümberkirjutamata ringi sõita. :)

Kopajuht
Foorumlane
Postitusi: 33
Liitunud: 22 Juul 2014, 11:56

Re: V70 Pärnus, 136 kw (Media Auto), LMFAO

PostitusPostitas Kopajuht » 07 Aug 2014, 00:12

python kirjutas:Oleks see 9300,. euri maksev prillikivi seal õige +400 tuhat läbisõiduga ei läheks keegi vist seda vaatama :D


nu aga see ongi ju viga. ostetakse läbisõitu mitte autot. jah olen nõus, et erinevate km järel on ees ootamas erinevad hooldused.
kui kaoks rahva "huvi" väikese läbisõiduga autode vastu. kaoks ka kerimine.
vabandust OT pärast


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist