Müügikuulutused

Ettepanekud, probleemid

Moderaatorid: Henn, Leho

Kasutaja avatar
Iceman
Foorumi veteran
Postitusi: 4311
Liitunud: 20 Apr 2006, 09:47
Asukoht: Metsas

PostitusPostitas Iceman » 30 Juul 2009, 14:15

Minu poolest väga hea. Last ostuhuvilised võtavad ühendust müüjaga läbi PS või telefoni. Kuid siiski üks aga. Näiteks mul on terve pikk nimekiri müügi teema all mida ma müün, hea küll saan esimest posti muuta, et mis müüdud jne... aga müügi teemas ju mida rohkem uusi müügikuulutusi peale tuleb, seda kaugemale olemasolev kuulutus liigub. Ühesõnaga kui ma saan ainult esimest posti update´ida, siis mingi aeg ju ikkagi mu kuulutus kaob müügi teema alt ära. Mis ma pean siis hakkama uuesti oma müügiteemat trükkima jälle, kui ta seal müügi teema 3lk lõpus ära kaob? See on ju veits läbimõtlematu praegu või mis? :?

Kasutaja avatar
yugo
Bock on õlu
Postitusi: 551
Liitunud: 30 Mai 2007, 14:02
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas yugo » 30 Juul 2009, 15:36

Kui on ainult üks postitus teemas ja seda aeg-ajalt muuta (kasvõi up-ida), siis peaks ta ikka ju ettepoole tulema. Või eksin siinkohal mina?

Kasutaja avatar
vanapeer
Foorumi veteran
Postitusi: 6781
Liitunud: 02 Juul 2005, 01:31
Asukoht: valges majakeses mere ääres
Kontakt:

PostitusPostitas vanapeer » 30 Juul 2009, 16:33

Posti muutmine ei liiguta teemat ettepoole.
:unibrow:

Kasutaja avatar
-kj-
Foorumi veteran
Postitusi: 2356
Liitunud: 27 Okt 2007, 16:22
Asukoht: Jüri

PostitusPostitas -kj- » 30 Juul 2009, 16:36

Eelmise saab ära kustutada, ja uue kirjutada

supp
Foorumi veteran
Postitusi: 7286
Liitunud: 04 Nov 2006, 19:06
Asukoht: TALLINN

PostitusPostitas supp » 30 Juul 2009, 16:36

võib ju teha võiamlikuks uppimise, mitte tihedamini kui kord nädalas, suuremjagu foorumites on muidugi kuulutustele postide lisamine keelatud ja pole mingit kisa kuulda, et keegi oma asju müüdud ei saa. Ma pidasin ka silmas seda, et väga palju selliseid asju ei tekiks kus liitutaks foorumiga ainult selleks, et mingit toodet reklaamida (nagu see õlleankru teema oli)
PS vanap. võiks oma koera pilte kodus raamida, mitte igasse foorumi teemasse toppida
asümeetriline 240
"LY on libu" 343 cvt
pe..se räägin ainult NMT telefoniga kui levi on
"this is small step for man, but big step for volvo 343"
alfa on ka volvo

sullivanmike

PostitusPostitas sullivanmike » 17 Okt 2009, 18:33

Mkey, tegite prügikasti. Kas neid kuulutusi mis sinna saadetakse ei peaks neid seal kuidagi piirama või postitusi kärpima. Näiteks kui saadetakse sinna a24 link, siis võiks lõpust midagi ära kustutada, et see ei toimiks. Hetkel on ju selline situatsioon , et on kaks müügi kohta. Seal prügikastis müüd oma kuulutust ju vabalt edasi ja miks peaks siis autor viitsima seda parandada :D

Kasutaja avatar
kaak
Jupp traati ja väljamaa näpitsad
Postitusi: 1004
Liitunud: 23 Jaan 2007, 16:39
Asukoht: Tartu
Kontakt:

PostitusPostitas kaak » 17 Okt 2009, 23:03

niikaua, kuni uue kuulutuse tegemine on suur lahter kuhu saab igast kakat kokku kirjutada ilma, et see läbiks mingisugusegi tehnilise kontrolli, on ka sama probleem püsiv.
kui nüüd Härrad moderaatorid ja suured pealikud võtaksid julguse kokku ja telliksid kasutajalt hobobne http://www.volvofotod.pri.ee/volvoclubfoorum/profile.php?mode=viewprofile&u=2365 või kelleltki teiselt väikse koodijupi, mille alusel siis müügikuulutuse tegemine oleks blankettstiilis lahtrite täitmine- siis seda ma nimetaksin progressiks.
praegu aga täielik vastu seina pea peksmine- ükski uus liige ei loe tingimusigi enne kui pole juba 10 tema teemat kustutatud.
muidugi kui teile meeldib see meeletu modereerimine siis aga tuld!


ja ärge öelge et probleem on rahas- tehke väike kogumiskast ja konkreetsed summad- küll meie leiame ka mõne õlle ja volvojupi kõrvalt selle väikese abiraha kommuuni jaoks.
1800s T5
e36 T5

Kasutaja avatar
Volli
Foorumi veteran
Postitusi: 1380
Liitunud: 01 Juun 2007, 21:05
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

PostitusPostitas Volli » 27 Okt 2009, 22:21

Tahtsin siin küsimust esitada aga :[i]Vabandame, aga ainult moderaatorid saavad siin alafoorumis postitstele vastata.[/i]. Kuidas saaks postitada , või modeks ?
V70 97 , S60 01, S70 98

Kasutaja avatar
760GLE
Volvo Club liige
Postitusi: 691
Liitunud: 17 Juun 2005, 07:20
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas 760GLE » 27 Okt 2009, 23:42

Volli kirjutas:Tahtsin siin küsimust esitada aga :[i]Vabandame, aga ainult moderaatorid saavad siin alafoorumis postitstele vastata.[/i]. Kuidas saaks postitada , või modeks ?

Sellised nupud -> Pilt Pilt
Ja isegi telefoni number on tal kirjas
:wink:
Sten
5 245 17kolm

Kasutaja avatar
Volli
Foorumi veteran
Postitusi: 1380
Liitunud: 01 Juun 2007, 21:05
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

PostitusPostitas Volli » 28 Okt 2009, 00:26

Aaa , selge , mingi uus kord , allun , ja saan asjad aetud 8) . Natuke eba ainlt tundub , esiti ...
V70 97 , S60 01, S70 98


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist