Hoiatus: Volvo XC70 2,4D5 2003 autod.ee, müüjaks Sampo Pank

"Kahtlase minevikuga"või siis "kahtlase kvaliteediga" Volvodest; just info nende isendite kohta, mida püütakse müüa väga korras auto pähe. Ka ebaausad müüjad ja müügi kohad. Volvo Club annab oma tagasihoidliku panuse ausale müügitegevusele.
Volvo on ju seda väärt ...

Moderaatorid: JaanKaer, Igor, Leho, vanapeer

Foorumi reeglid
Hea Foorumlane ja Foorumi Lugeja,

Antud alafoorumisse postitamine on avatud kõigile registreeritud kasutajatele, kuid oma postitust tehes mõtle alati läbi järgnevad punktid:
1) Kas see postitus on lugejale vajalik?
2) Kas selles postituses on selgelt aru saada, milline osa sellest on fantaasia ning milline osa sellest on faktid?
3) Süüdistuste välja ütlemise asemel oleks ju kindlasti kohasem püstitada loogiline arutelu lahenduste leidmiseks, millest kõik võiksid midagi õppida!


Palun arvestage et foorum kui avalik tahvel ei saa vastutada selle peale kirjutatud sõnumite eest, kuid vajadusel olge valmis ise nende eest seisma!
Kasutaja avatar
KalleK
Kõva postitaja
Postitusi: 117
Liitunud: 23 Nov 2008, 07:21
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Hoiatus: Volvo XC70 2,4D5 2003 autod.ee, müüjaks Sampo Pank

PostitusPostitas KalleK » 22 Dets 2009, 13:10

Nii Volvomehed, hoiatan ühe isendi eest, Eesti reg. nr. 850TFT, kuulutus asub siin.

PiltPiltPilt
Vead:

* Tagasild ei tööta. Auto on hetkeseisus esiveoline sisuliselt.

* Vahekast lekib õli, mis seal sees toimub on teadmata, aga väga palju seda õli seal sees ei pidanud olema ja kui kaua ta nii on olnud ja mis tagajärjed sellel on, on samuti teadmata. (võimalik seotus esimese punktiga).

* Käsipidur ei tööta üldse, võimalik, et mehhanism eemaldatud rummu seest, sest trossid terved.

* ABS ja stabiilsuskontroll ei tööta

* Vasakpoolne pooltelje polt on puudu, kui rattad välja keerata ja gaasi anda jookseb pooltelg nuudist välja suure tõenäosusega. (Võimalik seotus ABS-i failurega.

* Tulede lüliti ei toimi korrektselt

* Kogu kelladeplokk on kahtlane, erinevad märgutulede veakoodid, süttivad kohati nagu jumal juhatab (info auto pakkus lahenduseks uut näidikuplokki, ~20 000).

* Käigukasti õli on must (Kasti tööd ei olnud võimalik kontrollida, kuna linnakiiruselgi proovisõidu võimalust ei ole, maanteest rääkimata).

* Ühe esitule klaas katki

* Roolipealsed nupud ei tööta

* Ühe esitule kojamehe mootor ei tööta, samuti ka tagaklaasi kojamehe oma.

* Stange kinnitused katki või valesti kokku pandud (servad irvakil).

* Hunnik muid pisivigu, osaliselt küll seismisest tekkinud, a la roostes pidurikettad, läbi olevad õõtsapuksid, mootoripadi jne.. aga neid ma ei pea oluliseks mainida.

Ühesõnaga, hooldamata peldik, eks olin ise loll, et antud masina peale aega ja raha raiskasin, noh mootor käis ilusti ja välimus tundus päris kobe, läbisõit samuti ilmselt õige, seetõttu sai ta esindusse kontrolli ka veetud. autod.ee müügimehed on muidu viisakad ja asjaajamine korrektne, kuid nad lihtsalt ei ole kursis, mis parsad pank sinna müügiks on saatnud. Või ajan ma midagi utoopilist taga? Ma muidu austan Sampo panka, siiani nendega ainult meeldivad kogemused, aga praegu tunnen küll, et olen veidi üle saanud aja ja rahaga, mis selle auto kontrolli alla matsin. Mis nelikveoline auto see on, millel tagasildki ei tööta. Minu praegune 94. aasta 850 on igatahes hulga paremas korras tehniliselt.
Häiriv on ka see, et antud masin jätkuvalt müügis järgmisi lolle ootamas, kuigi oma arust tegin selgeks pangale, mida ma asjast arvan. Ju siis see tagastatud liisinguautode müük ongi ehitatud inimeste teadmatuse või hea usu printisiibile. Kui tahad kontrollida midagi, siis maksa ja kui tuleb välja, et täku asemel on ära ruunatud eesel, on oma viga, et kohe aru ei saanud.
Ilusaid pühi ja hästi hooldatud autosid soovides,
Kalle
Viimati muutis KalleK, 22 Dets 2009, 20:58, muudetud 5 korda kokku.
Volvo V70 2,4 D5 AWD 2005
Nissan Patrol 2,8 TD Y60 1997

Kasutaja avatar
vanapeer
Foorumi veteran
Postitusi: 6781
Liitunud: 02 Juul 2005, 01:31
Asukoht: valges majakeses mere ääres
Kontakt:

PostitusPostitas vanapeer » 22 Dets 2009, 13:23

Täname, et meiega infot jagasid. Ei märka siin sellist asja tihti, kui keegi oma raha eest tehtud esinduse kontrolli tulemused välja paneb.
:unibrow:

Kasutaja avatar
KalleK
Kõva postitaja
Postitusi: 117
Liitunud: 23 Nov 2008, 07:21
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

PostitusPostitas KalleK » 22 Dets 2009, 13:29

Pole tänu väärt, jõuluaeg ikkagi ja soovigem head üksteisele :D .
Raha tagasi nagunii ei saa, olgu siis vähemalt võimalikult paljudel kasu sellest investeeringust.
Volvo V70 2,4 D5 AWD 2005
Nissan Patrol 2,8 TD Y60 1997

arny
Foorumi veteran
Postitusi: 1427
Liitunud: 02 Apr 2006, 09:53
Asukoht: tartu
Kontakt:

PostitusPostitas arny » 22 Dets 2009, 17:09

tartus üks ostis endale v70 70000.- ja läks siis IA ja sai teada, et auto vajab remonti 70000.- eest. Nii et au ja uhkus see eesti auto müük.

Kasutaja avatar
KalleK
Kõva postitaja
Postitusi: 117
Liitunud: 23 Nov 2008, 07:21
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

PostitusPostitas KalleK » 22 Dets 2009, 17:22

V70-tega disladega see jama, et KÕIK on taksod, mida siia maale müüki tuuakse, olen ka neid uurimas-puurimas käinud. Esimene tunnus, et Kinetic pakett (kõige lahjem), samas nahksisu ikkagi. Enamasti on teatud nurga all näha ka kleepsu jälg kunde pool armatuuril. Kusjuures mõni näeb ikka üllatavalt viisakas välja peale poole milli läbimist ja odokal ilutsev 150 000 ei tundu üldse ebareaalne masinat vaadates, seega hea vastupidav auto kui leiaks korraliku. Mõni mitte-takso on ka ette jäänud, aga siis jälle nagu rusikareegel, et tegemist on lõunamaalaselega, ehk ilma istmesoojenduste ja gerota variant, mida mina isiklikult endale istumise alla ei sooviks.
Volvo V70 2,4 D5 AWD 2005
Nissan Patrol 2,8 TD Y60 1997

p-4
Uustulnukas
Postitusi: 1
Liitunud: 28 Dets 2009, 22:54

Re: Hoiatus: Volvo XC70 2,4D5 2003 autod.ee, müüjaks Sampo P

PostitusPostitas p-4 » 28 Dets 2009, 23:11

KalleK kirjutas:Nii Volvomehed, hoiatan ühe isendi eest, Eesti reg. nr. 850TFT, kuulutus asub siin.

PiltPiltPilt
Vead:

* Tagasild ei tööta. Auto on hetkeseisus esiveoline sisuliselt.

* Vahekast lekib õli, mis seal sees toimub on teadmata, aga väga palju seda õli seal sees ei pidanud olema ja kui kaua ta nii on olnud ja mis tagajärjed sellel on, on samuti teadmata. (võimalik seotus esimese punktiga).

* Käsipidur ei tööta üldse, võimalik, et mehhanism eemaldatud rummu seest, sest trossid terved.

* ABS ja stabiilsuskontroll ei tööta

* Vasakpoolne pooltelje polt on puudu, kui rattad välja keerata ja gaasi anda jookseb pooltelg nuudist välja suure tõenäosusega. (Võimalik seotus ABS-i failurega.

* Tulede lüliti ei toimi korrektselt

* Kogu kelladeplokk on kahtlane, erinevad märgutulede veakoodid, süttivad kohati nagu jumal juhatab (info auto pakkus lahenduseks uut näidikuplokki, ~20 000).

* Käigukasti õli on must (Kasti tööd ei olnud võimalik kontrollida, kuna linnakiiruselgi proovisõidu võimalust ei ole, maanteest rääkimata).

* Ühe esitule klaas katki

* Roolipealsed nupud ei tööta

* Ühe esitule kojamehe mootor ei tööta, samuti ka tagaklaasi kojamehe oma.

* Stange kinnitused katki või valesti kokku pandud (servad irvakil).

* Hunnik muid pisivigu, osaliselt küll seismisest tekkinud, a la roostes pidurikettad, läbi olevad õõtsapuksid, mootoripadi jne.. aga neid ma ei pea oluliseks mainida.

Ühesõnaga, hooldamata peldik, eks olin ise loll, et antud masina peale aega ja raha raiskasin, noh mootor käis ilusti ja välimus tundus päris kobe, läbisõit samuti ilmselt õige, seetõttu sai ta esindusse kontrolli ka veetud. autod.ee müügimehed on muidu viisakad ja asjaajamine korrektne, kuid nad lihtsalt ei ole kursis, mis parsad pank sinna müügiks on saatnud. Või ajan ma midagi utoopilist taga? Ma muidu austan Sampo panka, siiani nendega ainult meeldivad kogemused, aga praegu tunnen küll, et olen veidi üle saanud aja ja rahaga, mis selle auto kontrolli alla matsin. Mis nelikveoline auto see on, millel tagasildki ei tööta. Minu praegune 94. aasta 850 on igatahes hulga paremas korras tehniliselt.
Häiriv on ka see, et antud masin jätkuvalt müügis järgmisi lolle ootamas, kuigi oma arust tegin selgeks pangale, mida ma asjast arvan. Ju siis see tagastatud liisinguautode müük ongi ehitatud inimeste teadmatuse või hea usu printisiibile. Kui tahad kontrollida midagi, siis maksa ja kui tuleb välja, et täku asemel on ära ruunatud eesel, on oma viga, et kohe aru ei saanud.
Ilusaid pühi ja hästi hooldatud autosid soovides,
Kalle



Lisaks veel omaltpoolt i tääpi :Lkf päring andis sellise tulemi! 850TFT
Kannatanu 16.11.2007
kajusumma 14660.00 krooni (936.34 eur)
väike kõks aga siiski :)

Habe
Kõva postitaja
Postitusi: 161
Liitunud: 22 Mär 2009, 11:58
Asukoht: Tarvastu

v70

PostitusPostitas Habe » 29 Dets 2009, 01:03

see väike "kõks" võibki olla, et stange on kiivas.
460 1,7 B muuseumis
2XS40 R.I.P.
3XV40 R.I.P.
S80 2,4
V70 2,4

Kasutaja avatar
KalleK
Kõva postitaja
Postitusi: 117
Liitunud: 23 Nov 2008, 07:21
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

PostitusPostitas KalleK » 29 Dets 2009, 09:14

See kõks oli teada minulgi ja antud asi remonditi Info Autos, seega võib arvata, et korralikult. Stange kiivas otseselt ei olnud, aga need kõrvad äärtest lahti, tõenäoliselt valesti kokku pandud lihtsalt.
Volvo V70 2,4 D5 AWD 2005
Nissan Patrol 2,8 TD Y60 1997


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist