Vdash ja aku pinge

Moderaatorid: 760GLE, Igor, Henn, bronec

mihkelr
Foorumlane
Postitusi: 19
Liitunud: 11 Apr 2018, 10:21

Vdash ja aku pinge

PostitusPostitas mihkelr » 16 Dets 2020, 15:16

Sai siin hiinast DICE tellitud, et ei peaks iga vea ja probleemiga diagnostikut otsima. Seadmega kaasas olnud VIDA sain vana läpaka peal üsna hõlpsasti tööle. Tõmbasin ka Vdash-i ja tegin kasutaja, et Saksa keel vähe arusaadavama vastu vahetada, aga ilmnes probleem aku pingega, nimelt näitab Vdash aku pingeks keskmiselt 9 volti. VIDA samas näitab üle 12 voldi.
Kuna aku tegelikkuses ka enam kõige parem polnud, siis soetasin uue aku ja nullisin ka "low battery counteri" ära, aga Vdash raiub ikka, et pinge 9 volti ja ühenda laadija, kuigi laadija on järel ja tegelikkuses aku pinge OK.
Kellegil ehk veel sellist anomaaliat esinenud? Või on probleem tublide hiinlaste poolt tehtud DICE seadmes?

Kasutaja avatar
Iceman
Foorumi veteran
Postitusi: 4311
Liitunud: 20 Apr 2006, 09:47
Asukoht: Metsas

Re: Vdash ja aku pinge

PostitusPostitas Iceman » 16 Dets 2020, 16:47

MIks sa nii kindel Vdash programmis oled? Kui Vidaga Dice ütleb et pinge on 12v, siis miks sa pigem Vdashi usaldad? See pole ju Volvo ametlik programm isegi.

9V ei läheks su auto käimagi.

mihkelr
Foorumlane
Postitusi: 19
Liitunud: 11 Apr 2018, 10:21

Re: Vdash ja aku pinge

PostitusPostitas mihkelr » 16 Dets 2020, 19:05

Pigem tegin teema selle pärast, et aru saada miks ta 9v volti näitab.
Kui kellegil keele muutmise osas parem lahendus, siis võib teada anda.

Kasutaja avatar
gljuk
Foorumi veteran
Postitusi: 4383
Liitunud: 14 Nov 2010, 17:17
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Vdash ja aku pinge

PostitusPostitas gljuk » 16 Dets 2020, 20:08

Mis auto sul on? P2 masinaid saan teha parema hinnaga, kui vdash pakub. P3 tegelt ka, aga :)
Diagnostika,Remont,Elektritööd,CEM,ECM kloonimine,DIM,SAS(rooliasendiandur),DEM(Haldex),ICM,HU850/650 jm.Garantii
Programmeerimine, keelevahetus, IMMO mured, ChipTuning, EGR DPF lahendused
Tel:58O46O96

mihkelr
Foorumlane
Postitusi: 19
Liitunud: 11 Apr 2018, 10:21

Re: Vdash ja aku pinge

PostitusPostitas mihkelr » 16 Dets 2020, 20:42

2007a XC90, aga Tallinna kanti kahjuks satun üliharva.

tallaploomi
Foorumi veteran
Postitusi: 528
Liitunud: 27 Juul 2011, 23:27
Asukoht: Haapsalu

Re: Vdash ja aku pinge

PostitusPostitas tallaploomi » 17 Dets 2020, 00:19

Mul üks esimene odav hiina Dice(pro) lõpetas kunagi täiesti aku pinge näitamise ära,aga kõik muu töötab siiani,ka Vdashi kasutasin sellega ja muutsin asju,mul on muidugi korralik eksemplar ka olemas mis töötab ideaalselt.
Võibolla viga Dice vidinas või usb juhtmes mis seal küljes on,proovi korra teist juhet.

Vdash võib kohati kallis olla jah,aga kui seal midagi ostad siis sedasama asja saad lõpmatuseni alati muuta edasi ja tagasi jne.
Kui mingi kategooria alt muudatuse teed siis hiljem saad sama kategooria all olevaid kõiki valikuid peale ja maha lasta.
Kõike saad teha omas kodus mitte kuskile minemata.
H,s80-2007-d5-136kw

kloox
Foorumi veteran
Postitusi: 1066
Liitunud: 28 Mai 2017, 13:39
Asukoht: Valga

Re: Vdash ja aku pinge

PostitusPostitas kloox » 17 Dets 2020, 08:36

Ma selliste pisiasjade pärast seal üldse oma pead es vaevaks,kui ikka aku täis ja laadija ka küljes,siis pohlad,mis nr sealt vdashist vastu vaatavad.Teed vajalikud asjad ära(st annad tsehhidele raha) ja probleem lahendatud :D
Kui vida näitas 12 ja vdash 9 siis juhtmes es saa viga olla ju kui loogiliselt mõelda.Ju on mingi programmi eripärasus.Mu hiinakas ka oleneval masinast näitab erinevaid nr,kuigi vidas on kõik korras.Sellepärast pole veel miskit tegematta jäänud.
G31Xdrive;Amarok,Disco4 ja paar Audit. Teoorias olen tugev. :D

tallaploomi
Foorumi veteran
Postitusi: 528
Liitunud: 27 Juul 2011, 23:27
Asukoht: Haapsalu

Re: Vdash ja aku pinge

PostitusPostitas tallaploomi » 17 Dets 2020, 18:11

Mul näitab Vdash aku pinget õieti.
Aga jah,saad ju hoiatuse kinni panna ja oma asjad ära teha.
H,s80-2007-d5-136kw

mihkelr
Foorumlane
Postitusi: 19
Liitunud: 11 Apr 2018, 10:21

Re: Vdash ja aku pinge

PostitusPostitas mihkelr » 17 Dets 2020, 19:13

Kui õigesti mäletan, siis minu arust ei lasknud ta midagi toimetada, sest aku pinge väidetavalt liialt madal ja hoiatuse kinni panekust kasu polnud. Võib olla toimib kuni teatud pingeni see hoiatuse kinni panek ala. et alla teatud voltide enam muuta ei lase.
Homme õhtul vähe rohkem aega, katsetan veel. Kui ei aita, siis katsun kuskilt mõne teise DICE laenata, vaatab, mis see näitab.

tallaploomi kirjutas:Vdash võib kohati kallis olla jah,aga kui seal midagi ostad siis sedasama asja saad lõpmatuseni alati muuta edasi ja tagasi jne.
Kui mingi kategooria alt muudatuse teed siis hiljem saad sama kategooria all olevaid kõiki valikuid peale ja maha lasta.
Kõike saad teha omas kodus mitte kuskile minemata.

Kas saan õigesti aru, et keelevahetuse eest maksan siis ainult ühe korra ja hiljem saab nö. tasuta muuta?

tallaploomi
Foorumi veteran
Postitusi: 528
Liitunud: 27 Juul 2011, 23:27
Asukoht: Haapsalu

Re: Vdash ja aku pinge

PostitusPostitas tallaploomi » 17 Dets 2020, 22:32

Ma ei tea kas teised keeled on ka tasuta edaspidi,sest eri keeltel eri hinnad,aga uue keele ja vana vahel saad alati vahetust teha tasuta.
Lihtsalt teised kategooriad näit. dipped beam all on palju valikuid,ostad ühe nendest ja edaspidi saad peale lasta kõiki valikuid sealt niipalju kui tahad.
Teiste asjadega sama lugu.
H,s80-2007-d5-136kw


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist