Mis võiks olla siinseid foorumlasi ühendav idee/mõte?

Ettepanekud, probleemid

Moderaatorid: Henn, Leho

jansatrt
Kõva postitaja
Postitusi: 248
Liitunud: 20 Veebr 2010, 12:25

Re:

PostitusPostitas jansatrt » 16 Aug 2010, 12:59

smargus kirjutas:
simpson005 kirjutas:kui võrrelda saabikatega siis jah, seal karatakse kõigepealt turja ja siis arutatakse hoopis omasid teemasid sinu kirja all :D

vähemalt sellised olid oma kogemused saabi omades ja seal foorumis suheldes :D


Sinu arvamus Saabi foorumist ei ole minu arvates õige. Olen ise Saabneti liige ja pean ütlema, et foorum on väga asjalik ja samas osatakse ka sõbralikult nöökida, keegi ei saa pahaseks. Mõtetut loba ajada - usun et selleks pole ükski automargi foorum loodud või mis?

Aga see selleks. Olen pidev lugeja siinses foorumis ja pean tõdema, et natuke kesine valik on siin vajalike spetsialistide õpetustest/kommentaaridest ja vähe on ka tehnilist laadi infot. Pean muidugi eelkõige silmas oma auto ehk V70n kohta käivat infot.
Olen korduvalt mõelnud, et kas siinset foorumit ka mõni Autoviva inimene külastab ja siin vastab või mõni pädevam IA inimene.
Tegelt ongi puudu just sellisest faktidele põhinevast jutust, mis aitab omanikul veelgi paremini tundma õppida oma auto hingeelu.

Usun et nii mõnigi teist, kes omate uuemaid mudeleid (siin ma ei soovi kedagi solvata ega väita et minu auto on teiste omast värskem), sooviks lugeda, arutada, ümberlükata, kinnitada asju, mis puudutavad just alates 2000 ja ülespoole käivate autode kohta. :)

tead uuemad mudelid on kuni 5 aastat vanad autod, 10 aastat vana auto ei ole enam uuem, nii mõnigi nendest on juba 500+kkm läbi sõitnud
58158239

Kasutaja avatar
lambda
Kreisi postitaja
Postitusi: 415
Liitunud: 17 Juun 2005, 07:29
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Mis võiks olla siinseid foorumlasi ühendav idee/mõte?

PostitusPostitas lambda » 16 Aug 2010, 20:07

Hm? Tõesti on spetsidest tsipa puudu seda annab tunda küll, aga ma tean enda kogemustest et IA küll ei ole nii pädevat venda kes suudaks mõne komplikatsiooni niimoodi lahendada, et ta kogu mootorit ümber ei viskaks. Olen ise seal töödanud ja häid mehi seal enam pole mõned üksikud on aga nemad ei käi forumis ja selle ka ei kirjuta siia midagi. Üldse on vaja uut volvo hooldust eestisse et lõpetada see monopol mida peetakse lihtsalt pole valikut kuhu minna. Volvosi on ju piisavalt palju?

Kes tahab infi küsigu ma aitan hea meelega ja saame lahenduse.
Clakson isegi omab Volvot mida siin veel lisada.

kuusetaat
Foorumlane
Postitusi: 47
Liitunud: 16 Aug 2009, 14:41

Re: Mis võiks olla siinseid foorumlasi ühendav idee/mõte?

PostitusPostitas kuusetaat » 30 Okt 2010, 10:26

Siin kohal võiks ka teha teema nagu, et volvo omanikud oleks ka liikluses teistele eeskujuks ja kleebistel oleksid kah sellised liikluses üksteise mõistmisele üleskutsuvad laused. Praegune toorutsemine ja nahhaalsus liikluses ajab liiga sageli vanduma. Siin on muidugi paar jama, sest volvo ostmisel ju keegi ei tea kas selle uus omanik on liiklusmaniakk või ei. Selle kohta võiks isegi foorumis teha oma lahter olla kuhu viisakad foorumlased saaksid teavitada ebasündsatest juhtumistest volvodega, sest on kahju vaadata kui mingid nõmedikud volvo head mainet oma rullnoklusega rüvetavad.

kuusetaat
Foorumlane
Postitusi: 47
Liitunud: 16 Aug 2009, 14:41

Re: Mis võiks olla siinseid foorumlasi ühendav idee/mõte?

PostitusPostitas kuusetaat » 30 Okt 2010, 10:35

Lambdaga täitsa ühel meelel, et eestisse võiks tulla uus volvo esindus, kus oleks norm meistrid ja suhtumine klienti kui volvo omanikku, mitte kui rahakotti. Olen kuulnud teatud esindustest, kus klient saab näiteks auto teenindusse viies sealt suurema probleemi puhul asendus auto, samuti võiks olla näiteks foorumlastele esinduse hinnad käibemaksu vabad ja üldse on eestis kummaline, et pigem saad soodustust ja hea pakkumise mõnest lammarist kui oma automargi esindusest.

Kasutaja avatar
ants
Foorumi veteran
Postitusi: 4757
Liitunud: 17 Juun 2005, 17:15
Asukoht: Kunda taga metsas 5111459

Re: Mis võiks olla siinseid foorumlasi ühendav idee/mõte?

PostitusPostitas ants » 30 Okt 2010, 11:20

Kuule "kuusetaat", osta "Volvo" Info Autolt ära, leia sinna need "norm meistrid", kes hetkel piiri taga,
suhtu siis minusse kui Volvo omanikku mitte kui rahakotti (raha mul ei ole), hindadest ma ei räägigi,
need ju olematud...

Unistada ju võib :D
745 GL ´91; LR90 ´87.

Kasutaja avatar
torms
Foorumi veteran
Postitusi: 2305
Liitunud: 22 Juul 2009, 19:40
Asukoht: Jüri
Kontakt:

Re: Mis võiks olla siinseid foorumlasi ühendav idee/mõte?

PostitusPostitas torms » 30 Okt 2010, 12:58

kuusetaat kirjutas:Lambdaga täitsa ühel meelel, et eestisse võiks tulla uus volvo esindus, kus oleks norm meistrid ja suhtumine klienti kui volvo omanikku, mitte kui rahakotti. Olen kuulnud teatud esindustest, kus klient saab näiteks auto teenindusse viies sealt suurema probleemi puhul asendus auto, samuti võiks olla näiteks foorumlastele esinduse hinnad käibemaksu vabad ja üldse on eestis kummaline, et pigem saad soodustust ja hea pakkumise mõnest lammarist kui oma automargi esindusest.

Krt isa ostis volvo mis oli enne asendusauto volvo.
Poleerin läigestan vahatan

kuusetaat
Foorumlane
Postitusi: 47
Liitunud: 16 Aug 2009, 14:41

Re: Mis võiks olla siinseid foorumlasi ühendav idee/mõte?

PostitusPostitas kuusetaat » 30 Okt 2010, 14:01

Võibolla saadi valesti aru, aga lihtsalt teenindus kultuurist, oli sõbral miski 2000 mondeo, ford fordiks, oli probleem mootoriga ja läks siis esindusse, kus lubati uus mootor 30 000 tuhande eest peale panna, karantii küsimise peale öeldi, et ei anna, selline asi paneb mõtlema. Aga tühja sellest vaidlusest pealkiri oli midagi muud ja kui seda juhtuvad lugema ka need kes teenindustes asju organiseerivad siis ehk mõtlemisainet neile, nagu miks on margi teeninduses töötund oma margile kallim kui võõras teeninduses.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 12 külalist