Mure foorumi pärast

Ettepanekud, probleemid

Moderaatorid: Henn, Leho

sullivanmike

Mure foorumi pärast

PostitusPostitas sullivanmike » 08 Nov 2007, 20:46

Volvo Club, deejay??? Klge, mul on tunne, et meil polegi siin kedagi kes tõsiselt tegeleks foorumi korrastamisega. Anarhia? Midagi tuleks ikkagi konkreetselt ette võtta. 760GLE kunagi väga ammu siin vist proovis midagi, aga ta andis vist alla mul jäi tunne. Samas mode staatus on talle jäänud. Uku17, mis ülesanded sulle on määratud? nautic???

Kasutaja avatar
Romm
Foorumi veteran
Postitusi: 2455
Liitunud: 05 Apr 2007, 10:32
Asukoht: rae vald,jüri lähedal
Kontakt:

PostitusPostitas Romm » 08 Nov 2007, 22:31

asi võiks jah jagatud olla:/
940 91a.
Volvo Amazon 62a.
Bmw 540i 99a.

Kasutaja avatar
vanapeer
Foorumi veteran
Postitusi: 6781
Liitunud: 02 Juul 2005, 01:31
Asukoht: valges majakeses mere ääres
Kontakt:

PostitusPostitas vanapeer » 08 Nov 2007, 22:36

Võib ka uusi adminne määrata, kui vana ei viitsi enam. Kaua sa jõuad.
:unibrow:

Kasutaja avatar
Volvo Club
Volvo Club liige
Postitusi: 1122
Liitunud: 15 Juun 2005, 21:12
Asukoht: Tallinn / Jüri
Kontakt:

PostitusPostitas Volvo Club » 08 Nov 2007, 22:37

Pakume sulle seda üllast ametit.

Siiani on saanud võidelda spämmirobotitega, foorumis täielikult korra eirajatega.
Kasutajatel on alati võimalus konkreetsed rikkumised, sõimamised adminnidele teada anda. Me ei pea kõiki postitusi läbi lugema, selleks puudub aeg ja isiklik vajadus. Mis väga on häirinud on ka korrastatud.
Eks see seltskond kujunda ka foorumi mainet. Iga üks peab tegema endas auditi ja ise muutuma, siis muutb ka ümbritsev.
Siin oli teema müügi kuulutustesse postituste tegemise osas, ühed - keelame postituste tegemise, teised - las ollakommenteerimise võimalus. Keda kuulata, kelle soove täita.
Foorumit on laiendatud. Vaadake "Foorumi liikmete autod" alafoorumit. Palju seal on kasulikku infot, palju müra.
Nii et kes soovib hakata kustutama postitusi, mida võib ka privas või mailitsi suheldes toimetada, andke teada. Võib võtta konkreetse alafoorumi, mitte terve foorumi korrastuse.
Pildialbumid http://picasaweb.google.com/volvoclubestonia
Haagissuvila rent
56495585; 56495125
www.volvoclub.ee
SKYPE: volvoclub

Kasutaja avatar
Romm
Foorumi veteran
Postitusi: 2455
Liitunud: 05 Apr 2007, 10:32
Asukoht: rae vald,jüri lähedal
Kontakt:

PostitusPostitas Romm » 08 Nov 2007, 22:49

mulle on nagu see veidi imelik,et kui oma küsimusele on vastus saadud hakatakse seda edasi lahkama:/

"Mis tähendus on Estate-l" see teema ja siis see "rehvid kummale sillale paremad" teema hakkas kohe silma just selle poolest.

Ka seda võiks teha et igale alafoorumile oma moderaator(neid võiks olla kaks vms)
kui nüüd nii aus olla siis igal pool on seda pläma.Mis kõige hullem seda pläma ajavad kõik kes siin foorumis on.(kaasa arvatud mina)
940 91a.
Volvo Amazon 62a.
Bmw 540i 99a.

Kasutaja avatar
Volli
Foorumi veteran
Postitusi: 1380
Liitunud: 01 Juun 2007, 21:05
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

PostitusPostitas Volli » 08 Nov 2007, 23:55

Võiks olla näiteks üks teema ,kus kõik saaks vihjata mittesobivate,-asjakohaste jm. teemade-postide kohta ,pädevusega kodanik(ud) saaks asja korrigeerida tõhusamalt nende viidete baasil ,kogu postide rivi läbi sirvimata,sealsamas võiks olla ka teemaalgatajate soov teema sulgeda ,kui vastus käes jm.-d admin.-set poolt puudutavad lood.

Kasutaja avatar
mairold
Kreisi postitaja
Postitusi: 300
Liitunud: 01 Juun 2006, 13:32
Asukoht: Meriküla
Kontakt:

PostitusPostitas mairold » 09 Nov 2007, 07:54

Kui teema ammendunud, siis selle algataja võiks ka ise hinnata, kas sel on jäädvustamisväärtus või mitte. Kui mitte siis, pealkirja muuta: teema lukku või postitada see teema lõppu. Või teema üldse ära kustutada. On ju olemas link, kus teemad, kus oled sõna võtnud ja mida ise algatanud, algatuseks võiks kriitilise pilguga need üle vaadata.
VOLVO 740 - vana armastus!

tnx
Foorumi veteran
Postitusi: 2701
Liitunud: 26 Apr 2007, 08:02

PostitusPostitas tnx » 09 Nov 2007, 09:21

Pealkirja muutmisel peaks muidugi silmas pidama, et originaalpealkiri säiliks. Täna just jäi mulle otsinguga ette kuulutuserubriikides mitu hiljuti muudetud teemat pealkirjaga "Müüdud", "LUKKU" vms. Sellisel kujul neid säilitada on üsna mõttetu.

Niikaua kuni jutud püsivad enamvähem teemas, asjalikud ja üksteist lihtsalt kordama ei hakata, ei näe ma pikkades ja esialgsest küsimusest kaugemale arenevates aruteludes midagi halba

Kasutaja avatar
baxxter
Foorumi veteran
Postitusi: 2026
Liitunud: 13 Jaan 2007, 22:06
Asukoht: tartumaa, Nõo
Kontakt:

PostitusPostitas baxxter » 09 Nov 2007, 22:50

Jah, üks täielikult teema pealkirja kustutajatest olin mina, aga kuna mul tõepoolest pole muud pakkuda seal, ja see info mis teemas oli, on vabalt kõigile kättesaadav, siis ei näe põhjust teema säilitamiseks...
Siin käis läbi, et müügiteemas saaks kirjutada ainult müüja, pole minu arust väga hea idee, on asju, mida saab teistel lasta täpsustada ja küsida kui vaja, asjalikke küsimusi/vastuseid paraku vähe, aga noh, vahest ikka satub mõni...
Loba jaoks teha oma teema, vaba teema peaks sobima, või nagu kunagi väja toodi, jututuba...
muidugi, julgen kahelda kas see toimib, vanapeeru (vist), auto teemast sai kunagi "möla teiste autode kallal" või mingi taoline teema, aga see nüüdseks... Palju lihtsam ju kohe mingi mõtetu lause panna, ja siis poolteist lehekülge arutada, mida sellega öelda taheti...
Ei teagi, kas saab midagi parandada, suht foorumi külastajate enda teha ju, mida kirjutada ja kui jama tänu sellele hiljem kasulikku infot leida :|
Muuta saame ennast, ärme aja jama, kui tahtmine loba ajada, tehkem iga neljap kogunemine, kes tahab möla ajada, ajagu end kohale...
pikka ja jama jutt, aga ehk on abiks kellegile :D
Volvo 850 GLT universaal 2.5 1993 (125kw) MÜÜDUD
Volvo S60 bensiin, manuaal 2001 (103kw) Müüdud
Volvo C30 1.8f bens manuaal (ökopill :D)
Subaru B9 tribeca, 2006 180kw, pereauto
53364298

Kasutaja avatar
760GLE
Volvo Club liige
Postitusi: 691
Liitunud: 17 Juun 2005, 07:20
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas 760GLE » 04 Dets 2007, 19:10

Alati on see üksjasama probleem foorumites.
Pannakse ranged reeglid paika ja on kisa lahti, et kuhu jääb vabadus.
Pigistatakse silm kinni ja asi läheb käest ära.
Selles vallas kirikut keset küla pole veel avastatud :!:

Ma üritasin, tõesti, nii avalikult korrapärasusele tähelepanu pöörata kui ka tegutsesin vaikselt (..ja edukalt). Ka robotite tagajärgi on saanud kiiremas korras eemaldada.
Viimastel kuudel pole mul jah mahti olnud foorumit isegi mitte lugeda, rääkimata siis süvenemisest.


Rangetest reeglitest rääkides...
Minge jälgige www.tqhq.ee/forum toimuvat. Reeglid kenasti paigas ja üldmulje on aukartust äratavalt hea. Aga see kõik tähendab moderaatoritele ja administraatoritele MEELETUT tööd ja äärmiselt külma närvi. Ja neid isikuid on väga vähe (ühe käe sõrmedel võib üle lugeda)

Natuke teine teema on väikesed huviliste foorumid kuhu on kogunenud mõistlikum vanem generatsioon.


Igatahes kõigile võiks südamele panna, et alusta iseendast.
Sten
5 245 17kolm

Kasutaja avatar
Hunt
Volvo Club liige
Postitusi: 1594
Liitunud: 07 Juul 2007, 07:57
Asukoht: Ainuke siiani okupatsiooni all kannatav Eesti linn
Kontakt:

PostitusPostitas Hunt » 04 Dets 2007, 19:37

Volli kirjutas:Võiks olla näiteks üks teema ,kus kõik saaks vihjata mittesobivate,-asjakohaste jm. teemade-postide kohta


See looks situatsiooni, millega puutusin kokku, olles rate.ee moderaator enam kui aasta aega.
Tekib konflikt, sest see mittesobiva kohta postitamine, haavab selle "pläma" postitajat. Ja siis läheb lahti ! Ning uskuge mind, vahet pole, kas 14st aastased tüdrukud või täismehed!
**********************************************

Ning moderaatorite "jaotusest" alafoorumite peale. SEE EI TÖÖTA !
Olles olnud mitmetes portaalides mode, lihtsalt tean !

Siin kohal soovitan vaid vaadata meie adminnidel ringi, kes on parimad kasutajad, kes on pidevalt "online" ning samas ei tekita rämpsu. Neile võib pakkuda mode kohta.

Ja andke andeks, kuid isehakanud moded põlevad kähku läbi. Taas kord rate.ee kogemus. Nende "modeeluiga" kestab 2 nädalat kuni 2 kuud, mitte rohkem.
V70 ´04 b a - liikur
V70 ´03 d a - naise liikur - avarii RIP
940 b m - müüdud
940GL ´94 b a - RIP
V70 2,4 ´01 b a R.I.P.
S60 AWD 2,4 ´02 a (avarii)
850 T5 ´96 m - müüdud
460 b m - müüdud

Kasutaja avatar
elvez
Foorumlane
Postitusi: 82
Liitunud: 27 Dets 2006, 19:41
Asukoht: Keila

PostitusPostitas elvez » 17 Dets 2007, 23:44

Tqhq on vähe halb näide kuna seal müügikuulutusi küll nüüd meelevaldselt lukku ei panda.Kui muidugi just hondasi ei pakuta.
Tunnistan et mu müügiteema polnud just suurem asi kuid miks Uku algatatud teema lukus on see on juba arusaamatu.Parem käsi ei tea mis vasak teeb.Vähemalt agarusest puudust pole.
No igatahes jõudu .

Kasutaja avatar
nautic
Volvo Club liige
Postitusi: 150
Liitunud: 17 Juun 2005, 07:23

PostitusPostitas nautic » 18 Dets 2007, 09:55

945TD Charger

Meresõiduohutus

VV40
Foorumlane
Postitusi: 22
Liitunud: 23 Sept 2007, 11:12

PostitusPostitas VV40 » 19 Dets 2007, 09:36

Mis toimub? Miks privaatsõnumite osa tuksis on?

Failed sending email :: PHP ::

DEBUG MODE

Line : 234
File : emailer.php

Annab errori kui saadan privaatsõnumit.

arny
Foorumi veteran
Postitusi: 1427
Liitunud: 02 Apr 2006, 09:53
Asukoht: tartu
Kontakt:

PostitusPostitas arny » 19 Dets 2007, 10:04

eilsest saati ei siin teemadess midagi kirjutada, mis krdi debug siin on


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist