kenerich - S80 2.0T

Forum Members Cars

Moderaatorid: 760GLE, Igor, bronec

Kasutaja avatar
kenerich
Uustulnukas
Postitusi: 1
Liitunud: 11 Juul 2023, 10:36

kenerich - S80 2.0T

PostitusPostitas kenerich » 11 Juul 2023, 11:46

2023. aasta jaanuaris sain ametlikult juhtimisõiguse ning tuhin auto osta oli suur. Olen olnud väiksest saati tulihingeline BMW fänn ning nagu ikka suuremal osal minusugustel noortel kuttidel on unistuste esimene auto BMW - ei saand olla ka mina erand :D Esimeseks autoks BMW osta oli minu jaoks juba kinnisidee.

Nüüd aega edasi kerides, olen äsja soetanud endale 2000. aasta Volvo S80. Auto tegi huvitavaks minujaoks selle mootor, R5 2.0T ATM, sest sellise mootoriga isendit kuskil müügis ei olnud - tundus mulle eriline ning haruldane. Kas asjad just nii on, ma ausalt ei tea. Äkki on niivõrd halb ning niru mootor, et selliseid enam ei sõidagi? Loodan, et mitte...

Tegu ei ole perfektse autoga - põleb mootori tuli kirjaga "EMISSIONEN WART ERFODERL" (tegu on Saksamaalt toodud isendiga) - tundub, et auto imelikult ei käitu ning sõitu ei sega. Kole armatuurile vaadata lihtsalt :D Teiseks mureks on "põrin" armatuuri tagant, mis hakkab pihta kui uksed lahti teha ning autosse istuda (isegi süüdet ei pea sisse panema) ning lõppeb mõnda aega pärast auto välja suretamist. Kas see peabki nii olema?

Millest antud vead tulla võivad?

Natukene ka plaanidest pärast ülaltoodud vigade likvideerimist. Olen uueaja laps ning ülesse kasvanud erinevate arvutimängudega, nt Need For Speed. Arvatavasti sealt on mulle külge jäänud ka tuunimispisik (eelkõige välimiselt) :D

Pre-Facelift -> Facelift: Kuna minu auto on pre-facelift, siis hakkasin uurima, millised need faceliftitud mudelid välja näevad ja pean tõdema, et mulle välimuselt vast meeldib facelift rohkem (va tagatuled). Faceliftitud mudelite puhul eelkõige meeldivadki mulle nende värvitud liistud külgedel ning stangedel. Kas stangede puhul on antud liistud eraldiseisvad ning nende swapimine lihtne või mõtekam facelift stanged hankida? Või kas nn "facelift swap" on üldse teostatav ilma suurema vaevata?

Kokkuvõtteks peaks ütlema, et olen väga rahul - tegu mugava ning väleda autoga. Esimeseks autoks on rohkem, kui küll - eks see BMW ka kunagi tuleb :D

Pildid:
Pilt

Pilt
2000 Volvo S80 2.0T

Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 22 külalist