usku: Volvo 360 2,0 1988

Forum Members Cars

Moderaatorid: 760GLE, Igor, bronec

Kasutaja avatar
ch
Foorumlane
Postitusi: 39
Liitunud: 13 Mär 2006, 15:03
Asukoht: Kiisa / Tallinn
Kontakt:

PostitusPostitas ch » 20 Dets 2006, 18:13

mul lihtsalt seisab garaazis üks 360 mille peab juppideks lõikama, mootori osi pole vaja?
[b]Valmistan mööblit täispuidust[/b]

360WRC
Uustulnukas
Postitusi: 5
Liitunud: 01 Dets 2006, 11:09
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas 360WRC » 20 Dets 2006, 22:23

ch kirjutas:mul lihtsalt seisab garaazis üks 360 mille peab juppideks lõikama, mootori osi pole vaja?


Räägi mis aasta ja kas tuled asjad on terved ja mis seisus ntx esitiivad ? ja mis Sa selliste käibeosade eest tahad ?

Kasutaja avatar
ch
Foorumlane
Postitusi: 39
Liitunud: 13 Mär 2006, 15:03
Asukoht: Kiisa / Tallinn
Kontakt:

PostitusPostitas ch » 20 Dets 2006, 22:30

1986 sedaan 360, juhipoolne esiots katki, kõrvalistujapoolne ots korras (tiiva äära on roostes).
tagaots kah täitsa korras, uksed enamvähem, peale esiklaasi kah kõik ülejäänud terved.
[b]Valmistan mööblit täispuidust[/b]

usku
Foorumlane
Postitusi: 20
Liitunud: 24 Apr 2006, 18:18
Asukoht: Tallinn/Tartu
Kontakt:

PostitusPostitas usku » 21 Dets 2006, 08:31

tegelt oleks vaja ka väljalaskekollet ja sumpsi esimest otsa :) kus sul see volvo seisab, tulen viskan pilgu peale! asun haabersti-õismäe-tabasalu liini peal.

Kasutaja avatar
ch
Foorumlane
Postitusi: 39
Liitunud: 13 Mär 2006, 15:03
Asukoht: Kiisa / Tallinn
Kontakt:

PostitusPostitas ch » 21 Dets 2006, 10:29

väljalaskekollektor on ok aga ülejäänd on päris läbi roostetand, kui ma õieti mäletan. auto ise asub männikul.
telefon 53674702
[b]Valmistan mööblit täispuidust[/b]

supp
Foorumi veteran
Postitusi: 7286
Liitunud: 04 Nov 2006, 19:06
Asukoht: TALLINN

PostitusPostitas supp » 24 Dets 2006, 13:02

männikul märteni usa autode romulas vedleles ka 360, kui seall alles on saad sealt äkki midagi poolmuidu
asümeetriline 240
"LY on libu" 343 cvt
pe..se räägin ainult NMT telefoniga kui levi on
"this is small step for man, but big step for volvo 343"
alfa on ka volvo

usku
Foorumlane
Postitusi: 20
Liitunud: 24 Apr 2006, 18:18
Asukoht: Tallinn/Tartu
Kontakt:

PostitusPostitas usku » 25 Dets 2006, 22:54

kas keegi teab, kui suure velje talle ilma probleemideta alla lükata saab?

Kasutaja avatar
ch
Foorumlane
Postitusi: 39
Liitunud: 13 Mär 2006, 15:03
Asukoht: Kiisa / Tallinn
Kontakt:

PostitusPostitas ch » 25 Dets 2006, 23:03

nii palju kui ma lugend olen siis 15tolli 195/55 peaks ära mahtuma ilusti, suurema kohta tea. suuremat/madalamat pole eesti teedel tegelikult nagunii vaja:)
EDIT: aga samas peab vedrustus jäik olema, mul käib praegu kiiresti suurtest aukudest läbi sõites 155/75 R13 koopasse :lol: :lol:
[b]Valmistan mööblit täispuidust[/b]

usku
Foorumlane
Postitusi: 20
Liitunud: 24 Apr 2006, 18:18
Asukoht: Tallinn/Tartu
Kontakt:

PostitusPostitas usku » 15 Jaan 2007, 18:39

heh, VIN-koodi järgi on tegemist hoopis 340'ga. vat siis.

talverehvide saamine lükkus natuke edasi, sest inimene polnud kohal sel nädalavahetusel. seega seisab auto endiselt ja õnnetult Tartus. kas keegi tartust mulle mõneks nädalaks AS EP poolt aksepteeritavaid talverattaid laenaks?

vahepeal on autoga toimunud ainult nii palju, et salong kukkus sajaga hallitama ning lisaks mükoloogiahuviliste rõõmule olid ka teatav floora ja fauna koha leidnud väljaspool - kassid auto all ja puuoksad katusel-kapotil. eks need suured vihmad ja pikk seismine mõjuvad hallitust soodustavalt. lasin ta kenasti soojaks, lükkasin lume maha ja vaatasin teda niisama. salong tekitasin lausa sauna ning vähemalt selleks korraks sai niiskuse välja; ilmselt tuleb katuseluugi vahelt mingi niiskus sisse. aga see pole kindlasti suurim probleem.

samas avastasin, et :
* juhiukse hinge tiftid on täitsa läbi - kellel pakkuda, siis teha seda NÜÜD
* salongivent jäi nr 3 peale keerates äkki vait, kui 2 peale tagasi keerasin, siis mingi mõne minuti pärast hakkas jälle tööle - teab keegi, milles asi?
* kuni mootor pole täielikult soojaks saanud, on tühikäigu pöörded liiga madalad. pärast käivitamist ca 30 sek on pöörded kõrged, siis laseb madalaks ja siis on nad liiga madalad - üsna väljasuremise äärel ja käib väga vaevaliselt (enne oli samamoodi). pärast pooletunnist käiamist olid pöörded korras ning kõik oli kena. kõrgendatud pööretel laulab igas asendis väga hästi! ilmselt aitab siiski tavaline hooldus...
* keegi on maki juhtmetega ...... teinud. pärast mõningast sahistamist maki augu kaudu otsustasin aku igaks juhuks maha võtta kui jälle pikemaks seisma jääb :)
* ta on ikka hullult kole, aga teisest küljest on auto keretööd ainus, mida ma veel teinud pole ja ilmade soojenedes annan ma oma käppadele ning volvo kerele isuga hagu.

sellised volvolood selles esmaspäevaõhtus

Kasutaja avatar
ch
Foorumlane
Postitusi: 39
Liitunud: 13 Mär 2006, 15:03
Asukoht: Kiisa / Tallinn
Kontakt:

PostitusPostitas ch » 16 Jaan 2007, 10:09

mul peale süüte reguleerimist võtab kolmandiku võrra vähem kütust. enne podises ja turtsus ja edasi ei käind üldse, nüüd aga on lausa rõõm sõita :evil:
[b]Valmistan mööblit täispuidust[/b]

Kasutaja avatar
taavi
Foorumi veteran
Postitusi: 4028
Liitunud: 12 Veebr 2006, 13:50
Asukoht: Kuressaare

PostitusPostitas taavi » 16 Jaan 2007, 22:25



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline